26.03.20, 12:05Fot. via Pixabay - geralt

Jednak 14 ofiar koronawirusa w Polsce. Resort prostuje: Pacjent z Wrocławia nie był zakażony

Ważna informacja Ministerstwa Zdrowia. Z rejestru ofiar wykreślony zostaje pacjent, który zmarł wczoraj we wrocławskim szpitalu.

W związku z otrzymaną informacją ze szpitala we Wrocławiu, o zmarłym wczoraj rano pacjencie w wieku 71 lat, jesteśmy zobowiązani do sprostowania informacji o liczbie zmarłych z powodu zakażenia #koronawirus”

- pisze Ministerstwo Zdrowia na twitterze.

Jak dodano:

Przyczyną śmierci wskazanego pacjenta, zgodnie z kartą zgonu, była niewydolność krążeniowo-oddechowa niemająca nic wspólnego z koronawirusem”.

Podkreślono, że pacjent ostatecznie okazał się nie być zakażony koronawirusem, w związku z czym liczba osób zmarłych z powodu zakażenia wynosi obecnie 14.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Maria Blaszczyk2020.03.26 15:27
Tak czy siak te dane są przerażające. Średnia wieku tych 14 ofiar wyniosła 63 lata. W takich Włoszech to jest np. 80. Nawet w Chinach, które naprawdę obywateli mają gdzieś - powyżej 75. Gdzie nie spojrzeć - średni wiek ofiar covid oscyluje wokół średniej długości życia. Ale nie w Polsce, tu jest 14 lat niższy - a i tak w ostatnich latach szybko średnia długość życia się skracała. Okazuje się, że potęga, którą stać na nagrody dla ministrów co i raz, jedną z najwiekszych flot rządowych limuzyn na świecie oraz dopłaty na każdą krowę i świnię - nie ma kasy na ratowanie ludzi, którzy gdzie indziej, w dużo trudniejszych warunkach, są ratowani.
Randki kamerki pokazy skype!2020.03.26 13:34
Hej, Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://lexlale.eu i wyszukaj mnie po niku: Kamka napisz do mnie i spotkajmy sie!
Urszula2020.03.26 12:46
Czemu polska służba zdrowia pada na pysk? Oto dlaczego: "Nowym szefem Dolnośląskiego Centrum Transplantacji Komórkowych został w miejsce wybitnego lekarza były pracownik Dróg Krajowych. Inną placówką podległą marszałkowi zarządza związany z PiS magister teologii." Nie musi się znać, wystarczy, że jest z PiS.
ladychapel2020.03.26 12:35
Pinokio: "Polska przygotowywała się do koronawirusa od paru miesięcy." i zaraz potem: "Musimy sobie radzić z okolicznościami, z którymi jeszcze nikt miesiąc temu się nie spodziewał, dwa miesiące temu nikt o tym nie wiedział. " Miszcz
ladychapel2020.03.26 12:32
Zaraza w klasztorze. Pięciu zakonników z klasztoru ojców dominikanów w Rzeszowie ma koronawirusa.
BOGAnieMA2020.03.26 12:23
CUD!