15.11.20, 20:10Fot. screenshot - YouTube (SalveTV)

Ks. prof. Skrzypczak: Dziś Wojtyła, jutro Faustyna, pojutrze Popiełuszko

Środowiska lewicowe w Polsce przeprowadzają nagonkę na św. Jana Pawła II, oskarżając go o tuszowanie przestępstw seksualnych wśród duchowieństwa. W rozmowie z portalem wPolityce.pl ks. prof. Robert Skrzypczak zaznacza, że to kolejna odsłona rewolucji transgenderowej, która walcząc z wartościami, na których zbudowana jest nasza cywilizacja, najpierw musi walczyć z broniącym tych wartości Kościołem.

We wtorek Stolica Apostolska opublikowała obszerny raport nt. wiedzy, jaką Watykan dysponował ws. nadużyć, których dopuszczał się były kardynał Theodor McCarrick. W raporcie tym zbadano m.in. motywacje, jakimi kierował się św. Jan Paweł II, podejmując decyzję o podpisaniu nominacji McCarricka na arcybiskupa Waszyngtonu. Z dokumentu dowiadujemy się, że po informacjach, jakie papież otrzymał o skłonnościach homoseksualnych duchownego, zlecił wyjaśnienie sprawy nuncjuszowi apostolskiemu w Stanach Zjednoczonych. W rezultacie tych działań do Watykanu wpłynęły pozytywne opinie o McCarricku, zaprzeczające jakimkolwiek zarzutom. Wtedy też papież zdecydował się przywrócić jego nazwisko na listę kandydatów na biskupią stolice w Waszyngtonie, a sprawą zajęła się dalej Kongregacja ds. Biskupów, która ostatecznie przekazała papieżowi nominację. W raporcie zaznaczono również, że zarzuty te dot. skłonności homoseksualnych, a pierwsze zarzuty ws. pedofilii napłynęły do Watykanu dopiero w 2017 roku.

Mimo to lewicowe media wykorzystały raport w nagonce, jaką od dnia jego publikacji przeprowadzają przeciwko św. Janowi Pawłowi II, i manipulując dokumentem, przekonują, że znalazły się w nim oskarżenia o tuszowanie przestępstw seksualnych przez polskiego papieża. W ramach tej nagonki lewicowi aktywiści w wielu polskich miastach piszą petycje o zmianę nazw ulic, którym nadano imię św. Jana Pawła II. Tak też np. we Wrocławiu powstała petycja, aby z placu Jana Pawła II zrobić na powrót plac 1 Maja. W ocenie sygnatariuszy z Partii Razem ta nazwa „upamiętniała święto ludzi pracy, którzy walczyli równość, praworządność i demokrację, a po 1945 roku podnieśli Wrocław z ruin”. W Gdańsku z koeli aktywiści zbierają podpisy, by nazwę al. Jana Pawła II zamienić na al. Strajku Kobiet. Przy tym trwa szkalowanie papieża w mediach, któremu radośnie przyklaskują lewicowi politycy. Robert Biedroń stwierdził nawet, że powinien powstać „plac imienia ofiar Jana Pawła II”. Nie brakuje też aktów wandalizmu wymierzonych w miejsca pamięci wielkiego Polaka.

Trwającą nagonkę skomentował w rozmowie z portalem wPolityce.pl ks. prof. Robert Skrzypczak, który zwraca uwagę, że jest ona częścią odbywającej się w Polsce rewolucji transgenderowej.

- „Wiadomo, że Jan Paweł II, tak samo jak i Kościół katolicki w Polsce są głównymi hamulcowymi zmian moralnych, obyczajowych, które zamierzają wprowadzić środowiska lewicowe, inspirujące się neomarksizmem, Gramscim, szkołą frankfurcką. W związku z tym lepszej okazji nie mogły wykorzystać, jak raport poświęcony kard. McCarrickowi” – zauważa duchowny.

- „Oczywiście robili to na ślepo i bez żadnego związku z rzeczywistością. To co pojawiało się w polskich mediach począwszy od 10 listopada czyli od daty opublikowania raportu, wychodziło z ust albo przedstawicieli skrajnej lewicy, albo ze środowiska apostatów. To wszystko było nastawione na to, żeby w przekonaniach, w wyobraźni publicznej zniszczyć, a przynajmniej nadwyrężyć autorytet papieża Jana Pawła II” – dodaje.

Podkreśla, że Kościół jest bastionem wartości, przeciwko którym rewolucja ta występuje. Takich wartości jak rodzina, małżeństwo, godność życia ludzkiego. Dlatego bastion ten próbują zniszczyć.

- „Oczywiście są to kule słane na oślep, bo jeśli ktoś jest choć trochę inteligentny i choć trochę dociekliwy jeśli chodzi o fakty, a nie ma ochoty dać się porwać fali propagandy, tylko trzyma się rzeczywistości i spojrzy na watykański raport dotyczący casusu McCarricka, to przekona się, że fakty nie były takie, o jakich rzekomo mieliśmy się dowiedzieć z ust Leszka Millera, Sławomira Sierakowskiego czy eksksiędza i apostaty pana Obirka, tylko zupełnie inne” – zaznacza.

Atak na św. Jana Pawła II wpisuje się też, jak dodaje teolog, w lewicową walkę z autorytetami, która ma skłonić, zwłaszcza młodych ludzi, do bezrefleksyjnego przyjmowania buntowniczych haseł lewicy.

Wszystkie te działania w konsekwencji mają natomiast służyć oderwaniu Polaków od wiary, od Ewangelii i od Dekalogu.

- „Dziś Jan Paweł II, jutro Faustyna Kowalska, pojutrze ks. Popiełuszko. Co nam zostanie? Tylko ponawiane propozycje, żeby z placu św. Jana Pawła II wrócić do nazwy placu 1-go Maja, a może także rocznicy rewolucji październikowej, a może sięgniemy znowu po ideały Feliksa Dzierżyńskiego? Oto jest pytanie.” – podsumowuje ks. prof. Skrzypczak.

