03.10.19, 11:00

Dr Jerzy Targalski: Sebastian Pitoń, nowy guru Szurlandii

Sebastian Pitoń, projektant fantazyjnych dachów z Kościeliska, postanowił zostać historykiem i po przeczytaniu kilku książek jednego autora odkrył tajną historię świata współczesnego. Pitoń prowadzi własny kanał internetowy na YouTube „Pitoń TV”, na którym pryncypialnie zwalcza amerykańską okupację Polski i zbrodniczą rolę USA, które rozpalają konflikty i wojny na świecie, by go kontrolować. Polska ma dla Stanów Zjednoczonych destabilizować kontynent eurazjatycki, by się nie zjednoczył.

Zjednoczenie Eurazji, czyli cel strategiczny wskazywany przez Dugina, jest jak widać również marzeniem projektanta dachów. Niestety nie wyjawił nam, co Polska by robiła w Eurazji zjednoczonej przez Niemców, Rosjan i Chińczyków. Na razie PiS na polecenie USA zrobi z Polski Judeopolonię i Żydzi umieszczą Polaków w rezerwatach; jedyna nadzieja w Rosji, gdyż Pitoń słyszał, że Niemcy za oddanie Ziem Zachodnich zgodzą się na wszystko.

Politycznie Pitoń popiera Konfederację, choć współpracuje z Rafałem Mossakowskim i przebierańcem Wojciechem Olszańskim, dla których jest ona zbyt miękka. Pitoń odkrył, że Hitler i Stalin byli agentami USA i na ich polecenie rozpętali wojnę, by Sowiety, Niemcy, Brytania, Francja i Japonia nie połączyły się i USA mogły zostać hegemonem światowym.

Nowy guru Szurlandii odkrył też, jak zdobyć władzę w Polsce.

Patrioci powinni w tym celu udać się do Niemców i przekonać ich, by dla utrzymania kontroli nad Polską zasilili ich pieniędzmi, za które patrioci wyprodukują serial. Osoba grająca główną rolę stanie się tak popularna, że wygra wybory prezydenckie i zrobi w kraju porządek. Ciekawe, że nienawiść do Ukrainy nie przeszkodziła autorowi w zainspirowaniu się modelem Kołomojskiego. Tworki atakują.

Dr Jerzy Targalski

jozefdarski.pl

Komentarze

Arszenik2021.04.1 20:54
Jak się nie umie pisać, ani nie ma nic do powiedzenia, zawsze można jeszcze kogoś opluć. Prawda, atamanie?
Katolik2021.03.11 23:48
Pan Tragalski po wpisie widać ani nie jest polakiem ani katolikiem. Co to w ogóle za denny język ? To są jakieś wypociny . Ten portal to dno. Mieszanie prawdy z półprawdami - katolicyzmu z przekłamaniami jak w tym przypadku, to jest taktyka diabelska. To nie jest katolicki portal ani polski ! Tylko na tym poziomie co tvn, onet, interia tylko że ubrany w katolicką obudowe... Bóg cie rozliczy człowieku Tragalski , a z Niego głupca nie zrobisz jak z ludzi robisz
sam2021.02.16 16:41
Zyd i zdrajca Polakow targalski masz zarezerwowana prywatna cele w odosobnieniu i bedziesz tam wkrotce--
galiper2021.01.27 22:34
Czyżby, balon próbny w postaci sprawdzenia czy ostatni bastion zasobów ludzkich na podchalu ma jeszcze siłę do powstanie przeciw ... ? Naród już chyba wystarczająco został zmiękczony, teraz czas na etap następny... Monsieur Pitoń.
ja2021.01.24 18:09
gaudi nie zyje, a piton straszy.
