15.05.20, 13:15

Hartman: Watykan to obca i nieprzyjazna monarchia absolutna

W dniu dzisiejszym sędzia Kamil Zaradkiewicz zrezygnował z pełnienia obowiązków I Prezesa SN. W jego miejsce prezydent Andrzeja Duda powołał Aleksandra Stępkowskiego, o czym piszemy tutaj.

Do tego wydarzenia w prowokacyjny sposób odniósł się na Twitterze Jan Hartman, stwierdzając że SN został tymczasowo podporządkowany obcej i nieprzyjaznej monarchii absolutnej tj. Stolicy Apostolskiej.

Czy kogokolwiek dziwią jeszcze uporczywe ataki Hartmana na Kościół?

g/twitter

Komentarze

Cze\\aw2020.05.18 11:33
Kolejna mądrość wydalił z siebie podany monarchii z Tel-Avivu...
Jan Radziszewski 2020.05.17 1:14
orędzia 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie.
Jan Radziszewski 2020.05.17 0:07
Nie ma Polskiej Policji, przejęła ją BLACKWATER Academi prywatna firma z USA” 10 maja 2020r podczas protestu w Warszawie na placu Piłsudskiego byli spisywani protestujący przez prywatną firmę z USA BLACKWATER, jako polscy policjanci. NAJEMNICY BLACKWATER / Academi USA – amerykańska prywatna organizacja wojskowa założona w 1997 roku przez Erika Prince’a i Ala Clarka. Policjanci mieli na mundurze rękawie naszywkę przedstawiająca trupią czaszkę Dlatego te maski wprowadzono, żeby zakryć ich twarze? Więcej w filmie jacki caleib: .https://www.youtube.com/watch?v=x86gzhnck8w https://miziaforum.com/2020/05/11/blackwater-najemnicy-naszych-czasow/ https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155232,nie-ma-polskiej-policji • Anonimowy14 maja 2020 10:43 Jeśli mnie pamięć nie myli, to dranie z Blackwater brali udział w przeprowadzeniu żydo-chazarsko-banderowskiego przewrotu na Ukrainie (państwa ,które już tylko w teorii istnieje) zwanego majdanem. Także widać, w jakiej obecnie sytuacji znajduje się społeczeństwo polskie. Jest gorzej, niż myślimy... Dziękuję Ci Jezu Chryste Królu Polski, że opiekujesz się nami grzesznikami, ze ostrzegasz nas ,co dzieje się w polskich- niepolskich kopalniach, że troszczysz się cały czas o Twój wybrany Naród Polski. Tylko w Tobie nadzieją, tylko w Tobie wszelkie nasze zaufanie. Niech wypełni się Twoja Święta Wola względem Kraju nad Wisłą, któremu na imię POLSKA
Thomas2020.05.16 11:28
To Jan Chaman a nie Hartman. Sam jest pożytecznym idiotą platfusów.
dz2020.05.16 8:59
Hartman coś ściemnia i jak magik odwraca uwagę. Watykan nawet dla katolików nie jest tak przyjazny jak dla Żydów.
anonim2020.05.16 6:57
Hartman to neonazista potomek nazistów z okresu 2 Wojny Światowej którzy nadużywali narkotyków twardych. To i potomek ma mózg zlasowany plus podła imperialna kultura Niemiecka. Potomkowie NARODU MORDERCÓW !!!!!!!!
okularnik2020.05.16 5:06
panie profesorze koniecznie powinien pan podzilic sie swoimi myslami z Jerzym Urbanem
bc2020.05.16 3:20
Wywalili z masonerii pozostało hejtowanie za drobniaki!!
Glaudiusman2020.05.16 1:24
Dla tego czerwonego kretyna polecam ślepą ciemną uliczkę i modną terapię deskową. Może ewentualnie być pałowanie drewniane i gumowe. Taki masaż zdrowotny. I zaraz czerwony smrodziarz będzie śpiewał z innego klucza.
aaaa2020.05.15 22:42
Dlaczego rektor UJ nie wyleciał na zbity pysk po wypowiedziach tego czegoś , skoro sam go nie wylał. Gowina już nie ma .
klon2020.05.15 21:26
I ten człowiek jest profesorem? Czy pewnemu Uniwersytetowi w Polsce nie wstyd za niego?
