28.11.19, 13:45Screenshot Youtube - Telewizja Pomerania

Korupcja w szpitalu, w którym dyrektorem był Grodzki? Nowe informacje, zawiadomiono CBA

Kolejna osoba zgłosiła się do Karola Guzikiewicza twierdząc, że w szpitalu, w którym dyrektorem był Tomasz Grodzki, dochodziło do korupcji.

Guzikiewicz nie ujawnia danych osoby, te zostały przekazane do wiadomości CBA. Chodzi o szpital im. Sokołowskiego w Szczecinie Zdunowo. Karol Guzikiewicz rozmawiał o tej sprawie z portalem wpolityce.pl i dodał, że nie wyklucza, że zeznania wspomnianej osoby obciążają nie Tomasza Grodzkiego, ale innego lekarza, związanego z Platformą Obywatelską.

W rozmowie z portalem powiedział:

Dzisiejsza sprawa, to już jestem pewny, że to nie jest fałszerstwo”.

Dodał, że sam jest dla owych osób skrzynką kontaktową i ma się zamiar tym zajmować. 

We wpisie na Facebooku stwierdził:

Ruszyła lawina antykorupcyjna !!! Dzisiaj w CBA poprawiłem wczorajsze zawiadomienie, bo był błąd w tekście oraz podałem kolejną sprawą korupcji w Szczecinie innego lekarza z PO. Więcej szczegółów nie mogę podawać ze względów prawnych. Proszę o dalsze wiadomości o korupcjach w szpitalach na prywatnego emaila. Tylko KONKRETY I PODANE DANE OSOBOWE DO KONTAKTU które pozostaną TAJNE”.

