08.09.20, 21:22Fot. via: Pixabay- kevinsyman

Gej sprzeciwił się przemocy. Homoaktywiści chcą go zlinczować

Aktywiści LGBT kolejny raz udowadniają, że są środowiskiem, w którym homoseksualiści są najbardziej narażeni na dyskryminację. Chodzi o homoseksualistów myślących w jakikolwiek sposób inaczej niż chce „ortodoksyjna” homoideologia. Kolejny raz przekonał się o tym Kamil Starczyk. Po tym, jak skrytykował on przemoc, jakiej dopuszczają się aktywiści LGBT, na forach internetowych wprost aktywiści nawołują do linczu na nim.

Jakiś czas temu homoseksualista Kamil Starczyk opisał na Twitterze swoje doświadczenia ze środowiskiem LGBT. Przekonywał wówczas, że od nikogo nie doświadczył nigdy tyle agresji i poniżenia, co właśnie od osób, które utożsamiają się z tęczową flagą:

- „Dziś pierwszy raz od dawna płakałem. LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach - bo nie zgadzam się na agresję aktywistów” – pisał.

- „Nie widzę więc powodów, aby walczyć - z tą różnicą, że małymi kroczkami - o lepsze jutro i szacunek dla ludzi, którzy sami nie szanują niczego i nikogo. Chcą smażyć się w piekle, które sami sobie zgotowali - ich decyzja. To jednocześnie moja największa porażka i rozczarowanie” – dodaał.

Teraz udostępnił zrzuty ekranu z forów internetowych, na których aktywiści LGBT nie tylko wyrażają swoją nienawiść do homoseksualisty, ale wręcz nawołują do dokonania na nim linczu.

- „(…) jak bardzo trzeba być atencyjna ku***wa, żeby podlizywać się homofobom i faszystom. Smieciu” – pisze jeden z internautów. „należy mu się lincz” – dodaje inny.

