02.08.15, 10:23Ks. Dariusz Oko

Ks. Oko: Agresja na Woodstocku

- Przystanek Woodstock to element kultury niższego poziomu. Kultury, która nie buduje w ludziach tego, co wyższe, duchowe, ona promuje to, co niższe – stwierdził duchowny w rozmowie z braćmi Karnowskimi. - Tam jest dużo alkoholu, narkotyki, mamy przypadki śmiertelne. Niewygodne fakty są jednak często ukrywane. Sceny, gesty, jakie tam są prezentowane, często są zachowaniami agresywnymi. Tę agresję widać. Ten festiwal to nie jest coś, co można polecać, on nie służy rozwojowi człowieka.

Ks. Oko przypomniał też, że Kościół nie zapomina o tych, którzy biorą udział w imprezie, lecz troszczy się o nich.

Kapłan zwrócił też uwagę, że największe media nie przedstawiają organizatora Woodstocku, Jerzego Owsiaka zgodnie z prawdą.

– Mamy w tej sprawie przykłady kłamliwej propagandy. (...) W mediach słyszymy o Kościele tylko złe rzeczy, a o Owsiaku tylko dobre. Oba te obrazy muszą być kłamstwem – podkreśla ks. Dariusz Oko. – Trzeba wiedzieć, że media głównego koryta nienawidzą Kościoła i księży. Skala tej nieprawości jest tak wielka niemal jak za komuny – podsumował duchowny.


Podczas zakończonego właśnie Przystanku Woodstock do szpitala – według oficjalnych danych - trafiło ponad 20 osób zatrutych substancjami psychoaktywnymi. Wielu komentatorów zwraca jednak uwagę, że podawane na ten temat informacje nie są pełne. Oprócz tego policja aresztowała przynajmniej kilku dilerów. Dwie młode osoby wymagały hospitalizacji po spożyciu płynu do mycia felg samochodowych, który sprzedano im jako środek halucynogenny. Z kolei w drodze na Woodstock młody chłopak wypadł z wagonu. Dopiero gdy pociąg dojechał na stację jego koledzy zawiadomili o tym właściwe służby.

 

