03.12.20, 08:46Fot. screenshot - YouTube (myfitnesspl)

Hejt na Annę Lewandowską. Nie poparła Strajku Kobiet

Aktywiści i zwolennicy Strajku Kobiet nie atakują tylko tych, którzy sprzeciwiają się agresywnym manifestacjom. Hejt spotyka również osoby, które po prostu go nie wspierają. Z taką falą internetowej agresji mierzy się właśnie Anna Lewandowska. Wszystko przez artykuł o żonie najlepszego polskiego piłkarza zatytułowany „Siła kobiet”, w którym zabrakło nawiązania do inicjatywy Marty Lempart.

Wcześniej oberwało się Anji Rubik. Modelka wystąpiła na okładce „Vogue”. Ona zdecydowanie wspiera Strajk Kobiet i nie zgadza się z prawną ochroną życia dzieci nienarodzonych. Niektórym aktywistkom nie spodobało się jednak, że stała się twarzą manifestacji, ponieważ zrobiła dla nich zbyt mało. Pojawiały się głosy, że zamiast niej na okładce powinna znaleźć się np. Marta Lempart.

Teraz natomiast hejt wylewa się na Annę Lewandowską. Artykuł o niej ukazał się w magazynie „Elle” i został opatrzony tytułem „Siła kobiet”. Nie znalazło się jednak nic o wsparciu sportsmenki dla samego Strajku Kobiet i głoszonych przez niego postulatach.

- „Jesteśmy oburzone tym, że nie widzimy Pani na ulicy wśród nas. Nie boryka się Pani z naszymi codziennymi wyzwaniami. Nie wie, co mamy dziś do powiedzenia i nie wykazuje zainteresowania, żeby się tego dowiedzieć” – pisze w mediach społecznościowych określająca się jako feministka Aleksandra Hekert.

Feministka apeluje do Anny Lewandowskiej, aby za wszelką cenę opowiedziała się po stronie protestujących.

