07.02.15, 19:31Konwencja doprowadzi do antychrześcijańskiej rewolucji (fot. Sxc.hu)

Konwencja doprowadzi do antychrześcijańskiej rewolucji

Ewa Kowalewska, prezes Forum Kobiet Polskich zaapelowała do Polaków o zapoznanie się z zapisami Konwencji i przekonywanie senatorów do tego, by odrzucili ustawę dot. jej ratyfikacji.

"Przychodzi do nas antychrześcijańska rewolucja kulturowa oparta na ideologii genderowej, na zmianie definicji płci. To właśnie wprowadza ta Konwencja. Tytuł jest niesłychanie mylący, oszukańczy wręcz, bo nie zapobiega przemocy wobec kobiet tylko wprowadza zupełnie inne zapisy. Musimy zrozumieć czym jest ta konwencja, przeczytać i protestować" – powiedziała na antenie Radia Maryja Ewa Kowalewska.

Kowalewska podkreśliła, że wczorajsze głosowanie w Sejmie nie kończy sprawy. Dodała, że potrzeba dużej pracy w informowaniu społeczeństwa o niebezpiecznych zapisach tego dokumentu.

"Chodzi o nasze dzieci, o nas samych, o nasze rodziny. Będziemy mieli pełną promocje i przymus wprowadzenia ustawy o związkach partnerskich jednopłciowych. Będziemy mieli dostosowanie polskiego prawa i systemu edukacyjnego do tego, aby nasze dzieci były przymusowo uczone w szkole, że zachowania homoseksualne są jak najbardziej normalne i to jest początek tego procesu. Musimy być w pełni tego świadomi" – dodała prezes Forum Kobiet Polskich.

