26.03.13, 06:48Fot. Paterm/Wikipedia

Frigide Barjot: nie wolno zrobić z dzieci przedmiotu handlu

Francuscy obrońcy małżeństwa i przeciwnicy przywilejów dla homoseksualistów wezwali Parlament Europejski do ochrony praw dziecka. – Parlament musi postawić ponad zagadnienia bioetyczne i prawne dobro dziecko – powiedziała rzeczniczka ogólnonarodowego związku „Manif pour tous” na konferencji prasowej w Brukseli. Dobro dziecka stało też w centrum niedzielnej demonstracji przeciw „małżeństwom”  jednopłciowym i prawom adopcyjnym dla gejów i lesbijek.

- Nie wolno zrobić z dzieci przedmiotu handlu – ostrzegała Tellenne, która przy okazji wypowiedziała się również przeciwko macierzyństwu zastępczemu. – Każdy człowiek ma prawo do urodzenia się jako dziecko jednego ojca i jednej matki – podkreśliła.

W końcu stycznia  paryska policja zakazała demonstracji przeciw „małżeństwom” homoseksualnym  na Polach Elizejskich i Placu Zgody z powodu rzekomego zagrożenia dla porządku publicznego. Manifestacja odbyła się w końcu zgodnie z prawem dwa miesiące później –  w ostatnią niedzielę.

Miesiąc temu Zgromadzenie Narodowe uchwaliło ustawę o rozszerzeniu przywilejów małżeńskich na pary homoseksualne i związanie z nimi prawa adopcyjne. Senat  ma przegłosować ją w kwietniu.

Jr3/kath

 

Komentarze

anonim2013.03.26 7:28
Najgorszą rzeczą jaka może się przytrafić dziecku to wychowywanie przez dwie lesbijki lub dwóch pedałów!
anonim2013.03.26 9:39
homoseksualizm się leczy. Dziecko ma mieć mamę i tatę a nie dwie mamusie lub dwóch tatusiów to chore!!
anonim2013.03.26 9:43
Coś w temacie: http://blog.heritage.org/2013/03/25/morning-bell-the-marriage-debate-through-a-childs-eyes/