01.04.21, 10:05Fot. Robert Suchy (MON) via Wikipedia

Dziennikarz TVN chwali i dziękuje Terytorialsom. Błaszczak: To jest jakiś przełom

Dziennikarz TVN Krzysztof Skórzyński pochwalił działanie żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej. Swojego zdziwienia całą sytuacją nie kryje szef MON Mariusz Błaszczak. „To jest jakiś przełom” – ocenił minister.

W trybie pilnym musiałem jechać z córką do szpitala. Na SOR „kierował ruchem” chłopak z WOT”

- napisał Skórzyński na Twitterze.

Jak dalej dodał:

Gołym okiem było widać, że dzięki jego zaangażowaniu wszystko chodziło tam jak w zegarku. Duże podziękowania dla @terytorialsi !”.

Do sprawy odniósł się Mariusz Błaszczak. W rozmowie na antenie radiowej „Jedynki” stwierdził:

Nawet wczoraj było takie wydarzenie bez precedensu. Dziennikarz TVN-u podziękował za to, że żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej pomagają w szpitalu. Miał taką sytuację, opisywał ją publicznie i właśnie podziękował żołnierzom WOT. To jest jakiś przełom”.

dam/PR1,twitter

Komentarze

Pola2021.04.1 13:57
Pochwalil,ale sie nie cieszyl"(cytat z Gowina),"Zrobil to bezrefleksyjnie"(cytat z przysypanej juz troche kurzem niepamieci-Gersdorf)!
Nurni2021.04.1 13:13
Oczywiście, że nie dziwne. Pluć jadem umieją tylko z przed komputera, ale jak dotknie ich prawdziwe życie i nagle okazuje się, że niej jest tak jak im wkładano do głowy i kazano pisać - to pozytywne zdziwienie. Choć niektórzy to widzą i doświadczyli ale dalej wykonują zalecenia swoich Panów.
Anonim2021.04.1 10:52
Nie dziwne że Płaszczak się zdziwił. "Dziennikarz" TVP nigdy nie powie nic pozytywnego o jakimkolwiek pomyśle lub dziele opozycji, bo nie takie jest jego zadanie.
Mim22021.04.2 17:13
Najpierw musi być dobry pomysł - masz jakiś do pochwalenia?