07.10.20, 14:05Fot. via Pixabay - OpenClipart-Vectors / Chickenonline

Ideologia gender: Tęczowy turniej piłki nożnej w Zamościu

W Zamościu organizowany jest turniej piłkarski „Queer futbol w Zamościu”. Według Wikipedii „queer (z ang. queer – dziwny, osobliwy)” to „określenie używane od lat 90. XX wieku do opisywania społeczności LGBT i jej członków”.

Queer futbol w Zamościu” wydaje się imprezą organizowaną przez ''elity'' ze stolicy, które chcą ''ucywilizować dzikusów z prowincji''. Impreza organizowana jest przez Queer Tour, czyli „oddolną i niekomercyjną inicjatywę, której celem jest odwiedzanie miejsc określających się jako ''strefy wolne od LGBT" i edukacja społeczna”.

Turniej „Queer futbol w Zamościu” organizuje też warszawski Klub Sportowy Chrząszczyki. Sądząc po wpisach na facebookowym profilu drużynę piłkarską zakorzenioną w subkulturze lesbijek – trochę przerażające jest to, że lesbijki sport kobiet wykorzystują do promocji swojej tożsamości. Klub Sportowy Chrząszczyki deklaruje, że jest bezpiecznym miejscem „dla kobiet, osób transpłciowych, niebinarnych i queer w sporcie a w szczególności w piłce nożnej”. Działa od 1999 roku (czyli 21 lat). Niestety na swoim profilu nie wyjaśnia, kim są owe „kobiety”.

Warszawskie aktywistki w Lublinie wspiera ekologiczne Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie, które współpracuje z lubelskim Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, oraz facebookowy profil fotografki ''Fotografie Katarzynki''.

W zaproszeniach na „Queer futbol w Zamościu” można przeczytać, że ten amatorski turniej halowej piłki nożnej przeznaczony jest dla kobiet+ - co zapewne oznacza, że też i dla ''kobiet'' będących w rzeczywistości mężczyznami.

Impreza ma mieć miejsce Zamościu w sobotę 10 października 2020 w ramach międzynarodowej kampanii Football People Action Weeks 2020 dzięki wsparciu finansowemu FARE network. FARE network „to sieć, która ma aktywnych partnerów w ponad 40 krajach i współpracuje z fanami, graczami, organizacjami imigrantów i mniejszości etnicznych oraz organami zarządzającymi w celu zwalczania dyskryminacji i promowania integracji społecznej. Wspierając grupy oddolne i łącząc głosy zwykłych fanów gry, Fare działa jako organizacja patronacka dla osób walczących z rasizmem i dyskryminacją w całej Europie”.

Do udziału w turnieju zaproszone są „wszystkie amatorskie grupy kobiecie (osób z doświadczeniem żeńskiej roli społecznej: ciskobiet, transkobiet, osób niebinarnych, queer, transmężczyzn)”. Jak można się dowiedzieć z Wikipedii „cispłciowość (ang. cisgender, od łac. cis- i gender, płeć społeczno-kulturowa), lub cisseksualizm (sexualis, 'płciowy'), często w skrócie: cis – spójność pomiędzy czyjąś płcią przypisaną przy narodzinach, a ich tożsamością płciową; cis mężczyźni i cis kobiety to ''osoby nie-transpłciowe''”. Jakby ktoś się zgubił: ciskobieta to kobieta, która ma ciało kobiety (ma pochwę zamiast penisa) i która się czuje kobietą (a nie facetem uwięzionym w ciele kobiety) – czyli najnormalniejsza kobieta. Transkobiety to zaś faceci, którzy uważają się za kobiety. Transmężczyźni to zaś kobiety, niektóre z brodami – ich udział w turnieju dla kobiet moim zdaniem z tęczowego punktu widzenia jest nieporozumieniem, a wręcz homofobiczną prowokacją, bo biorą udział w nim na podstawie konserwatywnej definicji płci wynikającej z biologii, a nie na podstawie lewicowej postępowej definicji płci na podstawie subiektywnego widzimisię.