Zachęcamy do lektury tekstu Tomasza Pollera nt. watykańskiego raportu, jaki opublikowała Fronda.pl:

TYLKO U NAS! Tomasz Poller: Goebbelsiki kontra fakty, czyli co ,,papież wiedział’’

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Zenobiusz2020.11.16 13:54
Nikt tak nie zagraża polskiemu KK jak osobnicy typu Rydzyk, który bronił TV Trwam geja, który był powszechnie znany w moim mieście ze swojej działalności. Do tej samej ligi zaliczyłbym biskupów chroniących księży pedofili no i samych pedofili.
stary2020.11.16 13:04
Ambasadorem Niemiec został szef wywiadu (BND), syn oficera hitlerowskiego, adiutanta Hitlera. Świadczy to o rozpoczętej wojnie przeciwko Polsce. Dowódca musi być na miejscu ataku. Jest to nowy rodzaj wojny - wojna ideologiczna. Trzeba złamać morale Polaków, trzeba wypłukać cement spajający fundamenty narodu - religię. Trzeba spowodować wojnę domową w Polsce, wtedy do poskromienia tych obrzydłych faszystów, antysemitów i homofobów siły postępu w Polsce zaproszą bratnią pomoc z Belgii, Francji i Niemiec. W tę wojnę jest wprzęgnięty Izrael. Zaczęło się wcześniej od pedofilii byłych TW księży. Temat jest szerszy, kto ma oczy, ten widzi, kto ma głowę ten rozumie.
Anonim2020.11.16 13:35
No i ok, może wreszcie jakiś porządek zaprowadzą w tym burdlu zarządzanym przez kremlowską agenturę.
js2020.11.16 13:01
A więc duch Bestii już na wolności. Nie ustawajcie w modlitwach, ktokolwiek to czyta. "Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem." (Ap 13:6-7)
duch Bestii2020.11.16 13:07
Na jakiej wolności??? Siedzę sobie w Watykanie od wieków, cisza, spokój, dupska nie trują...
Anonim2020.11.16 12:35
Kto to jest Faustyna
Anonim2020.11.16 12:39
Jedna pani, co nie całkiem równo miała pod kopułką.
Anonim2020.11.16 11:49
W latach 1987 (Tygodnik Kulturalny) i 1991 (pierwsze wydanie PIW) lewica opluwała i wyśmiewała ludzi - katolików i kościół katolicki - sprzeciwiających się propagowaniu pedofilii w szeroko reklamowanej książce "Lolita". Wtedy pedofilia była jeszcze na fali, a lewactwo rzucało kamieniami w pedofilofobów.
Anonim2020.11.16 12:21
Nie zapominajmy o innej literaturze tamtego okresu, jak propedofilska (bohaterka zaczyna swoje przygody w wieku 14 lat) powieść "W świecie wiatru i wierzb". Ochom i achom nie było końca, autorytety moralne wystawiały najwyższe oceny.
ml2020.11.16 11:29
czy ktoś (administrator forum) może zbanować "pancerfaustyna", a może nie, niech się popisuje, idioci po stronie przeciwników są potrzebni
Matka Teresa z Kalkuty2020.11.16 11:19
Oj, bieda, bieda
Anonim2020.11.16 9:43
Zapomniał upomnieć się o Matkę Teresę z Kalkuty sadystkę i kreaturę jakiej swiat nie widzial
Histeria2020.11.16 9:33
Histeryczne działanie pokazuje, że jest problem.
NEOS2020.11.16 9:22
ORMO i trolownia masonska rzucila sie na temat. Srebrnik sie toczy !!!
Dam2020.11.16 9:18
No jeżeli się okaże, że Faustyna I Popiełuszko także mieli udział w ukrywaniu pedofilii, to chyba powinno to być znane. A jeżeli nie byli, to jest po po prostu argument równi pochyłej, który sam z siebie jest niewiele wart. To jakby powiedzieć, że dzisiaj PIS zakaże aborcji eugenicznej, jutro aborcji w ogóle, a pojutrze kobiety które poroniły będą lądować w więzieniach za nieumyślne spowodowanie śmierci.
Anonim2020.11.16 13:03
Dzisiaj jest inaczej - aborcja jest tolerowana, więc kobiety są masowo zmuszane przez swoich konkubentów do pozbywania się swoich nienarodzonych dzieci. Oporne są bite bez litości. Po zlikwidowaniu groźby alimentów, konkubent w 3/4 przypadków oddala się w sina dal, co nie powinno dziwić, bo kto by chciał żyć pod jednym dachem z osobą, która już raz zabiła. Skoro zabiła raz, może zabić i drugi.
Dam2020.11.16 13:47
Więc mówisz, że konkubent zmusza kobietę do aborcji, a potem oddala się w siną dal, żeby nie mieszkać z osobą, która już raz zabiła. Twoja logika mnie poraża. No ale już słyszałem od "katolików", że zgwałcona dziewczyna jest szmatą co swojego gwałciciela "zwiodła na pokuszenie", więc żaden poziom sk.rwysyństwa mnie już nie zdziwi.
Anonim2020.11.16 13:56
Tak mówię, bo znam badania z których wynika, że w konkubinatach, po przerwaniu ciąży, w 70-80% przypadków partner pozbywszy się groźby alimentów kończy "związek". Wcale to mnie nie dziwi, wszak młodzież się zateizowała, więc co mogłoby powstrzymać konkubenta, któremu świeci w oczy konieczność bulenia pieniążków na bachora przez długie dekady, co go powstrzyma przed lekkim oklepaniem paniusi gdy ta się opiera? To okropne sssyństwo, ale skoro opluwa się katolicyzm, to czemu się dziwić?
Dam2020.11.16 15:30