Anonim2021.01.22 22:00
Bardzo zgrabnie to się układa w jedną całość, ale są tu też słabe punkty. Na przykład typ reaktywności psychicznej tego pana. On jest jak po praktycznym kursie zen albo innych neobuddyjskich praktyk.Niczym nie zmącony spokój. Nie można mu więc odmówić kwalifikacji na guru. Przeciwieństwo krzykliwego i pełnego sprzeczności Olszańskiego.Bardzo "miękki", zupełnie nie "góralski" człowiek. Bardziej przypomina doktora Jaśkowskiego, tylko oczywiście nie to pokolenie a antyżydowskie obsesje te same.Z ideologicznego punktu widzenia to jest bardzo ciekawe, bo Polska była i jest dosyć odporna na euroazjatyckie wierzenia a tu nagle coś takiego.
Szczepan2021.01.21 7:26
Witam. Wydaje mi się że stosuje Pan socjotechnike. Prawda ale poddana w sposób żartobliwy po chłopsku napiszę. 1. Co do oddania ziem zachodnim. Proponuje każdemu kto podróżuje po całej Polsce i po Niemczech na zwrócenie uwagi: rozmieszczenie dróg, rozmieszczenie znaków, rozmieszczenie wysepek, telefonów z sos, zjazdów, itd. Dziwnym trafem strona od Katowic do granicy nad Odrą, przypomina wypisz wymaluj stronę niemiecką. Moje spostrzeżenia. 2. Co do Pana Pitonia. Nie znam , ale mieszkam w Zakopanem. Na samym wstepię chce Pan zdyskredytować osobę w postaci użycia formy "fantazyjnych dachów " czyli "fantazyjny człowiek". Wiem żeby coś takiego, taki projekt dacu - domu, trzeba najpierw sobie GO wyobrazić!!! a zaznaczam że to nie jest powielanie typowo góralskiego dachu! , potem narysować dzisiaj już w "autocad" . Nie wspomnę wykonać to już inna para kaloszy. Trzeba mieć coś w "czapce". !!! 3. Co do Wielkich aliantów celowo z małej litery to historia mówi sama za siebie i "podobno kreci się w koło" od tak. pozdrawiam.
Marianna2021.01.17 6:03
Zawiedliśmy się na całej linii na tej władzy, nie broni nas ale wysyła na nas policję. Przyznaję bez bicia, że płaciłam na telewizję republika sądząc, że to wolności powiew, słuchaliśmy tego pana z kotem w tle na kilku innych portalach sądząc, że jest dyspozytorem wiedzy. Głosowaliśmy na pis i Dudę. Zostaliśmy oszukani. Pandemia odsłoniła wszystko. A Fronda była portalem wymiany myśli, ciekawym teraz chyba już nie.
standal2021.01.17 5:49
to jest skandal by tak pisać o człowieku , który może uratować nas od zniszczenia. pan z kotem dziennikarz chyba pomylił zawody
sam2021.01.16 0:48
Zydzie Targalski oszuscie sorosowski ktoregos dnia bedziesz musial zaplacic za swoje klamstwa.
Hej2021.01.12 22:27
Już się aguntura uruchomiła i stara się ośmieszać Polaków, w tym przypadku Pitonia, który walczy z reżimem PISu.
ronin2021.01.12 20:18
Pitoń, to Neokomuna, która ala Palikot i Kijowski. Zwykły pajac.
Dariusz2021.01.12 18:53
Zapomniał wół, jak cielęciem był... Pitoń walczy o wolność, a Targalski ? - Sam chyba zapomniał o ideach jakie reprezentował... Wstyd doktorku, wstyd...
Tomek2021.01.11 22:11
Targalski już od dawna jest guru foliarzy. Po Pitoniu zostaną piękne dzieła architektury, po Targalskim. Kto to jest?
wm spike2021.01.8 11:02
Posłuchałem i Targalskiego trochę i Pitonia trochę. I powiem tyle - Targalski na pewno nie jest ani mądrzejszy ani odważniejszy od Pitonia. A Pitoń ładny dach potrafi zrobić, o co bym Targalskiego nie podejrzewał.