Z Wikipedii można się dowiedzieć, że kolejni uczestnicy „Queer futbol w Zamościu”, czyli „osoby niebinarne mogą identyfikować się jako osoby o dwóch lub więcej tożsamości płciowych (bigender, trigender, pangender); niemające ich w ogóle (agender); mające zmienną tożsamość płciową (genderfluid); lub jako trzecia płeć, kategoria obejmująca osoby, które nie przypisują nazwy swojej płci/tożsamości rodzajowej i kategorie spoza zachodniego kręgu kulturowego”. Ich udział w turnieju dla kobiet też jest absurdem. Bo taki niebinarny, czując się kobietą, czuje się również mężczyzną — a osobnik czujący się mężczyzną nie powinien brać z zasady w turnieju dla kobiet, również wtedy gdy ma zmienną tożsamość płciową — bo w trakcie gry w turnieju kobiecym może poczuć się nagle facetem. Dodatkowo niebinarny może nie czuć się przypisany do żadnej płci w tym i do kobiecej, więc jak osoba nieczująca się kobietą ma brać udział w kobiecym turnieju, gdzie podstawą jest subiektywne poczucie bycia kobietą?

Queer futbol w Zamościu” organizowany jest, bo „piłka nożna w Polsce jest uważana za męską dyscypliną sportową a osoby, które nie mieszczą się w funkcjonującej w naszej kulturze definicji męskości, nie mają w niej miejsca. Kobiety, osoby homo, bi i transpłciowe doświadczają tego wykluczenia na różne sposoby: może to być przemoc fizyczna i werbalna albo niewidzialność, bycie ignorowaną (np. przez instytucje i kluby sportowe)”.

Organizatorzy turnieju uskarżają się na homofobię w polskiej piłce nożnej. Okazuje się, że nie tylko piłkarze, działacze i kibice mają awersję do gejów zawodników i kibiców. Równie homofobiczne wobec piłkarek i kibicek lesbijek mają być piłkarki, kibicki i działaczki.

Queer futbol w Zamościu” organizowany jest akurat w Zamościu, bo terytorium tego pięknego miasta otoczone jest przez Powiat Zamojski, czyli “strefę wolną od LGBT”. Turniejem tęczowi aktywiści ze stolicy chcą „uruchomić debatę o homo-les-bi-transfobii w piłce nożnej”.

