05.05.21, 18:47Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka)

,,Konserwatywna’’ Konfederacja? Nie brakuje w niej zwolenników aborcji i homozwiązków

Konfederacja jest uznawana za najbardziej prawicowe i przywiązane do chrześcijańskich wartości ugrupowanie w Polsce. Jeden z działaczy Ruchu Narodowego informuje jednak, że w ostatnim czasie środowiska skupione wokół Janusza Korwin-Mikkego skręciły w stronę obyczajowej Lewicy, a w partii KORWiN nie brakuje zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego i związków osób tej samej płci.

Zaskakującymi informacjami na temat działaczy Konfederacji podzielił się w mediach społecznościowych Konrad Smuniewski, który kandydował do Sejmu z list Konfederacji. Twierdzi on, że w ostatnich latach wokół Janusza Korwin-Mikkego zaczęli gromadzić się działacze o bardzo lewicowym światopoglądzie. Dotyczy to zwłaszcza młodzieżówki Młodzi Dla Wolności.

- „Walczą z zamordyzmem, popierają związki partnerskie, homo-małżeństwa, czy nawet adopcje dzieci przez homoseksualistów. Bardzo wiele osób też popiera postulaty aborcyjne”

- przekonuje Smuniewski na Facebooku.

Do swojego wpisu dołącza screeny komentarzy działaczy młodzieżówki Korwina, którzy wprost popierają m.in. tzw. „Strajk Kobiet” i postulaty ruchu LGBT.

To jednak nie wszystko. Smuniewski przekonuje, że podobne poglądy mają nawet członkowie władz partii Janusza Korwin-Mikkego. Na dowód tego twierdzenia publikuje wpis członka Rady Krajowej KORWiN Roberta Bociana, w którym ten wyraził swoje poparcie dla legalnej aborcji i adopcji dzieci przez pary homoseksualne w imię „wolności”.

kak/Facebook, DoRzeczy.pl

Komentarze

jp2021.05.7 13:31
Czy można się było spodziewać czegoś innego, jak ost. Berkowicz wyszedł na mównicę ze skrętem? Widać co im w duszy gra - swawolenie. Zresztą to charakterystyczne dla libertarian - Clint Eastwood popiera prawo do aborcji i tzw. równość małżeńską. JKM i Wolności bliżej do liberalnej obyczajowo Wiosny Biedronia, która jest też najbardziej liberalna gosp. w całym Klubie Lewicy.
Anonim2021.05.24 9:55
Jest wiele libertarian konserwatystów. I co jest złego w marhuanie? Bóg tego nie zabronił.
olo2021.05.6 11:30
pis plus postkomuna = pisbolszewia
rychu2021.05.6 9:46
Korwinowcy to ateistyczna antypolska grupa w konfederacji
Apel pisze, że GW jest propolska .... HAHAHA!2021.05.5 20:43
"na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, ... " - - - - HAHAHA ...!!!!
Apel pisze, że GW jest z prestiżem.. HAHAHA!2021.05.5 20:41
"na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, ... " - - - - HAHAHA ...!!!!
Apel pisze, że GW jest prodemokratyczna..HAHAHA2021.05.5 20:40
"na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, ... " - - - - HAHAHA ...!!!!
APEL2021.05.5 20:13
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Anonim2021.05.5 19:59
czyli tak, niektorzy w konfederacji popieraja zgodne z nurtem WHO i UE homomalzenstwa, a w PIS prawie wszyscy popieraja lockdowny maski i federalizacyjne fundusze odbudowy. PIS jest nieporownywalnie bardziej teczowy niz konfederacja a nawet rzad Szwecji
Anonim2021.05.5 20:02
jakkolwiek bym nie lubil homoterrorystow warto zauwazyc ze nikt i to doslownie nie odbiera nam tlenu do zycia tak bardzo jak PIS...
W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N2021.05.5 19:58
O­­­c­e­­­ń­ ­m­­­o­­­j­ą­ ­­­m­ł­­o­d­­ą­­ ­­­c­­i­­­p­­k­­ę­ ­-­ ­­W­­­W­­W­­.­­­X­­1­7­­.­F­­U­N
Konfederacja lubi chuja Putina!2021.05.5 19:03
Po raz kolejny udowodniają, że są zwykłymi K URWAMI KREMLOWSKIM!
na kolana burku bo koalicji nie bedzie2021.05.5 19:18
a co powiedziec o curwie co kleka przed druga curwą jak potrzebuje jej wsparcia?
Spierdalaj brudasie Łukaszenki!2021.05.5 19:31
W Polsce ciebie NIE MA! Polska to NIE jest twój kraj! ....... Ty job twoju mać!
Anonim2021.05.5 19:52
na kolana przed panem Braunem
Jakub2021.05.7 0:14
Przed zdradzieckim Volkskazap'em Griszą? Ty chyba na rozum upadłeś sprzedawczyku!
Michał Jan2021.05.5 19:00
W każdym ugrupowaniu mogą znaleźć się ekstrema. Założę się, że nawet w PiS znajdzie się kilka osób, które potrafią logicznie myśleć.
Anonim2021.05.5 19:14
A co bys zrobil w partii Korwina z osobami popierajacym prawo do aborcji? Nie mnie oceniac ale mysle ze taki elektorat konfederacji to nie jest ekstrema. Mozliwe nawet ze ten elektorat jak i PSL jest najmniej wrazliwy na jakiekolwiek kwestie obyczajowe. Cos moga popierac ale nie musza. Choc z tym "moga" to nie tak do konca..
Michał Jan2021.05.6 9:28
Konfederacja łączy dość zróżnicowane stanowiska - wolnościowców i narodowców, a i wśród wolnościowców są różnice. W sumie, to wyróżnia ich wszystkich, że uznają wolność w sposób klasyczny, a nie, jak pozostałe partie, wg "klasyka", który definiował ją, jako uświadomioną konieczność.
APEL2021.05.5 18:55
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna oazą polskich i chrześcijańskich myśli pełnych troski o Polskę, człowieka, ludzkość... Obsesją ich wpisów jest walka z np. przypisywaniem wszystkim osobom LGBT skłonności pedofilskich przy jednoczesnym deprecjonowaniu przez ich oponentów wynaturzeń księży katolickich. Każda porażka aktualnych władz jest analizowana. Furię ich wywołuje wykorzystywanie przez nieprawych ludzi postaci Matki Bożej i osoby Jana Pawła II. Ci nieprawi ludzie w swojej hipokryzji chcą osiągnąć tylko korzyści dla siebie, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji ich wpisów. Szczególnie pod ich lupą jest o. Rydzyk, posądzany o pazerność, tylko dlatego, że jest skuteczny w monopolizowaniu kultu postaci żydowskich i robieniu starym niegojom-ludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze zatrzymać na stałe Anonima i jego pobratymców na forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich patriotyzm, teizm i szerzenie demokratycznych postaw. Gdzie indziej jest to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, cieszącej się prestiżem propolskiej i prodemokratycznej gazety dla Polaków, panuje obiektywna ścisła samocenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, wg czytelników.) Proponuję więc nadal pod swoimi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, wtedy nie będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Nie jazgoczmy zatem, jak mało inteligentni obłudnicy.