26.08.15, 11:48

Kogo słucha premier Kopacz? - pytają obrońcy życia

Premier Kopacz słucha aborcjonistów. Rozumie ich potrzeby. Pomaga im. Liczba aborcji rośnie - pisze Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro - Prawo do życia.
Premier Kopacz reklamuje się na bilbordach hasłem: „Słucham, rozumiem, pomagam”. W sprawie aborcji nie była skłonna wysłuchać argumentów tych, którzy sprzeciwiają się zabijaniu najsłabszych. Mimo setek tysięcy podpisów, popierających prawo do życia dla każdego dziecka, pani Kopacz wiele razy głosowała za wyrzuceniem projektów obywatelskich do kosza.
Premier Kopacz słucha aborcjonistów. Rozumie ich potrzeby. Pomaga im. Liczba aborcji rośnie.
Pani Kopacz wolała by uniknąć tego tematu. Wie, że 75% Polaków potępia aborcję. Media wspierające rząd, również tematu zabijania nienarodzonych nie poruszają. Dlatego na ulice Warszawy, wyruszyła ciężarówka z plakatami ujawniającymi prawdę o aborcji i stosunku do niej p. Kopacz.
Polacy mają prawo wiedzieć kogo słucha Ewa Kopacz, kogo rozumie i komu pomaga. Chcemy dotrzeć również do innych miast. Potrzebujemy Twojej pomocy.
Mariusz Dzierżawski/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2015.08.26 17:47
Aborcjonistów – czyli właściwie kogo? Pan wybaczy, przedziwne określenie  75% - rozumiem, że autor posiłkował się bardzo aktualnym badaniem CBOS z lipca 2013, w którym to 75% respondentów uznało aborcję za coś niedopuszczalnego. Może zatem coś świeższego – wg badania CBOS z marca 2015: następującą sytuację: dyrektor szpitala odmawia pacjentce wykonania aborcji płodu z poważnymi wadami, mimo, że prawo na to zezwala - 39% respondentów uznało za całkowicie niedopuszczalną, 27% - za raczej niedopuszczalną, za całkowicie dopuszczalną – 7%, raczej dopuszczalną – 12%. Grunt to dobrze postawić pytanie. Żeby nie być gołosłownym, proszę, oto źródło. http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2015/K_045_15.PDF http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_111_13.PDF
anonim2015.08.26 22:01
Fajnie napisane - aborcja płodu z poważnymi wadami. Czy nie lepiej napisać - rozpie...lono dzieciaka lekko kulawego na prawą nóżkę. Po co ta ściema ??? Jak to ktoś powiedział - prawda was wyzwoli
anonim2015.09.1 8:32
Nie należy się dziwić że p. premier Kopacz popiera mordowanie dzieci nienarodzonych przecież władzę Premierostwa w RP jąką ma, jest z nadania Lucyfera! PO służy temu demonowi z piekła rodem to dlaczego tak gorliwie wprowadza jego nowe Prawo Prawo do grzechu i mordu. tylko nie wie, że on zażąda aby z nim spędziła całą wieczność.