Jan Bodakowski

Komentarze

Ja, Szatan2020.10.9 17:58
Instrukcja dla moich wiernych pachołków: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej” i wielu innych z tej samej szajki ----- 1. Ja sam nigdy bym się nie odważył bluźnić Tej, która, zgodnie z wolą Boga zmiażdży mi głowę, a tym bardziej Jej Synowi. Więc róbcie to wy. ----- 2. Szukajcie niewygodnych dla Kościoła pojedynczych faktów, wyolbrzymiajcie je i hałaśliwie nagłaśniajcie; gdy takich nie ma – stwarzajcie kłamliwe plotki, rozgłaszajcie i obłudnie rozdzierajcie szaty z oburzenia: „Co to się teraz dzieje w tym Kościele!…”. ----- 3. Nieliczne (a często naciągane) przypadki pedofilii wśród kleru rozciągajcie na CAŁY kler. 4. Udawajcie rozsądnych i racjonalnych („Przecież mamy XXI wiek!”), ironizujcie („Wziąłeś dzisiaj pigułki, dziadku?”), w ostateczności przeklinajcie (tego chyba nie muszę was uczyć). ----- 5. Biblię przestawiajcie zawsze jako naiwne bajki, praktyki religijne – jako prymitywne zabobony, ewidentne cuda – jako wymysły dla łatwowiernych, a piekło – jako fikcję wymyśloną przez przebiegły kler dla straszenia i podporządkowania naiwnych prostaków. ----- Gdy już to wszystko zrealizujecie, to niektórzy wpadną na całą wieczność w moje sidła. A wtedy powiem im z satysfakcją: „Już za późno. Trzeba było słuchać księży!” (–) Szatan
JOU2020.10.7 18:30
Queer Tour, czyli „oddolną i niekomercyjną inicjatywę, której celem jest odwiedzanie miejsc określających się jako ''strefy wolne od LGBT" i edukacja społeczna”. HAHAHAHA!!!! NA PEWNO ROBIĄ TO GRATIS I DOKŁADAJĄ Z WŁASNEJ KIESZENI!! POZDROWIENIA DLA SPONSORÓW: SOROS + GATES
P152020.10.8 13:38
Tak samo gratis jak księża klerycy głoszą "swoje". ;)
fakt2020.10.7 17:03
Cytuję tekst -Warszawskie aktywistki w Lublinie wspiera ekologiczne Stowarzyszenie Lokalnie i Globalnie NIE JEST EKOLOGICZNIE WKŁADAĆ SIURAKA TAM GDZIE WYCHODZI KU PKA ___ SPRAWĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ DO SANEPIDU
Szybka Randka2020.10.7 17:01
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.erooo.pl ______________________-------------------------- i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Eustachy2020.10.7 17:44
Spadaj dziadu
Anonim2020.10.7 16:47
Na początek, aby cokolwiek zrobić, należy zapytać - po co imperium USA tak szaleńczo "promuje" (wymusza po prostu) tak zwane prawa zboczeńców seksualnych? Odpowiedź jest dosyć prosta - ponieważ wśród dzieci poddanych przez Koloredów praniu mózgu, liczba dewiacji wzrasta (na początek!) do 16% (później nawet 25%!) przy czym większość to lesbijki. Czyli propaganda Praw LGBT "sterylizuje" psychicznie 20% albo i 30% młodych kobiet. Młodych mężczyzn z kolei zamienia w sfeminizowane dziewczynki płci męskiej. Lesbijki bardzo rzadko mają dzieci, a jeśli mają córki, są one w 50-70% homoseksualne. Oznacza to biologiczną zagładę narodów zaatakowanych w ten sposób. Elity USA już w latach 50-tych XX wieku uznały, że ludność europy musi zostać zlikwidowana i zastąpiona bardziej posłuszną ludnością afrykańską i azjatycką. Plan ten właśnie jest finalizowany.
Art2020.10.7 17:37
ale Ty masz nawalone w tym czerepie :-))))) Czego tam nie ma...
Anonim2020.10.7 17:56
Nawalone masz ty. Tak nawalone piachu w oczy, że ślepota ci grozi. https://tvn24.pl/polska/georgette-mosbacher-o-osobach-lgbt-w-polsce-4705448 https://daliaresearch.com/blog/counting-the-lgbt-population-6-of-europeans-identify-as-lgbt/ https://ripsonar.wordpress.com/2013/06/21/raport-kissingera-1974/ https://dwagrosze.com/2016/03/6679/ Jak widać, cierpisz na ślepotę i głupotę, nie wiadomo co większe.
