23.07.13, 18:17

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 314) tylko na Fronda.pl: Za wcześnie by mówić, że dziecko księżnej Kate to chłopiec!


Angielskie masy robotnicze są oburzone tak pochopnym rozstrzygnięciem sprawy. Jest o wiele za wcześnie by mówić, że to chłopiec! Dziecko księżnej Kate nie może być pozbawione wyboru, to ono musi zdecydować kim chce być w przyszłości - królem czy królową, i nie można mu nic sugerować.


Komentarze

anonim2013.07.23 18:35
Cóż, Brytyjczycy mają w tym temacie sporo na sumieniu, więc docinka bardzo słuszna. Ale z drugiej strony reakcja milionów normalnych ludzi, na narodziny dziecka pokazała jak ideologia gender i całe te dyrdymały odstają od rzeczywistości. Czas się obudzić i pogonić ideologów gdzie pieprz rośnie.
anonim2013.07.23 19:02
@petrasCK "na tożsamość płciową i religijną przyjdzie czas po osiągnięciu dojrzałości!" Zaznacz właściwe dokończenie zdania. Pisząc to jesteś: a) chory psychicznie, b) pijany, c) naćpany, d) głupi, e) w pracy (np. w organizacji genderowej).
anonim2013.07.23 19:15
– "Chłopiec czy dziewczynka? (kobieta tuż po porodzie pyta o płeć swojego dziecka) – Chyba za wcześnie narzucać mu rolę społeczną?" "Sens życia według Monty Pythona", "Cud Narodzin" Rok produkcji - 1983.
anonim2013.07.23 19:28
ONO winno zdecydować same !!! wolność wolność niech żyje wolność !!! --------------- ono grodzko i ono podobni do dzieła na barykady walczcie o wolnośc wyboru dzisiaj może być jednego dnia chłopcem innego dziewczynką - wszystko wolno w ich porąbanym świecie
anonim2013.07.23 19:52
No i znowu manipulacja Frondy, która po raz kolejny wkłada ludziom w usta niewypowiedziane przez nich słowa. Materiał ten pije zapewne do propozycji zmian w prawie złożonych przez posłankę Annę Grodzką. Tylko że Anna grodzka mówiąc o prawie do wyboru własnej płci miała na myśli dzieci, które rodzą się obojnakami. Teraz jest to rozwiązywane w ten sposób, że lekarz zaraz po urodzinach arbitralnie decyduje, że będzie dziewczynka lub chłopczyk i obcina, to co uzna za zbędne. Pani poseł Grodzka chciałaby po prostu żeby w takiej sytuacji poczekać z operacją do 13 roku życia, bo wtedy osobowość płciowa młodego człowieka jest już wystarczająco rozwinięta i sam już wie, czy się czuje dziewczynką, czy chłopcem. Szanowna Fronda zresztą sama informowała niedawno, jak może się skończyć takie arbitralne ustalanie płci i próby wychowywania chłopca na dziewczynkę http://www.fronda.pl/a/ideologia-gender-w-praktyce-skutek-smiertelny,29558.html Kilka dni potem jednak całą sprawę obraca w mało wyszukany żart tylko dlatego, że za tymi biednymi dziećmi ujęła się Anna Grodzka. Wstyd Frondo!
anonim2013.07.24 6:59
Gender i inne hipokryzje pokazuja dobitnie, jak te wszystkie pseudo lewackie ideologie sa w opozycji do natury. A propos dlaczego jestescie - mowiac jezykiem wladzy - faszystami i narzucacie dziecku plec? I dlaczego tylko chlopiec lub dziewczynka? Moze zechce byc sloniem, mimo ze nie ma oznak cech zewnetrznych, a sie nim czuje? Przeciez postepowa gender sama wie lepiej.
anonim2013.07.24 7:04
Bardzo trafny Komunikat Ministerstwa Prawdy
anonim2013.07.24 9:12
Tom444aga Bardzo zmanipulowany Komunikat Ministerstwa Prawdy.