10.11.14, 13:15Filip Chajzer (fot. archiwum)

Filip Chajzer kazał gejowi zdjąć na wizji znak Polski Walczącej

Filip Chajzer wziął udział w programie TVN „Ugotowani”. Cztery osoby, biorące udział w show, rywalizują ze sobą jeśli chodzi o przygotowanie najlepszej kolacji i ugoszczenie w domu konkurentów. Najlepszy zgarnia nagrodę pieniężną. W wyjątkowej edycji programu wzięli udział celebryci: Otylia Jędrzejczak, Filip Chajzer, Michał Witkowski i Kasia Klich.

W niedzielny wieczór TVN wyemitował odcinek, w którym gości podejmowała u siebie Klich. Kontrowersyjny i lubiący skandale Witkowski pojawił się w jej domu przebrany w przedziwny strój, którego elementem ozdobnym miał być znak… Polski Walczącej.

„Za to to dzisiaj będziesz miał przerąbane. Ja jestem warszawiak od kilku pokoleń. (...) Boa, sroa, tam co chcesz, ale tak to się nie bawimy” – powiedział zdenerwowany Filip Chajzer.

Przestraszony Witkowski zapytał, co ma zrobić, czy Chajzer domaga się, żeby opaskę z ramienia zdjął. Ten zdecydowanie potwierdził, a skonsternowany homoseksualista szybko wykonał polecenie.

„Rozczarowałby mnie, gdyby powiedział, że nie zdejmie, bo tak mu się podoba i jest okej. Cieszę się, że tak szybko mogliśmy to zagasić” – skomentował Chajzer.