kak/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

el_dresso2020.09.9 17:43
ruchałbym
Jan Radziszewski2020.09.9 15:11
niedługo lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie a za 7 dni Sąd Boży po którym zdechnie ok 2 000 000 miłośników GENDER w Polsce tj te 5 %
potrzebny jest wariograf i edukacja2020.09.9 12:40
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie) ........Twierdzenie że zboczenia są wrodzone brzmią śmieszne jak preferencja wielu Włochów wyłącznie do blondynek rdzennie u nich nie występujących.Jak stwierdza włoski ekonomista Paolo Manasse, w artykule dla włoskiego „Metro”, Włosi wolą blondynki, a nawet wręcz preferują blond piękności, od Włoszek.
Główny Inspektor Fekaliów2020.09.9 12:42
Patologie widać nie tylko na przykładzie świrów LGBT promowanych przez niby naukowców ale i nieumiejętności położenia pospolitej rury ściekowej przez pseudo inżynierów podczas gdy inni budują pod morzem Nord Stream. To jest szersza ideologia nazywania szamba perfumerią ukazująca dobitnie poziom degeneracji i zarżnięcia inteligencji której w Polsce nie powstydził by się Stalin z Hitlerem.....Bawią mnie ataki na Lecha Kaczyńskiego że jest winny Czajki. Jak PO nie potrafi puścić 1 rury to zbudowała by dobrze nową oczyszczalnie hahaha. Przypomina mi się rysunek satyryczny z wkurzonym ojcem i dzieciakiem który wrześniowe niepowodzenie w szkole podstawowej skomentował że trzeba było go zapisać na uniwersytet gdzie zaczynają od pażdziernika. Liczę na oddzielne ministerstwo do spraw fekaliów, - Trzaskowski ma racje - rząd powinien pomagać bo od tego jest.
o ideologii LGBT2020.09.9 12:45
Nowe szaty króla albo Nowe szaty cesarza (duń. Keiserens nye Klæder) – baśń napisana przez Hansa Christiana Andersena i opublikowana po raz pierwszy w 1837 roku, przetłumaczona na blisko 100 języków i wraz z powieścią Mała Syrenka została ujęta w 16 tomiku baśni Andersena pt. Bajkowe zwyczaje dla dzieci. Pierwsza kolekcja[1]. Baśń opowiada o pewnym mającym słabość do strojów władcy, którego próżność, a ponadto próżność jego dworzan wykorzystują dwaj tkacze-oszuści. Przybywając do stolicy owego kraju, ludzie ci rozpowiadają, iż potrafią utkać niezwykły materiał niedostępny dla oczu głupców i niezdolnych do sprawowania swojego urzędu. Gdy wiadomość trafia do uszu głowy państwa, ten szybko składa u nich zamówienie. Rzekomi tkacze pozorują pracę, nie tkając w rzeczywistości nic, a wysłani do nich dworscy urzędnicy, nie chcąc dać się ośmieszyć i stracić stanowisk, udają, iż widzą cudowny materiał oraz przystają na opowieści oszustów. To samo zrobią wszyscy dworzanie. W rezultacie monarcha, mając być ubrany w niezwykłe szaty, których rzekomego nałożenia dopilnowują sami ci oszuści, pokazuje się swoim poddanym bez strojów. Mieszkańcy stolicy jednak, również nie widząc nic, wolą się do tego nie przyznawać, aż nagle o tym fakcie głośno mówi niewinne dziecko, dwór jednak nie zwraca na to uwagi[2
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 12:09
Czego on się domaga używając takiego słownictwa... zrozumienia, szacunku, poparcia? A fronda jak zwykle tylko manipulować potrafi. Pewnie sam sobie napisał, że jest kvrwą i śmieciem i sam sobie rozgłos robi udając biedną ofiarę, która przecież tylko wyzywała, obrażała, atakowała i udaje, że nie wie o co chodzi.
Uważam że Michał Sz. powinien iść siedzieć2020.09.9 11:11
ale wystarczy przejrzeć na profil owego "polskiego patriotycznego geja" na FB żeby zobaczyć że to pisowska kreacja medialna. Brakuje tam chyba tylko zdjęć z pielgrzymki, relacji z udziału w biegu ku czci żołnierzy wyklętych i podziękowań dla Lecha Kaczyńskiego za stworzenie pierwszej "Solidarności".
Alicja2020.09.9 9:21
Wciąż tak wielu ludzi, niestety coraz więcej daje się ogłupić ideologii LGBTQ, Gender i innym marksistowskim i neomarksistowskim, masońskim ideologiom. Często są to dobrzy, biedni ludzie, którzy nie rozumieją podstępu i kłamstwa tych ideologii - kłamstwa Szatana. A jeśli się ktoś odezwie inaczej - zawsze go zmiotą. Kiedyż ludzie zaczną widzieć i myśleć?
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 12:16
Jakie to szczęście, że coraz mniej daje się ogłupiać ideologii katolicyzmu :)
ladychapel2020.09.9 8:15
Fryndzel i generalnie prawactwo - macie fioła na punkcie seksu
Hanys GórnoŚląski2020.09.9 8:43
Cos ci się powaliło albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem: to pederaści mają problem z seksem.
XD2020.09.9 10:22
Co było pierwsze? Homoseksualizm czy religia? XD
Anonim2020.09.9 20:16
Religia,Bóg był pierwszy i stworzył mężczyznę i kobietę polecając im rozmnażanie się i zaludnianie ziemi . Homoseksualiści nie są zdolni do tego. .
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 21:48
