17.06.20, 12:15Fot. via Pixabay - kevinsnyman

Jan Bodakowski: Żydzi oficjalnie poparli tęczową rewolucję w Polsce

Żydzi kolejny raz poparli tęczową rewolucję w naszym kraju. Robią to w Polsce i na całym świecie od lat. Na stronie warszawskiej żydowskiej gminy wyznaniowej ukazał się manifest „Członkowie Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie sprzeciwiają się dehumanizacji osób LGBT”.

W manifeście można przeczytać, że „członkowie Zarządu Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie wyrażają swój sprzeciw wobec wszystkich wypowiedzi dehumanizujących osoby LGBT”.

Zdaniem Żydów „obserwujemy dzisiaj w Polsce próby wywołania wrogości i nienawiści wobec osób LGBT, cynicznie podejmowane przez polityków w prezydenckiej kampanii wyborczej. Wypowiedzi i działania przedstawicieli najwyższych władz Rzeczpospolitej Polskiej wzbudzają przerażenie, bo dowodzą, jak niewiele nauczyli się z historii i horroru II wojny światowej. My Żydzi – ocaleli z Holokaustu i ich potomkowie – nie chcemy i nie możemy być obojętni wobec słów dehumanizujących osoby LGBT”.

Według Żydów nie ma zgody „na mowę nienawiści, uprzedzenia i agresję. Wiemy, że odbieranie godności i człowieczeństwa jednej grupie społecznej, a także wywoływanie nieuprawnionego lęku przed nią wśród reszty społeczeństwa, nieuchronnie prowadzą do tragedii i pogromów”.

Żydzi twierdzą, że mają „obowiązek demonstrowania [...] solidarności ze wszystkimi, którzy są ofiarami niesprawiedliwości, uprzedzeń i przemocy”, że mają „prawo do powiedzenia NIE dyskryminacji osób LGBT”.

Żydzi deklarują, że wspierają „mniejszości seksualne i popieramy ich działania na rzecz równego traktowania wszystkich obywatelek i obywateli Polski”.

Już w ubiegłym roku na warszawskiej paradzie gejów widoczni byli liczni Żydzi. Idący w paradzie za swój cel uważali: dyskryminację, marginalizację i cenzurowanie homofobów (czyli osób głoszących poglądy sprzeczne z poglądami homo rewolucjonistów), wspieranie okaleczania osób z zaburzoną tożsamością płciową (zwane operacjami zmiany płci), homo małżeństwa, homo adopcje, homo indoktrynacji dzieci w szkołach, wpuszczanie imigrantów do Polski, zakaz hodowli zwierząt futerkowych, homo parytety we wszystkich instytucjach, bezpłatną antykoncepcję, aborcję.

Udział Żydów w paradzie gejów nie zdziwi zapewne czytelników, którzy mieli okazje zapoznać się z pracą Kevina MacDonalda „Kultura krytyki”, będącą ewolucjonistyczną analizą zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne i polityczne.

Profesor psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim Kevin MacDonald głosi, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną. Strategia Żydów polega na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup. I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu „rozmycia” dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy.

W opinii profesora MacDonalda przykładami takiej działalności Żydów na polu intelektualnym były psychoanaliza i szkoła frankfurcka. „Kultura krytyki” podejmuje temat żydowskiej radykalnej krytyki kultury gojów, boasowskiej szkoły antropologii, związków Żydów i lewicy, zaangażowania Żydów w psychoanalizę, żydowskiego wsparcia w politykę pro imigracyjną USA, destruktywnej roli Żydów w kulturze zachodu.

Zdaniem Kevina MacDonalda „osoby żywiące głębokie poczucie tożsamości żydowskiej stały na czele kilku bardzo istotnych prądów umysłowych, które z jednej strony uprawiały fundamentalną krytykę kultury nieżydowskiej, a z drugiej zaś dopuszczały dalsze kultywowanie tożsamości żydowskiej. [...] prądy te konstytuują lewicę umysłową i polityczną minionego stulecia i są bezpośrednimi poprzednikami współczesnych ruchów politycznych, w szczególności postmodernizmu i wielokulturowości”. „Prądy te kwestionowały najgłębsze postawy moralne, polityczne i ekonomiczne społeczeństwa zachodu”. Te intelektualne i polityczne prądy inicjowane, kierowane, żarliwie i wyrafinowanie propagowane, były przez Żydów. Rzekomym celem tych prądów miało być utopijne społeczeństwo, w rzeczywistości ich celem była likwidacja antysemityzmu i zapewnienie Żydom dominacji.

