23.10.19, 12:45Fot. via Pixabay, CC 0

HORROR! Ciężarówka z ciałami 39 osób znaleziona nieopodal Londynu

Szokujące doniesienia z Wielkiej Brytanii. W hrabstwie Essex w południowo-wschodniej Anglii dokonano makabrycznego odkrycia. W jednej z ciężarówek znaleziono zwłoki 39 osób.

Policja aresztowała kierowcę pod zarzutem morderstwa. 25-latek pochodzi z Irlandii Północnej, ciężarówka zaś przyjechała do Wielkiej Brytanii z Bułgarii – podejrzewa policja.

Odkrycia dokonano dziś wcześnie rano w Waterglade Industrial Park w Grays, ok. 30 km od centrum Londynu. Ciężarówka do Wielkiej Brytanii miała dotrzeć w sobotę przez port w Holyhead w Walii.

Szefowa MSW Wielkiej Brytanii Priti Pratel podkreśliła, że jest zszokowana oraz zasmucona tragicznymi wieściami. Trwa śledztwo.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Cool2019.10.23 13:03
Naszym w tym biznesie idzie znacznie lepiej, obywa się bez ofiar: Brytyjski sąd skazał w czwartek 32-letniego Tomasza C. na trzy lata i osiem miesięcy więzienia za próbę przemytu 22 obywateli Afganistanu z Holandii do Wielkiej Brytanii – poinformowało brytyjskie MSW. Polak przyznał się do próby przemytu. https://www.tvp.info/33208961/wielka-brytania-polak-skazany-na-kare-wiezienia-za-probe-przemytu-ludzi