I nie pisz, jakby to się pojawiło przez opluwanie katolicyzmu, bo to kłamstwo. Za każdym razem, jak słyszę takie głupoty, przypomina mi się wywiad z lekarzem (niestety nie pamiętam nazwiska), który wykonał aborcję córce obrońców życia, rodzinie proboszcza i żonie któregoś "obrońcy tradycyjnej rodziny". Oczywiście wszystko to były "specjalne przypadki".
Anonim2020.11.16 14:13
Zadziwia mnie twoja logika - nie wiem co tak poniżającego dla kobiety widzisz w spostrzeżeniu, że jeśli jakiś szmaciarz zmusił kobietę do rzeczy dla niej najokropniejszej na świecie - zmusił ją do zabicia jej dziecka - czy taki szmaciarz może czuć się bezpieczny? Jego podświadomość na pewno to wie, że pewnego poranka może się obudzić, ale z nożem w gardle topiąc się we własnej krwi. Jakbym był Sędzią, taką kobietę uwolniłbym od winy i kary.
Dam2020.11.16 15:24
Widzę to, że jak ktoś jest w stanie zmusić kobietę do aborcji, to raczej się jej nie boi (bo jest na to zbyt głupi). A skoro zmusił, to znaczy że sam jest do zabójstwa zdolny. Też bym uniewinnił, ale statystyka pokazuje, że ludzie tkwią w toksycznych związkach zamiast odejść od ciemiężyciela.
Anonim2020.11.16 14:24
Nie zapominajmy o innym punkcie widzenia. Skoro kobieta - jak zapewniają proaborcjonistki - po zabiciu "czegoś" czuje "ulgę", to każdy facet powinien uciekać jak najprędzej. Jpdl, ja po zabiciu karpia czy królika żadnej ulgi mnie czuję... czym jest osoba,która po zabiciu "czegoś" bliższego nam zdecydowanie niż jakiś tam karp czy królik czuje ulgę? To psychopatka w stanie czystym, nikt nie chce sprawdzać, po czym jeszcze taka osoba poczuje ulgę.
Karol - człowiek, który był koniem2020.11.16 9:17
Napiszcie po prostu, że to lewica gwałciła młodych kleryków w Zakonie Chrystusa, że Maciel to tak naprawdę był Breżniew, a Wojtyła był od urodzenia głuchy i ślepy więc skąd miał cokolwiek wiedzieć. Po co te subtelne zabawy w eksperckie wypowiedzi księży?
Anonim2020.11.16 12:31
Maciel to człowiek CIA, realizujący politykę USA i ochraniany do zgonu mieszkał w Houston.
Anonim2020.11.16 9:08
Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta Jak donosi Super Express, w 2019 roku księża po 75. roku życia mogli liczyć na podwójną waloryzację emerytur. Poza zwiększeniem świadczeń z ZUS otrzymali oni również znacznie większą podwyżkę z Funduszu Kościelnego.
NEOS2020.11.16 9:20
A jak sie to ma do emerytury mordercow z SB. A kto wydaje SE. Czy napisal tez gdzie sa pieniadze za pokradziony nam majatek narodowy prze "dobrych ludzi". https://www.youtube.com/watch?v=TD19zjzvUdw&t=202s
fedcb2020.11.16 8:50
Nie dziwcie się. Lewacy mieli władzę nieograniczoną i przez Jana Pawła II skończyła się. Dlatego zawsze będą go atakować. Agenci lewaccy, których wpuszczono do Kościoła cały czas wprowadzają niepokój (zobaczcie, ilu jest "celebrytów" w sutannach!) a często sami są bohaterami afer! Później atak jest na cały Kościół!
rysiek2020.11.16 9:13
JPII ale i my wszyscy dalismy sie zwiesc w naszej dobrodusznosci i przepoczwarzyc tej czerwonej besti w jeszcze wieksza i krwawsza ochyde. Dlugo sie czaila i szykowala do skoku na wszystko co normalne , bo nawet nie swiete. Prosze dzisiejsza pandemie porownac do pandemi swinskiej grypy , a wlasciwie do statystyk zachorowan, smiertelnosci i cynicznym wynikom szczepien i liczbie powiklan. Czy potrzeba wtedy sie zastanawiac co to jest sWirus coronny ???
rysiek2020.11.16 8:41
jesli wszystkie media sa w rekach bezboznych , to wynika takich konfrontacji bedzie tylko jeden dla KK. Oczym my mowimy gdyby to porownac to takich "dobrych" ludzi jak Stalin, narodowosocjalista Hitler i wielu im POdobnych . A to ze w w kosciele pedofilia sdtanowi 3 promila wszystkich przypadkow a te 3 promile to w wiekszosci TW SB w KK , to tej prawdy nikt nie chce wiedziec., dzieki tym media !!!! Dawno przestalem sie dziwic klamstwa i zaklamania swiatowej "grupy trzymajacej wladze" i srodki przekazu. Plandemia , depopulacja , niewolnictwo , nedza , ubustwo , niesprawiedliwosc niesa tam czestymi i rownymi problemami i tematami.
Pokoleniie JU2020.11.16 8:07
Mamy rok 2020, co wy tu jeszcze robicie? xD
Ben2020.11.16 7:08
Wojtyle grozi dekanonizacja bo za jego pontyfikatu tysiące dzieci było gwałcone w Kościele przez księży.
Anonim2020.11.16 13:52
Jak na ponad miliard wiernych i 27 lat pontyfikatu, tysiące to bardzo, bardzo mało. Każda inna grupa społeczna lub zawodowa ma dużo więcej przypadków. W samym USA 4x mniejszym od liczby katolików, w szkołach w tym czasie nauczyciele zgwałcili sześć tysięcy dzieci. Ciekawe kto ich chroni, bo przecież w mediach ani mru mru...
ja2020.11.16 4:08