Akurat2020.05.15 20:52
Pan profesor zapomniał dodać o infiltracji Polski przez UE. Otwartą, bezpośrednią, brutalną i totalną infiltrację.
polacke2020.05.15 19:36
Z punktu widzenia żyda Hartmana to na pewno prawda. Z punktu widzenia polskiego katolika już nie. Ten człowiek jest na pewno irytujący.
stan2020.05.15 23:10
Masoni czczą Lucyfera, natomiast papieże - Boga w Trójcy Świętej Jedynego, dlatego dla nich Watykan zawsze będzie złem, ponieważ walczy z ich bóstwem-szatanem.
gośka2020.05.15 18:20
Watykan wyzyskuje naród polski...ale może bardziej polski Kościół...to jest oczywiście niezaprzeczalny fakt...powinni płacić podatki a wymykają się z Jezusowych ram "podatki należą się cezarowi"
Jan Radziszewski 2020.05.16 10:06
twoja głupota poraża, ale diabeł z niej się cieszy bo wie, że budiet z nim w PIEKLE
Jan Radziszewski 2020.05.15 18:16
20 czerwca 2019 r. Microsoft oficjalnie złożył wniosek patentowy na technologię, która bezpośrednio łączy ciało ludzkie z cyfrowym systemem płatności. Bardzo podejrzane jest nadanie muneru dla wniosku: patent otrzymał numer rejestracyjny 2020-0 6 0 6 0 6 . Wcześniej napisaliśmy, że multimilioner Bill Gates ogłosił podczas wywiadu 24 marca, że pandemia korony doprowadzi do wprowadzenia „świadectw szczepień” lub paszportu szczepień. Bez prawidłowych znaczków cyfrowych potwierdzających, że zostałeś zaszczepiony, zostaniesz praktycznie wykluczony ze społeczeństwa. Bill Gates zrezygnował z zarządu Microsoft, ale nadal ciężko pracuje przez swoją niesławną Fundację Billa i Melindy Gatesów w kierunku tego samego celu końcowego: obowiązkowego szczepienia całej ludzkości.Według Gatesa, szczepionka koronowa będzie gotowa w ciągu 18 miesięcy, a normalne życie nie będzie mogło wrócić, dopóki wszyscy nie zostaną zaszczepieni. Cyfrowy system płatności bezpośrednio powiązany z twoim ciałem Zaledwie 3 miesiące przed wybuchem koronawirusa w Chinach współzałożyciel firmy biometrycznej Microsoft ID2020 ogłosił nowe projekty obejmujące „wiele technologii identyfikacji biometrycznej”. Firma Gatesa Microsoft opracowała teraz system z „urządzeniem” (mikro / nanochip?), Który działa bezpośrednio z temperaturą, tętnem i falami mózgowymi ludzkiego ciała, aby móc kupować i sprzedawać monety cyfrowe, takie jak np. bitcoiny. „Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem użytkownika może zostać wykorzystana w procesie wydobywania systemu kryptowalut”, rozpoczyna podsumowanie arkusza patentowego . „Serwer może przypisać zadanie do urządzenia użytkownika połączonego komunikacyjnie z serwerem”. Czujnik połączony komunikacyjnie lub istniejący w urządzeniu użytkownika może wykrywać aktywność fizyczną użytkownika. Na podstawie postrzeganej aktywności ciała użytkownika można wygenerować dane dotyczące aktywności ciała. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może zweryfikować, czy dane dotyczące aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty i może przypisać kryptowalutę użytkownikowi, którego aktywność ciała została zweryfikowana. ” Bez szczepień i bez chipa = nie możesz już nic kupić ani sprzedać? Jest to układ z możliwym mikroprocesorem / nanocząsteczkami, który jest bezpośrednio związany z aktywnością twojego ciała, taką jak tętno, temperatura i fale mózgowe. System ten określa na podstawie twojego ciała, czy spełniasz określone „warunki”, aby móc kupować lub sprzedawać. Nietrudno wyobrazić sobie, że w tych warunkach istnieje obowiązkowa szczepionka, która zawiera cyfrowe markery, które mogą być odczytane przez chip. Mówiąc wprost : brak szczepień i brak chipa = koniec kupowania lub sprzedawania , ponieważ wezwanie się do eliminacji gotówki, ponieważ może być „zanieczyszczona” wirusem koronowym, jest głośniejsze niż kiedykolwiek na całym świecie.
demokracja2020.05.15 18:10
Ten Pan powinien sie udać do jakiegoś terapeuty.