kak/Twitter, Elle, tvp.info.pl

Komentarze

ala2020.12.5 14:22
Bardzo mądra Kobieta!
antoni.s2020.12.6 9:43
W pełni się zgadzam, dziewczyna wie że w obecnej, ponurej polsce opowiedzenie się po stronie polskich kobiet przysporzyłoby robertowi problemów i stali by się ofiarami nagonki ze strony neokatolickich, propisowskich fanatyków.
Polonia Semper Fidelis2020.12.4 19:07
Uwaga! Ten "Anonim" oraz tenże pod innymi nickami jest chory z nienawiści do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy cykl się nasila. Brak reakcji Frondy na jego bluzgi to skandal, ale na nich nie ma siły. Nie wchodźcie z żadne słowne przepychanki z nim, bo jemu właśnie o to chodzi. A w jego przypadku logika nie działa. Żałosny, nieszczęśliwy typ.
BOLEK2020.12.4 7:12
ABORCJA JEST ZABÓJSTWEM CZŁOWIEKA BO CO DEFINIUJE CZŁOWIEKA? CZŁOWIEKA DEFINIUJE DNA, KTÓRE POWSTAJE JUŻ W MOMENCIE ZAPŁODNIENIA WIĘC JUŻ OD MOMENTU ZAPŁODNIENIA MÓWIMY O CZŁOWIEKU A NIE O ZLEPKU KOMÓREK. NIC NIE JEST W STANIE TEGO ZMIENIĆ A JUŻ NA PEWNO NIE ZMIENI TEGO LEWACKA ULICZNA HOŁOTA POD PRZYWÓDZTWEM ŻYDOWSKIEJ SPASŁEJ MACIORY LEMPART. ABORCJA TO DZIECIOBÓJSTWO I LUDOBÓJSTWO!!!!!!
BOLEK2020.12.4 7:05
BRAWO PANI ANIU!!!! PRAWDZIWE KOBIETY SĄ Z PANIĄ!!!!
Jerzy2020.12.9 14:04
Mężczyźni też !!!!
Maria Błaszczyk2020.12.3 18:10
Szanowna Frondo, chodzi o absurdalność. Pani Lewandowska, zajmuje się życiem w luksusie, zarabianiem dużych pieniędzy - powiedzmy sobie szczerze, do absurdalnych rzeczach, jak żel pod prysznic za 49,90 w objętości 200 ml czy reklamowaniu różnych luksusowych rzeczy. Nie ma w tym pewnie nic szczególnego, nasz świat jest przeżarty konsumpcjonizmem. Ale jesli znaleźliśmy się w sytuacji, że w Polsce kobietom właśnie pokazano ogromnego fakulca odbierajac resztkę praw, setki tysięcy z nich próbują coś z tym zrobić wychodząc na ulice, sa gazowane, pałowane i zatrzymywane, to nie jest moment na promowanie akurat pani Lewandowskiej. Zwłaszcza że ten fakulec to akurat nie pod jej adresem. Pani Lewandowska mieszka sobie w cywilizowanym kraju, gdzie nikt przy zdrowych zmysłach w ogóle nie rozważa sprowadzania kobiet do roli inkubatorów na trupki. Pani Lewandowska jest również zamożna, eufemistycznie rzecz ujmując, więc nawet w Polsce to durne orzeczenie by jej nie dotyczyło.
Ada2020.12.3 18:52
Te na ulicy to nie kobiety. Zachciało się polityki? Nie popieramy was i nie poprzemy. Brawa dla Ani Lewandowskiej. Nikomu niczego nie ukradła, a wielu osobom pomogli oboje z mężem. Nie licz kobieto cudzych pieniędzy!
Maria Błaszczyk2020.12.3 19:11
Bo pani Ada - w całym swym majestacie wyrażającym się stosowaniem liczby mnogiej - zajmuje się wydawaniem certyfikatów kobiecości. Bez certyfikatu od pani Ady - nie ma kobiety. Ale nie martw się, nie musisz popierać innych kobiet, jeśli nie chcesz. To kwestia solidarności i empatii. I choć oczywiście to dobrze, że pani Lewandowska nic nikomu nie ukradła i pomogła wielu osobom - to jednak nie jest jej czas. I ja niczyich pieniędzy nie liczę, ale gdy ktoś wykorzystuje swoją pozycję, i majątek za który wynajmuje armię prawników do zastraszania innych, mniej zamożnych, to trudno tego nie zauważać. Zwykli ludzie się tak nie zachowują. Nawet zamożni.
Maciek2020.12.3 22:57
Dlaczego na wojnach giną mężczyźni broniąc kobiet a potem te kobiety nawołują do kolejnej wojny? Czy może dlatego że czują się bezkarnie i wiedzą że jak za bardzo nabroją to i tak zginą za nie mężczyźni?