O szkodliwości takiej dominacji Żydów w życiu politycznym i intelektualnym zachodu, według Kevina MacDonalda, świadczy to, że „całe pokolenie wywrotowców żydowskich postrzegało Związek Radziecki jako kraj idylliczny, w którym Żydzi zdominowali najwyższe pozycje, w którym antysemityzm jest wyjęty spod prawa i w którym rozkwita życie żydowskie”.

W opinii Kevina MacDonalda „ruch psychoanalityczny i szkoła frankfurcka marzyli o przyszłości, w której kliniczne duchowieństwo wyleczy gojów z antysemityzmu jako patologii wypływającej z przenoszenia na Żydów własnych frustracji związanych z deklasacją społeczną. Boasowcy, a także szkoła frankfurcka i następcy obu tych prądów, zmierzali zapobiec rozwojowi ideologii antysemickiej”.

Żydowscy animatorzy tych ruchów intelektualnych i politycznych odczuwają wyższość umysłową oraz moralną nad gojami, i są wyobcowani z kultury gojów. Stworzone przez Żydów ruchy intelektualne i polityczne są kolejnymi przejawami mesjanizmu żydowskiego.

Sukces stworzonych przez Żydów ruchów intelektualnych i politycznych wynika z tego, zdaniem Kevina MacDonalda, że „teorie głoszone przez grupy mniejszościowe są w stanie zmienić postawę większości, zwłaszcza gdy oznaczają się wysoką spójnością i są rozpoznawalne przez najbardziej prestiżowe instytucje akademickie i media”.

W swej pracy Kevin MacDonald nie ukrywa, że „udział Żydów był rozstrzygającym czynnikiem zwycięstwa lewicy” w życiu intelektualnym i politycznym „społeczeństw zachodnich w drugiej połowie XX wieku”. Stworzone przez Żydów lewicowe idee polityczne i intelektualne służyły realizacji interesów żydowskich: niedopuszczeniu do stworzenia przez gojów swojej wspólnoty stanowiącej zagrożenie dla dominacji żydowskiej wspólnoty, i walce z antylewicowym indywidualizmem rozbijającym kolektywna wspólnotę Żydów.

Jak przypomina Kevin MacDonald żydowska awangarda ruchów lewicowych „jest zwartą grupą zdolną do wywierania szerokiego wpływu w wielkiej mierze dzięki solidarności i spójności grupowej”, bo w konfrontacji ideowej „zwarte grupy wygrywają z indywidualistami”.