Pytanie2020.11.23 1:48
Czy tezy zawarte w ksiazce Anthonego Satona o tym ze USA finansowalo rewolucje bolszewicka oraz Hitlera sa klamastwem czy nie? Saton byl profesorem i czlonkiem instytutu Hovera cywilnej wywiadowni Amerykanskiej. Chcialbym uslyszec rzetelna odpowiedz poniewaz ta kwestia od lat mnie zastanawia i nie znajduje jednoznacznej odpowiedzi. Dziekuje, pozdrawiam.
Darek2020.10.30 9:50
Witam W przeszłości gdy moja świadomość wzrastała trafiłem na ten portal. Artykuły tu zamieszczone nie powiem dawały mi dużo do myślenia. Nie wiem, czy portal został przejęty, sprzedany czy tylko redakcja się zmieniła ale z przykrością stwierdzam, że FRONDA nie jest już warta czytania - to jest moja opinia. Artykuły pisane w tendencyjny sposób, który ma mało wsólnego z rzetelnym dziennikarstwem.
Piotr Sokół2020.09.3 13:34
Dr Targalski zapewne przeczytał bardzo dużo książek... ale bez zrozumienia. Nie dziwię się, że nie rozumie dlaczego świat wygląda obecnie tak jak wygląda. Zapewne dziwi go także, jak to się stało, że miłujące wolność i demokrację imperium amerykańskie było tak bezwzględne kiedy się rozrastało na kontynencie amerykańskim (nie tylko wykupując tereny) prowadząc także bezwzględne wojny w XIX wieku ze swoim południowym sąsiadem oraz Hiszpanią. Dziwi nas także jakim cudem do pierwszej i drugiej wojny światowej wchodziło zawsze na samym końcu i odnosiło największe zdobycze. Dziwi nas także jak to miłujące życie i własność imperium zabija (i robi z tego przemysł) najwięcej dzieci nienarodzonych ... ech nie chce mi się już wymieniać, bo przecież wszyscy to widzą.
Reytan2019.10.3 17:39
Zgoda ,ze Piton to bezmozgi idiota.. Ale i tak goruje nad Targalskim niczym olbrzym.
Monika2019.10.3 21:39
Znam osobiście i tak nie uważam. A kim Ty jesteś człowieku i co spowodowało że oceniasz go w ten sposób? Ciekawa jestem.
heniek2019.10.3 15:12
do Anny G: jak dojdą do współpracy z sąsiadamy to będą musieli się nauczyć niemieckiego lu rosyjskiego bo polski zniknie
ERg2019.10.3 15:08
Konfederacja rosyjska dostanie 2,93%
Anonim2021.02.5 19:58
tyle to mial pedal biedron XDDDDDDD a nawet i mniej
Anna G.2019.10.3 14:36
Niedługo dojdą do władzy młodsi ludzie, którzy nie mają chorych uprzedzeń i będą szukać okazji do współpracy z sąsiadami, jednocześnie będą zabiegać o samodzielność w dziedzinie gospodarki, obronności i polityce zagranicznej. Jeszcze trochę, a odejdą na zasłużoną emeryturę ludzie, którzy mieszają w Polsce, którzy mają w PRL w głowach.
Hieronim2019.10.3 15:52
współpracuje się z partnerami a nie hegemonami i totalistami, którzy Polskę zawsze tylko zdradzali, okradali, mordowali i napadali, a jak już uważali za wolną, to wprowadzali nam ustrój kompradorski udając jednocześnie przyjaciół i demokratów. Przestań słuchać tych wariatów na jutobie, bo popadniesz w paranoje, jak mój dalszy sąsiad z ulicy "narodowiec" budujący schron 'przeciwatomowy' z naklejką 447 na drzwiach
Hieronim2019.10.3 14:26
Widzę że Pan Piotoń jest na łączu. Jako że mamy zaszczyt gościć tak znamienitego gościa, który przeczytał wiele książek, ponoć wcale niejednego autora, chciałbym zadać kilka, nurtujących ludzkość i Polaków, pytań. Panie Piotoniu - jak było z lądowaniem na księżycu, kto zabił JFK, czy wielka inkwizycja zabiła więcej czy mniej ludzi niż protestanci, co to MK Ultra, czy Mao Ze Tong pochwalał czy ganił rewolucje francuską, czy jak nas zawładną żydzi to spalą nas w Auschwitz i czy wyjdzie samsung S20 ?