Całe szkolnictwo (kadra) jest totalnym bagnem moralnym. Niewielu jest tam ludzi zdrowych moralnie. Można to porównać do nieoczyszczonego szamba
Anonim2020.11.16 12:19
Fakt, seminaria to dno i sto metrów mułu.
Anonim2020.11.16 3:39
PRZYPOMNIJMY, JAK TO Z TZW OCHRANIANIEM PEDOFILII BYŁO. CYTUJĘ: Urzędnicy Jegendamtu – niemieckiego urzędu ds. nieletnich oddali co najmniej dwóch kilkuletnich chłopców pod opiekę pedofilów. Informacje na temat tej sprawy podała Ann-Katrin Mueller na łamach tygodnika „Der Spiegel”. W latach 60 pojawiło się powtarzane przez tzw. autorytety moralne przeświadczenie, iż stosunek płciowy z dziećmi to w gruncie rzeczy coś dobrego, pod warunkiem, że odbywa się on za ich zgodą. Mueller podkreśla, że dwóch chłopców, którzy stali się ofiarami takiego „myślenia”, to jedynie kropla w morzu patologii, jakie wówczas uznano za „normy społeczne”. Decyzja Jugendamtu skazała ich bowiem na wieloletnie cierpienie, jakie zgotowali im „dobrze sytuowani nowi rodzice”. Według niemieckiego tygodnika opisana historia to jeden z wielu podobnych przypadków. Istnieje bowiem ogromne prawdopodobieństwo, że podobny los spotkał inne dzieci, które oddano w ręce opisanych w artykule dwóch pedofilów.
Anonim2020.11.16 3:43
Jegendamt - instytucja utworzona jeszcze przez socjalistów Hitlera. Wdraża skrajnie lewicową wizję "wychowywania" dzieci, gdzie rola rodziców jest zredukowana albo zaprzeczona. Instytucja oskarżana o masowe łamanie praw człowieka, co nie powinno dziwić, ponieważ ponad 80% personelu przyznaje się do poglądów skrajnie lewicowych, a około 15% do umiarkowanie lewicowych.
pancerfaustyna2020.11.16 2:48
a to ten zapluty faszysta Popiełuszko, który dobrze, że zdechł jest jakąś świętą postacią? swoją droga to nie esbecja go zamordowała tylko CIA żeby podłożyć świnię komunie
szok^22020.11.16 6:24
Między innymi dzięki Niemu możesz wypluwać tu na forum rzygowiny, które się rodzą w twojej głowie. Za czasów esbecji nie napisał(o)byś takiego tekstu o jakimś towarzyszu sekretarzu.
pancerfaustyna2020.11.16 9:48
chcesz wiedzieć co myślę o nieświętej pamięci Popiełuszce? człowiek, którego władza PRL tolerowała chyba tylko dlatego, że ośmieszał i kompromitował opozycję. fundamentalistyczny radykał, skrajny antysemita, proto-Rydzyk, tylko być może jeszcze radykalniejszy. jego msze przypominały słynne parteitagi ONRu odbywające się w chrześcijańskich kościołach - festiwal nienawiści i szczucia. PRL nigdy nie było na rękę robienie z niego męczennika, a SB to nie byli amatorzy, profesjonalizmem prześcigając o kilka klas współczesne polskie służby specjalne. to oczywiste, że zlecenie na zamordowanie nieistotnego, niegroźnego szura, musiało pójść ze strony przeciwników komuny. irracjonalnie brutalne zabójstwo i zbezczeszczenie zwłok tylko mocniej wspiera tezę, że to była pokazówka. stał się więc ofiarą własnych sojuszników głównie. w normalnych, demokratycznych krajach Zachodu takie osoby jak Popiełuszko siedzą w więzieniach, albo są deportowane do krajów z których przybyły, bo nikt nie chce w kraju nawołujących do przemocy fundamentalistów. to że PRL go tolerował świadczy tylko o tym jak bardzo miękką i tolerancyjną miała politykę PZPR względem Kościoła w porównaniu do wszystkich innych demoludów.
pancerfaustyna2020.11.16 9:57
i bronicie go i robicie z niego świętego bo jesteście moralnie zdegenerowanymi ludźmi bez żadnych zasad i bez żadnego poczucia sprawiedliwości, tak samo jak z Wojtyły i Dziwisza, będąc klechą można robić wszystko - gwałcić, mordować, kraść, głosić totalitarną propagandę, i będziecie się do nich jeszcze modlić nawet jak wam plują w twarz ktokolwiek powie o nich prawdę jest nazywany Goebbelsem, kłamcą, wrogiem kościoła, etc., tak właśnie mówiliście o Urbanie który jako jeden z niewielu zawsze był po stronie prawdy i starał się być porządnym człowiekiem, nie zwracając uwagi na polityczne podziały, a zrobiliście z niego w odbiorze społecznym rządowego aparatczyka bez kręgosłupa gdy zawsze był kimś odwrotnym do tego obrazu tak wam się podoba wolna polska? to nie kler nam to wywalczył, tylko klasa robotnicza, która została zdradzona i wykorzystana przez pasożytów. taka jest rzeczywistość i wiedzą to wszyscy.
Japa2020.11.16 11:23
" Pancerfaustyno " Sznownna , albo "Y" . Takich ja Ty aktywistów powinni czerwoni po wyjściu z podziemi , w ramka pozłacane oprawić . Piotrowski na procesie to pikuś przy Tobie . A le i jest powód aby i przeciwnicy czerwonych , a i kolorowych też , do tych pozłacanych ramek się dołożyli .Nikt lepiej nie pokazywał prawdziwej zbójeckiej buzi potomków Stalina z terenu Polski. No i jest jeszcze jedna ważna zaleta takiego przez tą pancerną pięść ,pisania . Wolnośc i demokrcja jak panuje w Polsce . Przesadna . Bo u producentów pancerfausta za takie pisanie , zamknęli by cię w tamtejszych Tworkach