Jan Bodakowski

Komentarze

Jerzy Dąbczak2020.08.17 16:06
W związku ze zgłoszeniem portalu Fronda.pl o umieszczenie Jana Radziszewskiego w Specjalnym Ośrodku zwracamy się do ludzi dobrej woli o wszelkie informacje dotyczące aktualnego miejsca pobytu Jana Radziszewskiego. Informacje możecie przekazać anonimowo.
JUREK2020.06.19 12:08
ŻYDZI ZAWSZE POPIERAJĄ WSZYSTKO CO PROWADZI DO WYNARODOWIENIA POLSKI I POLAKÓW!!!! ŻYDZI, LGBT, ROSJA, NIEMCY I FRANCJA TO NAJGORSZE EUROPEJSKIE GÓWNO!!!!!!
Beno2020.06.17 23:39
Sprzeciw to mogą sobie wyrażać w Izraelu. tu jest Polska. A jak się wam nie podoba wynocha. Wojna się skożczyła w 1945 roku, nie musicie tutaj dalej siedzieć.
Władysław2020.06.17 18:39
Zachęcam do poczytania choćby urywków Talmudu. Np. o współżyciu z dziećmi 11-letnimi, a nawet cyt. "3 latka i 1 dzień". To najbardziej zboczona nacja świata. Dlatego chce opanować media i sądy. Chodzi o bezkarność. Słynna historia nowojorskich rabinów itp. Czesi mawiają: Talmud, LGBT - to je za jedno.
Jan Radziszewski2020.06.17 17:01
żydowscy ILLUMINATI Okryci tajemnicą, dziesięciu okrutnych bezlitosnych mężczyzn, tworzy "ukryte koło" (Inner Cirecle) spisku iluminatów. Moi ludzie w ciągu kilkunastu lat doprowadzili do tego , że naród ten, pod naszym dyktandem – idzie do Unii Europejskiej jak nasza zawszona hołota szła (też pod dyktando) do „łaźni” hitlerowskich .” (…) nasi niepoprawni ortodoksi – na rozkaz rabinów - szli bez oporu do obozów śmierci. (…) W ciągu jednego pokolenia moi ludzie „wyprali” mózgi temu narodowi. Już nawet wielu Polaków wierzy w to że ich ojcowie mordowali naszą hołotę. (…) - Moi ludzie zamieniają katolikom Dekalog na sodomię i eutanazję (…) - Genialność moich ludzi doprowadziła do tego, że nasi wrogowie sami się wyniszczają. Nie musimy zadawać sobie trudu, aby ich wieszać, aby ich torturować, jak to robiliśmy w Rosji i wszędzie tam, gdzie zdobyliśmy władze „pod hasłem wyzwolenia ludu.” (…) W narodzie polskim ciągle zauważamy tu i ówdzie odruchy buntu (…) Nasi ludzie ciągle rozładowują te odruchy buntu, ale dopiero wejście tego bydła do Unii Europejskiej obezwładni ich całkowicie. W Unii Europejskiej Polacy będą tak jak, - wynędzniała mysz w pazurach wielkiego kota.. Po ich wejściu do Unii Europejskiej będzie zależało „od naszego humoru”, jak długo pozwolimy im konać w jękach i śmiertelnym przerażeniu.” (…) Niebezpiecznych dla nas patriotów można „kupić”. (Jak Judasza) Zależy tylko za ile, co też ciągle robimy. A których nie możemy „kupić”, mamy wypróbowane sposoby, że tacy umierają na „zawał serca”, albo „w wypadkach”. Tacy ciągle znikają z tej ziemi i z ludzkiej pamięci. Bezmyślne masy przyjmują to jako naturalne (…) Wiem, że wszystkim tu obecnym szczególnie leży na sercu oczyszczenie Polski z narodu, który daleki jest od uznania naszego boga światłości Lucyfera (…)
Reytan2020.06.17 17:00
Zostawcie Zydow w spokoju. Skoro mowia,ze sa pedalami,to widocznie wiedza co mowia.
darek2020.06.17 16:46
Popierają bo ja wymyślili i nią kierują
Jan Radziszewski2020.06.17 16:37
z żydami Bóg zrobi nie dalej jak za 3,5 roku prawdziwy - porządek 19.09.1997 Spotkanie z Matką Najświętszą w kaplicy Jasnogórskiego Obrazu [rocznica Objawienia w La Salette] W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Belka w oku2020.06.17 16:34
