03.06.14, 12:20Nowy pomysł Facebooka: Homo-naklejki

Facebook w służbie homopropagandzie

O tym, że Facebook walczy z wszelkimi przejawami tzw. homofobii, przekonał się już niejeden użytkownik. Administratorzy tego niezwykle popularnego portalu społecznościowego wiele razy zawieszali czyjeś konto, w ramach kary za wrzucenie na tablicę treści „obrażające uczucia” kochających inaczej. Tym razem dzieło Mark'a Zuckerberg'a poszło o krok dalej. W swojej ofercie proponuje tzw. naklejki, ukazujące „szczęśliwe homozwiązki”.

Kolorowe emotikony, dostępne z facebookowego okna chatu przedstawiają radosne pary gejów i lesbijek w różnych sytuacjach życiowych, np. podczas zawarcia związku małżeńskiego, lub towarzystwie adoptowanych (?) małych dzieci. W zestawie serii „naklejek” zatytułowanej „Miłość nie zna granic” zastanawiające jest też umieszczenie obrazków przedstawiających mężczyznę z pieskiem. Czyżbyśmy mieli do czynienia z promowaniem zoofilii?

Nowa oferta umieszczona jest w specjalnym sklepie, jednak obecnie Facebook nie pobiera opłaty. Prawdopodobnie w przyszłości to się zmieni i portal rozkręci na tym biznes.

Seria propagująca „szczęśliwe homozwiąki” i wychowanie dzieci przez pary gejów i lesbijek zdaje się nie mieć ograniczeń wiekowych. Biorąc pod uwagę, że z portalu społecznościowego korzysta wiele osób nieletnich, dostępność do kolorowej dewiacji mają także dzieci.