Lucy2020.11.16 2:09
Do was duchowni!!pozwoliliscie wpuścic do Kościoła lewacko bolszewickie bydło ze swoja narracja i teraz sie dziwicie że młodzież tak się zachowuje jak na marszach to tak jak by wpuścić lisa do kurnika a potem się dziwić że nie ma juz w nim kur.Ze zdumieniem patrze jak częsc duchownych podporzadkowuje sie tej antychrzescijańskiej narracji .Jeśli natychmiast nie opracujecie strategii i nie zaczniecie walczyc to Kosciół pójdzie w rozsypkę.
x2020.11.16 1:02
O ile mi wiadomo, nikt nie podejrzewa Popiełuszki ani Faustyny o kierowanie zorganizowaną międzynarodową szajką pedofili i gwałcicieli.
Ela2020.11.16 0:59
Chłopie, a co, sugerujesz, że oni też takie rzeczy mają za uszami ? Nieładnie.
ms2020.11.16 7:13
Elunia, chcesz do kunia?
Anonim2020.11.15 23:34
Jeśli 2 z 6 polskich kardynałów okazało się lachudrami to o czym ty pleciesz
Andy2020.11.15 23:26
Powinno być: leszka "ku...wy" millera (nie juniora oczywiście, bo junior raczył był zdechnąć), sławomira "ku...wy" ścierakowskiego, itd. ...
Moly2020.11.15 23:25
Jesli Faustyna i Popieluszko wspol- uczestiniczyli w najokropniejszych zbrodniach jakie mialy miejsce w historii ludzkosci: to tak. Absolutnie. To tylko o kwestia czasu kiedy kazdy kto jest odpowiedzialny bedzie obnazonony i wyciagniety na swiatklo dzienne zeby kazdy mogl widziec i slyszec. Ale... jesli nie sa odpowiedzialni : nikt ich nie ruszy.
Japa2020.11.15 23:39
No dobra . A co z tymi co im godność odbierali ? Za komucha takimi Łączkę zapełniali .Dziś łysych udają , aby im włos z glowy nie spadł
szok^22020.11.16 6:28
To pokaż mi jednego komucha obnażonego i wyciągniętego na światło dzienne matole.
Alojzy Cedzidło2020.11.16 13:11
Ale Ci się marzy , "szoku 2 ". Zresztą i mnie też . Rok 1989 był rokiem w którym trzeba było zacząć rozliczać Dziś juz jest " po obiedzie " Główni sprawcy poza zasięgiem . Zło kontynuują ich " rodziny " . A nasza wykoślawiona demokracja nie ma sposobu na normalne ich " potraktowanie . Dodatkowo mają poparcie i opiekę w Brukseli . Jedyny sposób załatwienia tych złogów komuny . to Solidarność Liczebnie taka jak 1 980 , ale pod innym kierownictwem . Bo wtedy komuchy nieżle nas wykołowali.
antylewak2020.11.16 8:52
a Jezus co zrobił, że skazali Go na karę śmierci? może też był pedofilem albo pedofili ochraniał? co , lewaki? pewnie tak było, nie??
Po 11 ...2020.11.15 23:06
Dziś Wojtyła, jutro Faustyna, pojutrze Kaczyński ...
gość2020.11.15 22:52
układanka układa się w całość. pandemia, szczepienie przymusowe, czipowanie, likwidacja gotówki przed nami ale też do tego dojdzie. prześladowanie kościoła następnie ludzi wierzących zaczyna się spełniać i to w kiedyś katolickiej Polsce.
Glaudiusman2020.11.15 22:33
Nadszedł czas walki z plugawym lewactwem, sterowanym przez potężne i wpływowe organizacje rewolucyjne, gotowe podpalić świat. Nie można spać, bo plugawcy nie cofną się przed niczym ohydnym. Należy ich pałować, tłuc i polewać wodą z armatek.
Anonim2020.11.15 22:34
Katolikiem to ty nie jesteś. Jaka to religia?
Japa2020.11.15 23:25
Bądz człowiekiem , jesli możesz rozumnym .Wiem , wiem to dla ciebie trudne . To jaki on ten " Glaudiusman " powinien być katolikiem , abyś go za takiego uznał ?
Alojzy Cedzidło2020.11.15 23:19
Ostro "pojechałeś "Glaudiusman " Ostro ale chyba zgodnie z faktami .Pozostało by się zastanowić nad skutecznością Twoich apeli . Myślę podobnie , ale tez myślę ,że nasz głoś to trochę jak głos na pustyni. 2020 rok to nie 1980 .CCCP w rozsypce . Ruski musza ię ratować . Wyszedł majstersztch . Rozwalili ( hihihi ) w Polsce komunę . Miliony Polaków dało się Wałęsie zrobić w mecenasa, czyli konia Dziś mamy i tą starą Komunę a i tą rodzinną też Za granicami CCCP istnieje pod inną nazwą .I chyba moim zdaniem, silniejsza i radykalniejsza Dodatkowo TW już nie potrzebują Mają JK , czyli jawnych kapusi. Jesteśmy wyspą , tyle że nie zieloną Na razie biało czerwoną , z walczącymi o zamiane na tęczową .A teraz o Twoim wpisie . Sposób na zachowanie wyspy z biało czerwonym sztandarem . Jest tylko jeden . Twój . Ale czy możliwy do wykonania ?Nie wiem . Nowa SOLIDARNOŚĆ , 10 milionów członków , bez Bolka i bolkowatych ........? O sytuacji kiedy by ten w USA wygrał nie myślę , Boję się .
Ostrożnie2020.11.16 9:19
Żebyś nie poplamił majteczek z podniecenia. Przyznaj się, że ci stanął jak pisałeś te brednie.
Alojzy Cedzidło2020.11.16 13:24