Podemonstrujcie z muzułmanami z iraku, syrii u sirbie proponuję. Belka w oku.
Jan Radziszewski2020.06.17 15:56
zboki Lucyfera pocieszę was kara wkrótce spadnie na przewrotnego żyda Sekielskiego oby was frondowe trole nie spotkała nie dalej jak za 3,5 roku. wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste
Ale2020.06.21 13:25
Oho, słyszysz głosy? <3
...2020.06.17 15:06
Macie w swojej ojczyżnie Izraelu wszelkie uprawnienia lgbt to dlaczego się tam nie wyprowadzicie. W Polskę nasz dom umeblujemy po swojemu.
Kuk2020.06.17 14:51
Sorosy podsypali kasy i świat zaczyna szukać wrogów Gratulacje podatności na manipulacje
taro2020.06.17 14:09
nie dosc,ze nas zmusili niemycy uznac po wojnie zydow za ludzi, to jeszcze teraz mamy w ideologicznym pedalstwie widziec czloweka,bo tego sobie zyczy zyd. Toz to paranoja, przegiecie paly.
Agnieszka Dz.2020.06.17 14:20
Jesteś odrażający. Kto jeszcze nie jest dla Ciebie człowiekiem?
taro2020.06.17 16:15
nie czaruj dziecinko, zlo nawet jesli oblecze szaty czlowieka,jest nadal zlem i nie szukaj w nim czegos ludzkiego. Ideologia LGBT to nie jest czlowiek.
Agnieszka Dz. 2020.06.17 17:14
Pisałeś, że Żydzi, to nie ludzie. Jak można. :(
taro2020.06.17 21:16
przez 6 lat wojny wmawiali nam fryce, ze zydzi to nie ludzie,po wojnie zmienili swoj front i mowia nam,ze zydzi to nadludzie ,jesli ktos temu zaprzecza to podlega karze wiezienia. To jest ten realny swiat w niemczech.
Hewel hawolim2020.06.17 13:52
nie znalem, sprawdzilem i wcale sie nie dziwie, ze to jedna z ulubionych lektur Bodakowskiego: https://www.splcenter.org/fighting-hate/extremist-files/individual/kevin-macdonald
Olej2020.06.17 13:47
Karl Liebknecht, Roza Luksemburg wielu innych, których nie pomieściła by ta kartka strony i grube księgi. Byli również piewcami idei wolności i równości, która z czasem zacisnęła się w pięść. Ta sama pięść, która w 1917 r rozniosła Rosję. I ta pięść w porywie równouprawnienia, wolności i wyzwolenia ludu wywróciła Niemcy dając drogę do wolności innemu piewcy socjalizmu i wolności, który w 1933 r chciał tę wolność ,,płomienną'' roznieść na cały świat, niejako uprzedzając drugiego krzewiciela pokoju, tego ze wschodu, lubiącego krzewić pokój strzałem z nagana w potylicę, lubiącego ujmować lapidarnie dramat milionów pokojowo wywiezionych na tamten świat, w statystykę. Zaczęło się w Niemczech, niewinnie, a skończyło finałem o jakim nietrudno w obecnej powtórce historii, z tymi samymi aktorami w roli głównej. Aktorami, którzy lubią rolę nie na swojej scenie, którzy usiłują robić przedstawienie ludziom, którzy tego przedstawienia nie chcą, lub nie są świadomi do czego ich doprowadzi finał. Reżyseria jak zwykle jest w głowach lepiej myślących i wiedzących - naprawiaczy historii i świata, rzec by można awangardy . I może się tak zdarzyć, że oni światu obrzydną ze skutkiem jaki kiedyś zaistniał. Dobrze aby się zastanowili nad tym aby później nie padało pytanie - Gdzie Był Bóg ???
ala wilk2020.06.17 14:22
No właśnie. Gdzie był Bóg gdy w 1918 roku lewacy Piłsudski i Dmowski niszczyli Rosję żeby wprowadzić NWO-gender czyli Polskę z demokracją i prawami wyborczymi dla kobiet? A przecież tak wspaniale żyło się Polakom pod zaborami. Rosyjscy żołnierze mordowali unitów w kościele w Pratulinie, wieszali na szubienicy księży takich jak Brzóska czy Ściegienny , wysyłali tysiące Polaków na Syberię normalnie był raj a lewacy wszystko jak zwykle zepsuli.
