07.06.19, 09:25screenshot Youtube - Telewizja Republika / Twitter

Krzysztof Wyszkowski do Dulkiewicz: Ile Gdańszczanie muszą płacić za Pani sowiecką manierę?

Krzysztof Wyszkowski skomentował skandaliczne zachowanie prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, która w zamiast odpowiadać na pytania dziennikarzy w trakcie konferencji prasowej w Europejskim Centrum Solidarności, postanowiła przed nimi uciekać.

Czy prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz zamierza kandydować w jesiennych wyborach parlamentarnych? Dziennikarze nie mieli szansy, aby usłyszeć odpowiedź na to pytanie, gdyż polityk opuściła konferencję prasową w Europejskim Centrum Solidarności.

O to samo zapytali prezydent Gdańska dziennikarze TVN i TVP, Maciej Knapik i Jacek Łęski. Ten drugi został zatrzymany przez ochroniarzy Dulkiewicz. Sytuacja miała miejsce podczas śniadania, na które prezydent Gdańska zaprosiła przedstawicieli mediów.

"Pani prezydent, my chcemy z panią normalnie rozmawiać, ale pani na nas wysyła ochroniarzy"

- komentował Łęski.

Odnosząc się do tej sytuacji Krzysztof Wyszkowski napisał na twitterze:

Hipokrytka Dulkiewicz najęła kompanię ochroniarzy, ale nakazała im, żeby udawali, że nie są płatnymi zawodowcami, a tylko przypadkowymi sympatykami”.

I dalej:

Pytam: Pani Prezydent, ile Gdańszczanie muszą płacić za Pani sowiecką manierę chowania się przed pytaniami za plecami ochroniarzy?”

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Prorok2019.06.7 20:02
Dobry ochroniarz to i obroni i PO gorzalke pobiegnie wy......li
Ińsko2019.06.7 15:59
arogancja pani prezydent Gdańska jest taka sama jak kacyków PZPR w latach 80
wacula2019.06.7 14:26
Krzysztof Wyszkowski jest mściwym nieudacznikiem zazdrosny Nieudacznicy cierpią z powodu dręczącego ich stale KOMPLEKSU PYCHY
Janusz2019.06.7 12:22
Szkoła polityków pisu którzy gdy słysza niewygodne pytanie mowia ,,dziekuje koniec pytań'' albo zamykaja sejm dla dziennikarzy
Antyte\\305\\2742019.06.7 11:22
Kto to jet ten Krzysztof Wyszkowski? Jedyne co o nim wiadomo, to to, że nie lubi Wałęsy.
ChwałaAnalfabetomWalczącymOMedaleZaZasługi2019.06.7 9:36
Intelektualista Wyszkowski. Siedem klas podstawówki wieczorowo i kurs smarowania suwnicy. Dla PiSoidów i kato-ciemnoty to komentator życia politycznego, ekspert redakcyjny, analityk gremiów władzy.
Polacy 32 lat2019.06.7 10:19
kim jest ta Dulkiewicz, skąd się wzieła, i jacy analfabeci ją wybrali
eRKa2019.06.7 15:08
Mniej niż "0" tak śpiewał Panasewicz, czy znasz chociaż to, bo widać, że do szkoły chodziłeś/aś ZAKRĘTASEM i dlatego masz taki marny, a raczej mierny wpis. Następnym razem wysil swój umysł, to pomorze CI się rozwijać. Powtórzę jeszcze raz, że tylko człowiek głupi otacza się GŁUPKAMI. Pojmujesz sens tych słów /?, bo być POPYCHADŁEM jednego skretyniałego guru, to robią tylko głupcy, którzy niczego w życiu się nie nauczyli i teraz to sobą reprezentują. ZAPAMIĘTAJ więc, że nauka, to potęgi klucz i obyś nie został klucznikiem. Połóż się spać i przemyśl to, a jutro rozwidni się Twój umysł. pa
JR2019.06.10 16:25
Tak nie bardzo wiem do kogo ten wpis się odnosi. Wpis wydaje się logiczny, ale zależy do kogo jest adresowany.
basia2019.06.7 23:01
No widzisz jaki jestes zakomplesiony kmiot, ktoremu powiedzial slonce peru ze jest wielki i wyksztalcony gdyz na niego glosuje i kmiocie uwierzyles w to o czym twoje wypociny pelne zlosliwosci swiadcza. Pan Wyszkowski to czlowiek z podstawowka i dwiema klasami szkoly sredniej, gdzie nie pozwolono mu na ukonczenie bo czerwona gadzina scigala rodzine za dzialalnosc dziadka w AK. Czerwona zaraza zlamala wielu ludziom zycie, wyrzucali ze szkol lub rodzicow zmuszali by przyjeli czerwona ksiazeczke na dowod wielkiej milosci z barnim ZSRR. Odmowa rownala sie z zakonczeniem edukacji dzieci. A teraz co wiesz o Bolku? Jakie ma wyksztalcenie? Powiem ci podstawowke za lapowke i pozwolenie na prace jako elektryk otrzymane w komunistycznym OHP, ktore byly stworzone dla inteligentnych inaczej. Pozostala edukacja to prowadzacy oficer SB
anonim2019.06.8 19:52
morda tepy smieciu
michu2019.06.7 9:34
Mieli do wyboru Grzegorza Brauna. Wtedy trza było dużo gadać, a potem pilnować urny ;).