KJ/Wpolityce.pl

Komentarze

anonim2015.08.2 10:41
Artykuł od 20 minut w necie, a jeszcze nikt nie obrzygał księdza Oko? Trole jeszcze śpią?
anonim2015.08.2 10:41
A jednak ! Ździebko się spóźniłem !
anonim2015.08.2 11:00
Wydawać by się mogło, że telewizja to przedsięwziécie biznesowe oczywiście, poza publiczną. Tymczasem najważniejsze telewizje, choć nie tylko te, robią wszystko aby ich nie oglądać. Ze względu na antykatolickie ale i antynarodowe treści w zasadzie przestałem oglądać polską telewizje. Takiej dawki nienawiści, jadu i promocji sodomickich zboczeń nie da się długo wytrzymać. Oczywiście poza TV Trwam i Republiką. Jeśli ktoś decyduje sié tracić większość widzów na rzecz homoseksualnych mikromniejszości to świadczyć może o tym, że media nie są przedsięwzięciami biznesowymi. Są one, pod wodzą PO, narzędziami degradacji społeczeństwa. Do tego Owsiak z jego niszczycielskim wpływem na młodzież doskonale pasuje.
anonim2015.08.2 11:47
Pełna zgoda z ArturemCezarym. Owsiak bardziej zdeprawował polską młodzież, niż najgorszy z naszych okupantów i przy tym nieźle się nachapał.
anonim2015.08.2 12:11
Łudstok to mentalny ściek. Błoto i kał, w którym taplają się jego uczestnicy to symbol tego, co dzieje się z duszą człowieka, który tam zabłądzi. To ś atysiące ludzi na drodze wprost do piekła. To oczywiste dla każdego normalnego i myślącego człowieka. Jest jednak dla tych zagubionych dusz nadzieja. Jezus Chrystus.
anonim2015.08.2 12:25
Propaganda propagandą się zasłania. Sam nie byłem na woodstocku, jak zapewne też większość tych, którzy mają mocno negatywne zdanie na temat tej imprezy. Lepiej jest posłuchać ludzi, którzy faktycznie tam byli, co oni mają do powiedzenia na ten temat. Inaczej kończy się to takim podejściem jak u Romka Atomka, gdzie bez pomyślunku wydawana jest ocena kilkuset tysiącom osób.
anonim2015.08.2 12:27
Przemoc na woodstocku jest nieodzownym elementem tego pijackiego zlotu. Organizator Woodsctocku ponosi pełną odpowiedzialność za rozpijanie młodocianych i nakłaniani ich do nieniebotycznych zachowań. Na woodsctok patologia się szerzy, gdy się napiją i zażyją dragów to nura w odchody dają w których wesoło się taplają. W kraju cywilizowanym woodstock nie powinien sie odbywać ale jak wiadomo Polską zawładnęły liberalne i lewicowe dzikusy zabiegające o upodlenie przyszłego pokolenia.
anonim2015.08.2 12:28
Adagio odrobinę kultury, ty woodsctokowiczu,.
anonim2015.08.2 12:43
Zebzydowski jeśli tym księdzem będzie Lemański bądź Boniecki, wtedy ministrant i owszem jest narażony na niebezpieczeństwo. Na Woodstock naćpane towarzystwo zapewne też dokonuje aktów pedofilskich lecz w waszych środowiskach nie jest to uznawane ze przestępstwo tylko forma zabawy z nieletnimi.
anonim2015.08.2 13:16
Młode barany czyli dzieci i wnuki wyborców platfonsów bawią się w najlepsze na Przystanku Woodstock mając gdzieś, co zlemingowani rodzice lub dziadkowie im wbijają do pustych łbów! Dzieci i wnuki wyborców PiS wiedzą, że udział w Brudstocku to obciach, wiocha, siara i buractwo
anonim2015.08.2 13:35
Ta miłość do gejów Krystyny80 musi mieć drugie dno. Czyżby Krystyna80 był paderastą?
anonim2015.08.2 14:00
Majestic ty masz totalny odjazd.
anonim2015.08.2 14:01
Credzie, krysta00 ma poważne deficyty, zasadniczo nawet nie tylko intelektualne co emocjonalne. Nienawidzi mężczyzn - więc będzie hołubić jedno z przeciwieństw męstwa - czyli gejstfo. Ks. Oko się myli - stężenie nienawiści wobec Kościoła jest większe niż za tzw. Komuny. Poważnie większe, aż krystalizuje.
anonim2015.08.2 14:01
No kto jak kto, ale ks. Oko, to na agresji sie zna bo praktykuje za kazdym razem w swoich wypowiedziach publicznych. Wiec na pewno racje chlopak ma!
anonim2015.08.2 14:04
Zebulon Żydowski znów pouścił... Jadem.
anonim2015.08.2 14:18
Od siebie dodam, jak to dzisiaj w wiadomościach o ósmej rano w reżymowej "Trójce" wyraźnie podniecona dziennikarka przedstawiła entuzjastyczną wypowiedź jakichś dzieciaków, które dopiero co były na tym czymś i opowiadały, że bardzo im się podobało, było bardzo grzecznie, super atmosfera, mili ludzie, żadnej agresji i w ogóle. Przekaz był taki: dzieci są szczere, więc skoro tak to opisują, to katole zgrupowane koło Rydzyka kłamią jak najęte. I tak sobie myślę, że gdyby te małolaty ktoś chciał wykorzystać jako narzędzie do społecznego ocieplenia wizerunku burdeli, należałoby je też tam zabrać i też nie pokazać wszystkiego, po czym oświadczyć, że to agencja towarzyska. Zobaczyłyby ładnie ubrane, zadbane młode kobiety, super atmosferę, miłych ludzi, żadnej agresji i w ogóle. @ArturCezary - ja chyba już też przestanę włączać te zakłamane stacje, które włączałem sobie do golenia.
anonim2015.08.2 14:29
@CaminoCanis - masz rację, ale nie do końca. Po wyborach na Kwaśniewskiego czytało się o poczciwych babuleńkach, co szły na niego głosować zaraz po mszy, bo w telewizji słyszały, że on chce dobrej przyszłości dla ich wnusiów. Jak się ma w ręku niemal 100% mediów głównego nurtu, można masy liczone w milionach tak ogłupić, że same będą sobie obrożę na szyję nakładać i na tych złodziei robić. Potrzeba do tego kasy, czasu i pomysłowości.
anonim2015.08.2 14:39
@Hamsteroo - "Organizatorzy potępiają wszelkie próby spożywania narkotyków", bo tylko potępiać mogą. Nie byłem na tym spędzie, lecz o ile mi wiadomo, kręci się tam 1000 Owsiakowych strażników moralności, którzy mają zapanować nad 300-500-tysięcznym tłumem. Teraz odpowiedz mi na pytanie: czy jest tam bramka, na której przy wejściu każdego obmacują dokładnie od stóp do głów w poszukiwaniu zabronionych substancji? Myślę, że nie; tam się zgłasza tylko przypadki, gdy ktoś już leży jak dętka.
anonim2015.08.2 15:07
Legnica 2015- 75 tysiecy uczestnikow, woodstock 2015-750 tysiecy uczestnikow.... Darka to boli...
anonim2015.08.2 15:26
Jeżeli "Kościół" ograniczymy do hierarchicznej sekty kleryków traktujacej siebie jako elitę ludzkości, to trudno oczekiwać uwielbienia ze strony "ludu błota", któremu takowi "duchowni" jakoby "usługują"
anonim2015.08.2 18:58
@dron - zgodzę się. To jest chore.