Jan Radziszewski2020.06.17 16:47
głupia jesteś co zapowiadała NMP w czasie objawień w Licheniu czy Wandzie Malczewskiej ? / Już Matka Boża w Licheniu 1850 r. zapowiedziała odzyskanie własnej państwowości w czasie powszechnej pożogi ( I wojna światowa), jak i II wojnę światową słowami -„ Nie zagoją się wszystkie rany i nie dorośnie jedno pokolenie, a ziemia powietrze i morza obleją się krwią obfitą, jakiej dotąd nie było. Ta ziemia będzie przesiąknięta łzami, popiołem i krwią męczenników świętej sprawy. W sercu kraju młodzież legnie na ofiarnym stosie. Niewinne dzieci poginą od miecza. Ci nowi a nieprzeliczeni męczennicy będą za wami błagać przed tronem Sprawiedliwości Boga, gdy będzie bój ostateczny o duszę narodu, gdy będzie sąd nad wami.” Jak również zapowiedziała Swoje pielgrzymowanie „Będę chodziła między wami, będę was bronić, będę wam pomagać, przez was pomogę światu.” Jednocześnie zapowiada Papieża Polaka „Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości.” Także zapowiada szczególną działalność sił zła w Polsce i wokół Polski: „Szatan będzie siał niezgodę pośród braci (…)” – „Nie dajcie się uwieść piekielnemu smokowi, ale dochowajcie wierności Bogu; a Ja was swym płaszczem okryje od śmiertelnych nieszczęść. Ten kraj. Ten Naród – ile razy będzie się do Mnie uciekał – nigdy go nie opuszczę, ale obronię i do Swego Serca przygarnę – jak tego Orła Białego Podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu sługa Boża Wanda Malczewska w dniu 15 VIII 1873r miała widzenie Chwały Koronacji NMP w Niebie oraz klęczących w tym czasie u podnóżka tronu świętych polskich (…) Maryja po koronacji jej powiedziała „Uroczystość dzisiejsza niezadługo stanie się świętem narodowym was Polaków, bo w tym dniu odniesiecie świetne zwycięstwo nad wrogiem dążącym do zagłady waszej. To Święto dzisiejsze powinniście obchodzić że szczególną okazałością. Moją stolice na Jasnej Górze powinniście otaczać szczególniejszą opieką i przypominać sobie dobrodziejstwa, jakie od Boga za Moją przyczyną tam odebraliście i jeszcze odbierać będziecie, jeżeli się w świętej wierze Katolickiej i cnotom chrześcijańskim i prawdziwej miłości Ojczyzny, opartej na jedności i braterstwie wszystkich klas Narodu, nie sprzeniewierzycie.”
wolna Polska tylko bez GW;to pewne jak BBC2020.06.17 13:13
oczywizda w Izraelu NEIN - prawo Mojżeszowe jest święte. Jak Polacy poznacie tzw warszawkę i dane żydowskie, czy zajmują się Żydzi w Polsce - ok. 70 % w mediach, show-biznesie itd ( robotnika niet i chopa) i jak obsadzili stanowiska w fundacjach No Profit , szczególnie pod hasłami"rasizm., ksenofobia, walka z uporzedzeniemi itd" i jak dublują przepływ kasy do swojej kieszeni - to wszystko jest jasne
ala wilk2020.06.17 13:15
No i co? Bez Żydów było lepiej? Na przykład w III Rzeszy? Nie wydaje mi się.
Brutus2020.06.17 15:08
Wystarczy przypomnieć sobie historię lichwy i niewolnictwa, aby odpowiedzieć na to pytanie. No, ale lewakom myślenie zabronione.
Maria Blaszczyk2020.06.17 13:05