MaR/Radio Maryja

Komentarze

anonim2015.02.7 19:52
Nawet przetłumaczyć Konwencji nie potrafią liberalno - lewicowe patałachy i przyjmują rozporządzenia nie znając dokładnej treści zawartej w dokumencie. Wymaga Bruksela wdrożenia ideologii gender to okupacyjny rząd bez wahania w pośpiechy wdraża szkodliwy dla Rodziny plan wspierania dewiacyjnej formy egzystowania opartej o ideologię gender.
anonim2015.02.7 19:53
Radio Maryja przestrzega jakie następstwa przyniesie Konwencja.
anonim2015.02.7 20:00
to dla normatywnych i exipodniecaczy !! LIST DO BISKUPÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO O DUSZPASTERSTWIE OSÓB HOMOSEKSUALNYCH Homosexualitatis problema(*) zadajcie sobie trud i przeczytajcie to, ja miałem to na Seminarium z Teologii Moralnej Fundamentalnej, polecam !!!
anonim2015.02.7 20:29
@nieMy - "Każdy normalny chrześcijanin jest za Konwencją!" A jakże, ten kto się broni przed ofensywą lewaków dążących do rozkładu struktury społecznej jest nienormalny i tyle - bo tak uważa nieMy. To tak jak ten, który się opiera przed przymusowym wdrożeniem w Polsce ideologii dżender nazwanej dla niepoznaki Konwencją Rady Europy dot. przemocy wobec kobiet jest na pewno męskim bokserem. I tak jak ten, który nie godził się kiedyś na obłąkańczą kolektywizację otrzymywał łatkę wyzyskiwacza chłopów, kułaka, wroga ludu itd. itp. Metoda ta sama, tylko etap rewolucji inakszy.
anonim2015.02.7 20:30
"babskim bokserem";-)
anonim2015.02.7 21:50
"Każdy normalny chrześcijanin jest za Konwencją! Konwencja doprowadza do wściekłości zakute nienawistne łby. Poza tym jest bardzo potrzebna i spowoduje realny wzrost pomocy ofiarom przemocy domowej." No Ty to akurat jesteś chyba sekciarzem który wierzy w konwencje jak w mojrzeszowe tablice. Niestety w konwencji nie są zawarte żadne metody walki z przemocą co wcale nie dziwi. Przemoc to przemoc bez względu na to kto i wobec kogo ją stosuje. Sam fakt że ktoś kombinuje jak koń pod górę i zaczyna dzielić przemoc na tą wobec kobiet, tą na tle rasowym czy na tle narodowościowym świadczy o tym że mamy do czynienia z kretynem o zdegenerowanym przez ideologię mózgiem. Zakute nienawistne łby to akurat są za tą konwencją. Tępe, bezmyślne osobniki wyznające prymitywny komuszy, PRLowski antyklerykalizm które popierają każdy idiotyzm tylko po to by zrobić na złość kościołowi.
anonim2015.02.7 21:53
Przeciw_gender sic,, pisząc normalne społeczeństwo nie maz chyba na myśli siebie i sobie podobnych??
anonim2015.02.7 21:56
pawel.nn czy dowiedzięć się że ogień paży trzeba go dotkmąć ?? nie bądz idotą...
anonim2015.02.7 22:06
Przeciw_gender, biedaku, jesteś jak ci co wstępowali do Hitlerjugend w obliczu zagrożenia bolszewizmem tylko jakoś tak potem wyszło że sami stali się zagrożeniem jeszcze lepszym. Podobnie jest z osłami którym nie podoba się religia która współgra z tradycją i kulturą narodu ( nie ważne którego i w jakim kraju bo chodzi o zasadę ) więc chcą ją zastąpić jakąś chorą, sztuczną ideologiczną utopią. To się nie uda a nawet gdyby taka operacja się powiodła to pacjent i tak nie przeżyje. Cywilizacja upadnie i tyle. Takie rzeczy już się przytrafiały w historii ludzkości.
anonim2015.02.7 22:14
"Sam jesteś kretynem. Konwencja ma przeciwdziałać sytuacjom, w której ktoś stawia "prawo boże" ponad wszystko i na tej podstawie urządza bliskim piekło w domu." Osiołku, przeczytałeś chrześcijańskie cytaty i jak mniemam nie urządziłeś nikomu piekła w domu. Za to większość tych którzy urządzają te twoje piekło nie czytało chrześcijańskich cytatów, co więcej w ogóle niczego nie czytało oprócz gazetki reklamowej z marketu. Nigdy też nie słyszałem by ksiądz na kazaniu zachęcał do prania żony. Więc się palnij w ten barani łeb i przestań szerzyć kłamliwą propagandę.
anonim2015.02.7 22:15
Państwo chcąc zmienić mentalnie dziecko na swoją modłę, będzie musiało spotkać się z murem rodziców, którzy mają pierwszeństwo w wychowywaniu swoich dzieci. Konflikt jest nieunikniony, zwycięzca jest tylko jeden Społeczeństwo. Nie liczcie ze narzucicie nam swoją narrację.
anonim2015.02.7 22:41
Pajacyki, wam to by się przydała konwencja o deratyzacji mózgu z antykościelnej czy antyklerykalnej propagandy. Akurat większość osób stosujących przemoc można spotkać pod sklepem nocnym albo w dresach na dyskotece a nie w kościele. Z resztą wasza propaganda głosi iż do kościoła uczęszczają tylko emeryci w moherowych beretach. To nawet zabawne wyobrazić sobie jak taki ledwie kuśtykający dziadek okłada laską swoją babkę. Żenadą jesteście jedną wielką w kontekście tego lewicowego manifestu konwencją zwanego. Pukajcie sobie dalej w dno od spodu ideologiczne dzieci IV departamentu PRLowskiego MSW.
anonim2015.02.7 22:50
AirWolf, bardzo piękne cytaty. Kto kocha syna w porę go karci. Kto kocha konwencję ten się zdziwi. Wiem że są różne przypadki ale światem rządzi statystyka, a ta dobitnie pokazuje że nasza cywilizacja przeżywała rozkwit gdy rządziła się zasadami zgodnymi z religią, tradycją i kulturą a tera czym bardziej pogrąża się w lewicowej utopii tym bliżej jej do upadku.
anonim2015.02.8 0:38
Idąc tropem katoprawicowych przeciwników tej konwencji wychodzi na to że od dzisiaj kobiety będą zapuszczać sobie brody i wyrosną im penisy a faceci wyhodują sobie cycki i macice .Łolaboga - jeszcze dzieci bidulkom baby każą rodzić i na drutach robić- tak im się w głowach od samego wprowadzenia tej konwencji pomiesza? Chrześcijanizm drży w posadach........
anonim2015.02.8 9:30
@Przeciw_gender - proponuję, gwoli uczciwości, popytać na czym podsuwają, a raczej kto podsuwa tematy żurnalistom prorządowych mendiów. "Wpływy kleru będą topnieć. Kończą się dobre czasy dla świętych krów w kieckach" No jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. We Francji wpływy kleru dzięki masonom stopniały do minimum. Skutek? Zaczęły się dobre czasy dla świętych krów w kieckach i turbanach i ich zbrojnych dzikusach obcinających głowy niewiernych. Jeszcze baranie zatęsknisz za swoim księdzem proboszczem.