Mógł byś wyrażniej pokazywać adresata tych Twoich pedalskich uwag . ? Bo o uzasadnienia "tej Twojej oceny " BREDNIE " nie proszę. Was nie stać na logiczne uzasadnienie swoich zastrzeżeń. Stać Was np . na sikanie po zniczach , fluchcenia na katolików itp. A już jak by przy Was ktoś złe o Islamie powiedział , macie pełne gacie.
hm2020.11.15 22:23
Sodomici najarani, myślą że jak przykleją naklejkę na znaku drogowym to zrobią krzywdę świętemu papieżowi, który od 15 lat patrzy na nich z góry i pewnie się smuci ale nie z powodu naklejki, jemu jest was żal bo widzi że zmierzacie do przepaści
Anonim2020.11.15 22:33
Portal katolicki Fronda uwielbia sodomitów. Ostatnio byli tu sodomita Ziemkiewicz (dwie żony)sodomita Pazura (trzy żony) sodomitka Doda, sodomitka Górniak sodomita Kamiński itd...
hm2020.11.15 22:44
sprawdź znaczenie słowa którego używasz
Japa2020.11.15 23:31
Myślisz ,że da rady sprawdzić ? Burak w delegacji do Brukseli , to kto mu podpowie.? No kto? Mnie nie uwierzy....... ( dla porządku adresat "Hm")
Anonim2020.11.16 0:32
Proszę bardzo .Kto to jest sodomita. Od Frondy żeby nie było: https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
Anonim2020.11.16 13:43
No popatrz... jak trzeba, to i lewaki uznają we Frondzie autorytet. Zadziwiające. I cóż tam piszą na pierwszy miejscu? Sodomia = homoseksualizm. Oczywistym jest, że sodomita popełnia i kolejne grzechy, bo robaczywa dusza jest robaczywa w każdym aspekcie.
Anonim2020.11.16 0:31
https://www.fronda.pl/a/siedem-grzechow-seksualnych-sodomii-wedlug-biblii,88810.html
...2020.11.15 22:21
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,26513805,coraz-wyzsze-emerytury-ksiezy-duchowni-moga-liczyc-na-podwojna.html#s=BoxOpImg6 No i jak tam prawicowi katole emeryci? Nie czujecie się wydymani?
anonim2020.11.15 22:16
https://www.youtube.com/watch?v=PxAL0TbowqI&feature=youtu.be
Anonim2020.11.15 22:06
A kogo to wina? Przecież nie lewaków czy atesitów którzy nie wierzą w Boga.To wina katolików ,KK i duchownych.
Anonim2020.11.15 22:14
Wina, jak w każdym przypadku, jest tylko i wyłącznie sprawcy, a nie "katolików". Oprócz sprawcy winnymi podżegania są lewacy, bo to oni latami wojowali o prawa pederastów i pedofilów, i to oni przekonywali i zastraszali że pedofilia jest okej.
Anonim2020.11.15 22:31
Ateiści nie przenoszą księży do innych parafii aby mogli gwałcić kolejne katolickie dzieci.
Anonim2020.11.16 1:20
Pedofile ateiści nie muszą "się przenosić", ponieważ są bezkarni tam gdzie gwałcą. Są chronieni przez wpływowe media i lewicowe elity. Oczywiście, jeśli nie są księżmi.
Anonim2020.11.15 22:04
"Wszystkie te działania w konsekwencji mają natomiast służyć oderwaniu Polaków od wiary, od Ewangelii i od Dekalogu" 100% racji. Działania Kościoła i księży do tego doprowadzają.
Babcia 62020.11.15 22:05
Anonimy do kosza
§§§§§ §§§2020.11.15 22:03
W zasadzie, racjonalistom wystarczyłoby, gdyby kościół przeszedł na całkowite utrzymanie wiernych - i tylko im zakazywał i nakazywał - co tylko zechce. W takim układzie - wszelkie niegodziwości wielebnych - latałyby racjonalistom koło pędzli lub kropielnic. Gwałcicielem jest kościół - ludzie się tylko bronią.
Wierny2020.11.15 22:06
Jeszcze czego
Anonim2020.11.15 22:16
Gwałcicielami są lewaki - jawnie niszczący, zastraszający, okaleczający i zgwałcający dzieci pod płaszczykiem seksedukacji. Nikt inny nie zrobił i robi tyle dla pedofilów co lewaki.
Anonim2020.11.15 22:36
I lewaki pedofilów przenoszą na inne parafie. :-D
Anonim2020.11.16 3:36
Pedofile ochraniani przez skrajnie lewicowe elity medialne i polityczne nie muszą nigdzie się "przenosić". Wpływowi lewicowcy dbają, aby ten Element Socjalnie Bliski miał zawsze świeże dzieci do zabawy i czuł się bezpiecznie. Wystarczy przypomnieć sprawę BBC i pedofilów w Berline. Czy ktoś tam się "przenosił"? Ależ skądże.
Karolek2020.11.16 9:21
Ty to chyba lubisz opowiadać o tych wszystkich dewiacjach, co? Przyznaj się świntuszku, że najchętniej byś wszedł młodemu klerykowi do wanny...
Anonim2020.11.15 22:02
Kolejny duchowny który robi z JPII fajtłapę i naiwne łatwowierne dziecko.
Babcia 62020.11.15 22:04
Anonimy do kosza
MT(*)2020.11.15 22:01
Coraz więcej ujawnianych faktów dowodzi, że sprawcami wszelkich seksualnych i obyczajowych przestępstw w Kościele są zwykli pederaści, którzy podstępem i przy wsparciu innych pederastów dostali się w szeregi Kościoła, wyłudzili święcenia kapłańskie i udając księży dopuszczali się jak najbardziej odrażających czynów. Oni nawet nie wierzą w Boga. Mówi o tym wprost raport Watykanu w sprawie wyrzuconego z Kościoła byłego kardynała McCarrika. I to tych pederastów należy jak najszybciej wyrzucić z Kościoła a kolejnym uniemożliwić wstęp do seminariów.