MaR/Natemat.pl/Ugotowani

Komentarze

anonim2014.11.10 13:27
Pierdoły. Lepiej byłoby przypomnieć jak Hofman na czworaka wygląda na Plaza Mayor z cudzą żoną.
anonim2014.11.10 13:37
ze tez takiego szczyla sie posluchal…. zenada
anonim2014.11.10 14:05
Na pieska? Skandal! Z CUDZA zona nalezy po Bozemu? Szczyt hipokryzji i/lub problemy na tle seksualnym. Zastanawiam sie czasem, czy beznadziejne komentarze niejakiego hucpy nie sa celowym zabiegiem sluzacym zohydzeniu tego portalu. Jesli tak - mistrzostwo! W przeciwnym wypadku - zenada. Osmieszasz siebie i piszacych na tym portalu.
anonim2014.11.10 14:14
Niech sobie nosza, co chca. Nikt nikomu nie powinien dyktowac, w co ma sie ubierac. Wieki ciemne mamy juz fortunnie za soba,
anonim2014.11.10 14:18
Czy Chajzer dysponowal jakimikolwiek dowodami na to, ze celem Witkowskiego bylo osmieszenie jakiegokolwiek symbolu? Czy tez do wyciagniecia wniosku wystarczyl mu sam medialny wizerunek tamtego? I czy tego typu "natchniony" artykul powinien sie znalezc na "portalu poswieconym"?
anonim2014.11.10 14:25
@Laraya Wieki ciemne to ma za sobą co najwyżej Grecja... Jeśli natomiast nie masz dostatecznej wiedzy w zakresie nauk historycznych, jeśli nie wiesz, czym była epoka średniowiecza, czym się charakteryzowała, to nie zabieraj głosu, gdyż zwyczajnie się kompromitujesz...
anonim2014.11.10 14:28
Ojej, hucpa w swietnej formie! tresc i forma na medal. Dziekuje, ze pokusiles sie o sprawdzenie mojego profilu, cóz za zaszczyt! o rzekomej ciotowatosci nic mi nie wiadomo, natomiast pasozytnictwo jest cenna uwaga, godna przemyslenia. Jesli odebrales mój komentarz jako pasozytniczy atak na amoralne truchlo Twego pokroju, to tak! Prosze bardzo! I nie ma za co!
anonim2014.11.10 14:41
@Sylabariusz Nie zrozumielismy sie najwyrazniej. Nie rozwinelam wypowiedzi, nie powinienes wobec tego wyciagac wniosków na temat mojej wiedzy historycznej. Choc, oczywiscie, masz do tego pelne prawo. @ Existenz Nie widzialam tego programu. Jesli rzeczywiscie zrobil z siebie posmiewisko, to jego problem. Siebie osmieszyl, nikogo i nic innego.
anonim2014.11.10 14:55
@Laraya Jak sama słusznie zauważyłaś, mam ku temu pełne prawo, a co więcej, istotne podstawy... Jeśli mylę się w ocenie treści przez Ciebie przekazanej, to przepraszam, ale to mimo wszystko w Twym interesie leży, aby przekaz swój doprecyzować. W przeciwnym razie nie powinnaś się dziwić, że przekazywane przez Ciebie treści są nie do końca właściwie interpretowane. Na koniec... Naprawdę, przykro mi to stwierdzić i z góry Cię za to przepraszam, ale osobiście jestem zdania, że jednak w istocie TO miałaś na myśli, a teraz próbujesz się pokrętnie tłumaczyć. Na Twoją niekorzyść wpływa też to, że nie objaśniłaś, co chciałaś istotnie przekazać...
anonim2014.11.10 14:59
@Existenz Widzialam. Faktycznie, ani ladne, ani smaczne. Ciesze sie, ze - z wyboru - nie posiadam telewizora :) Wydaje mi sie jednak, ze tego typu jednostki nie powinny byc reklama dla calej spolecznosci. Podobnie jak jeden (podobno) Slazak nie sprawi, ze zaczne opluwac cala Fronde. Niestety, generalizowanie i ocenianie grup na podstawie tego typu oryginalów jest na porzadku dziennym.
anonim2014.11.10 15:50
@Sylabariusz Fakt, nie zaznaczylam, ze uzywam terminu "wieki ciemne" jako metafory ciemnoty i zacofania. Nie zalezalo mi na pisaniu pracy porównawczej szeroko pojmowanej wolnosci/wolnosci obywatelskiej Sredniowiecznej i wspólczesnej Europy. Piszac "wieki ciemne" nie chcialam wykraczac poza podrecznikowe ramy tej epoki, ustalac, dla kogo, dlaczego, kiedy i gdzie Sredniowiecze sie zakonczylo. Nie mam na to w tej chwili zwyczajnie czasu i -szczerze - ochoty. I nie jest to zabieg, który ma na celu zatajenie "faktu", ze jestem nieukiem czy godnym nosicielem któregos z epitetów, którymi obrzucil mnie hucpa (swoja droga nie rozumiem, czemu kulturalni ludzie toleruja tego typu "zjawiska" jak ten gosc). Fakt, nie jestem doktorem historii, jednak pewna wiedze na temat Sredniowiecza posiadam. Nie stronie od ksiazek i wiadomosci historycznych czy kulturalnych. Czytam, oceniam, lecz nie narzucam nikomu mojej interpretacji historii - dziedziny, która bazuje na zródlach, a te niekiedy trudno zweryfikowac. Mój komentarz faktycznie odnosil sie do wolnosci. Nie kontynuowalam tematu, bo - jak pisalam - nie mam czasu na dysputy historyczne i omawianie kazdej metafory, zwlaszcza tutaj, gdzie negatywna opinia o mentalnosci tamtych czasów moze zaowocowac "komentarzami" ludzi pokroju tamtego wulgarnego krzykacza lub - co gorsza - pseudohistorycznymi wypracowaniami pietnujacymi mój swiatopoglad. Nie odnosze sie w tym momencie do Ciebie, szanuje ludzi wywazonych, nawet jezeli absolutnie sie z nimi nie zgadzam w pewnych kwestiach. Czasy sie zmienily, ludzie sie zmieniaja. Nie potepiam wolnosci, nie znosze sztywnych ram i systemu zakazów i nakazów w pewnych sferach zycia. I temu chcialam dac wyraz. Jesli masz czas i zechcesz - mozesz wyjasnic mi, co miales na mysli piszac, ze Sredniowiecze zakonczylo sie jedynie w Grecji. Przeczytam i przemysle, pozdrawiam serdecznie.
anonim2014.11.10 16:26
