02.10.20, 20:37fot. pixabay.com

Koleżanka 12-letniej Zuzi: Nie zabiła się z powodu LGBT. Brała jakieś środki

Zuzia mówiła mi, że bierze jakieś środki, które kupuje za pieniądze podebrane rodzicom. Kiedyś nawet dostała za to szlaban, na pół roku czy nawet na rok – powiedziała portalowi TVP Info koleżanka 12-letniej Zuzi, która popełniła samobójstwo.

Sprawa ta kilka dni temu wstrząsnęła opinią publiczną. 12-letnia dziewczynka z Kozienic popełniła samobójstwo, a „Gazeta Wyborcza” puściła kolejną niesprawdzoną do końca informację, jakoby przyczyną jej targnięcia się na własne życie były sprawy jej tożsamości płciowej oraz prześladowanie przez rówieśników.

Jak jednak wyjaśnia bliska koleżanka Zuzi, to nie prześladowanie na tle o podłożu LGBT było przyczyną jej śmierci. Co ciekawe, policja także nie potwierdziła wersji „Gazety Wyborczej”. Portalowi TVP Info koleżanka zmarłej Zuzi powiedziała:

- Czytam, że ludzie mówią, że Zuzia zabiła się dlatego, że ktoś ją prześladował, bo była LGBT. To nieprawda. Byłyśmy bardzo blisko i rozmawiałyśmy codziennie przez kilka godzin 

Dodaje też:

- Na pewno nie zabiła się dlatego, że ktoś się z niej śmiał, a już na pewno nie w klasie. Opowiadała mi wiele razy, że większość jej klasy jest LGBT, więc niby kto miałby się śmiać, że ona jest LGBT?

Co interesujące Zuzia przyjmowała środki farmakologiczne niewiadomego pochodzenia.

Po tekście „Gazety Wyborczej”, rewelacjach Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz portalu natemat.pl skala kolejnego internetowego hejtu, w którym przebijała nienawiść do małych dzieci osiągnęła kolejne apogeum.

Koleżanka Zuzi stwierdziła, że była ona pogodną dziewczynką i często się śmiała. Mówiła jednak o samobójstwie od około marca. I na co szczególnie warto chyba zwrócić uwagę, to na fakt, że zmarła 12-letnia dziewczynka przyjmowała środki farmakologiczne niewiadomego pochodzenia. Może to one spowodowały zaburzenia osobowości dziecka w i tak ciężkim okresie dojrzewania, kiedy myśli samobójcze u dzieci po prostu mogą się pojawiać, a po pewnym czasie ustępują.

 