Sebastian Pitoń2019.10.3 14:53
1. lądowanie na księżycu. Nie wiem . gdybym miał obstawiać, obstawiał bym 85 do 15, że wylądowali ,-)2.Kto zabił JFK ? Myślę, że jednak Deep State. Pan Kennedy emitując wymielanego na srebro dollara, wszedł w konflikt z FED. zrobił to przypadkiem, żeby pomóc kolegom z branży wydobywczej. Nie wiedział w co wdeptuje. Potem naiwnie zaczął coś przebąkiwać o spisku...wydał na siebie wyrok.3 nie wiem. ale obstawiam, że protestanci zabili więcej. 4 nie wiem.5. nie interesuje mnie to.6 Żydzi zrobią z nami to co z Palestyńczykami . tak bym obstawiał.7 nie interesują mnie takie rzeczy. Pozdrawiam
Hieronim2019.10.3 15:44
aha ;)
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.10.3 18:34
Ztem londowaniem to bym uwarzał ale mielonego takego jak srebro to lubiem zjeść. Amerykanie to dobrzy ludziem i płacom dobrze wiec uffajcie im. Obstawiam lepij 4 do 5 no ze żydami toś poleciał to nasi bracia a brat jest ten co dobrze placi. Graj w totolotka dam ci kupony, no.
fdf2019.10.3 14:22
Informacja o tym jak Korwin Mikke ciągle przesiaduje w ambasadzie rosyjskiej - w minucie 9:40 - https://www.youtube.com/watch?v=dJ33aA5QVTU
TRW2019.10.3 14:01
BARDZO dobra strona demakująca z największymi szczegółami ruskich trolli w internecie --->>> https://jozefdarski.pl
Anna G.2019.10.3 14:28
Józef Darski czyli tow. Jerzy Targalski. Na szczęście należy do pokolenia odchodzącego i nie jest autorytetem dla Polaków.
Anna G.2019.10.3 13:58
Towarzyszu Targalski, dlaczego ciągle obrażacie Polaków? Dlaczego osądzanie czyjeś poglądy?
df2019.10.3 13:50
O Sebastianie Pitoniu są w internecie zachwalające go informacje po rosyjsku. Wpiszcie go cyrylicą to jest "Себастиан Питонь". Na przykład: https://ru.beautiful-houses.net/2010/08/blog-post_25.html oraz wiele innych
Sebastian Pitoń2019.10.3 14:45
Proszę dodać z łaski swojej, że nie tylko po rosyjsku, ale też w kilku innych językach. Ale to ze względu na moją działalność architektoniczną.
anonim2019.10.3 13:38
Wczoraj Moskwa, dziś Bruskela lub Waszyngton.
Sebastian Pito\305\2042019.10.3 13:31
Dodam jeszcze, że wszystkich którzy chcą się dowiedzieć na podstawie jakich książek doszedłem do tych "rewelacji" zapraszam na mój kanał . Jest tam zakładka "2 wojna światowa okiem Pitonia" i "nieznana historia". To dla osób interesujących się historią. Źródła na jakich się opieram niestety nie są szurowskie , za co przepraszam, ale nikt nie jest doskonały.Pozdrawiam wszystkich serdecznie
żal.pl2019.10.3 13:14
"Fronda" i tyle w temacie myślałem, że ten portal zamknęli widać ktoś jednał łoży pieniądze na te powstające w bólach gimba wypociny.
