31.03.16, 13:13

Janda odnosi się do "wyklaskania" młodego Stuhra

"Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury" od razu zareagowała na informacje o „wyklaskaniu” Macieja Stuhra w Teatrze "Polonia". 

Na swojej stronie internetowej Fundacja pisze: - Szanowni Państwo, chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia podczas spektaklu „Boska”. Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan. Pani Janda, która była także na scenie, zapytała tego pana czy zamierza dalej przeszkadzać, po czym publiczność wyklaskała tego pana i wygoniła go z sali. Do pana podeszli bileterzy z prośbą o opuszczenie sali, a nie ochrona, potem spektakl kontynuowano bez przeszkód. Pozdrawiamy. Fundacja KJ Na Rzecz Kultury.

Jak naprawdę wyglądała cała sytuacja docieka portal niezalezna, który przeprowadził rozmowę z owym starszym panem, który zaczął klaskać. - Bardzo mnie zdenerwował dzisiejszy wpis Krystyny Jandy, która jest świetną aktorką, ale dalej nie rozumie o co nam chodziło, i o co chodzi ludziom, którzy poczuli się urażeni zachowaniem Macieja Stuhra, a także jej samej. Zamiast zastanowić się, dlaczego tak bardzo oddalili się w swojej pogardzie wobec zwykłych ludzi, że Ci muszą organizować tego typu akcje, idą w zaparte. Po pierwsze ten Pan, którego określiła jako staruszka, jest w wieku córki Jandy. Po drugie, ja i inni ludzie siedzący w innych miejscach w teatrze, z dumą razem z nim wstaliśmy i „wyklaskiwaliśmy” aktora, bo po to tam poszliśmy, a jesteśmy raczej młodzi. Kiedy Janda zapytała „wyklaskującego”  czy ma zamiar dalej klaskać usłyszała, że przecież jest w teatrze i może klaskać. Strasznie się wtedy zdenerwowała i przerwała spektakl. Po około 10 minutach wszyscy solidarnie postanowiliśmy opuścić salę. Krystyna Janda może przejrzeć nagrania monitoringu.".

Ogólnie rzecz ujmując, czas klaskania dopiero przed nami!

mko

Komentarze

anonim2016.03.31 13:20
dziś to co się dzieje poza teatrem i kinem stało się o wiele ciekawsze a nawet zabawniejsze ;-), jednak taki stan rzeczy na dłuższą metę zagraża kulturze nawet tej masowej ;''-)
anonim2016.03.31 13:26
Janda też jest już mocno starsza, a nawet mocniej jak się okazuje.
anonim2016.03.31 13:55
jednak mimo wszystko większe zaufanie budzi ktoś, kto publikuje jakieś sprostowanie pod własnym nazwiskiem , ryzykując reputację jeśli mówi nieprawdę niż jakiś anonimowy "ja" /mko.
anonim2016.03.31 14:07
Janda nigdy nie była moją ulubioną aktorką. Jeśli chodzi o polskie aktorki to najładniejsza jest Anna Korcz.
anonim2016.03.31 14:16
Bilety minimum (ok) sześć dych, jak komuś chce się kupować, żeby poklaskać i wyjść, to pewnie Janda nie płacze.
anonim2016.03.31 16:51
Super!!! Tak powinno się robić:) Wyklaskiwać! a oni -Janda,Stuhr już wiedzą o co chodzi.To nauczy szacunku i powściągliwość w wygłaszaniu mów.
anonim2016.03.31 20:27
"Zaczął klaskać jeden, bardzo starszy pan." i golono głowy białogłowym........
anonim2016.03.31 20:35
Nie wygramy jeżeli nie będziemy nic robić . Trzeba tępić członków zdradzieckiej dla Polski PO , kiedy i jak się da . Trzeba tępić Nowoczesną z jej przygłupawym Petru i jego szczekaczkami z obco brzmiącymi nazwiskami . Trzeba niszczyć KOD , ten nic nie rozumiejący , tępy tłumek w większości składający się z rodzin SB-ckich , finansowany z lewackich żródeł .Piszę o tym bo już mieszkam w Polsce i jestem sympatykiem PIS-u .
anonim2016.04.1 10:07
Sprostowanie: nie ma dowodu na to, że "Janda jest świetną aktorką". Nie ma ani jednego dowodu na to że potrafi grać inaczej niż trzepiąc rzęsami, zarzucając włosami, nerwowo gestykulując i ciągle przechadzając się przed kamerą. Cokolwiek próbuje zagrać Janda - wygląda tak samo: właśnie tak jak to opisałem.