mp/portal tvp info/fronda.pl

Komentarze

Ja, Szatan2020.10.14 10:54
ANEKS DO INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, czcicieli trupa Lenina, wyznawców masonów i brukselskich neomarksistów, którzy w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki ***** Doceniam waszą aktywność, poświęcony (stracony?) czas, wasze nędzne wypociny, pretendujące do śmiesznych a w istocie głupkowate komentarze na forum Frondy. Niestety, nie zauważyłem, by ktokolwiek się tym przejmował. Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło stoi otworem. Do zobaczenia! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!
Jaszczobm2020.10.3 21:32
Katolik powinien postarać się o Mszę Św. w intencji zmarłej. To w tej chwili najważniejsze. Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.
Prawda w oczy2020.10.3 20:44
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" PEDOFILIA, ZOOFILIA, KOPROFILIA
Maria Błaszczyk2020.10.3 20:17
Całe szczęście, że Fronda znalazła taką specjalistkę od suicydologii. Świetnie poinformowaną, bo jak twierdzą specjaliści, nic tak nie powoduje śmierci przez samobójstwo, jak "jakieś środki", nikt też nigdy nie słyszał, by po "jakieś środki" sięgały osoby zmagajace się już przedtem z jakimiś problemami, ależ skąd, w ogóle termin samoleczenie to jest jak gender - ot, neomarksistowski wynalazek. Do tego, z pewnością zupełnie niezainteresowaną tym, by widzieć związek między śmiercią tej dziewczynki a hejtem niczym z Frondy, że zacytuje kilka przykładów: „Je**ne lesbijskie ku*wy”, „jak na was patrzę, chce mi się wymiotować”, „dwie dzi**ki”...
Jaszczomb2020.10.3 20:34
Jeśli się wam nie podoba, że homosie popełniają samobójstwa, to może nie intoksykujcie umysłów dzieci Ideologią LGBT. Jeśli "udało" się wam 10-krotnie zwiększyć liczbę dewiacji seksualnych w najmłodszym pokoleniu, to chyba oczywistym jest, że liczba samobójstw wzrośnie do 10-razy. Nawiasem pisząc, sama widzisz, jak urazowe dla psychiki jest wstrzykiwanie przekonań związanych z LGBT... ciężka dekonstrukcja psychiki i co za tym idzie depresja, agresja i autoagresja. Nie bez powodu 44% lesbijek doświadcza poważnej przemocy "domowej" ze strony "partnerki". Wychodzi na to, że agresja przeciwko Ludziom LGBT to rodzaj samoobrony społeczeństwa, podobnie jak inne ksenofobie - mechanizm brutalny, brzydki, czasem nawet niesprawiedliwy ale konieczny, aby chronić pozostałych członków społeczności.
Jaszcz2020.10.3 20:49
Ujmę to tak - agresja przeciwko Osobom Niebinarnym jest tym samym, czym Dystans Społeczny w okresie Pandemii. Nic miłego, nie przeczę, bolesne, krzywdzące, ale na swój sposób konieczne ograniczenia.
Włodzimierz Nechamkis2020.10.3 11:33
Módlmy się, żeby nasz dobroczyńca i jedyny obrońca, Pan Prezydent Donald Trump uwolnił się od chińskiego wirusa i wygrał nadchodzące wybory. Jeśli braknie Pana Prezydenta Donalda Trumpa, będzie to prawdziwa tragedia dla dwóch krajów, dla Izraela i dla Polski. Pan Prezydent Donald Trump dał Izraelowi Wzgórza Golan, Judeę i Samarię, po wygranych wyborach być może da Polsce Strefę Kaliningradu.
Jahu🐟2020.10.3 10:44
Tiaa..12stolatka popełniła samobójstwo bo byłą lesbą a inni jej dokuczali..Puknijcie się w tej wyborczej w swój głupi łeb.. Dziewczynka twierdziła, że większość jej klasy jest zboczona, to pokazuje co takie LEWACKIE qrwy robią dzieciakom w głowie. Czarnek powinien was natychmiast wypierniczyć ze wszystkich szkół i uczelni.
jula2020.10.3 10:20
Wieczny pokój jej duszy.Taki mały dzieciak, tyle zagrożeń ją dopadło, od marca narastało. Smutek.
Kaczyński jest gejem2020.10.3 9:01
A mi mój kolega, który jest kolegą Misia, byłego kochanka Macierewicza powiedział, że kaczyński jest gejem i miał romans z macierewiczem.
lewak2020.10.3 9:21
i co z tego wynika?
spadaj stąd2020.10.3 10:37
czubku
alusia2020.10.3 12:17
Precz-nie w temacie.
Olo2020.10.3 7:57