Kłamiesz ludzkość istniała na długo zanim pajace powymyślali religijne bzdury i zniewalali społeczeństwa nakazując się modlić do nieistniejących bytów nadprzyrodzonych.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 21:49
Gdyby homo nie byli zdolni do rozmnażania to byliby bezpłodni, a nie są. Wielu ma dzieci swoje własne biologiczne. Zaraz napiszesz, że nie mogą ich spłodzić między sobą, lecz zupełnie nie ma takiej potrzeby. Mogą płodzić i płodzą z kobietami, a potem wychowują swoje dzieci w parach homo.
Ninel2020.09.12 10:47
I właśnie z tego powodu polski Sejm wprowadzikarę natychmiastowego pozbawienia praw rodzicielskich oraz więzienia od 2 lat do 25. Będzie to łatwe, bo te ćwierćgłówki same się porejestrują w urzędach, wystarczy wysłać Milicję i pozamiatane :D
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 12:13
ty masz problem przede wszystkim z pojęciami, nie rozumiesz słów, których używasz, a poza tym kłamiesz, bo próbujesz oskarżać społeczność LGBT za swoje własne urojenia i fantazje
Ninel2020.09.9 10:11
Masz nierówno pod sufitem, to Sekta LGBT wysuwa żądania, robi przemarsze i publicznie wyszydza normalnych ludzi. Prawica tylko i wyłącznie reaguje na waszą agresję, gdy przestaniecie biegać pod kolorowymi szmatami, z ulgą o was zapomnimy.
XD2020.09.9 10:21
Tak, tak. Kobiety też agresywnie wysuwały swoje żądania wobec mężczyzn domagając się równych praw. Szmaty. Na szczęście o nas nie zapomnicie ;)
Ninel2020.09.9 11:13
Chodzi ci o "równe prawa" do pouczania cudzych dzieci, takie jak mają ich rodzice, w myśl głównego postulatu Ideologii LGBT "Wasze dzieci będą takie jak my"? Takiego wała.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 12:11
Chodzi o edukację opartą na nauce, a nie ideologii religijnej, która na wasze nieszczęście jest sprzeczna z naukową wiedzą nt. ludzkiej seksualności. Więc TAKIEGO WAŁA i WYNOCHA z religijnymi bzdurami z publicznych państwowych szkół. W domach swoje własne dzieci indoktrynować, a reszty na waszą zwyrodniałą ideologię nie narażać.
Ninel2020.09.9 14:24
Wasza Ideologia nie stała nawet obok nauki, jest szkodliwa, ludobójcza i okaleczająca. Seksopaci możecie sobie swoje własne dzieci indoktrynować, nawet w domu, ale od dzieci normalnych ludzi, albo się sami odczepicie, albo zostaniecie odczepieni.
Polak Ateista Dumny Gej2020.09.9 21:51
Wiedza naukowa nt. ludzkiej seksualności, oparta na seksuologii, biologii, psychologii to nie ideologia, lecz nauka. Ideologią jest to w co wierzysz, czyli religijne bzdury.
Jarosław Karłowaty2020.09.9 7:43
za każdym ludobójstwem, za każda zgnilizną moralna, za dewiacjami zawsze stoją żydzi
Warto pamiętać nauczanie biskupów:2020.09.9 6:44
"Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Warto sprawdzić, że tego nie realizują. Więc trzeba napisać, kto jest naprawdę winien tej sytuacji.
rebeliant2020.09.9 0:29
Sprawa jest bardzo prosta - całe to LGBT jest tworem zarządzanym marksistów, którzy upatrzyli sobie atakowanie ludzkiej seksualności w majestacie prawa i mieć możliwość przeprowadzania napaści pod zasłoną obrony uciśnionej mniejszości. Przejadła się już ludziom ta przyśpiewka o mniejszościach, gdyż każdy z nas jest mniejszością, a z drugiej strony nie bardzo wiadomo kto jest większością... wychodzi na to, że Chińczycy. Wiadomo natomiast w jakich granicach leży dany kraj i jaki język w nim obowiązuje.
Anonim2020.09.9 0:43
To jest od przećpania elit kokainą (receptory dopaminowe serotoninowe-dobre dla bogatych cweli nie ludu) i wszedostępności otumaniającego internetu gdzie ponadto każdy ściek można zareklamować jako Christian Dior. To jak z koronawirusem i ochronnymi szczepionkami na grypę tyle że w drugą stronę - spójrzcie na mapę świata gdzie jest modna kokaina
Anonim2020.09.9 0:45
poprawka - szczepionkami na gruźlice
Anonim2020.09.9 0:53
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/vPuk9kpTURBXy8yODEyOTA1NzM2ZTI2NzNjYWVjZDU5ZDhkZTM1ZDViOC5wbmeSlQLNAyAAw8OVAgDNAyDDw4KhMAWhMQE
Po 11 ...2020.09.8 23:14
Katolik sprzeciwił się poniżaniu ludzi LGBT. Katoaktywiści chcą go zlinczować....
Anonim2020.09.9 0:21
analogia jak już to: katolik czy raczej muzułmanin sprzeciwiający się fanatyzmowi religijnemu i zachowujący się gorzej niż Janusz Palikot - największy polityczny cham świnia, prostak. Jak robisz porównania to nie mieszaj w to od razu czajkowej ideologii , świat nie kręci się tylko wokół penisa w kupie
Anonim2020.09.9 0:24
analogia jak już to: katolik czy raczej muzułmanin sprzeciwiający się fanatyzmowi religijnemu czyli zachowujących się gorzej niż Janusz Palikot - największy polityczny cham świnia, prostak. Jak robisz porównania to nie mieszaj w to od razu czajkowej ideologii , świat nie kręci się tylko wokół penisa w kupie
Anonim2020.09.9 0:28