dam/wpolityce.pl,Facebook

Komentarze

Zenon2019.11.28 21:30
W tej sprawie PiS siedzi cicho - liczy na przejęcie Senatu!!??!! W imię "czystości żony cezara", pod dyktando TVN i ze wsparciem min. Kamińskiego griluje zasłużonego dla społeczeństwa M. Banasia (pieniądze na 500+ itp) o czym wcześniej głośno mówili. Wcześniej z znienacka w skandaliczny sposób pozbyli się Premier Szydło, bo przestała pasować do politycznej układanki. Ważną Komisje Rodziny oddali lewakom. Gowin rozwalił naukę, kladzie się Rejtanem za ideologią gender i ma się coraz lepiej. A łebki z PiS w wielu miejscach w terenie - co pokazało np. ostatnie układanie list wyborczych - zachowują się skandalicznie i PiS na to nie reaguje - czego efektem są m in. przegrane wybory do Senatu. Wyborcy to widzą i jak tak dalej pójdzie, to przestaną chodzić na wybory. Czy PJK zdaje sobie z tego sprawę, czy wydaje się, że wszystko jest OK i wyborcy nie będą mieli wyboru i pójdą głosować na PiS, żeby zachować dotychczasowe osiągnięcia!?
Max Fiend2019.11.28 21:28
Następna z wielkich afer ogłoszonych przez PiS, której nie ma. Tak samo jak innych "wielkich" afer :-D
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.29 12:54
głupich nie sadzą głupi się rodzi i głupim umrze
Max Fiend2019.11.29 15:29
jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili :-D
KASTA2019.11.28 20:38
To nie była żadna korupcja tylko ROZTARGNIENIE !
De De2019.11.28 18:14
Dalibyście sobie spokój . Na jakiej planecie żyjecie ? W jakim szpitalu nie ma korupcji ? Nie znam takiego .
Suweren2019.11.28 18:10
I dalej... w sprawie kryształowego Mariana należy czekać na raport CBA, który niespiesznie jakoś czyta sobie (nie wiem chyba do poduchy) Prezes Rady Ministrów, natomiast w przypadku marszałka Grodzkiego... to w sumie starczą zeznania... Zadziwiająca u was ta mnogość standardów, towarzysze. Ten portal powinien być zdelegalizowany!
Suweren2019.11.28 18:07
Więc chcecie powiedzieć ludziom, że korupcja w szpitalu zarządzanym przez marszałka Grodzkiego to problem, ale taki Ziobro mógł nie wiedzieć o działaniach Kasta Watch i to jest ok? Wy chyba nie macie za grosz honoru i rozumu. 'Pozdrawiam' autora!
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.29 12:58
czyżby tuSSk nie wiedzial o 340 mld zł,wyprowadzonych z Polski hgw nie wiedziała ,że niesłusznie ludzi wyżuca na bruk,by złodzieje żyli ok ,czy tuśśk nie widziało złodziejskich praktykach gawłowskiegi ---ty chyba nie masz honoru i rozumu --pozdrawiam cię nieuku
Suweren2019.11.29 16:11
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, ptaszku.
Dr Nobody2019.11.28 16:43
Już każdy wie, że Grodzki to złodziej i łapówkarz. Problem w tym ile będzie na to dowodów. Jest wielu potencjalnych świadków bo on brał łapówy przez całe życie ale ludzie się po prostu boją.
Andrzej2019.11.28 17:09
Za takie posty należało by natychmiast zakładać sprawy karne o zniesławienie ( albo domagać się pokazania dowodów) Tylko tak podła szczujnia jak fronda może pozwolić by bezkarnie takie gówno się ukazywało
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.29 12:59
kloaczny wymoczku sierdzisz jelitem grubym
JanP2019.11.28 15:47
Guzikiewicz, to głupek. Do sprawy trzeba się przygotować a nie odwalać takie fuchy. Haki trzeba albo mieć albo je tworzyć. Jak się je tworzy, to trzeba być wiarygodnym w tym, co się robi a tak widać, że robi za słupa. Ten Guzikiewicz nie czyta gazet. Wiedziałby wtedy, że najlepsze haki, to czyny seksualne. Grodzki nie jest młody i mógł np. w przeszłości molestować np. pielęgniarki itd. Łapówka, to w Polsce normalność i na nikim nie robi wrażenia. Teraz byle wójt ma pałac i nikt się nie dziwi. że ze swojej pensji nawet kawalerki by nie kupił.
Ordon2019.11.28 15:31
Powitajmy "robaczka" powrocil z "australii" po 40 latach na Stare Bielany. Zatesknil za barem mlecznym Karuzel Bielanski. Pewnie ma tam free wifi
guess who psycho2019.11.29 8:14
Leszku, czy druga książka o Dmowskim będzie do kupienia przed świętami?
robaczek2019.11.28 15:20
oj tam oj tam ;] premier: hahahaha. 500 dolców. amator! z KK i dzialeczkami to sie robi interesy! prezes NIK: 500 dolców? tyle to ja za najgorsza dzierwczyne licze !! ;] amator ;] kochani jestescie ;] tacy .... pocieszni ;]
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.28 14:38
trzecia osoba w państwie winna być ""bez zastrzeżeń uczciwa a nawet krystaliczna --""takie słowa o uczciwości i krystaliczności przedstawiali ci z mafii PełO-wskiej racja -ten największy z wielkich i najuczciwszy z uczciwych ludzi w Polsce takim jest ---chyba ,że inni ludzie ,którzy mu dawali ŁAPÓWY są faszystami lub putinowskimi wysłannikami ----taka będzie narracja tych z mafii PełO---wskiej
