31.01.19, 10:25

Dr Jerzy Targalski: Nie rzucajmy się na ,,Miśka'' - a może tylko odbiła mu sodówa?

Zdaniem dr. Jerzego Targalskiego nie należy jednoznacznie potępiać Bartłomieja M., byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej. Nie wiadomo jeszcze, czy jest winny; możliwe, że został wplątany w jakąś niedobrą sytuację głównie wskutek własnej lekkomyślności. 

,,Antoni Macierewicz zachowuje się uczciwie i lojalnie. Moim zdaniem to nieuczciwe, że wszyscy od razu rzucili się na „Miśka” i znęcają się nad nim. Może był wplątany w jakieś ciemne sprawy. Na razie tego nie wiemy. Bo to, że „Misiek” był lekkomyślny to oczywiste. Lekkomyślny i za młody na stanowisko, które kiedyś piastował'' - powiedział dr Jerzy Targalski w rozmowie z ,,Super Expressem''.

,,Jedyny zarzut czyli ten, że ktoś powołuje się na wpływy, to za mało. Nie wiemy, czy „Misiek” jest tutaj poważnym oskarżonym, czy został dołączony. Być może odbiła mu woda sodowa'' - wskazał.

Jak dodał, ,,jeśli dojdzie do tego, że Bartłomiej M. zostanie skazany, to wyjdzie na to, że Antoni Macierewicz jest człowiekiem naiwnym''.

bb/se.pl

Komentarze

Martinique2019.01.31 20:08
Misiowi pod prysznicem zrobia mu z doopy jesien sredniowiecza.
Dabby2019.01.31 16:02
Biedny Misio. :( Nie badzmy dla niego tacy surowi. Przeciez o. dr Tadeusz za niego poreczyl. Ale dla tych folksdojczy z prokuratury nawet tak mocne slowo tak wielkiego Polaka i jednego z Ojcow Narodu nie wystarcza. Wstyd! To ci peowcy go oczerniaja. To nieskazitelny, wybitnie utalentowany mlody czlowiek i wielki patriota.
Karllala2019.01.31 15:53
Antoni , niewdzięcznik, wypiął się na swojego Misia. Tylko Rydzyk walczył, jak lew, o swojego pupilka. Pisał poręczenia i takie tam. Wszystko na nic! Podobno teraz, z armią mocherowych beretów ruszy na areszt, odbijać więźnia. W Toruniu pospolite ruszenie. Z całej Polski ściągają wyznawcy Tadeusza aby pomóc w tym zbożnym czynię.
edi2019.01.31 14:03
Prawo i Sprawiedliwość wygra następne i następne wybory - to plan Opatrzności, Polska już nigdy nie będzie podległa Dzięki Bogu !
został wplątany? 2019.01.31 11:49
„Może był wplątany w jakieś ciemne sprawy”. Czy Antek tolerował, aby wykorzystać do brudnej roboty?
RośnieGrupaDoktorówKościoła2019.01.31 11:24
Dr Wariatuńcio i Ćklana Kula chcieli by takiego Pulchnego Misiewicza za asystenta. Jednak Misiewicz wybrał drogę naukową - otrzymał dyplom pobytu w szkółce niedzielnej Doktora Rydzyka i chciał kontynuować przyswajanie zdobyczy w postaci sięgnięcia po doktorat z tej samej szkółki. Doktor Misiewicz brzmi prawie tak samo dobrze, jak Doktor Rydzyk. I Doktor Wariatuńcio i Ćklana Kula.
JańcioWodnik2019.01.31 11:21
Sodówa, to mu odbiła już cztery lata temu, gdy tego smarkacza, bez wykształcenia, Macierewicz wprowadził na szczyty MONu. Potem te żałosne komedie z oddawaniem mu ,przez żołnierzy honorów, ordery za obronność (!) i pamiątkowe monety z jego facjatą, które kazał wytłoczyć wujo Antoni! Teraz to zwykłe złodziejstwo i korupcja!
Urszula2019.01.31 10:40
Mógł Macierewicz pilnować swojego protegowanego. Mógł go uczyć uczciwości. Powinien był wziąć na siebie odpowiedzialność za tego młodego, niewykształconego, niedoświadczonego człowieka. A co robił. Misiewiczowi oficerowie musieli salutować, nazywać "panem ministrem". Misiewicz współdecydował o awansach i zwolnieniach, jeździł ministerialną limuzyną, miał dostęp do tajnych akt o charakterze wojskowym. Sodówa uderzyła temu głupkowi do głowy. No i są efekty.
Jozin z bazin2019.01.31 14:25
a co powiesz o twoim idolu Niesiołowskim, w końcu tej opcji bronisz :)
Brokrak2019.01.31 10:36
Popieram - nie rzucajmy się!!! Przecież to nasz złodziej.
anonim2019.01.31 14:21
nie oto chodzi dać sobie na wstrzymanie bo nie wiemy czy jest winny więc więcej pokory kazdy z nas był w zyciu choćby raz posądzonym o kłamstwo czy inne sprawy niestety tak działaja plotki i wiadomo jak ciezko jest wybronić sie czasem trzeba jednego zdarzenia przyadku by prawda wyszła na jak wiec spoko winnu -ukarać Niewinny -przeprosić