Moshe Cvel2020.05.15 18:09
Dla pana Hartmana z UJ w Krakowie Watykan to nieprzyjazna monarchia. Nie rozumie pan Hartman co to Królewstwo Boże ale na Sądzie Ostatecznym nawet Hartman poczuje miłosierdzie Najwyższego. Dziwię się że pan Hartman Uczony Koszałek Opałek woli syjonistyczną soldateskę Israel ,która w ludobójczy sposób extremalnie Naród Palestyński i trzykrotnie powiększyła obszar Israela zajmójąc ziemie sąsiadów a co więcej w Israel wprowadziła to syjonistyczna soldateska Apartheid! Dziwie sie ale tylko trochę bo LGBTQ++++ Harmana propaguje i roznosi groźny virus HIV a AIDS ZABIŁ JUŻ PONAD 880 mln niewinnych ludziach Hartmanowi następca Świętego Piotra przeszkadza. Wiedz Hartman że w tych obrzydliwych europejskich monarchiach żyje się obywatelom dużo lepiej niż gdzie indziej. Wiadomo jednak że w Niebie najlepiej.Oj Hartman staryś a głupiś.?
Jan Radziszewski 2020.05.15 18:08
Pouczenia Pan poniedziałek, 11 maja 2020 11 V 2020 - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. Poniedziałek, 11 maja 20.54 Zapisz dziecko - Tak, górników celowo infekują coronawirusem. Rozpylili go w kopalniach. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. - Opublikuj. Autor: CyprianPolakWiara
Jan Radziszewski 2020.05.15 18:04
Pouczenia Pa 13.03.2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie -Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Jan Radziszewski 2020.05.15 17:56
NMP 2.05.2020 Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego? Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa.
któs2020.05.15 17:19
Istotnie, dla talmudycznych lewackich Eskimosów, jak rzeczony, to obca i nieprzyjazna monarchia absolutna. Absolutnie!
stm.2020.05.15 17:06
Dla belzebuba na pewno tak.
JAKUB2020.05.15 16:49
HARTMAN czy TY nie możesz wyjechać z POLSKI i głosić te swoje ogłupiałe poglądy z dala od NAS. Jest tyle pięknych zakątków: Rosja, Chiny, Korea Płn. czy wreszcie Izrael.
Olej2020.05.15 16:40
Czasem zadają pytania skąd się bierze antysemityzm - Zapytajcie Hartmanów, oni znają odpowiedź.
Chcesz sie na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.15 16:23
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.paniedzis.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
anonim2020.05.15 15:58
A ty, lewacki Żydzie, nie bredź. Dla nas jesteś bardziej obcy.
Ma\\305\\202gorzata2020.05.15 15:45
Biedę i zagubienie człowieka najlepiej widać po tym co mówi. Lepiej nie zaglądać do szamba.
stan2020.05.15 15:34
Niedawno jeszcze pisał do Watykanu donosy na katolikow w Polsce. Z drugim masonem, Michnikiem pisał w donosie "My, katolicy..." , a teraz przeciwko Watykanowi? Nawet papież Franciszek nie posłuchał rady masońskiego zyda, stąd rozgoryczenie? Chciałby rządzić Watykanem? Hartman na papieża!!! A będzie demokracja, przyjaźń światowa i wieczna milość
nie Aaatomek2020.05.15 15:27
Aaaatomek to Aaaaronek być może szechter, albo inna stepowa swołocz chazarska.
AAAtomek2020.05.15 15:57
Czyli jeżeli jesteś katolikiem to modlisz się jak to nazwałbyś Jezusa Chrystusa? Inną stepową swołoczą chazarską?
stan2020.05.15 22:55
Znów Ci wyjaśnię, że Jezus Chrystus nie był ani chazarem, ani żydem, ani Polakiem, ponieważ był Bogiem i przyszedł zarówno do Chazarów, żydów, Polaków i innych. Szuka też owiec zagubionych we wszystkich narodach, bo kocha ludzi, Ciebie też. Każdy człowiek ma swoją godność dziecka Bożego, nawet, gdy o tym nie wie. Pozdrawiam Cię, AAAtomku i niech Cię Bóg błogosławi.
anonim2020.05.15 15:24
Niech już Pan nie zwodzi, obecna przyjazna Panu i Pana organizacji jak mało kto. Najpierw przygrywka z Janem Pawłem II, pod wasz preparat, teraz z Watykanem, żartowniś się znalazł! Na złość babce nie odmrozimy sobie uszu!