Zosia2019.11.28 14:09
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
vivi2019.11.28 14:05
Tomasz Grodzki. W tle rozmowa w „ Sowie i Przyjaciołach” Według gazety GP, Tomasz Grodzki, będąc szefem klubu radnych PO w Szczecinie, zmieniał zdanie ws. rozbudowy centrum handlowego Galaxy, a jego zachowanie jest podejrzane. 8 października 2013 roku Tomasz Grodzki, szef klubu radnych PO w Szczecinie, zapowiedział, że radni PO nie poprą uchwały pozwalającej na rozbudowę centrum handlowego Galaxy. Dzień później doszło do spotkania w restauracji Sowa i Przyjaciele Krzysztofa K. ze spółki Echo Investment, należącej wtedy do miliardera Michała Sołowowa, z Olgierdem Geblewiczem, marszałkiem województwa zachodniopomorskiego i szefem szczecińskiej Platformy Obywatelskiej, a także z posłem PO, byłym ministrem zdrowia Bartoszem Arłukowiczem. Zdaniem „GP”, rozmowa dotyczyła rozbudowy Galaxy, którego właścicielem była spółka Echo Investment. Przedstawiciel właściciela Galaxy podpowiedział Olgierdowi Geblewiczowi, marszałkowi województwa, jak radni PO mogą wycofać się z blokowania jego rozbudowy: „Niech się pójdą wy-sr-ać, k*wa, w tym momencie” — pisze Gazeta Polska Pięć dni później obecny marszałek Senatu zmienił zdanie w sprawie Galaxy i zagłosował "za". Jak miał tłumaczyć, przekonały go "bardzo rzeczowe" argumenty inwestora – czytamy w dzisiejszym numerze "Gazety Polskiej".
JS2019.11.28 14:04
Grodzki marszałkiem senatu, bo już myślałem, że Borusewicz marszałek samolocik będzie rządził w senacie z pupilką szefową senatu Ewą Polkowską, której dawał wysokie (800 tys. zł) premie (nie wiemy jeszcze czy ona mu też dawała). O Grodzkim słyszymy, że jest lekarzem łapówkażem, dyrektorem szpitala, którego zadłużył na kilkadziesiąt milionów zł i postawił go na skraju bankróctwa . Szpital w końcu zbankrutował ! Ciapa, fajtłapa i matoł, przygłup ekonomiczny i łapówkarz, jak wszyscy z PO. Taki osioł jest marszałkiem senatu, bo na takich opiera się trwanie sowietyzmu w totalnej opozycji ! Ręce opadają ! profesor Grodzki (nie, nie mąż Anny Grodzkiej) ze Szczecina ma dom (120 m2 za 480 tas. zł), mieszkanie (70 m2 za 300 tys. zł) i działkę budowlaną (2750 m2 za 175 tys. zł), jeździ luksusowym Jaguarem XF i posiada setki tysięcy w zł (200 tys.) i obcych walutach USD (24 tys.), € (13 tys.), Fr (13700 ) i papierach wartoćciowych . Ciekawe skąd ? Przecież według niego „łapówki” szły na fundację przy szpitalu, a nie na jego prywatne konto ?!! Ot zagadka ! Wysyłamy Grodzkiemu propozycję, podobnie jak prośby do Bolka o udostępnienie nam metody wygrywania w toto-lotka każdego tygodnia, aby Grodzki podpowiedział nam jak to się robi, że pacjęci lub członkowie ich rodzin wpłacają pieniądze „dobrowolnie” na fundycję, a profesor jako szef tej fundacji ma takie bogactwo na kontach i w nieruchomościach ! Czekamy na udostępnienie nam tych informacji z niecierpliwością, bo biznes oparty na fikcyjnych fakturach dzięki CBA już nie działa. Jest kolejna osoba , oprócz Prof. Agnieszki Popieli, potwierdzająca, że Grodzki brał łapówki w Szpitalu Szczecin Zdunowo przy ul Sokołowskiego, gdzie był wówczas ordynatorem” – to pan Guzikiewicz (dane osobowe są przekazane do CBA). I kolejni ludzie zgłaszają się, aby potwierdzić łapówkarstwo Grodzkiego ! Oj dzieje się dzieje !
arbiter elegancji2019.11.28 14:04
Korupcja w kraju w którym prezydentem był Lech Kaczyński? Zobacz jak!
vivi2019.11.28 14:07
Ty ku-rw-a kacapie nie widzisz, że ten artykuł jest o Grodzkim ?!!! Cholerny PO-je-b ! Jak chcesz sobie zobaczyć jak - to zajrzyj sobie w od-byt zaj-obie !
anonim2019.11.28 14:13
Pozdrów "Zosię" stary capie.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.28 14:40
a tobie JUH w z--upe baranie
anonim2019.11.29 8:11
I sąsiada-pedałka też pozdrów, diadia.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.29 9:46
jesteś tylko zbokiem i synem swej matki czyli skur,,,,em
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.11.28 14:17
Kiedyś napisałem w komentarzu - ile razy się nie obrócisz - d..pa zawsze z tyłu. I zablokowali - z powodu "d..py". A tu k...wa, po..b i przeszło. Ciekawe, czy przejdzie ten wpis?Nie przeszedł - musiałem wykropkować.
anonim2019.11.28 14:28
Do budy " elegancki " psie !
Polak Ateista Dumny Gej 2019.11.28 14:42
boli cie złodziejski ryju prawda ,że to jest zwykły złodziej ??
anonim2019.11.29 8:12
Spacji, przecinków i kropek się naucz dziadku, it's never too late to learn to play piano.