tm2020.10.7 18:20
A może to twój czerep nie może przyjąć pewnych twierdzeń. Poznanie prawdy wymaga pokory-czegoś czego nie posiadasz i wątpię czy mieć będziesz. To wynika z twojego wpisu. Obrazując- twój czerep podobny jest do odtwarzacza CD który nie mogąc odtworzyć płyty winylowej napisał komunikat „PŁYTA USZKODZONA” i dalej sobie istniał w poczuciu nieomylności.
Art2020.10.8 11:19
Prawdy? Nie rozsmieszaj mnie. Jak jakis glupek nie ma wiedzy i sensownego wyksztalcenia, to zawsze bedzie odwolywal sie do Prawdy. Nie ma czegos takiego jak prawda. Sa fakty. Jak ktos wierzy w spiski, to niech wierzy. Tylko niech nie bedzie zdziwiony, ze ludzie beda miec z niego beke.
Anonim2020.10.8 19:34
Mało mnie interesują poglądy klinicznych kretynów. Nie wykazałeś ani jednego punktu, który byłby fałszywy. Wręcz przeciwnie, to ja ci wykazałem, że wszystkie są prawdziwe. A tak przy okazji... naprawdę, opowieści jakoby ludzi gazowano w Oświęcimiu do pewnego czasu też były wyszydzane jako teorie spiskowe. A gdy Szymon Zygelbojm opowiadał o holokauście, słyszał dokładnie to samo - "Co to za teorie spiskowe Szymonie nam tutaj opowiadacie, mamy z tego bekę". Reasumując, jedyną osobą bez podstawowej wiedzy jesteś ty, ale za to masz całe wiadro zarozumialstwa, typowy alfabetyzowany matoł z ciebie.
Henry2020.10.8 11:33
Niestety tak się dzieje w USA, gdzie fortuny przeznacza się na promocję zboczeństw. Media opanowane przez propagandystów homo trans i innych zboków urabiają normalnych poprzez terror medialny i organizowanie nagonek personalnych skutkujący wyrzucaniem np. normalnych profesorów z uczelni. Wojna trwa.......
Pokręć2020.10.7 16:41
A co ma zrobić osoba, która urodziła się kobietą w ciele mężczyzny a pragnie być mężczyzną w ciele kobiety? Jest jakaś szansa na normalne życie?
Anonim2020.10.7 16:45
Nie ma takich przypadków, choćby dlatego że kobieta składa się w 100% z ciała kobiety. Nie ma żadnej małej kobiety w ciele nie-kobiety, choćbyś rozpruł flaki, niczego takiego tam w środku nie znajdziesz, to naprawdę nie "Men in Black". A jeśli się upiera, powinna pójść do weterynarza.
Anonim2020.10.7 16:53
Dobry weterynarz zaaplikuje serię bolesnych zastrzyków z właściwymi hormonami. To bardzo skuteczna metoda, czasem rogacizna wariuje, bydło usiłuje gwałcić inne bydło, to poważny problem w hodowli rogacizny. Na szczęście weterynarze potrafią to leczyć.
Anonim2020.10.7 18:01
https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26358326,sw-augustyn-pisal-ze-bog-stworzyl-ludzi-wlasnosci-obojej.html#weekend#S.W-K.C-B.3-L.1.maly Polecam, bardzo pouczająca lektura. Wiedza nie boli.
Anonim2020.10.7 18:29
Obojnaki nie są zmiennopłciowcami. 99,9% zmiennopłciowców ma ciało w absolutnym porządku, umysł to inna sprawa. Tam nic nie jest w porządku. Właśnie z tego powodu nie wolno dopuszczać do kontaktów Człowieków LGBTQ+ z dziećmi, bo może się taki kontakt zakończyć wykastrowaniem, małolata. Po prostu, podobnie jak zawodowi sprzedawcy drogich garnków, Dilerzy LGBT przekonają dzieciaka, że ma nie po kolei w majtkach.
Hybryda2020.10.7 18:03
A skąd hermafrodyci? Zdarza się, że ciąża mnoga, różnopłciowa, zanika w taki sposób, że gamety zlewają się i rodzi się jedno dziecko. Taka osoba może mieć różne sekwenceje DNA w różnych komórkach swojego ciała. Jedne z nich będą miały chromosomy męskie, inne żeńskie. Czy taka osoba jest w 100% mężczyzną, czy w 100% kobietą?
Anonim2020.10.7 18:25
