27.09.19, 08:10Screenshot Youtube

Jerzy Bukowski: Happening polityczny to broń obosieczna

Happening polityczny to broń obosieczna

Klaudia Jachira - podobnie jak wcześniej Janusz Palikot - twierdzi, że sposób uprawiania przez nią polityki, a zwłaszcza prowadzenia kampanii wyborczej do Sejmu ma charakter kabaretowy i happeningowy.

Ciekawe, jak zareagowałaby reprezentantka Koalicji Obywatelskiej, gdyby wobec niej zastosowano podobną metodę ekspresji artystycznej, np. wywiezienie z miejsca spotkania na taczce z gnojem lub ogolenie głowy.

Gdyby uznała to za niedopuszczalne naruszenie jej cielesności i dóbr osobistych, zapewne usłyszałaby w odpowiedzi, że miała do czynienia z sugestywną formą sztuki, w której wolno pozwolić sobie na znacznie więcej niż w normalnej debacie politycznej.

Jerzy Bukowski

Komentarze

dzielnicowy2019.09.27 17:58
ta żdzira to Q-rwa , suka ,ściera, --trzyma poziom PełO
Bebik2019.09.27 9:23
A mnie nazwisko tej pani kojarzy się z np. Al Dżazira (telewizja arabska). Może nazwisko tej pani powinno się wymawiać: Dżakira. Wniosek: nie jest Polską.
JS2019.09.27 9:20
Można by tą panią porównać jeszcze, za przeproszeniem, do skunksa, co to gdzie się pojawi obsika swoimi cuchnącymi, słownymi nieczystościami to co dla nas jest Najcenniejsze. Potrzeba ofiar, postów, modlitwy za tą nieszczęsną kobietę, której ktoś zepsuł rozum, bo człowiek sam z siebie nie jest taki głupi, żeby uwierzyć w takie co ona rzeczy. Pozdr.
katolik2019.09.27 8:35
Kobiety nigdy nie powinny mieć praw wyborczych, Kościół tego nie akceptuje i my katolicy też tego nie akceptujemy!! Przywróćmy (zgodnie z nauczaniem naszego Ojca Świętego Piusa XI) pierwszeństwo męża przed żoną i dziećmi, jak i podporządkowanie się skore, chętne i posłuszne żony, które poleca Apostoł tymi słowy: "Żony niechaj będą poddane mężom swym, jako Panu. Albowiem maż jest głowa żony, jako Chrystus jest głowa Kościoła". Jeśli Bóg, a jest on mężczyzną, będzie na pierwszym miejscu, wszystko będzie na swoim miejscu. Z Panem Bogiem!
anonim2019.09.27 8:16
Bukowski: Właśnie zadzwoniłem do Banasia.