Janusz Pawlacz Trzeci2019.10.3 12:45
Jedne szury wyzywają innych szurów od szurów. Jak to mawia prawica: Paradne!
Sebastian Pitoń2019.10.3 12:24
Dziękuję za bardzo ciekawy artykuł na mój temat. Oczywiście wkradło się do niego sporo nieścisłości, ale nie będę małostkowy.Sprostuje tylko, że nie jestem entuzjastą cywilizacji, jaką niosą ze sobą Niemcy. Jako zadeklarowany wolnościowiec, nie mogę popierać niemieckiego kolektywizmu, choć podziwiam sprawną organizacje tej państwowej super maszyny. Jednak właśnie ze względu na brak personalizmu, wystarczy im podmienić przywódcę, a pójdą za nim wszędzie ufni, że przywódca wie co robi.
LUL2019.10.3 12:58
Nie podszywaj się, żałosne
anonim2019.10.3 11:51
Olszańskiego "aktorzynę" bardzo lubię. Nie wiedziałem kim są Pitoń i Mossakowski. Teraz dzięki Frondzie o nich usłyszałem i w wolnej chwili sprawdzę co mają do powiedzenia. Notabene o Olszańskim dowiedziałem się również z Frondy - a to dzięki jego zatargowi z Bodakowskim.
Olej2019.10.3 11:49
Narodowcy ? Jak najbardziej ! Czyli oddzielić sowieckie plewy, zbieraninę dolepionych sztucznie durniów od wartościowej młodzieży. Jak to zrobić ? Oto jest pytanie ? Istnieje ogromny potencjał młodych ludzi, mądrych i rozumiejących konieczność odbudowy państwa, modernizacji, wzmocnienia siły państwowości polskiej. Nie umieją jednak działać politycznie, nie mają doświadczenia i potencjału wiedzy. Łatwo ulegają manipulacji. W perspektywie kilkunastu lat jest tylko ogrom pracy, tymczasem każdy aspirujący do polityki chce blasku światła i kamer i dużo, dużo ! Forsy !. Kolejność jest odwrotna. Najpierw zaplecze intelektualne, ideowe, czyli ludzie z nienaganną opinią i autorytetem, - nie utytłani ! Gromadzenie wokół nich młodzieży i aktywność terenowa, organizowanie grup politycznych od gminy, przez powiaty, po duże miasta. Tworzenie założenia podstaw gospodarczych, politycznych nowego państwa oraz programowych działań, tworzących struktury przyszłej partii narodowej.
rado2019.10.3 11:39
ale tu RUSKICH TROLLI - swołocz bolszewicka chce POwrotu sovietów do Polski - NIEDOCZEKANIE WASZE !!!!!!
anonim2019.10.3 11:37
nie ufam KONFEDERACJI - to taka gorsza odmiana KUKIZA
nikt2021.01.11 23:21
.. napisał zwolennik pisu takiej gorszej odmiany platformy
anonim2019.10.3 11:36
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
anonim2019.10.3 13:45
Czy Rosjanie zajmują czyjąś ziemię? Tymczasem Amerykanie zajmują ziemię Indian, których kompletnie wyrżnęłi Tak, porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe.!
Jurkis2020.04.22 20:19
Oczywiście, że zajmują jak każde imperium. Zajmują ziemie Tatarów, Baszkirów, Jakutów, Buriatów, Tuwińców i kilkunastu innych narodów.