Mutant czy obojnak nie jest mężczyzną, który upiera się że jest kobietą. Mutant lub obojnak jest po prostu mutantem albo obojnakiem. 99,9% zmiennopłciowców nie jest ani mutantami, ani obojnakami. Jak pokazują doświadczenia angielskie, zmiennopłciowiec powstaje wskutek pouczania kilkulatka przez Człowieków Queer, a nie wskutek obojnactwa.
Hybryda2020.10.7 19:53
Ale jest mężczyzną czy kobietą?
Anonim2020.10.7 20:06
To już zależy od badań mózgu na tomografie PET-CT. Tylko w ten sposób można ustalić rzeczywistą płeć obojnaka. Ale to nie jest przypadek zmiennopłciowca. Obojnacy nie mają poczucia "niewłaściwego ciała". Poczucie takie mają tylko osoby chore psychicznie wskutek zgwałcenia lub traumy wynikającej z kontaktu kilkulatka z dewiantami. To choroba psychiczna bliźniaczo podobna do Zespołu Cotarda (też mającego źródło w traumie i depresji) https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_Cotarda
Hybryda2020.10.7 23:18
Nie ma czegoś takiego, jak "właściwa płeć obojnaka". On/ona nie jest ani mężczyzną ani kobietą. Jest pomiędzy, jest niebinarny/a...
Anonim2020.10.8 0:01
Brednie. Plan budowy mózgu jest albo kobiecy, albo męski, i nie ma między nimi płynnego przejścia. Nie ma osobników niebinarnych. To co kłamliwie nazywacie "niebinarnością" to jest swoista dewiacja, zaburzenie psychiczne, skutek sformatowania (nie nazwę tego wychowaniem) ignorującego albo zaprzeczającego rzeczywistej płci osobnika, nic innego tam nie ma.
kibic2020.10.7 16:46
Co ma robić? Leczyć się w psychiatryku !!!
Anonim2020.10.7 16:55
Weterynarz lepszy. Pobyt w psychiatryku generuje duże koszty. Nie może być tak, że na zaleczenie dewiantów NFZ zużyje pieniążki potrzebna naprawdę chorym.
Anonim2020.10.7 18:00
Na pewno może sobie skoczyć
Jan Radziszewski2020.10.7 16:34
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P tzn ok 3 mln polaków i polek umrze za chwilę >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Janka2020.10.7 15:37
To już nawet nam kobietom zagrać w piłkę nie wolno? Jakąś strefę szariatu w PRL-bis PiSlamiści wprowadzili?
Jan Radziszewski2020.10.7 16:31
janeczko widać że coś chyba z rozumem nie bardzo + Bo Piekło czeka i gore
Art2020.10.7 17:39
O rozumie ty Ty sie lepiej nie wypowiadaj. Te twoje przepowiednie swiadcza wystarcajaco o Twojej kondycji psychicznej.
rebeliant2020.10.7 15:34
Reklama zalando świetnie pokazuje odczłowieczenie każdego człowieka. A kim będę jutro ? - zupełnie tak jakby każdy człowiek miał ne być w stanie samym sobą i rozwijac swoją osobę. A celem jest być kobietą jak na Ewę przystało i być mężczyzna jak na Adama przystało - oczywiście zanim upadli. Obecnie człowiek jest wciągany w jakiś ciemny wir.
Pokaż Woleński, Hartman, Passent, Urban2020.10.7 14:53
jakim jesteś żydowskim bohaterem a nie żydowskim gajowym. Pisz o żydach w taki sposób w jaki piszesz o Polakach, katolikach o naszych obrządkach. Pośmiej się, wydrwij kaziroctwo wasze, kretyńską kabałę, tysiąc waszych "10 przykazań", idiotyczne zakazy, nakazy szabesowe, obrządki imbecyla z pejsami do ziemi, itp. itd. . . . . . Hertrich-Woleński, Hartman, Passent, Urban dosłownie srrają w nieprane gacie na samą myśl aby w podobny sposób wyrazić się o żydach i ich żydowskim hokus-pokus, ich "wierze", o ich parchatym "prawie" sankcjonującym pedofilie, kazirodztwo . . . .Naczelny rabin Polinu natychmiast by zadzwonił i OPIERRDOLIŁ, amabasada Wysraela poprzez swego "attaché" do spraw Polinu by zadzwoniła i OPIERRDOLIŁA, Anti-Defamation League, filia na Polin wysłała by kogoś z Mossadu i zyebała takich jak bure suki, Pravda Wyborcza dostałaby biegunki koszernej, żadnych wyjazdów frajerskich do Wysraela, itp., itd. BYCIE skürwysynem, kürwą wobec Polaków, katolików jest dla tych parchów bardzo bezpieczne "zajęcie".