Wszystko2020.11.15 22:06
to robota SB
Babcia 62020.11.15 22:10
Hasła ze strajku kobiet przypominają się... Tylko z zastosowaniem do MT(*).... Powiem inaczej: Trolle niech wracają do mocodawców
Polak Narodowy Katolik2020.11.15 22:01
Kto z Was nie kicha na info od pedałów?
Lekarz psychiatra2020.11.15 22:00
Komuchy i idioci z TVN poproszę pojedyńczo.
Anonim2020.11.15 21:59
Dokładnie, propaganda Goebbelsa przeciw kościołowi.
Janina2020.11.15 22:01
Jasne. Raport wydany przez Watykan to też propaganda, tysiące molestowanych i gwałconych dzieci to propaganda. Jeśli jako katolik patrzysz obojętnie na gwałcenie dzieci, to nie masz prawa się nim nazywać.
Anonim2020.11.15 22:19
Tak, to propaganda. Sądy w USA uznały winę nie "tysięcy" a tylko 252 księży, w 80% pederastów. W tym zaledwie mniej niż 100 dopuściło się gwałtu. W tym samym okresie w szkołach niespełna 10 tysięcy nauczycieli dopuściło się gwałtu na uczniu. Kto ich ochrania, skoro nie słuchamy w Mediach o kolejnych aresztowaniach?
Lolita2020.11.16 2:59
spokojnie z tymi tysiacami dzieci skad debilko księża mogli wziasc te tysieće dzieci czy tuman zastanawia sie co pisze?
Anonim2020.11.15 22:14
Lubisz dzieci?
Coś drgnęło...?2020.11.15 21:56
"Ksiądz, który groził bronią uczestnikom Strajku Kobiet, został odwołany z parafii w Czernikowie, ale krótko później dostał pod opiekę nową parafię. To jednak nie spodobało się wiernym - po tym, jak podano informację o nowym proboszczu, ostentacyjnie wyszli z kościoła"
hahaha2020.11.15 21:59
Bzdura, lecz się.
A2020.11.15 22:02
merytorycznie tak bardziej
POPELINA LEWACKA2020.11.15 21:56
AHAHHhhhhh huhuhuuu TVN podało pierdoły i GW potwierdziła! Społeczeństwo pulsuje!!! BURZA! Wychodzą na ulicę aby zlikwidować KK!!!!!!!!! Po czym się obudziłem z ręką w nocniku, bo każdy nic nie wiedział albo zapomniał.
Sebastian2020.11.15 21:55
Siostry gwałcone na misjach W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maria O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu. Wszystkie informacje podane wyżej stanowią streszczenie raportu Siostry Maury O'Donohue, która była na misjach w 23 krajach. Papież Franciszek potwierdził publicznie liczne fakty gwałtów dokonanych przez katolickich duchownych na zakonnicach. Podanie powyższych faktów nie ma na celu zwalczanie kościoła, a jedynie jego oczyszczenie. Nigdy nie umieściłbym nieprawdziwych informacji.
Obywatel POLSKI2020.11.15 21:57
Przeczytałem tego faka 1,5 linijki i mam gdzieś. HAHAHAHAHAH
Janina2020.11.15 22:02
To książka dziennikarza, który wszystko poparł dowodami.
Pisowiec serio2020.11.15 21:53
Oglądam dziś HBO GO i mam brukowe info gdzie???? Tam właśnie jak każdy.
Anonim2020.11.15 21:52
Skąd w piss taki wysyp głupków?Oni się tam przyciągają jak magnes
Iza2020.11.15 21:41
Katoliccy komentatorzy to idioci, czy udają debili? McCarrick to nie jedyny skandal. Problemem kościoła jest ogólnie przestępczość seksualna. Gwałcenie kleryków -dorosłych mężczyzn to też przestępstwo seksualne. Nieważne ile lat ma ofiara, jakiej jest płci i w jakiej relacji ze sprawców, gwałt k...a to gwałt. Wojtyła o tych gwałtach wiedział i podpisał nominację.
Włściciel swojego mieszkania2020.11.15 21:58
sr am na to i co mi zrobisz?
***2020.11.15 22:00
Ten artykuł, to właśnie jest o takich jak Ty. Doskonale was opisuje..........a Wojtyła wiedział, tylko nie powiedział, a to było tak........ i tu się pojawiają twierdzenia tych co lepiej "wiedzą". To może teraz Ty, powiedz nam coś o swoich grzechach.......czy może od razu rzucaj kamieniem........a gwałcenie to problem nie tylko w Kościele.
skuter2020.11.15 21:31
Zapewne kościół upadnie Jednak nie będzie to trwałe Zostanie odbudowany na krwi męczenników Dla lewaków to brzmi jak sf Jednak jest to prawda Ponieważ mimo wielu zawirowań jest zbudowany na prawdzie A tą prawdą jest sam Jezus Biedni głupcy ,którzy myślą że Go zwyciężą
Anonim2020.11.15 21:41
Jezus to żyd
MT (‿ˠ‿)2020.11.15 21:41
Doznałeś takiej wizji po pijaku?
Polak2020.11.15 21:29
Owszem panie Skrzypczak, wasza propaganda coraz mniej wpływa na ludzi, a przestępstwa waszych "świętych" wychodzą na jaw. I w żaden sposób tego nie powstrzymacie :)
Polak2020.11.15 21:40
Ty się zajmij lepiej przestępstwami bolszewików i żydo-komuny. Tyle krzywd ludzkich ile oni wyrządzili, to nikt wam ie dorówna.
Polak2020.11.16 8:00
Nie podszywaj się pod Polaka, pisowski trollu.
Anna2020.11.16 11:43
A ty lewacki pomiocie co robisz na tych stronach tylko kłamiesz i trollujesz.
Były ministrant2020.11.15 21:25
W żargonie kapłańskim „pójście na kremówkę” oznacza iść molestować ministranta.
Anonim2020.11.15 21:27
Tyle kremówek opie...lili, że cukrzycy podostawali.