Jeśli z powodu zaburzeń to przez GW i inne lgbty, napierdzielą w głowach tym młodym ludziom że płeć jest płynna i sobie można wybrać, w okresie dojrzewania to jest tragedia dla dziecka, w UK jest jeszcze gorzej, wmawiają dzieciakom że jak nie spróbują z tą samą płcią to są homofoby, do tego dochodzą wszechobecne narkotyki, prób samobójczych dzieciaków w Anglii jest mnóstwo ale statystyki są zakłamywane podobnie jak w przypadku pedofili, coś chyba tam drgnęło bo wycofują sex edukatorów ze szkół. U mojego bratanka w poprzedniej szkole w ciągu duch lat były 3 samobójstwa, teraz chodzi do prywatnej katolickiej szkoły i nie ma tego problemu, co najlepsze chodzi z nim sporo muzułmanów.
Dogorywająca opozycja kąsa najmocniej2020.10.3 6:55
Janie Radziszewski, wyłaź z nory! Gdzie są twoje fanatyczne tyrady, profesorku? Myślisz, że zmiana nicka cię zamaskuje? Jarmułka sterczy na zewnątrz!
Jaszczomb2020.10.3 4:41
16% europejczyków w wieku 14-29 lat identyfikuje się jako LGBT. Jeśli weźmiemy poprawkę na fakt, że odsetek ten nie dotyczy 20% młodzieży pochodzenia muzułmańskiego, odsetek rośnie do 19,5% w całej populacji i przekracza 30% wśród młodych kobiet. Pokrywa się to ze spadającą liczbą aborcji w grupie najmłodszych kobiet, jako że lesbijki w ciążę zachodzą niezwykle rzadko. Pokazuje to jaka jest skuteczność naukowo opracowanej propagandy LGBT, narzucanej przez imperialne USA. Oznacza to załamanie się liczby urodzeń w grupie rdzennych narodów europejskich, do wartości 0,7 - 1,0 dziecka na kobietę. To już EKSTERMINACJA. Źródło: https://daliaresearch.com/blog/counting-the-lgbt-population-6-of-europeans-identify-as-lgbt/
Maria Błaszczyk2020.10.3 20:25
20% młodzieży pochodzenia muzułmańskiego??? Ciekawe, gdzie Ty taki odsetek wyśledziłeś... Ale chyba masz problem z rozumieniem tego, co czytasz. Tak, sporo kobiet identyfikuje się jako osoby LGBT. Nic w tym zaskakującego, fakt ten znany jest nauce od dekad. I nie wpływa na dzietność. Bo bardzo mało z nich identyfikuje się jako lesbijki albo mężczyźni, co ewentualnie, być może, choć trzeba by to zbadać, obniżałoby ich dzietność. Po prostu wśród kobiet biseksualność jest częsta. Weźmy taką Konopnicką - najpierw urodziła ośmioro dzieci, a potem powiedziała małżonkowi pa pa i związała się z kobietą. Biseksualność na dzietność nijak nie wpływa. Na dzietność wpływa to, że kobiety nie chcą mieć dzieci. Z różnych powodów. Ale nie dlatego, że podobają im się kobiety, bo tak było zawsze.
ZERR02020.10.3 20:46
Jak to "nie wpływa", jeśli wpływa? Dotychczas odsetek dewiantów nie przekraczał 1%, dopiero w Pokoleniu 68 ich liczba znacząco wzrosła, i jednocześnie drastycznie spadła dzietność. Dzisiaj widzimy kolejny skok odsetka dewiacji seksualnych, wraz z wdrożeniem kolejnych etapów Rewolucji Seksualnych (pod hasem LGBT), i jak widać, dzietność dynamicznie spada, już poniżej 1 dziecka / kobietę. No tak, jak się "wyłączy" kolejne 20% młodych kobiet z "rynku matrymonialnego" to czemu się dziwić? Btw, wśród kobiet nieheteronormatywnych, połowa autoidentyfikuje się jako "monoseksualne" lesbijki. Wśród niehetero mężczyzn aż 3/4, jak podano w "Sexual identity, UK: 2015 Experimental Official Statistics on sexual identity in the UK in 2015 by region, sex, age, marital status, ethnicity and NS-SEC." Inaczej pisząc - dopóki liczba dewiantów jest znikoma, nacisk społeczny duży, dotąd lesbijstwo nie ma dużego wpływu na dzietność. Ale gdy odsetek lesbijek wzrośnie 10-krotnie a nacisk społeczny zaniknie, wpływ ten natychmiast się ujawnia, co właśnie obserwujemy.
Anonim2020.10.2 22:43
U mnie w klasie nikt nie wiedzial co to LGBT a teraz co drugi za takiego się podaje ....
Anonim2020.10.2 22:48
Trudno o lepszy dowód, że lgbt jest najczęściej wmówione, w okresie dzieciństwa. Jak wykazali polscy seksuologowie, 31% nagabywanych 12-latków i 15% 18-latków dobrowolnie kontynuuje takie zachowania. A czymże są, jak nie nagabywaniem, wykłady prowadzone przez homoaktywistów w szkołach, jak Polska długa i szeroka? Kto ich tam wpuścił? Kto im pozwolił? Kto nie nakazał Policji, aby wywlekała przestępców za fraki i zamykała w aresztach? Za czyjego sejmu dzieją się te straszna rzeczy? Pisowskiego?