MementoMori2020.05.15 15:16
Św. Jan w Apokalipsie mówi o tajemniczym znamieniu jako znaku apostazji: „I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć” (Ap 13,16-18). Ważne jest to, że znak ten, otrzymywany na prawą rękę lub na czoło będzie znakiem apostazji, a więc wyparcia się wiary w Chrystusa, a przyjęcia bezbożnej nauki fałszywego mesjasza. Przyjęcie tego znamienia będzie więc uznaniem Antychrysta za jedynego Boga i wejściem pod jego panowanie. O. Arminjon pisze: „Ci, którzy będą nosili ten hańbiący znak, będą obficie czerpali korzyści z wszelkich dóbr. Będą szanowani, posiądą publiczne urzędy, cieszyć się będą obfitością rozkoszy i osiągną wszystkie pożądane dobra. Ci jednak, którzy odmówią przyjęcia tej pieczęci odstępstwa, będą wyjęci spod prawa. (…) Wszyscy ci, którzy nie będą mieli tego znaku, nie będą brać w pełni udziału w życiu publicznym, będą nawet niegodni oglądać światło słońca i wdychać czystego powietrza”. Ci więc, którzy nie ulegną pokusie wygodnego oraz bezpiecznego życia za cenę oddania czci Antychrystowi i pozostając wierni Chrystusowi nie przyjmą tego znamienia, zapewne utracą całe mienie, czyli nagromadzone dobra, a prócz tego będą prześladowani. Zostaną pozbawieni środków do życia, dokonywania wszelkich transakcji i zapewne także możliwości korzystania z opieki medycznej. Wielkim heroizmem będzie pozostanie wiernym Bogu i Kościołowi. Dlatego wielu, a zapewne nawet większość odejdzie od wiary i porzuci chrześcijaństwo. Będzie to największa apostazja w dziejach Kościoła.
stan2020.05.15 23:00
Ale będzie to trwało zaledwie3 lata z okładem. Potem role się odwrócą. Czy warto dla doraźnych zaszczytów i bogactw tracić życie wieczne i znaleźć się w sytuacji, jak opisała "Ola"?
stan2020.05.15 23:03
Dodam: "ola" - ciekawy komentarz pod art. TYLKO U NAS - Jan Pietrzak... Warto przeczytać.
Ja 2020.05.15 15:15
A on, przez nieszczęśliwy przypadek, ma POLSKI paszport.
sskd2020.05.15 15:10
Jeżeli on jest profesorem UJ to ta uczelnia sięgnęła dna. Czy on ma jakiś dorobek naukowy czy jest profesorem za pochodzenie
Waldemar Bieniak2020.05.15 14:59
Hartman to obca i nieprzyjemna facjata
AAAtomek2020.05.15 14:36
Ja mam pytanie do resztki polskich katolików: Czy oddałbyś swoje dziecko Proboszczowi, żeby mogło być przez niego molestowane i gwałcone? p.s. Na szczęście, katolików w Polsce jest tylko 38,2%, reszta tylko stroi choinkę, koszyczek i straszy w halołyn.
Jahu2020.05.15 14:45
Nie wiem czy widzisz idiotyzm swojego pytania? ..rozumiem, że ty puchatku oddałbyś swoje dziecko każdemu pedofilowi byleby nie był proboszczem.?
AAAtomek2020.05.15 14:46
Ja zadałem ci proste pytanie, oddałbyś?
stan2020.05.15 15:00
A ja mam pytanie do Ciebie, czy oddałbyś swoje dziecko Hartmanowi?