Suweren2020.10.7 14:49
I pisze to koś kto wierzy w jednego boga, ale w trzech osobach, z których jeden jest gołębiem, drugi ojcem gołębia i tego trzeciego, który niby był, ale jakby go nie było, aż w w końcu został mężczyzną, choć kobiet się nie imał, po czym umarł, zmienił zdanie, odleciał na chmurze i tera nie wiadomo kim w sumie jest i kiedy przestał albo zaczął być tym kim jest albo był. Łatwo śmiać się z innych. Trudniej zrozumieć.
Gość2020.10.7 15:05
W dodatku wierzący w to, że kobitka tak zwyczajnie wypączkowała będąc dziewicą, jej syn chodził po wodzie, a za pomocą kilku zaklęć da się zamienić andruta w jego ciało. I nie zwracając uwagi na te drobiazgi, nasz bohater Bodakowski powie: "Ale ci homoseksualiści są nienormalni!"
Jan Radziszewski2020.10.7 16:39
żydzie bezbożniku jednym słowem już za niewiele dni a staniesz przed tym Bogiem który umarł na Krzyżu dla naszego Zbawienia Zmartwychwstał i do NIEBA wstąpił a - którego nie możesz zrozumieć swym małym żydowskim rozumku.
Suweren2020.10.7 17:16
Z uporczywymi urojeniami proponuję iść do psychiatry.
Marycha?2020.10.7 18:06
Może odstaw to co bierzesz.
Darek2020.10.7 14:33
Czyli jak kobiety grają w piłkę to dla katotalibów to jest wroga ideologia i już nawet gry w piłkę chcecie zabraniać? Ale wy jesteście szurnięci...
yyyy2020.10.7 15:35
yyyy....jeszcze raz napisz, bo nie zrozumiałem...
Jan Radziszewski2020.10.7 16:42
dareczku jak widzę rozumu ci nie przybyło - tzn do wybierasz się do PIEKŁA które gore i czeka na ciebie
Kora2020.10.7 17:19
Piekło czeka na bolszewików z sekty PiSlamu.
***** ****2020.10.7 14:31
precz od piłki cwele bo nawet w Holandii nie znalezliscie jednego pedała i tylko zmyslacie ich w tym jakze zdrowym sporcie
Gość2020.10.7 14:32
Odezwał się pierwszy przygłup stadionowy, co mu świntom piłeczkę profanują xD
cudowne wartości2020.10.7 17:23
Odezwał się też pierwszy forumowy obrońca hiva i pedofilii.
MIczu2020.10.7 17:41
ha, ha ale z ciebie dzban! Nawet nie wiesz ilu gejow jest w tych Twoich ulubionych druzynach.
Anonim2020.10.7 17:57
czy pelle van amersfoort jest pedalem?
no i znalazłem odpowiedz ..2020.10.7 18:03
https://dziennikpolski24.pl/pelle-van-amersfoort-i-kim-holenderska-pieknosc-pilkarza-cracovii-zdjecia/ar/c2-15161764 oficjalnie w holandii nie ma żadnych pedałów wśród pilkarzy z lig profesjonalnych, ZERO, dlatego Messi i Ronaldo są obrażani przez LGBT
Beno2020.10.7 14:28
Akurat taką akcję popieram. Zamiast paradować w marszach po ulicach i prowokować innych, niech uprawiają sport. Przynajmniej coś dla zdrowia.
Anonim2020.10.7 14:28
kibole okazja ,do pracy.
Gość2020.10.7 14:31
Kibole i praca?
Anonim2020.10.7 14:28
Zapewne, gdyby nie debil Bodakowski, nigdy bym o tym nie usłyszał. Konserwy i prawackie portale robią więcej dla "promowania" LGBT, niż wszyscy aktywiści razem wzięci.
Rafalal będzie głównym/-ną sędzią/-ną2020.10.7 14:28
liniowi: Biedroń z żoną/mężem.
Suweren2020.10.7 14:42
A obok jeszcze większe dziwo: a to kaczor na kocie, a to kot na kaczorze radośnie pląsają po murawie.
Byłbym zapomiał o trenerze w "doope yebanych"...2020.10.7 15:07
Rabiej od wpychania, Trzaska od odprowadzania göwna do Wisły. Nie ma Wisły w Zamościu... Co tu zrobić? Już wiem, Zamość ma synagogę.