Anonim2020.10.2 23:04
Powoli przestaje mnie dziwić czemu zachód setki lat zamykał ich w więzieniach...
Anonim2020.10.2 22:33
Smarkateria 11 czy 12 lat, czwarta i piąta klasa, i już większość wie (ciekawe kto im to "uświadomił"), że jest LGBT. Kto jest tym anonimowym dobroczyńcą ludzkości, który uświadamia 4-klasistom, że są gejami i lesbami? Kto urządzał im pogadanki? Kogo trzeba wziąć za fraki, zanim skrzywdzi kolejne dziesiątki dzieci? Pytam się - KTO TO TAKI?
Anonim2020.10.2 22:28
Kolejne potwierdzenie ogromnej krzywdy, jaką Ruch LGBT wyrządza dzieciom na skalę masową - demoluje ich naturalny rozwój psychoseksualny, wpaja brednie ze są zboczone i w efekcie "większość klasy jest lgbt". Oto skutek prania mózgów dzieci w mediach antyspołecznościowych, przez telewizję, wiodące portale oraz seksedukację - zmasakrowanie młodego pokolenia. Pokrywa się to z informacjami z Włoch, gdzie jak zbadano, 3/4 kobiet (i ponad 80% mężczyzn) 15-35 lat absolutnie nie planuje jakichkolwiek dzieci. TO JEST LUDOBÓJSTWO, wyniszczenie narodów, planowe tępienie gatunku bronią oddziałującą na psychikę.
Za okupacji niemieckiej....2020.10.2 22:09
Polacy byli prześladowani przez niemców, pluto im w twarz, okradano, robiono łapanki , więziono i mordowano, ale ludzie nie popełniali z tego powodu samobójstw. Dziś, ponoć, zboki z lgbt+znp są prześladowani , gnębieni i z tego powodu popełniają samobójstwa. Mam wobec tego pytanie, czy widzieliście na archiwalnych zdjęciach lub czytali w archiwalnych tekstach z tamtych czasów, z okupacji Polski przez niemcy, żeby Polacy w kolorowych ciuchach, albo półnadzy, na platformach samochodowych, z transparentami potępiającymi i wyzywającymi niemców i partie nazistowską, z bębnami, w rytm kociej muzy tańczyli na ulicach większych polskich miast i skarżyli się że są prześladowani i popełniają samobójstwa????
Piotr2020.10.2 21:49
Może potrafiła czytać i zapoznała się z treściami publikowanymi o osobach LGBT na portalu Fronda.pl...
Wojtek Polak2020.10.2 21:29
tak lewacka chora patologiczna ideologia zniszczyła psychikę tej dziewczynce że aż popełniła samobójstwo. dokąd będziemy tolerować te lewackie wynaturzenia aż zniszczą wszystkie dzieciaki?
Jedrzej2020.10.2 22:18
Ale proszę nie obrażać Imperium z Torunia i jego Twórcy
jowita2020.10.2 21:24
może środki na depresję?prozac?
przeraża to co robi tęczowa zaraza!2020.10.2 21:14
"- Na pewno nie zabiła się dlatego, że ktoś się z niej śmiał, a już na pewno nie w klasie. Opowiadała mi wiele razy, że większość jej klasy jest LGBT, więc niby kto miałby się śmiać, że ona jest LGBT? " .......... Przecież to tęczowe NSDAP zryło berety tym dzieciakom!!! Co to znaczy że większość klasy jest LGBT? Pewnie dziewczynki wolą się bawić z dziewczynkami a chłopcy z chłopcami. W wieku 13-14 jakieś parki może zaczną sie tworzyć
Będzie "psychicznie chora" jak Szczęsny?2020.10.2 21:13
I jak tu pisowskiej propagandy nie porównywać do sowieckich wzorców? https://www.fronda.pl/a/prof-pawlowicz-podzegacze-chorego-samobojcy-zeruja-po-smierci,102197.html
I'm keller-krawczyk2020.10.2 21:06
𝐇𝐄𝐋𝐋𝐎, 𝐈'𝐌 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 𝐅𝐑𝐎𝐌 𝐭𝐡𝐞 𝐅𝐀𝐊𝐄 𝐂𝐀𝐍𝐀𝐃𝐀 𝐈 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍"𝐒 𝐃𝐈𝐂𝐊! 𝐈 𝐂𝐀𝐍 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐘𝐎𝐔𝐑𝐒 𝐅𝐎𝐑 𝐅𝐎𝐎𝐃 24/7/365 shitting all over the internet I'm a dirty JEW living in a shithole called 𝐩𝐨𝐥𝐚𝐜𝐤𝐬𝐥𝐚𝐧𝐝. I have a totally fucked up life! I have no family, no friends, no money 𝐉𝐞 𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐬 𝐮𝐧 𝐦𝐨𝐭 𝐝𝐞 𝐟𝐫𝐚𝐧ç𝐚𝐢𝐬 !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.2 20:55
śmierć tej dziewczynki to kara boska za pedofilię klechów!!!
Wojtek Polak2020.10.2 21:25
myślisz pedofilu że tylko za "kleszą" a za twoją nie?
Anonim2020.10.2 21:41
Wykorzystywać w ten sposób co ty śmierć dziecka to podłość,człowieku jak nim w ogóle jesteś pomyśl co piszesz.
Cool2020.10.2 20:51
Każdy ... BEZ WYJĄTKU!!! ...samobójca cierpi na problemy/zaburzenia emocjonalne i i/lub psychiczne!