Sprzeciw wobec ideologii kupy nie ma nic wspólnego z fanatyzmem ani konserwatyzmem. To jest tylko dowód na nieobrzezanie mózgu tvnem i podatności na bełkot pseudonaukowców co rury nie potrafią puścić ani nawet chłopa od baby odróżnić .
o ideologii LGBT2020.09.9 0:31
Nowe szaty króla albo Nowe szaty cesarza (duń. Keiserens nye Klæder) – baśń napisana przez Hansa Christiana Andersena i opublikowana po raz pierwszy w 1837 roku, przetłumaczona na blisko 100 języków i wraz z powieścią Mała Syrenka została ujęta w 16 tomiku baśni Andersena pt. Bajkowe zwyczaje dla dzieci. Pierwsza kolekcja[1]. Baśń opowiada o pewnym mającym słabość do strojów władcy, którego próżność, a ponadto próżność jego dworzan wykorzystują dwaj tkacze-oszuści. Przybywając do stolicy owego kraju, ludzie ci rozpowiadają, iż potrafią utkać niezwykły materiał niedostępny dla oczu głupców i niezdolnych do sprawowania swojego urzędu. Gdy wiadomość trafia do uszu głowy państwa, ten szybko składa u nich zamówienie. Rzekomi tkacze pozorują pracę, nie tkając w rzeczywistości nic, a wysłani do nich dworscy urzędnicy, nie chcąc dać się ośmieszyć i stracić stanowisk, udają, iż widzą cudowny materiał oraz przystają na opowieści oszustów. To samo zrobią wszyscy dworzanie. W rezultacie monarcha, mając być ubrany w niezwykłe szaty, których rzekomego nałożenia dopilnowują sami ci oszuści, pokazuje się swoim poddanym bez strojów. Mieszkańcy stolicy jednak, również nie widząc nic, wolą się do tego nie przyznawać, aż nagle o tym fakcie głośno mówi niewinne dziecko, dwór jednak nie zwraca na to uwagi[2
Dziadyga2020.09.9 11:44
Czyli już wtedy była polityczna poprawność. Tak jak teraz z koronawirusem. Ci, którzy wiedzą, że to ustawka, udają, że nie wiedzą.
jwer2020.09.8 23:01
jakie małe kroczki? kroczki do szacunku człowieka niezależnie od zawartości jego majtek?...jesteśmy prymitywni jak ludzie pierwotni, że dzielimy ludzi na zawartość majtek
Arek2020.09.8 23:10
Prymitywne jest to, że tą zawartość niektórzy mają potrzebę pokazywać. Do niedawna nikt nikogo nie pytał co robi w łóżku - niestety za sprawą zboczonego towarzystwa to się zmieniło.
jwer2020.09.8 23:12
Księża zawsze wypytywali przy spowiedzi co robi się w łóżku.
marek2020.09.9 5:44
Chyba ciebie albo to był "ksiądz" z twojej rodzinki.
Anonim2020.09.9 20:19
Dziwnem, mnie nigdy nie pytali .
***2020.09.9 20:58
....no mnie też nie......Widocznie już wiedział wcześniej, to nie musiał pytać.
Ben2020.09.8 22:19
KAK dostał homofobicznej kakaowej biegunki na FRONDZIE.
Anonim2020.09.8 22:09
Polecam zobaczyć ten krótki filmik pt "Obudz się Australio" SZOK ! U nas będzie podobnie jeśli się nie obudzicie i dalej będziecie bezmyślnie się godzili na wszystko co wam nakazują a mam na myśli kagańce na twarzach, https://www.youtube.com/watch?v=NnR_PUl-Ce8
Anonim2020.09.8 22:54
Nikt ci nie każe nakładać kagańce na twarz, na razie to są twoje chore marzenia.
Walka2020.09.8 21:52
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
Mdm2020.09.8 21:46
Godna pochwalenia postawa geja który nie chce by mniejszość wchodziła na głowę większości. Katolicy też powinni się odciąć od fundamentalistów dla których kodeks karny, nie ich prywatny, ma stanowić że zniszczenie zarodka jest jak zabicie człowieka. Terror radykalów może prowadzić w afekcie do aktów przemocy czy innych pogromów gejów i katolików.
man.of.Stagira2020.09.8 22:04
'Kodeks Prywatny' katolika ma decydować o tym czy człowiek jest człowiekiem od poczęcia? To jakiś KATOLICYZM Reformowany Islamski jest z Tygodnika Powszechnego i TVN24. Puknij się w czoło!..
Anonim2020.09.8 22:07
Nie ma przestępstwa bez ofiary. To znaczy taki paradoks mogą wymyśleć tylko fundamentaliści.
Anonim2020.09.8 22:13
Jeśli alkohol zaczyna się od chwili fermentacji to czy w krajach islamskich jest też kara jakiegoś kamieniowania jak komuś sok winogronowy przykiśnie? W jakim kraju karze się za zniszczenie kiełkujących nasion z których mógłby być dąb Bartek? Takie skrajności mogą wymyśleć tylko nawiedzone katole lub osoby na nich się wzorujące. Czy tabletki "po" czy inne hormonalne dla zwierząt domowych też są zakazane w krajach gdzie rządzą skrajni ekolodzy?
man.of.Stagira2020.09.8 21:35
TRESURA tryumfuje wszędzie. Ci którzy chcą się indywidualizować, giną. To Wasz świat.
Włodzimierz Nechamkis2020.09.8 21:30
Na Facebooku znajduje się niezwykle interesujący, polskojęzyczny profil znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 Eli Barbur nadzwyczaj błyskotliwie prezentuje na nim izraelski punkt widzenia na sprawy polskie i międzynarodowe. Eli stara się utrzymać bardzo wysoki poziom prowadzonych dyskusji, bez wahania kasując nieprawomyślne posty. Antysemici oraz wszyscy, którzy popierają Palestyńczyków nie są tu mile widziani. Eli szczyszcza ich natychmiast po zdemaskowaniu.