Maria Błaszczyk2020.12.7 22:37
Jacy mężczyźni? Jaka jest szansa, że przez to durne prawo zginie jakiś mężczyzna? Jednak statystycznie to kobiety rodzą dzieci najczęściej. I one przez tych fanatyków ceniacych płody wyżej od nich umierają. Więc daj spokój, my niczego mężczyznom odbierać nie planujemy, to nasze żdrowie i życie wystawia się tu na hazard.
Renata2020.12.4 5:41
" trupki" w inkubatorach? - serio? Jak mozna tak napisac o dziecku do tego jak sie jest kobieta....o ile nia wogole jestes. Czy zwyczajna etyka czlowieczenstwa juz tez nie istnieje?
Maria Błaszczyk2020.12.7 22:34
Jak możesz tak ignorować cierpienie kobiety, którą spotkało takie nieszczęście? Jak można być takim sadystą, by zmuszać człowieka do chodzenia w ciąży z trupem w brzuchu? Zmuszać go do porodu? Aha, i w brzuchu to nie jest dziecko. Z definicji.
NEOS com pl2020.12.25 13:22
... kiedys byl znany ...Filip co wyskoczyl z konopi ... a tera maciora cp wyleciala na ulice ... z czerwonego buractwa ... z nasiania w ..... pejsatym kibucu .....
Marzena2020.12.4 8:09
Pani Maria Błaszczak ma czelność oceniać kto jest lepszy lub gorszy. Te panie, które są przeciw aborcji, lewackim ekscesom ulicznym są piętnowane i wręcz wulgarnie wyzywane. Uważam, że to namiastka przyszłego TERRORU lewackiego. Pani Mario gdzie wolność wypowiedzi i poglądów. Jak dojdziecie do władzy to wprowadzicie ORWELLOWSKIE rządy w których Wielki Brat czytaj Lampart będzie wsadzać do więzienia (obozów pracy) za nieprawomyślne poglądy, za brak oddawania hołdu gejom i lesbijkom czy za obronę życia nienarodzonych ludzi?????
Maria Błaszczyk2020.12.7 22:45
Nie wiem, kim jest pani Maria Błaszczak, ale skoro odpowiadasz na mój post - ja Ci odpowiem. Po pierwsze - każdy jest przeciwko aborcji. Niektórzy tylko uważają kobiety za ludzi. Nikomu nie odbieram wolności wypowiedzi, jeśli nie łamie on prawa - i pani Lewandowska tego nie robi. Po prostu, gdy dzieje się coś tak ważnego, to nie czas zajmować się pierdołami. Do tego osobiście nie planuję dochodzić do władzy, mam w tym wielką wprawę, nigdy nawet partia, na którą zagłosowałam do władzy nie doszła. Nikogo też nigdzie nie chcę wsadzać, nie mam pojęcia, na jakiej podstawie takie wnioski. Każdy może sobie hołdować, komu chce, chociażby nieżywej mamusi pana szeregowego posła Kaczyńskiego, gdy tylko publiczna telewizja za publiczne pieniądze emituje sobie mszę z okazji jej śmierci. Czemu nie? Można też bronić nienarodzonych ludzi - ale rzecz w tym, że wiadomo, jak to się robi skutecznie. A mianowicie: przez edukację seksualną, dostęp do antykoncepcji, zapewnienie praw reprodukcyjnych, walkę z kulturą gwałtu. To dlatego kraje z najbardziej liberalnym prawem aborcyjnym - bądź w ogóle takowego nie posiadające, jak Kanada - mają najniższy na świecie wskaźnik aborcji. I najwyższy - kraje Ameryki Południowej, w którym męzczyźni ubzdurali sobie, że to oni decydują o kobiecych ciałach.
NEOS com pl2020.12.25 13:38
... strasznie to demokracje rozbudowali ..... ze nimajo indian bo ich ... (nie)mordowali ... (nie)truli .... (nie)kastrowali ... i nic ..(nie)zabrali ... Cos so jest ino na ustach jak demokracja jest ino do zaorania i to glebokiego ... zby ten smrod gorszy od Auschwitz ...nigdy juz na wolny swiat nie wyszedl ...
KZ2020.12.4 13:18
To może wyjedź do cywilizowanego kraju to nie będziemy czytać twoich chorych poglądów.
BA2020.12.3 17:28
