09.02.19, 10:30fot. screen youtube.com

dr Jerzy Targalski: Tezy rosyjskich trolli i gawnojedów [WIDEO]

"Przygotowałem dla państwa zestaw trzynastu podstawowych haseł, które są używane przez opcje rosyjską, rosyjskich trolli i podejmowane przez polskich gawnojedów, którzy pracują dla Rosji za darmo oczywiście, z głupoty, z nienawiści, albo po prostu ze strachu" - mówi dr Jerzy Targalski w najnowszym wideo pt. "Geopolityczny Tygiel".

Zdaniem eksperta ds. wschodnich przygotował dla swoich odbiorców zestaw kilku podstawowych tez i haseł używanych przez osoby opłacane przez Kreml. Jego zdaniem, większość wygłaszanych przez nich opinii opiera się właśnie na przedstawionych poniżej tezach:

* Bazy NATO narażają Polskę na armagedon ze strony Rosji

* Bazy USA, broń atomowa spowodują, że Polska jako pierwsza zostanie zaatakowana

* Sojusz z USA jest dla Polski katastrofalny ze względu na roszczenia żydowskie

* USA nas kiedyś zdradzi, a więc nie należy teraz zawierać sojuszu, tylko prowadzić politykę wielowektorową i zbliżyć się z Rosją lub zachować równą odległość między USA i Rosją

* Rosja i Polska mają wspólnych wrogów, np. zachodni liberalizm i ukraiński nacjonalizm

mor/telewizjarepublika.pl/Fronda.pl

Komentarze

Olej2019.02.9 22:26
,,Ukrainofil’’– racjonalnie myśląca osoba. Zagorzały kre ty no fob ! W jak najlepiej pojętym interesie Polski jest istnienie silnego państwa ukraińskiego, niezależnie od naszych zaszłości historycznych, i kształtu ideowego tegoż państwa. Tak samo jak istnienie suwerennej Białorusi. ,,Nasza dyplomacja’’ odegrała jak najgorszą rolę żeby Białoruś trwała, niezależnie od jej struktury wewnątrz politycznej. Te dwa państwa na naszej wschodniej granicy trwale odgradzają Polskę od bezpośredniego sąsiedztwa z naszym odwiecznym wrogiem. Tak samo niebezpiecznym dla tych państw jak i dla nas. Ktokolwiek kwestionuje zasadność pomocy Ukrainie lub Białorusi działa na szkodę Polski. Niezależnie od opcji amerykańskiej lub innej, z Sowietami nigdy nie dojdziemy do porozumienia, bynajmniej takiego, w którym zachowalibyśmy podmiotowość i naszą suwerenność. Każdy kto roi jakieś iluzje w tym obszarze politycznego kalkulowania układów z sowietami jest z samej istoty rzeczy szkodliwy dla istnienia niepodległej Polski. Krytycy Pana dr Targalskiego zapewne by pragnęli upadku tej tzw. ,,banderowskiej Ukrainy’’ no może i likwidacji Białorusi Łukaszenki co rysuje się na horyzoncie bliskiej przyszłości, po czym bratnia sowiecka armia wyzwoli Kraje Bałtycki i Litwę. W ten oto racjonalny sposób, oczywiście ze zrozumieniem przyjęty przez owych roztropnych krytyków dr Targalskiego za wschodnią granicą Polski uzyskamy ,,niezwykle przyjaznego’’ sąsiada na rozciągniętej ponad tys. kilometrów granicy, ze skoncentrowanymi dywizjami pancernymi, rakietami wycelowanymi w Warszawę z Obwodu Kaliningradzkiego i zgrupowaniem uderzeniowym na Polskę od południowego wschodu tj. z terenu byłej Ukrainy. Koncentrację sowieckich armii na wszystkich kierunkach uderzenia będzie wówczas od Warszawy dzielić zamias 700, ok. 200 km Do 350 km Taki to ,,roztropny scenariusz’’ jest alternatywą, która stanowi kontrę do wszystkich tez wysuwanych i zarzucanych dr Targalskiemu przez bystrych niczym sowiecka propaganda, oponentów. Czy zatem można polemizować z kretynizmem, który każe jakąś ,,nadprzyrodzoną siłom’’ pchać Polskę na powrót w sowieckie łapy ???
anonim2019.02.9 22:12
Bardzo sensowne, a kocio wspaniały!
Jan2019.02.9 13:18
Chyba polubię tego trolla za jego bezdenną głupotę.
rafal2019.02.9 13:14
ruskie i niemieckie trole krytykuja targalskiego bo im dalej USA tym wieksze ich znaczenie i zyski z dojenia min Polaków
Gy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\0542019.02.9 12:37
PAnie Targalski Stawiam Panu publicznie pytanie. Jaka jest roznica miedzy rosyjskim trolem a gownojadem zydowsko amerykanskim trolem? I od razu udziele Panu Szanownemu swej odpowiedzi. Dla mnie Panie T, roznicy nie ma zadnej. Bo trol to zawsze trol, gownojad i tyle w temacie.
Vistula2019.02.9 13:04
W imieniu wlasnym odpowiadam. Nie ma porownania, bo nie ma zydowsko-amerykanskich trolli w polskich blogach. Izrael i USA jest tak zainteresowane blogami polskimi jak jest zainteresowane populacja biedronek w Cycowie. Cecha charakterystyczna po-sowieckich odpadow jest kompletny brak wyobrazni, tj minimum inteligencji. Ale ciebie Grisza niech to nie obchodzi, w Polsce ciebie nie ma, sprzatasz szajs u Hansa albo czyscisz WC u Patricka.
dux2019.02.9 11:53
jak Pan Bóg chce kogos ukarac to najpierw odbiera mu rozum!!!!
ardo2019.02.9 12:06
Gawnojedom już dawno odebrał.
Bizon2019.02.9 10:43
Pan Targalski, jako były członek PZPR, a dziś ukrainofil i filosemita nie jest dla mnie żadnym moralnym autorytetem. Dla niego każdy, kto nie kocha Ukrainy jest ruskim trollem, a przy tym oceniając relacje polsko-ukraińskie zawsze chętniej opluje Polaka niż Ukraińca.
edyta2019.02.9 11:47
Teraz uprawia propagandę proizraelską i proukrainską.Ciekawe dla kogo pracuje ,na czyja rzecz i w czyim interesie,bo na pewno nie w polskim.Chyba ze jest głupim szabesgojem,pozytecznym idiotą,w co wątpię.Jego metoda to wyzywac wszystkich ,którzy nie sa za zydami i ukraincami,od ruskich trolli i gawnojedów.Załosna postac.Kiedys wydawal mi się mądrym czlowiekiem.Jak to człowiek może sie pomylić...