AAAtomek2020.05.15 15:16
Bez problemu pozwolę moim dzieciom uczestniczyć w zajęciach z Hartmanem, np. z filozofii! p.s. Natomiast na lekcje religii zabroniłem uczęszczać moim dzieciom, ze wzgledu na czeste przypadki pedofilli w tym zawodzie.
stan2020.05.15 16:06
Hartman prowadzi zajęcia z bioetyki. A jego etyka wygląda tak - promocja kazirodztwa (odpowiada Ci być mężem swoich dzieci?), demoralizacja, uczenie od małego seksu, zabijanie dzieci, i właśnie - zalegalizowanie pedofilii. Tego ma uczyć dzieci polskie. Zydów taka edukacja nie dotyczy. Rozumiesz coś z tego?
AAAtomek2020.05.15 18:58
Pierd...isz jak jakiś idiota. I tacy jak ty mają prawa wyborcze, zgroza!
stan2020.05.15 22:47
To jest argument w dyskusji? Myślę, że przyzwoiciej jest zamilknąć. Czy już wreszcie wiesz kim jest Hartman? Usiłuję otworzyć Ci oczy. Trwasz uporczywie przy swoim zdaniu i gdy już brakuje Ci argumentów usiłujesz mnie znieważać. Więcej rozsądku. Nie jest ujmą czegoś nie wiedzieć, ale bronić złego, to już nie świadczy dobrze o człowieku. Dlatego wyjaśniam, z nadzieją, ze rozsądek zwycięży nad nienawiścią.
Dell2020.05.15 23:26
"co właściwie może dziś służyć za usprawiedliwienie zakazu kazirodztwa"? https://natemat.pl/118637,jan-hartman-zwiazki-kazirodcze-sa-zle-i-toksyczne-bo-sa-zakazane-a-nie-odwrotnie:
anonim2020.05.15 16:00
A ty oddałbyś je "artystom", trenerom i innym zbokom?
AAAtomek2020.05.15 19:03
Z twojego zdania wnioskuję, że uważasz za zboków wszystkich "artystów" i "trenerów"? Co to jest zbok wg ciebie?
Jahu2020.05.15 21:28
a ty uważasz, że każdy proboszcz molestuje i gwałci dzieci? bo to wynika z twojego pierwszego pytania.
ot2020.05.16 5:12
do AAAtomek-ciebie oddali pod pręgierz byłych ormowców , zomowców i taki,, mądrala'' jesteś . a ile w byłym PZPR- kwitło pedofiów to tylko ty wiesz i chcesz przekierować uwagę na KK- Każdy normalny człowiek neguje złe zachowanie - bo trzeba i żaden katolik tego nie popiera - .
Jahu2020.05.15 14:30
Leszczyna nazwała elektorat PO wieprzami bo nie chciał głosować na Kidawę i teraz prawdziwie uczciwą prezydentkę muszą zastąpić jakąś zakłamaną łachudrą żeby elektorat PO był zadowolony.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jasiu ty spełniasz wszystkie te "kryteria" więc odwagi i ruszaj do boju!😁😁😁😁😁
CUŚ2020.05.15 14:30
Żyd zawsze pozostanie Żydem. Chamstwo i prostactwo mają we krwi.
AAAtomek2020.05.15 14:47
Jezus Chrystus także???? Super!
stan2020.05.15 15:25
Jezus, gdy się ochrzcił, to już żydem nie był. Był chrześcijaninem. Nie wiesz o tym? Stał się Zbawicielem każdego człowieka, ale żydzi Go odrzucili i zamordowali. Wyznawcy Chrystusa ukrywali się przed żydami, więc jak to jest z tym zydostwem Jezusa? Faryzeusze doskonale wiedzieli, kim jest Jezus, ale nie przyjęli Jego nauki, bo im przeszkadzała w wygodnym życiu. Żydzi prześladowali chrześcijan pochodzących z Zydów. Zatem rozumowanie niezbyt trafne.
Cara2020.05.15 14:27
Dla królestwa szatana...
Radziszewski to jehowiec2020.05.15 14:22
@Żydowska Synagoga SZATANA Po pierwsze to nie Żydzi Go zabili, ale twoje i moje grzechy. Odkupił swoja męczeńska śmiercią nasze grzechy. Jak tego nie rozumiesz to ty jesteś "antychrystem"! Rzymianie byli tylko wykonawcami. A kto to jest "Ivanki Tramh"?