A chodzi tylko o to, by ludzie mogli spokojnie żyć... Tymczasem, dla politycznych punkcików, po raz kolejny się ich poświęca. Staje pan bezrobotny redaktor po jednej ze stron - cytując antysemickiego zwolennika teorii spiskowej. Wie pan, podobnie jak cały świat, że prof MacDonald to zwykły oszust - nigdy nie dostarczył ŻADNYCH danych empirycznych podpierających jego tezy. Ta strona to ci, którzy swojego czasu w imię tych i im podobnych bredni wymordowali 5 milionów Żydów - w tym ponad 30% dzieci. I tych, którzy obecnie idą na marsz równości z bombami zdolnymi zabić lub ranić wielu ludzi. Albo latają po mieście i biją co drobniejsze dzieciaki, z łamaniem kości włącznie... Człowieczeństwo nie jest obowiązkowe, panie redaktorze. Ale za kązdym razem, gdy naziole biją geja - ma pan w tym swój udział, jako dostarczyciel paliwa...
Brutus2020.06.17 14:59
Właśnie chodzi o to, aby normalni ludzie mogli normalnie żyć, i aby ich dzieci nie były gwałcone, indoktrynowane i szczute na rodziców, pod płaszczykiem "praw zboczeńców". Powołujesz się na człowieczeństwo? Okej... natura nie zna drugiego równie podstępnego drapieżcy, jak człowieki. Człowiek nie brzmi dumnie, człowiek brzmi groźnie i strasznie, a wy nie pozwolicie wyrwać sobie z łap chorągwi postępu, upaćkanej we krwi po same końce. Z całą pewnością Człowieki LGBT to ludzie. Aż skóra cierpnie.
Maria Blaszczyk2020.06.17 17:03
No właśnie. O to chodzi. Sto procent zgody. A "człowieczeństwo" to «natura ludzka, istotne pozytywne cechy człowieka». https://sjp.pwn.pl/sjp/czlowieczenstwo;2450622.html Więc nie o drapieżnicze cechy chodzi, tylko o właśnie dążenie do postępu, równości, życzliwości, dobrobytu. I, jak rozumiem, naszej chorągwi postępu przeciwstawiasz sztandary krucjat, polowań na czarownice, ewangelizacji ogniem i mieczem i te zatknięte na szańcach obrony zboczeńców, z których lecą wrzaski o gówniarzach wciągających ludzi w grzech... Bialutką flagę pokoju...
Reytan2020.06.17 16:51
Blaszczyk to peretensjonalna Zydokomuna bez cienia kultury I wiedzy,
Maria Blaszczyk2020.06.17 16:56
Och, Zbigniewie, stęskniłam się. Do tego "pretensjonalna" jest zupełnie nowiutka. Lubię to. Buziaczki.
Ale2020.06.21 13:20
Widzę, że Zbigi R. to klasa sama w sobie <3
WyPAD2020.06.17 18:46
A Reytan to bezpretensjonalny buc.
Plaszcz2020.06.17 18:50
Peretensjonalna? Bucu, naucz się polskiego języka.
Jerzy2020.06.18 4:18
Człowieczeństwo nie jest obowiązkowe, pani Mario. Ale za każdym razem, gdy homoseksualiści gwałcą niemowlę - ma pani w tym swój udział, jako dostarczycielka paliwa.
antymarksista2020.06.17 13:03
Manifest przewrotności wystosowany przez gminę żydowską jest jaskrawym aktem hipokryzji. Otóż dehumanizacji dopuszczają się hominem perversi (osoby zboczone) afirmując nienaturalne zachowania w zdrowej tkance społecznej. Apoteoza środowisk LGBT+ dokonywana przez organizacje lewackie urasta dziś do monstrualnych rozmiarów. Normalna rodzina spychana jest do tzw. ciemnogrodu na rzecz hybrydy LGBT+. Ludzie, obudźmy się zanim narastająca fala zboczenia nie uzna nas normalnych ludzi za zboczeńców.
ala wilk2020.06.17 13:06
Gdyby życie bez LGBT było lepsze to III Rzesza byłaby najlepszym państwem na świecie. A nie była. Tam gdzie morduje się LGBT potem morduje się Polaków-katolików.
antymarksista2020.06.17 13:30
Nie przesadzaj, nikt nie nawołuje do morderstwa. Poza tym w okresie III Rzeszy taki twór, jak LGBT nie istniał, a tacy ludzie, jak Hitler i Lenin mają udokumentowaną przeszłość homoseksualną. Zboczeńcy po prostu powinni się leczyć, a na pewno już zaprzestać gloryfikowania swojej dewiacji.