DArek2020.10.30 9:55
Amerykanie wywołali setki konfliktów i kilka wojen aby stać się hegemonem świata. Proszę poszukać informacji nt. wojny z Meksykiem czy Hiszpanią. To wszystko były USA prowokacje aby doprowadzić do wojny. O ataku na Pear Harbour wiedzieli wcześniej, ale nie zrobili nic bo bylo im to na rękę. Irak - nie było żadnej broni masowego rażenia. WTC 9/11 niebyło talibów i zamachowców. Wietnam i trucie ludzi chemią rozpylaną. Tam do dziś rodzą się chore dzieci. USA ani dolara nie wypłaciła ofiarom. USA to satanistyczny twór, powstał na cierpieniu i śmierci milionów ludzi. Na kontynencie ameryki pół. żyło kiedyś 55 mln. indian. Zrobiono im holokaust. Nie ma czegoś takiego jak amerykańska demokracja. To nam się wmawia. Tam rządzą ukryte elity i to od setek lat. Jak ktoś się im wyrwie z pod kontroli albo wybije się na niezależność kończy jak JFK.
Bizon2019.10.3 11:22
Obrzydliwy filosemito, ukrainofilu i były członku PZPR towarzyszu Targalski. Dlaczego członek (w pana przypadku to słowo nabiera szczególnego i dosłownego znaczenia) nie zaprzestanie swojej szkodliwej działalności, tylko dalej jątrzy Polaków w interesach Izraela i banderowskiej Ukrainy? Członek jest osobą chorą z nienawiści i obłudną. Pamiętam, że oceniając relacje polsko-ukraińskie członek zawsze chętniej atakował Polaków i wybielał Ukraińców. Niejednokrotnie kloaczne opinie członka uderzały w środowiska Kresowian. Niech członek się zamknie, bo członek uprawia błazenadę.
dred2019.10.3 12:42
Panu Targalskiemu to ty możesz buty czyścić.
Hieronim2019.10.3 14:29
ty bizon, paszoł won za Ural
Reytan2019.10.3 17:31
Zaden z ruskich agentow nie wyolbrzymia tak bardzo wplywow rosyjskich w Polsce,jak zasluzony tawariszcz Targalskij. I jeszcze donosi do Amerykanow,ze wszyscy Polacy to katolicy i ruscuy agenci.
Olej2019.10.3 11:18
Złoża tytanicznego idiotyzmu. Sprzedamy eksploatację – sowiety ochoczo zainwestują.
Ethanol2019.10.3 11:18
ale zdolny ten Piton jest - trzeba przyznać: http://fachowydekarz.pl/sebastian-piton-goralski-gaudi/
katolik 2019.10.3 11:18
Oczywiście Targalskiemu nie przeszkadza fantasta i mitoman szMacierewicz który prowadzi "śledztwo" w sprawie katastrofy w smoleńsku! A tu wykaz fantazji jakimi raczył polaków Antek na temat katastrofy! oczywiście przy ogłaszaniu poniżej wymienionych "ustaleń" zawsze to była ta jedyna ostateczna i najprawdziwsza przyczyna zamachu... 1. sztuczna mgła, 2. elektromagnes, 3. fałszywe radiolatarnie, 4. fałszywe APM-y, 5. meaconing, 6. bomba paliwowa, 7. zestrzelenie rakietą, 8. lądowanie na ziemi, a następnie wybuch, 9. dobijanie rannych, 10. bezgłośny helikopter podmieniający wrak, 11. sztuczny hel, 12. strącenie bronią EMP, 13. "dwa wstrząsy", 14. pancerna brzoza, 15. maskirowka, 16. wybuchowa farba, 17. bomba termobaryczna, 18. wybuchy wielopunktowe....." 19. nie było półbeczki, 20. była półbeczka po odłączeniu tyłu kadłuba, 21. zdalna blokada lotek, 22. Macierewicz: "samolot został obezwładniony na 15 metrach" 23. Nowaczyk: "samolot rozpadł się na 36 metrach", 24. Rońda: "samolot nie zszedł poniżej 100 metrów" 25. trotyl, 26. nitrogliceryna 27. wybuch w salonce, 28. dwa wybuchy, 29. trzy wybuchy, 30. pękające parówki w mikrofali oraz miażdżona puszka po piwie "Lech" świadczą że był wybuch, 31. Macierewicz: "ekspertyza czarnych skrzynek potwierdza, że uderzenia w brzozę nie było" 32. ktoś majstrował przy skrzydle przed wylotem 33. bombę podłożono w Samarze 34.trotyl odkryty przez anglików na całym kadłubie samolotu (przebadano kilkadziesiąt próbek z różnych miejsc samolotu) 35. c.d.n...
