09.09.19, 12:45

Komunista by się dostać na wspomnianą listę musiał być zabity przez innego komunistę - śpiewał J. Kaczmarski

Komunista by się dostać na wspomnianą listę musiał być zabity przez innego komunistę - śpiewał Jacek Kaczmarski w utworze "Rehabilitacja komunistów"

" Z panią rzecznik SLD Anną Żukowską dzieje się coś złego. Bardzo żałuję, że jest na liście Lewicy, dla której jest obciążeniem" - powiedział Leszek Miller w rozmowie z TVN24.pl.

Polityk w ten sposób odpowiedział na niedawne słowa samej Żukowskiej. " Nie jest tajemnicą, że jestem osobistym wrogiem Leszka Millera" - powiedziała Żukowska w rozmowie z TVP Info.

Następnego dnia stwierdziła z kolei, że Donalda Tuska i Ewę Kopacz trzeba postawić przed Trybunałem Stanu, jeżeli naprawdę wiedzieli o lukach w VAT i nic z tym nie zrobili.

"Słowo przepraszam powinno padać wtedy, kiedy jest konieczne, a jest konieczne. Moją głupotą było użycie trybu warunkowego i stawianie hipotez co do możliwości rzetelnego ustalenia prawdy, które wszak pod rządami PiS nie może być realne" - przeprosiła kolejnego dnia Żukowska.

"Z panią rzecznik dzieje się coś złego. Tym bardziej że ona nie tylko to powiedziała, ale potem jakby uwierzytelniła działanie komisji śledczej, mówiąc że ona wierzy w działanie tej komisji" - uznał w efekcie Leszek Miller.

Jak dodał, "żałuje też, że na liście lewicy nie ma Moniki Jaruzelskiej".

bsw/tvn24

Komentarze

Moni2019.09.9 13:41
A my, normalni ludzie, bardzo zwykli Polacy, z satysfakcją będziemy się przypatrywać, jak po 13 października, starzy i całkiem młodzi komuniści, czerwoni i tęczowi, rzucicie się wzajemnie do swoich gardeł z wściekłością i zaczniecie sobie przegryzać nabrzmiałe tętnice. Nie będziemy opatrywać waszych obrzydliwych ran, nie będziemy się nad wami użalać. Spłuczemy jedynie miejskie bruki, po to by wasza posoka spłynęła do kanalizacji.
Alojzy Cedzidło2019.09.10 11:31
Co daj Boże . Amen. A prywatnie . Myślisz ,że Polacy wreszcie zmądrzeli? I tu też -,,Co daj Boże . Amen .