29.12.20, 12:25Screenshot Youtube

Jak unikać kryzysów małżeńskich?

Komentarze

VChR2020.12.29 15:43
Apel do użytkowników forum Frondy: bardzo proszę uważnie czytać komentarze zamieszczane na tym forum. I jeszcze uważniej odpowiadać innym, tzw. forumowiczom. Zdecydowana ilość tych "komentatorów" to zwyczajne trolle oraz boty. Drugą grupą "forumowiczów" są lewaccy "aktywiści" zadaniowani przez swoich mocodawców i dobrze opłaceni. Siedzą na tym forum dzień i noc. O ich aktywności świadczy także to, że nie odpuszczali nawet w święta. Ma to sprawić wrażenie, że jest ich wielu, bardzo dużo a nawet, że stanowią przytłaczającą większość. Komentują wszystkie artykuły na tym forum. Z definicji nic im się nie podoba, zawsze są na nie. Generalnie zionie od nich agresja, nietolerancja i zwyczajna zawiść. Takie też nastroje i komentarze chcą wywoływać na tym forum, żeby przypadkowy czytelnik Frondy myślał, że taka tu panuje norma i standard. Działanie tych ludzi (pomijam boty), o których wyżej, ma na celu skłócanie ludzi i sianie fermentu. Jest to akcja, jak można zaobserwować, zaplanowana i dobrze zorganizowana. Wystarczy poobserwować zachowania komentatorów.
Kris2020.12.29 23:04
Dzięki za ten post, ale spokojnie sadzę że ludzie którzy mają poukładane w głowach bez problemu odróżnią prowokatorów i trolli od osób które maja coś wartościowego do powiedzenia. Wpisy prowokatorów są z gruntu żałosne.
bot robokop2021.07.15 22:35
a kiedy najbliższe święto?
rebeliant2020.12.29 15:21
Przepraszam bardzo, ale po mimo dobrych chęci, a nawet rad, to i tak rozmija się to z rzeczywistością jak kuttas Biedronia z pipką. Mamy bowiem wiele problemów z naporem świata przestępczego na ludzi pozbawionych broni, a także rozeznania o tym jaka jest rzeczywistość - dla takich baranów najistotniejszy savoir vivre oraz czy biskupa cmoknęło się w kółko. I niestety często jest tak, że małżonek płci męskiej został wciągnięty przymusowo we współpracę z grupami (którym ciągle ktoś tu daje przyzwolenie) przestępczymi i już taki mąż zachowuje się "dziwnie". Nieświadoma kobieta (czasami tępa, bo nikt jej nie wytłumaczył, że taki jest świat i człowiek nie ma szans na skuteczny opór wobec siatek przestępczych) zaczyna zgrywać królewnę w zamku. Podobnie jest z uświęconymi jajami - są oderwani od rzeczywistości. A wszystko przez fałszywe miłosierdzie, przez które daje się tylko wolne pole do działań bandytom. Zarówno krurewny jak i inni oderwani od rzeczywistości ludzie mają tę fałszywą postawę, że uważają iż wystarczy odwrócić się od napierającego bandyctwa na pięcie i to załatwia sprawę zupełnie tak jakby to osoba dotknięta bandytyzmem sama po niego sięgnęła... Nie rozmodlone cioty świat ludzi, którzy postawili na krzywdzenie innych jest stroną aktywną, a rozmodlone cioty nie siedzą w pancernym bunkrze. A sytuacja jest tym gorsza i dłużej zwleka się z oddaniem ciosu. To zwlekanie jest dziełem rozmodlonych ciot.
ladychapel2020.12.29 13:02
Zespół prokuratorów, który na polecenie Zbigniewa Ziobry powołano po emisji filmu "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego, zakończył działalność. Jak informuje nas prokuratura, nie było konieczności wznowienia umorzonych w przeszłości spraw. Śledczy ponownie zbadali też sprawę pedofilów z Dworca Centralnego, z którą Latkowski łączył Krzysztofa Zanussiego - znany reżyser odpowiedział od razu, że te oskarżenia są fałszywe i pozwał za nie Latkowskiego.
Anonim2020.12.29 12:59
Najlepiej w momencie, gdy zaczyna się kłótnia - wziąć się za ręce i odmawiać różaniec
Albert2020.12.29 12:59
"Jak unikać kryzysów małżeńskich?" - najlepiej zapytać proboszcza. On będzie wiedział najlepiej, bo jest w tym ekspertem, jak zresztą od wszystkich spraw damsko-męskich i dorosło-dziecięcych. Zwłaszcza w tych drugich ma rozległą praktykę.
Jak unikać kryzysów małżeńskich?2020.12.29 12:56
jak żona dostaje regularnie po mordzie to siedzi cicho i ryja nie otwiera!
Kris2020.12.29 23:07
Rozumiem że piszesz to na podstawie własnej praktyki. Ale człowieku tu się nie ma czym chwalić, chyba że chcesz aby ludzie się za ciebie zaczęli modlić.
Natalja Siwiec2020.12.30 9:14
Kobieta ma milczeć i być uległą - jeśli jest Katoliczką, czego nie rozumiesz?
Anonim2020.12.29 12:41
Wystarczy wybrać osobę, którą się lubi jako człowieka, nie zgrywać przy niej kogoś, kim się nie jest i najważniejsze: żadnego ślubu przed seksem.
AAAnonim2020.12.29 12:49
A co się stanie kiedy tą osobę przestaniesz już "lubić" po seksie a przed ślubem?
Anonim2020.12.29 12:51
Można się rozstać bez uciążliwej papierologii.
AAAnonim2020.12.29 13:07
Czyli potraktowałeś tą osobę jak towar, rzecz z supermarketu: przestała mi się podobać, straciła swoją atrakcyjność to odkładam na półkę i biorę sobie nową do "lubienia", tak? Dobrze cię zrozumiałem?
Anonim2021.07.15 22:32
widzita aaanonima ,nawet wy, jak pomyślita, to do całkiem zdrowych wniosków dojść możeta
Anonim2020.12.29 12:34
Ja ich uniknąłem w ten sposób, że się nie ożeniłem. Patrząc na moich kumpli, którzy są już po rozwodach i tyrają jak osły na alimenty, których żony wycyckały z majątku, to zasypiam snem spokojnym i błogim. :) Jest takie powiedzenie - masz piękną zonę - jesteś szczęśliwy, masz dużo pieniędzy - jesteś szczęśliwy. Nie masz ani tego ani tego - śpisz spokojnie. Polecam - działa.
Anonim2021.07.15 22:33
no,nie każdy jednakowoż płaci ,nawet mało tych co płaca ,więc nie pier..ol żes taki madry