03.09.19, 08:30Screenshot Youtube - Jewish Remembrance

Edward Mosberg: Niemcy nie mają przepraszać tylko płacić!

„Niemcy wybrali przecież podczas wyborów Hitlera. Oni są winni za wszystko, co się stało w Europie” - powiedział były więzień niemieckich obozów w Płaszowie i Mauthausen Edward Mosberg.

W rozmowie na antenie TVP Info, odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Zasługi Rzeczpospolitej Polskiej Mosberg, dodał:

„ Uważam, że Niemcy powinni płacić reparacje nie tylko Żydom, ale również Polakom, którzy ginęli i tracili swoje majątki”.

Odnosząc się do słów, jakie w Polsce wypowiedział prezydent Niemiec Frank-Walter Steinmeier, gość programu stwierdził:

„Oni nie mają za co przepraszać, tylko płacić pieniędzmi”.

dam/TVP,Fronda.pl

Komentarze

Wprost2019.09.3 19:56
Oczywiście pan Mosberg ma rację ,niemieckie przepraszanie i kajanie się to taki powtarzający się serial na który mało kto zwraca już uwagę bo jak kończy się serial to Niemcy zaraz wracają do tej samej telenoweli o nazistach i tej samej propagandy ,na którą wydają pieniądze a przepraszam nic nie kosztuje .Tak zauważmy mamy w kółko powtarzającą się historię tylko nowszą
Pyjter2019.09.3 10:39
Do 1989 Polacy również wybierali w wyborach komunistów 99% społeczeństwa. Hitler otrzymał niecałe 30 %.
Polak2019.09.3 11:15
Co za kretyński komentarz! Polaków oszukano w wyborach 1946,a potem już tylko sami komuniści w papierach frekwencję i głosy produkowali. Wiem od starego milicjanta.
Pyjter2019.09.3 14:23
Ciekawe na ile wyceniono w Warszawie tereny niemieckie jak Śląsk, Pomorze i Prusy Wschodnie ? Już Śląsk miał parokrotnie większą wartość niż teren Polski przed 1938r.
Kris2019.09.3 16:16
Co ty ruski troll możesz wiedzieć o Polakach ? Masz słuchać rozkazów i wierzyć putinowi.Nachlaj sie od czasu do czasu bimbru aby pranie mózgu lepiej przebiegało .
JS2019.09.3 9:06
Nie zapłacą nam bo zbankrutowali by i Europa straciłaby "wielki" kraj postępu, techniki, bogactwa o którym wszyscy marzą, lidera niszczenia wiary w Jezusa, Kościoła, lidera przekształcenia Europy w euro-afrykański-muzułmański nowy świat. Wtedy inne narody nie mieli by swoich ukochanych bmw, audi, passatów, nie mieli by znakomitych produktów niemieckich. Ale gdyby te niemieckie bogactwa zostały nam przekazane jako odszkodowanie to Polskie zarządzanie mogłoby osiągnąć jeszcze lepsze od niemieckich efekty. Pozdr
Mirek2019.09.3 8:51
Brawo Panie Edwardzie . Przeprosić to można za potrącenie w tramwaju ale nie za wymordowanie 6 milionów ludzi i zniszczenie Polski . Niemcy muszą płakać i płacić !!! .