@Larya Dziękuję za kilka słów objaśnienia. Istotnie, pojęcie to może niekiedy funkcjonować jako rodzaj metafory, frazeologizmu... Oparte jest jednak, i potrzeba mieć tego świadomość, na niewłaściwym, wyrosłym z licznych krzywdzących stereotypów, pojmowaniu epoki średniowiecza. W rzeczywistości, wbrew powszechnym sądom, nie był to czas zupełnego zdziczenia i zacofania. I na to jedynie chciałem zwrócić uwagę. Stąd byłbym uradowany, jeśli zachowałabyś w pamięci choć kilka z tych twierdzeń. Nazwa "średniowiecze" pochodzi z wieku XV, kiedy to myśliciele renesansowi postanowili nazwać okres oddzielający ich od kultury starożytnej. Jeszcze w XVI wieku, za sprawą przedstawicieli reformacji, określenie 'media aetas', od którego pochodzi polskie słowo "średniowiecze", nabrało negatywnego wydźwięku. Wieki średnie były więc od XVI stulecia istotnie uznawane powszechnie za okres degeneracji kultury i obyczajów. Niesłusznie! Wystarczy sobie uświadomić, że nazwą tą określamy epokę trwającą od V wieku do wieku XV, a zatem obejmującą 1000 lat! Tak długi czas wymyka się wszelkim klasyfikacjom. W efekcie, parafrazując słowa Ryszarda Kapuścińskiego, można powiedzieć, że: "tylko w wielkim uproszczeniu, dla wygody, mówimy - średniowiecze". W rzeczywistości, poza nazwą, "średniowiecze" więc de facto nie istnieje ;)) Oczywiście niejako na obronę epoki można mnożyć liczne, wspaniałe, przełomowe dzieła literackie, architektoniczne, artystyczne etc. Jednak chyba jednym z najbardziej jaskrawych przykładów będzie rozwój średniowiecznej filozofii, scholastyki. Często podważa się jej autorytet. Niesłusznie... Rzekomo zajmowała się spekulacjami w rodzaju: "ile diabłów zmieści się na główce od szpilki". Ale i na to pytanie można odpowiedzieć, co zresztą czyniono. Chociażby tak, że jeżeli Szatan jest istotą duchową, to podobnych mu istot w dowolnie małej przestrzeni może znajdować się nieskończenie wiele. Albo inaczej: Jeśli Szatan jest bytem duchowym, to pytanie o jego miejsce w fizycznej przestrzeni jest bezsensowne etc. etc. etc. Tak doskonalił się więc język nauki, bez czego NIE BYŁOBY rewolucji naukowej, zapoczątkowanej w epoce późnego renesansu, a więc być może w ogóle znanego nam dziś, rozwiniętego świata... :)) Natomiast co do wspomnianej Grecji... :))))) Źle odczytałaś moje słowa ;))) "Wieki ciemne" to początkowy okres rozwoju cywilizacji greckiej, dziejów tego państwa, tej kultury ;)))) Taką to fachową nazwę nosi on w historii... Pozdrawiam serdecznie ;) Z Bogiem!
anonim2014.11.10 16:29
@hucpa Panie Jezu Chryste, Synu Boga żywego, zmiłuj się nad nami grzesznymi! Święty Leonie Wielki - módl się za nami! +++ Będę polecał Cię, drogi/a Bracie/Siostro, w modlitwie... P.S. Można jaśniej?? P.S. 2 I czym sobie na tak nienawistny atak "zasłużyłem"?
anonim2014.11.10 17:50
Czego się spodziewać po produkcjach TVN...
anonim2014.11.10 18:28
@Sylabariusz Régine Pernoud "Inaczej o średniowieczu". Lektura obowiązkowa... Na szczęście powoli zaczyna się zmieniać postrzeganie tego, jednego z najlepszych okresów rozwoju ludzkości. Niestety cała stajnia jeszcze do uprzątnięcia.
anonim2014.11.10 19:14
Chrystus polecił nam miłować się wzajemnie!! "Jak Mnie umiłował Ojciec, tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości Mojej!" (J 15 ; 9) Czy realizujesz w swoim życiu to Chrystusowe wskazanie?? Czy miłujesz poprzez wyzywanie innych od "debili" itp.???? Oskarżasz mnie FAŁSZYWIE o to, jakobym NIE bronił wartości chrześcijańskich, a nie rozważysz, czy Ty w istocie takiej obrony się podejmujesz! W jaki sposób bronisz tych wartości?? Wyzywając, opluwając drugiego człowieka?? Ośmieszając przy tym samą siebie i budując niekorzystny wizerunek Kościoła Chrystusowego??? Zważ na słowa Ewangelii... Pamiętaj, że któremu więcej dano od tego i więcej WYMAGAĆ SIĘ będzie!! Tobie dano naprawdę wiele! Jesteś członkiem Mistycznego Ciała Chrystusa! Jesteś dzieckiem Bożym! JEGO uczniem!!! To także OGROMNA odpowiedzialność! Masz być "wizytówką" Jego Kościoła, Jego Mistycznego Ciała!! Masz o Nim świadczyć!! O Nim, który powiedział, że MAMY (nie MOŻEMY) wzajemnie się miłować!!! Darzyć szacunkiem!! Pomyśl, rozważ we własnym sercu, jak TY, nie ja, nie XYZ, jak TY świadczysz o Kościele, o Chrystusie!! Dostrzegając źdźbło w cudzym oku, a we własnym BELKI nie widząc???? POKORY, POKORY, POKORY!!!!! CZAS BOWIEM JEST BLISKI!
anonim2014.11.10 19:38
@marekwu "Régine Pernoud "Inaczej o średniowieczu". Lektura obowiązkowa" Nudy na pudy, niestety, chociaż nie wiem czy po polsku wyszło coś lepszego. Poza tym to polecam "God's Philosophers", "The Inheritance of Rome", poza tym na kilka szybkich debunków najgorszych bzdur "Galileo Goes to Jail". Podobno dobre - ale sam nie czytałem - są też "The Forge of Christendom" i "Cathedral, Forge and Waterwheel". @Sylabariusz Określenia "wieki ciemne" się czasem jeszcze używa, ale raczej w znaczeniu "nic o nich nie wiemy" niż "czasy ciemnoty", i dotyczy jeśli już to lat 400-900 tak z grubsza.
anonim2014.11.10 22:49
nic nie rozumiem z tego,fronda pudelkuje...co mnie to wszystko obchodzi?Co złego w znaku Polski Walczącej?nie wiem kim są ci ludzie i o co ten hałas...
anonim2014.11.11 17:09
ten pedał to nieźle poschizowane to coś a chajzer to synalek komucha