Cioteczną babcią p. Anny Lewandowskiej była Stanisława Leszczyńska bohaterska położna z Auschwitz ,która przeciwstawiła się samemu Mengele mówiąc -Nigdy ,przenigdy nie wolno zabijać dzieci. Odebrała w obozie koncentracyjnym w tych strasznych warunkach sanitarnych ponad 3 tys. porodów nie mając ani jednego przypadku zakażenia ,gorączki popołogowej i innych komplikacji. Maria Stachurska reżyser ,mama p .Anny Lewandowskiej zrealizowała film dokumentalny o Stanisławie Leszczyńskiej pt. Położna
Halinka2020.12.3 16:36
Kochana pani Anno!! Super pani robi i super jest to,ze jest pani taka elegancka,dobrze wychowana i umiejaca sie znalesc ,w kazdej sytuacji.My kobiety polskie ,nie mamy nic wspolnego ,z tym rozwydrzonym tlumem nastolatek i zboczonych ,wulgarnych lisbijek!!!Wara im ,od naszych rodzin i od naszych dzieci.Narodzonych i nienarodzonych. Pozdrawiamy pania i meza.
Zatroskany2020.12.3 15:07
Szacun dla pani Anny Lewandowskiej.
Zakała2020.12.3 13:57
Kopernik też była kobietą, ale nie poparła by strajku tzw. kobiet.
joanna2020.12.3 13:18
PANI ANIU, DZIĘKUJĘ. JEST PANI MĄDRĄ KOBIETA.
Rysiu Myślący2020.12.3 13:08
Popieram w 100% Anie Lewandowską, że nie poparła "Strajku Macior", bo z kobietami nie mają nic wspólnego
prosiaczek2020.12.3 14:41
Dziękuje za wspaniały komentarz pora sie zwijać z UE
Maciej Płatov2020.12.3 13:07
FEMINISTKA Aleksandra H. to ,Reprezentantka FEMINISTYCZNEJ Dziczy ,nie wartej miana Kobieta.Ba Aleksandra nie jest godna Pani Ani buty czyścić.
edek2020.12.3 12:54
Feminizm jest wrogiem kobiet. W 19 wieku wpędził kobiety do fabryk robiąc je niewolnicami, dziś chce z nich zrobić seksualne niewolnice - z pozwoleniem na zabijanie własnych dzieci.
Mąższ2020.12.3 14:42
Bicie Kobiet i poniżanie jak w poprzednich wiekach to ich marzenie
Anonim2020.12.3 12:40
nie martw się pani ale uważaj na siebie i dzieci bo nigdy nie wiadomo co tym rozwścieczonym macioro przyjdzie do łba ale widać ta ich tolerancję wobec innych ludzi. komunistyczno brukselskie parobasy, tak trzymać
wystarczy być piękną , młodą, mądrą i normalną2020.12.3 12:28
to równiejsze "pikne" maciory i lochy nie popuszczą
Joanna2020.12.3 12:25
Brawo Pani Anno!
Lewandowska to kobieta polska2020.12.3 11:51
Na niemieckim chlebie, chlebie.
dz2020.12.3 13:25
Ty możesz zostać przy korycie z kukurydzą. Chociaż ostrożnie, bo stopień zezwierzęcenia widać rośnie
Obywatel2020.12.3 11:30
Skoro p. Lewandowska nie poparla '"strajku kobiet" to znaczy , ze jest kobieta madra i kasa jej nieprzewrocila w glowie. Nie jest za zabijaniem nienarodzonych dzieci. Ma swoje wlasne i pewnie nie wyobraza sobie , zeby ich nie bylo.. Wielki dla Pani szacun.
Rzetelny2020.12.3 13:13
Pani Anna jest jedną z najbardziej uprzywilejowanych kobiet z Polski, a swoja karierę, pieniądze orazpozycje zawdzięcza innym - z tego powodu nie nadaje się na okładkę z dopiskiem "Siła kobiet".... Do tej pory nie odniosła się nigdzie do tematu aborcji - nie stając po żadnej ze stron Fronda jak zawsze douszukała się poklasku tam gdzie go nie ma :D Pani Anna lata po sieci i pozywa wszystkich ,którzy o niej piszą to co jej się nie podoba więc Fronda niech się tam modli by to co sobie znów ubzdurała miała tym razem pokrycie w rzeczywistości :D
Maria Błaszczyk2020.12.3 19:19
