11.01.19, 15:43zdj. screen Youtube

'Jak zniesie to TVN'? Książka Sumlińskiego o Tusku nominowana w plebiscycie Empiku!

Książka Wojciecha Sumlińskiego "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" została nominowana do nagrody sieci Empik. Dziennikarz śledczy poinformował o tym na Facebooku. 

Książka otrzymała nominację w kategorii "literatura faktu" w ramach bestsellerów Empiku. 

"Wojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce, i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat odgrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość"- czytamy w opieie na stronie internetowej Empiku. 

Jak skomentował to Sumliński? Autor "Niebezpiecznych związków Donalda Tuska" przypomniał, że galę Empik transmituje na żywo stacja... TVN. Wojciech Sumliński zastanawia się, jak telewizja zniesie tę wiadomość. 

"Nominacja w kategorii bestsellerów Empik jest sprawą absolutnie bardzo sympatyczną i w ogóle jest nam bardzo miło - pytanie tylko jak zniesie to transmitujący galę Empik na żywo TVN?"- pyta autor. 

 ""Nominację w kategorii literatura faktu otrzymuje książka pt. "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" traktująca o związkach byłego premiera i obecnego Przewodniczącego Rady Europejskiej z niemieckim wywiadem, wywiadem wojskowym PRL i mafijnym półświatkiem". Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie taki przekaz w tej telewizji? To może być interesujące"- czytamy na facebookowym profilu Sumlińskiego. 

yenn/Facebook, Fronda.pl