ala wilk2020.06.17 13:40
Czyli wg Ciebie geje w Polsce powinni mieć takie same prawa jak Żydzi we wczesnej III Rzeszy? W 1934 roku jak Żyd ogolił się i nie chodził w chałacie to mu jeszcze chyba szyb w sklepie nie wybijali?
antymarksista2020.06.17 13:52
Nie doczepiaj mi łatek, których nie potrzebuję. Skup się raczej na tym, co napisałem powyżej.
ala wilk2020.06.17 14:18
Napisałeś że geje nie powinni gloryfikować swojej orientacji. Czyli rozumiem że tak jak Żydzi w III Rzeszy udawali że nie są Żydami tak dziś geje w RP powinni udawać że nie są gejami?
Brutus2020.06.17 15:11
Te sprawy nie mają punktów wspólnych. Może jeszcze napiszesz, że dilerzy narkotyków też mają prawo do gloryfikować swojej profesji? Precz z szantażystami moralnymi.
antymarksista2020.06.17 23:41
Nie porównuj nacji do zboczenia. Żyd urodził się Żydem i nie musi nikogo udawać. Gej, który nie potrafi zapanować nad swoim niezdrowym popędem seksualnym nijak nie przystaje do twego infantylnego porównania. Homoseksualizm jest chorobą społeczną i należy ją leczyć. W tym miejscu nie staraj się przywoływać czasami wykładni lewackiego WHO o zboczeniach, bo jest tak samo bezwartościowa, jak twoje dywagacje.
Ale2020.06.21 13:17
Jesteście chorzy na głowę jeśli uważacie, że powinno się leczyć homoseksualistów.... wstyd mi za Was
Reytan2020.06.17 16:53
ala wilk to prowokator zydowski I klamca.
...2020.06.17 12:46
To już nie jest ideologia lgbt to jest coś o wiele gorszego to jest lobby lgbt.
ala wilk2020.06.17 12:42
Żydzi mają rację. Ideologia LGBT jest niezwyciężona. Nie ma sensu walczyć z ideologią LGBT. Trzeba ją zaakceptować. W III Rzeszy za homoseksualizm była kara śmierci. Dziś w Niemczech żyją miliony gejów. W ZSRS za homoseksualizm była kara zesłania na Syberię co często równało się śmierci. Dziś w Rosji żyją miliony gejów.
Brutus2020.06.17 15:18
A więc będziemy walczyć z niezwyciężoną rewolucją, do samego końca.
Reytan2020.06.17 16:54
ala wilk to typowy pederasta zydowski.
sylwe2020.06.17 12:35
żydzi poprą wszystko to, co może zaszkodzić Polsce
ala wilk2020.06.17 12:44
Czyli NATO i UE zaszkodziły Polsce bo Żydzi popierali wejście Polski do NATO i UE?
az2020.06.17 13:21
nieprawda, wcale nie popierali
Brutus2020.06.17 15:14
Popierali, bo dostali 10 mld ówczesnych dolarów łapówki.
Reytan2020.06.17 16:56
Zydzi zrobili,klamco WSZYSTKO,zeby Polski nie wpuscic do NATO,ale sie nie udalo./
anonim2020.06.17 12:30
Niech zabierają tych zboczeńców i s.......ą do Izraela.I tak za wiele tu pedałów lisbijek i żydów.Ten rząd toleruje panoszenie się żydów w Krakowie,Warszawie i nie tylko.Lotniska są obstawione już przez zydowską mafie.Czy już Izrael tu??? Taki jakiś danielsik mianował się już królem Polski.
ala wilk2020.06.17 12:42
Gdyby bez LGBT żyło się lepiej to III Rzesza byłaby najlepszym państwem na świecie.
Brutus2020.06.17 15:06
Państwo socjalistyczne i rewolucyjne nigdy nie jest dobrym miejscem do życia. Spory pomiędzy rewolucyjnymi mniejszościami nikogo nie zmylą.
tata2020.06.19 18:32
Czlowieku, kartofle masz w glowie
matis892020.06.17 12:30
Sodomici oficjalnie domagają się praw do adopcji dzieci. Trzeba powiedzieć stop lewackiej legalizacji pedofili.
jula2020.06.17 12:30
Cel to destabilizacja Polski. Z wdzięczności lewacy, PO/KO, LGBT przyklepią wszystko czego Izrael zażąda, Trzaskowski już mamrotał o należnych Żydom reperacjach od Polski