To tak nie działa. Idąc Twoim tokiem rozumowania skoro pan europoseł József Szajer nie popiera praw gejów, to znaczy, że jest mądry i polityka mu nie przewróciła w glowie? Czy może po prostu urządzana przez między innymi niego na osoby LGBT+ nagonka nie szkodziła mu z powodu jego pozycji i miejsca zamieszkania? Tak samo jest w przypadku zamożnej kobiety, do tego żyjącej w kraju, gdzie kobiety mają jakieś prawa, to rzeczywiście nie jest temat. Ale jak mówi pani Madelaine Albright, "w piekle jest specjalne miejsce dla kobiet, które nie pomagają innym kobietom".
zboczenie nie może rządzić2020.12.3 10:52
Brawo Pani Anno
Lubiący klaunów2020.12.3 10:44
A kto rozsądny jest za strajkiem lesb?
o ...2020.12.3 12:44
... niech zgadnę ... pedały?
dz2020.12.3 13:20
pytanie brzmi: kto ROZSĄDNY ?
o ...2020.12.3 13:28
... masz rację, rzeczywiście, nikt rozsądny nie przychodzi mi do głowy ... zagalopowałem się ... pedały tu nie pasują ... gdyby pytanie brzmiało ... kto nierozsądny, to wówczas pierwsza odpowiedź pasuje ...
zorro2020.12.3 10:41
Ale w artykule nie ma nic, że pani Lewandowska jest przeciw Strajkowi Kobiet. Tak neutralnie napisał/a artykuł dziennikarz na życzenie wydawcy.
Anonim2020.12.3 10:40
Syty głodnego nie zrozumie. Jedne panie są zapładniane przez ogiera i dzieci rodzą się zdrowe a inne przez osiołka i trzeba spędzić. Takie życie...
Jamajka2020.12.3 10:25
a dlaczego Lewandowska ma popierac SK, te diablice, co wychodza na ulice? Czy jest jakis komunistyczny UKAZ co do tego?
Anonim2020.12.3 10:01
Pani Lewandowska - To 100 % -owa PRAWDZIWA KOBIETA !!!. Jest Inteligentna, ma męża, ma dzieci, uprawia sport , działa na wielu polach życia . I Nie jest agresywna , nie jest wulgarna, nie jest ordynarna. Tak trzymać dalej Pani Aniu. Gratulacje.
Krasnal2020.12.3 9:57
My krasnale mówimy NIE. Jesteśmy autonomiczni i nikomu nie podlegamy.
jula2020.12.3 9:54
Marketingowo Lempart jest a pokazywalna, doskonale o tym wiedzą, nie da się z nią przeprowadzić wywiadu rzetelnego, bez ustalonych pytań i tematów zapisanych, jest ograniczona, wie o tym, ale sprytna więc żadnej rozmowy bez ustawki nie będzie. Nie ma tuzów dziennikarstwa na miarę Oriany Fallaci. Doskonale poznała głupotę TW. Bolka. Nie chciała Polakom odbierać lidera, nie wiedziała o SB. To ja usprawiedliwia.Ktoś kto lubi wulgarny kabaret może Lempart o cokolwiek zapytać: K..., wyp..., ***** ***. Pozdro z takim wywiadem.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2020.12.3 9:24
Ten artykuł to świetne samozaoranie frondzich bezmózgów! Debile z frondy nie wiedzą, że Lewandowska jest za aborcją i popiera Strajk Kobiet, tylko jak się wyraziła sama woli działać "innymi metodami". Zapewne ma to wpływ na jej pozycje marketingową i kontrakty.
AAAtomek2020.12.3 10:42
sam się zaorałeś
lampart z ZOO ogłosił incomingout2020.12.3 9:22
stwierdził, ze jest knurem i ma fajfusa do kolan, przed kąpielą
murem za Anną2020.12.3 9:21
STOP cenzury lewackofaszystowskiej - WON komuchy z przestrzeni publicznej
Grizzly2020.12.3 9:13
Lumpart to powinna być na okładce ... ale czasopisma dla hodowców trzody chlewnej!
TADEK2020.12.3 10:03
Porównując oblazłą, tłustą żydówkę do trzody , to jest obraza świń.
jj2020.12.3 9:12
W końcu nie każda kobieta ma ambicję zostać idiotką.
Pro-morderca dzieci z TVN2020.12.3 9:03
Nasza tv jest dumą poparcie dla aborcyjnych, pięknych morderstw.
Z nicości2020.12.3 9:01
pojawiła się w mojej świadomości p. Anna Lewandowska i chyba zacznę kupować firmowane przez nią batoniki, bo wykazała się odwagą .... przemilczenia.