Jan Radziszewski 2020.05.15 17:51
Nie popisuj się Duraku rusko chazarski + Bo koniec żydów bardzo bliski nie minie nawet 3,5 tj 1260 dni a anioły przeklęte tj diabły cezara żydów /J. 19,15 ; Ap 12,3 nn) zabiorą ich w ogniu piekielnym tj Potop ognia i siarki tzw Trzy dni ciemności /Łk 17,26-30 ) do PIEKŁA tj do jeziora ognia i siarki /Ap 20,15 w tzw ciemności zewnętrzne /Ap 22,15) na zewnątrz Niebieskiego Jeruzalem /Ap 21,1 nn)
anonim2020.05.15 18:52
A pamiętasz kiedy nie stawiamy kropki przy skracaniu wyrazów?
matis892020.05.15 14:19
HEhe Hartman i reszta lewakoatistów, masońskich żydków to największe włazitylki dla ich Pana Głowy Watykanu Bergoglio, którą czczą, szanują i respektują najbardziej ze wszystkich innych religii.
Żydowska Synagoga SZATANA2020.05.15 14:14
To bardzo ważne dla nas Polaków co Żyd Hartman wnuk kapłana i nauczyciela żydowskiego rabina Izaaka Kramsztyka. Żydzi i Polacy wierzą w Króla Żydowskiego Jezusa. Różnica polega na tym że Polacy Kochaja Jezusa a Żydzi Jezusa NIENAWIDZĄ. Zabili Jezusa - Odwieczne SŁOWO Boga Ojca i oczekują przyjścia prawdziwego Mesjasza Króla Żydowskiego - ANTYCHRYSTA- Syna Lucyfera - Jareda Kushnera mężą Ivanki Tramh - córki prezydenta USA
antoni.s2020.05.15 14:05
Zyje w prawdzie,tak jak ja,jest nas miliony,wcześniej lub póżniej,ale w końcu zwyciężymy, polska będzie polską,nie wolską.
stan2020.05.15 14:59
Mason żyje w prawdzie? Wiesz kim oni są, a może Cię nie zrozumiałem? Hartman pisząc o "milionach chamów" pisał o nas, Polakach, że nas zniszczą.
antoni.s2020.05.16 0:17
Nie zrozumiałeś,mówimy tu o roli jaką watykan i jego agentura pełnią w naszym kraju.
2020.05.15 13:55
hartman obcym i nieprzyjaznym dla Polsce jesteś ty i tobie podobni zaprzańcy czerfono-tęczofe komuchy.
Maria2020.05.15 13:51
Hartman to obca i nieprzyjazna niby inteligencja!
MementoMori2020.05.15 13:50
Źle się dzieje na Watykanie . Jednak nauczanie Kościoła Katolickiego oparte na Słowie Bożym należałoby pochwalić i powiedzieć że jest święte . A nie utożsamiać Watykan gdzie są także masoni i lawendofa mafia jakoby to były poczynania całego Kościoła Katolickiego !
anonim2020.05.15 13:48
https://deon.pl/kosciol/tomasz-terlikowski-bog-moze-posluzyc-sie-bracmi-sekielskimi,871315
anonim2020.05.15 13:44
Gdzie jest Rektor, Rada Wydziału - i tak patrzą na to bezkrytycznie?.
Phallus Impudicus judaeus canis.2020.05.15 13:44
No, no... szmondaki ateiści a znają nie tylkoTalmud ale i "teologię" katolicką... Jasiu Hartman szmondak ma w codziennym użytku słówka jak "polski cham", ale kiedy ktoś tej koorvie szmondackiej powie ty chamie żydowski .... OJ GIWAŁT !!!! ANTYSEMITYZM! Nawet mało szanująca się uczelnia np. w Albanii za takie zachowanie wypier...... łaby tą koorvę szmondacką na zbitą żydowską doopę! Ale tego UJ nie zrobi, bo w UJ-cie jeszcze PRL rządzi! A co na to towarzysz szmndak z B’nai B’rith – Loża Polin OBOJĘTNY, też Jasiu? Szabes dzisiaj szmondaki!
Beno 2020.05.15 13:42
Obcy i nieprzyjaźni, nigdzie nie lubiani, propagujący wrogi człowieczeństwu komunizm, wszelkiego rodzaju dewiacje, pogardzający innymi i zawsze dążący za wszelką cenę do zysku i władzy nad światem. A ty, Hartmann to jeden z nich.
stan2020.05.15 14:53
W dodatku to jest mason, dlatego tak zapiekły wróg Kościoła.