ala wilk2020.06.17 14:25
No właśnie trzeba wysłać polskie lotniskowce do Waszyngtonu i Tel-Awiwu niech Trump i Netanjahu nie podskakują Narodowi Husarzy
Reytan2020.06.17 16:58
ala wilk to zydowski kretyn,wrog I antypolski prowokator od Satanyachu.
proboszcz swingers 2020.06.17 12:29
a wy znowu ;] ŻYDZI HOMO NIEMIEC RUSEK ROWERZYSTA EKOLOG FEMINISTKA LIBERAŁ INTELIGENT PROFESOR STUDENT kuzwa wy juz wszedize macie wrogów narodu ;] powaznie nie widzicie tej socjotechniki na was stosowanej ;] - "oblęzona twierdza" ;] tak właśnie komuchy trzymaly w garsci PL. no ale przeciez to wiecie. znacie z dzecinstwa ;] NO W SUMIE FAJNIE ZE TACY TĘPI JESTESCIE ;]
proboszcz swingers 2020.06.17 12:31
wiem wiem. jeszcze: DZIECI NIEPELNOSPRAWNE NAUCZYCIELE itd itd ;] no i jak was tępe młoty nie kochać ;] tacy posluszni, nie za mądrzy, ..... tacy....................idelani do manipulacji ;]
Brutus2020.06.17 15:04
W zasadzie wymieniłeś większość szumowin, które brały w ręce Sztandar Postępu, aby wbijać w ziemię, wyzyskiwać, okradać i mordować wsteczników. Piękna lista kolejnych kandydatów na Nadludzi... Nigdy się nie skończy, zawsze jakaś swołocz uważa się za predestynowaną do zarządzania podludzką hołotą.
Reytan2020.06.17 16:45
Nienawidze komunistow,ktorzy smierdza.
GeneralAdmiral2020.06.17 18:50
Nikt nie karze ci czytac Frondy zawsze mozesz GW poczytac lub TVN poogladac
katolicka kretynizacja polski 2020.06.17 12:26
żydzi w Polsce jeszcze do niedawna byli traktowani tak samo przez polaków tak jak teraz są traktowane środowiska LGBT!
anonim2020.06.17 13:00
Polacy jeszcze niedawno byli traktowani w Polsce przez żydów jak środowiska LGBT!
ala wilk2020.06.17 13:46
Polacy nie mogli brać ślubów? Kiedy?
Brutus2020.06.17 15:16
Jeśli zboczeńcy zmienią znaczenie prawne i kulturowe "ślubu" to nikt nie będzie mógł go wziąć. Jak w bolszewii - nazwa została, ale znaczenie było całkowicie inne. Chcesz żyć w bolszewii? Droga wolna, ale nie w Polsce.
Grzegorz2020.06.17 16:08
Czyli dobrze. A skoro byli tak strasznie traktowani, to dlaczego ich tylu tu mieszkało ? Co, zle im było na tolerancyjnym zachodzie? Słuchaj kolego, moi znajomi geje sami twierdzą ze to całe LGBT to jeden wielki cyrk, nie chcą być z nimi kojarzeni ; to tak jak kibole na meczach - zwykli kibice ich krytykują. Czyli ze nie mozna krytykować muzułmańskich ekstremitów, bo obraża się wszystkich muzułmanów? LGBT (ruch LGBT) to ekstremizm wśród homo. !!! A dlaczego gdy na marszu niepodległosci pojawiło się kilku ludzi z jakimiś transparentami, to nazwano cały 50.000 tłum faszystami, rasistami, itp. A teraz gdy inni wyraznie podkreslają ze krytyka dotyczy tylko i wyłącznie ekstremistów z LGBT, a nie całego srodowiska gejowskiego - to ci sami ludzie którzy wrzucali wtedy wszystkich do jednego worka z "faszystami" , teraz sami zarzucają innym ze jest to atak na wszystkich gejów ?https://nczas.com/2019/11/28/aktywistka-lgbt-mowi-wprost-nie-chodzi-o-prawa-chcemy-zdemontowac-malzenstwo-pieciu-rodzicow-w-rodzinie/?fbclid=IwAR3FNH-Lsdu-NBw_226aJ95-jlPNHLD60cUWKf0e75eOC8NIWG15gfGj7u4
John2020.06.17 19:03
Ale ty się gościu nudzisz, weź przeczytaj jakąś książkę, doucz się zasad gramatycznych języka polskiego, poopalaj się, będzie to z korzyścią dla wszystkich. Twoje wypociny są dnem intelektualnym, nie te progi kolego.