agp/facebook.pl 

Komentarze

anonim2014.06.3 12:34
Jest widocznym, że fejsgłup promuje zboczeniową równość! zoofilia? jak najbardziej! "równość" nie zna już granic! wszystko jest lepsze niż normalna rodzina (facet+kobieta+dzieci). Lot człowieka w absurd rozpoczęty!
anonim2014.06.3 12:36
FB to coraz nachalniejszy gejowsko-genderowy propagator. W tym roku przestałam z niego korzystać i widzę, że dobrze zrobiłam. Zachęcam do tego znajomych i parę osób też z tej rady skorzystało.
anonim2014.06.3 13:07
Gmyz już zagroził ,ze jeśli fb nie usunie tego do końca tygodnia to on usunie swoje konto "...i nie ma to tamto" ,także jest szansa...hahahahahaha
anonim2014.06.3 13:25
Ludzie, zerknijcie na emotikonki w systemie android, czy aplikacjach typu whatsapp. Takie emotikonki to dziś normalność.
anonim2014.06.3 13:32
marrcino, dla takich osłów jak ty, chodzenie na głowie, zawsze będzie normalne, no i nawet nie wiesz do czego służy człowiekowi pupa:)
anonim2014.06.3 14:18
Nie rozumiem tej krytyki zboczków z fajsbuka. Po co w ogóle do nich łazić? To tak, jakby mieć pretensje, że w kościele mówi się o Bogu
anonim2014.06.3 15:03
@Marrcino "..... jak ktoś jest gejem to sobie wybierze emotkę dostosowaną do jego orientacji, a jak ktoś jest hetero to sobie wybierze inną emotkę dostosowaną do jego orientacji. Zatem w czym jest problem?" Problem jest w tym, że homoseksualizm to dewiacja, choroba o podłożu seksualnym. W tym tkwi problem. Nie ma sensu promować wynaturzenia. Czy to jest jasne dla ciebie?
anonim2014.06.3 15:12
marrcino, nie udawaj głupiego, no chyba, że nim jesteś. Skoro e-motki przedstawiają parkę głupków tej samej płci, no to skojarzenia moje są naturalnie związane z pupą obu takich panów. Masz rację w jednym. Zapomniałem o paniach jednopłciowych i tu pupa jest złym skojarzeniem. Panie się pocierają i palce wkładają w intymne miejsca. A może u ciebie skojarzenia są na poziomie trzymania się za rączkę owych panów i pań. Jacy oni są sympatyczni i szczęśliwi na tych e-motkach i mają nawet dzieci, które im bocian przynosi:):):):). Kpina jest najlepsza w takim przypadku, więc sobie kpię. Pozdrawiam
anonim2014.06.3 15:40
Problem polega na tym, że żaden szanujący się homoseksualista czy lesbijka nie będzie się reklamował ze swoim bądź co bądź wstydliwym defektem. Sprawy dotyczące seksu są niestety wstydliwe. Tylko głupole administrujący Facebookiem o tym nie wiedzą.
anonim2014.06.3 15:40
Problem polega na tym, że żaden szanujący się homoseksualista czy lesbijka nie będzie się reklamował ze swoim bądź co bądź wstydliwym defektem. Sprawy dotyczące seksu są niestety wstydliwe. Tylko głupole administrujący Facebookiem o tym nie wiedzą.
anonim2014.06.3 16:00
@Marricano. To nie jest kwestia tego czy się zgadzasz czy nie. Nie sprowadzaj swoich stwierdzeń do absurdu, bo na tej zasadzie można powiedzieć, że zoofilia czy gerontofilia to również normalna orientacja seksualna, a pedofil, to dobry wujek o jeszcze innej, normalnej orientacji seksualnej Proszę daj sobie spokój z tymi bzdetami i nie zaśmierdzaj forum
anonim2014.06.3 16:17
marrcino, skoro twierdzisz, że jesteś homoseksualistom, to być może u ciebie etap znajomości z panem kończy się na etapie przyjaźni, czego ci życzę, ale nie wmawiaj nam, że pociąg do osobowy tej samej płci to normalne, zdrowe, fajne, przyjemne, moralne, dobre i służące prokreacji. Nie oszukuj się.
anonim2014.06.3 16:20
.... "ą"
anonim2014.06.3 16:31
@ Marrcino nie Marricano
anonim2014.06.3 16:51
To życzę ci "narodzin" zdrowego pięknego kotka lub pieska, ale cudzych dzieci się nie tykaj. Fuj, obrzydzenie mnie bierze. Kończę temat
anonim2014.06.3 18:16
Zaangażowanie w homopropagandę jest widoczne, ciekawe czy w samym Izraelu też przeprowadzają taką "promocję".
anonim2014.06.3 21:51
A to homozwiazki nie moga byc szczesliwe? Rozumiem, ze Fronda wraz z wyznawcami walczy zazarcie, zeby nie byly, ale obawiam sie, ze to walka z wiatrakami, strata sil i amunicji.
anonim2014.06.4 10:18
Świat i Facebook staczają się na dno! A to LGBT jest już wnerwiające. Małżeństwa, adopcja dzieci, co jeszcze wymyślą? Adopcja dzieci przez homoseksualistów to w ogóle nie powinna mieć miejsca!
anonim2014.06.8 15:43
A więc rynsztok dopłynął także do Fejsa........przykre ale prawdziwe
anonim2014.06.8 15:55
AniaszCze 3, 2014, 11:51 po południu usuńcie ten komentarz! A to homozwiazki nie moga byc szczesliwe? Rozumiem, ze Fronda wraz z wyznawcami walczy zazarcie, zeby nie byly, ale obawiam sie, ze to walka z wiatrakami, strata sil i amunicji. Tu nie chodzi o pytanie czy szczęśliwe czy nie bo ktoś kto akceptuje współżycie z na przykład kozą też jakbyśmy go zapytali powiedziałby że jest szczesliwy.....tu chodzi o coś więcej...jednak osoby uzaleznione od sexu-używki niezaleznie czy hetero,homo ,zoo czy cokolwiek innego nie jest w stanie tego zrozumieć.żal mi tych ludzi za ktorych powinniśmy się modlić i wspierać w dobrym.