Krysia 2020.05.15 13:41
Czy ten osobnik jest wykladowca akademickim ? Jezeli tak, to zadaje sobie pytanie czego "on" uczy swoich studentow ....
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.15 16:01
Jako filozof m.in. uczy, że są różne religie. Uczy, że żadna nie ma monopolu na "rację" i żadna nie ma prawa wkraczać w świeckie państwo i jego instytucje. Won z wpisywaniem Mahometa do Konstytucji, won z obrzędami Woodoo na szkolnych apelach, precz z krzyżem w Sejmie!
anonim2020.05.15 16:47
Ty za to masz prawo wkraczać wszędzie, jesteś najmądrzejszy na świecie, oczywiście zaraz PO Hartmanie. Ty zawsze masz rację. Misiu.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.15 20:38
Całuski Misiaczku xxx
bc2020.05.16 3:28
Wyjuasnij mi bałwanie czym się rózni laicka demagoigia od religijnej demagogii?? Wiem laicka ma więcej krwi na rekach ale poza tym!
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.05.16 10:03
Laicka demagogia to "Nauka". Nauka wymaga, by twierdzenia, które uznaje się za prawdziwe, były uzasadnione wynikami badań empirycznych, tj. obserwacji, doświadczeń, eksperymentów, analizy dostępnych materiałów. Laicy zmieniają swoje poglądy wraz z rozwojem Nauki. Podstawowe twierdzenia podawane przez Kościół, mówiące o istnieniu Boga, aniołów, szatana, duszy nieśmiertelnej, o objawieniu bożym zawartym w Piśmie Świętym i inne, nie są w żadnym stopniu uzasadnione empirycznie. Władze kościelne twierdzą, że są prawdziwe. Zatem różnica jest zasadnicza, "laicka demagogia" jest w 99% prawdziwa, a kościelna w 99% to zwykły bull shit.
ZŁOTA RYPKA2020.05.15 13:29
Kościół powinien mieć prawo oddziaływania na swoich dobrowolnych wyznawców - za ich oczywiście pieniądze. I mieć identyczne prawa i obowiązki - jak wszystkie podmioty na rynku. Hartman tego nie podważa - Hartman do tego nawołuje. Więc gdzie ten atak???
ja2020.05.15 20:06
Ale majątek kościelny to właśnie jest ułamek tego co władza nie ukradła kościołowi , a były to dobra które ludzie prywatni przekazali na rzecz kościoła aby służyły Polakom po wsze czasy.
ZŁOTA RYPKA2020.05.15 22:32
Chłe, chłe, chłe, chłe.
ZYX2020.05.16 6:29
Tylko tyle potrafisz? zatkało. Kościół ma prawo oddziaływania na swoich wyznawców i właśnie to robi za ich pieniądze. "Inteligent" z Platformy nie ma pojęcia o tym co mówi jak zwykle.
mc22020.05.16 5:02
do Złota Rypka- miej chociaz 1 miliardową wiedzę o kK- proponuje Google-Dystrybucjonizm (łac. distributio 'podział' i gr. ismos 'nauka')[1] – doktryna polityczna odrzucająca tak kapitalizm z jego monopolami jak i socjalizm z jego wszechwładzą państwa, jako ustroje w równym stopniu krępujące indywidualizm i ograniczające własność. Postuluje stworzenie społeczeństwa dobrobytu poprzez upowszechnianie drobnej własności w przemyśle, handlu i rolnictwie. Jej twórcami byli Gilbert Keith Chesterton i Hilaire Belloc, myśliciele konserwatywni, pozostający pod wpływem katolickiej nauki społecznej (encyklika Rerum Novarum papieża Leona XIII).
Wiersz bialy2020.05.15 13:27
Jas sie znowu popisal swoja madroscia. i to cos mieni sie profesorem filozofi.
RWE2020.05.15 13:26
Ja zaś sądzę , że najbardziej nieprzyjazny Polsce jest Hartman i jemu POdobni .
Lewacka kretynizacja Polski2020.05.15 13:25
Lewacki czub, a nie profesor.