Ethanol2019.10.3 11:19
kwik jest ? bedzie wiekszy :)
anonim2019.10.3 11:36
dzielnicowy KRETYN
hahaha2019.10.3 11:49
Wiesz co było powodem katastrofy smoleńskiej? Ty powinieneś to wiedzieć najlepiej. NIENAWIŚĆ. Zupełnie taka sama jak u ciebie. To ta nienawiść doprowadziła do zaniedbań które spowodowały wypadek. Więc zamiast szydzić z innych najpierw zastanów się nad sobą.
Stanislaw2019.10.3 11:53
To te antypoplskie gady mają jakieś ogromne wyrzuty sumienia, że potrafiły wyprodukować tyle pomyslów!
Hieronim2019.10.3 14:18
a dlaczego sądzisz że to fantazje? pierwsza z brzegu, sztuczna mgła inaczej zwana zasłona dymną, można ją skutecznie kierować przy użyciu silnika odrzutowego link https://www.youtube.com/watch?v=Pc3cZBZ4OfE Maskirowka, broń EMP, zdalna blokada lotek itd. to nie żadne "ustalenia" Macierewicza, tylko wrzutki kacapsko/tefauenowskie mające dyskredytować komisje. Nie zmyślaj durniu i nie wklejaj tu szablonu zapodanego wam na fejsbócu, bo znamy te wasze żarty - nie możecie rozstrzelać, to wyśmiewacie - stara szkoła Feliksa Edmuntowicza Dzierżyńskiego. Wytłumacz śledczy półgłówku m.in. znikający w raporcie Burdenki vel Anodiny/Laska TAWS36, drzwi samolotu wbite w ziemie pod kątem prostym do kierunku lotu, na głębokość 80 cm co wskazuje że musialy lecieć z prędkością prawie 500 km/h, a jak wiemy samolot miła max 270 km/h, wytłumacz też np. to jak to możliwe że w Lockerby (wybuchł tam ładunek punktowy i zdehermetyzował samolot) ktory spadł z 9000 m i rozpadł się na około 6 tys. kawałków a w Smoleńsku spadł z 15-30 metrów i rozleciał się na 20 TYSIĘCY fragmentów? Pancerna brzoza to wasz wymysł imbecyle, bo trzeba być imbecylem żeby uwierzyć że kilkudziesięciotonowy samolot z duraluminium, lecący z prędkością wartości 270 km/h rozpieprza się w drobny mak po zawadzeniu o brzoze... Sądy na razie są postkomunistyczne, ale po wyborach i wzmocnionym mandacie, PiS weżmie się za sprawę smoleńska, z już nowym wymiarem sprawiedliwości, bo chyba jest ci wiadome, że nie można skazać i sądzić dwa razy za to samo, a tak byłoby dziś, gdy po odwołaniu do wyższej instancji, winni "zaniedbań" i wystawienia delegacji do odstrzału ruskim, zostaliby natychmiast uniewinnieni. Pażywiom, pasmatriom, jak to towarzysze mawiacie, nie bój żaby, jeszcze się za was weźmiemy, towarzyszu sowiecki lachociągu
tyyt2019.10.3 11:14
Grzegorz Braun niedawno oświadczył na Youtube, że "nie wykluczone", że Amerykanie chcą umieścić swoje wojska w Przesmyku Suwalskim aby zabrać Polakom złoża tytanu znajdujące się w tych okolicach.
PK2019.10.3 11:49
tow Braunow - wiernyj towariszcz