basetla2020.11.15 21:20
To kto w końcu przez ćwierć wieku zajmował Tron Piotrowy: święty, dureń, czy aktor?
Anonim2020.11.15 21:18
Nie widzę sensu w krytykowaniu Faustyny, bo nie bardzo nawet wiem kto to był. Aczkolwiek zapewne była to jedna z nawiedzonych bab, które zwykliscie nazywać świętymi Hahaha.
Kamil2020.11.15 21:16
Ale to jest piękne. Jeszcze niedawno jak szkalowano papieża w internecie to ludzie się oburzali a dzisiaj ci sami ludzie przyznają racje, ze to był wielbiciel pedofilii i krytyka Jana Pawiana 2 wyszła z internetu i ma miejsce na ulicach i w telewizji. Cieszę się, ze ludzie otworzyli w końcu oczy i uświadomili sobie, ze żaden z niego święty nie był tylko zwykły krętacz i hipokryta. Gardzę Janem Pawlem 2. Pozdrawiam
hahahah2020.11.15 21:19
90% społeczeństwa nie wie o co chodzi.
Lennon2020.11.15 21:15
Faustyna nie molestowała i nie ochraniała pedofilów.
anty tVN2020.11.15 21:18
JPII też nie.
Anonim2020.11.15 21:26
Fakt. JP2 nie molestował pedofili, tylko ich awansował i ignorował doniesienia o tym co robią.
Anonim2020.11.15 21:13
Bracia w wierze! Szykujcie się na walkę okrutną, bój bez nadziei zwycięstwa. Szykujcie się na śmierć chwalebną, otoczeni wałem martwych wrogów Świętej Wiary Katolickiej, stojąc po kostki w krwi nieludzkiej! Szykujcie się na czyny bohaterskie, o jakich świat nie słyszał. Kto przeżyje wolnym będzie, Kto umiera wolny już!
Wojtek Polak2020.11.15 21:12
Codziennie włączam sobie transmisje z pogrzebu Jana Pawła 2 i się masturbuje.
kacapy za Ural2020.11.15 22:37
Czyli z ciebie niezły kacap-bolszewik .
Anonim2020.11.15 21:04
Nawet najgłupsze dziecko wie, że to lewaki ochraniają pederastów (miłośników chłopców) oraz tuszują ich wybryki.
Anonim2020.11.15 21:08
Lewaki ochraniają kler? Pierwsze słyszę.
Anonim2020.11.16 1:22
A kto ochraniał McCarricka w latach gdy dopuszczał się molestowań? Ci co wtedy wojowali o Prawa Pedofilów, czyli lewaki.
Anonim2020.11.15 21:03
Jakby nie usunięcie zboczeń seksualnych z listy chorób, pod wściekłym naciskiem LEWAKÓW, w grudniu 1973, nie byłoby tylu przypadków homoseksualnej pedofilii.
Anonim2020.11.15 21:07
Gdyby jeszcze kleruchów zdelegalizowali...
Anonim2020.11.15 21:10
To byśmy z nimi walczyli na śmierć i życie. Grzmijcie bębny, ryczcie działa, Dalej! Dzieci w gęsty szyk! Wiedzie hufce wolność, chwała, Triumf błyska w ostrzu pik! Leć nasz orle w górnym pędzie, Sławie, Polsce światłu służ! Kto przeżyje wolnym będzie, Kto umiera wolny już!
Anonim2020.11.15 21:14
Jednemu chwała innemu gała.
Polak Narodowy Katolik2020.11.15 21:01
Każdy wie, ze to kłamstwa. Tylko pędzie i komuchy się emocjonują.
Prwdziwy Polak Europejczyk2020.11.15 21:04
Każdy od dawna wie, że to prawda. Tylko katokanalie i neonaziole się emocjonują.
Anonim2020.11.15 21:01
Jan Paweł II nic nie wiedział, Wojtyła to przed nim ukrywał!
MT(*)2020.11.15 21:00
Bez najmniejszych wątpliwości widać, że homoseksualizm stał się źródłem największego zła drążącego naszą cywilizację. Zło to bierze się stąd, że wszystko co odbywa się wbrew naturze, a usiłuje udawać, że jest zgodne z naturą, musi opierać się na obłudzie, zakłamaniu i nienawiści do wszystkiego i wszystkich temu przeciwnych. Problem nabiera ostrości: albo oni, albo my. Ich jest tylko kilka procent, tęczowi lewacy są wrzaskliwi, wulgarni, agresywni. Nas normalnych jest zdecydowanie więcej. To my mamy za sobą wspaniałą cywilizacyjną przeszłość, bez nas ludzkość nie będzie miała żadnej przyszłości. Penetrujący sobie odbyty nie zapewnią biologicznego przetrwania gatunku ludzkiego. I dlatego, my, normalni ludzie naszej cywilizacji, musimy przeciwstawić się wulgarnym wrzaskom zdegenerowanego lewactwa światowego występującego teraz już nie pod czerwoną, lecz pod tęczową szmatą.
MT(‿ˠ‿)2020.11.15 21:07
Wbrew naturze są także: prąd elektryczny, współczesna medycyna, samochody, telefony. Wszystko to jest niezgodne z planem bożym.
MT(*)2020.11.15 21:26
Mniemam, że usiłuje mieć ze mną do czynienia jeden z lewacko - tęczowych idiotów. Charakterystycznym dla tej populacji szczurów jest ich ideologiczny wrzask, zero faktów i masa wulgaryzmów wynikająca z ubogiego słownictwa.
MT (‿ˠ‿)2020.11.15 21:34
Każdy ocenia po sobie, zatem współczuję...
Karol z krypty2020.11.15 20:59
Nie wiedziałem, nie znałem się, zarobiony byłem!
Anonim2020.11.15 20:58
Lepiej nie stawiać Popiełuszki w jednym szeregu z obrońcą pedofili i schizofreniczką.
Anonim2020.11.15 21:00
Już nie wymyślaj. Nikt nie stawia Popiełuszki w jednym szeregu z Lempart.
Anonim2020.11.15 21:04
A szkoda, znacznie lepsze towarzystwo niż wariatka Faustyna i obrońca Pedofili JP2
Jarek2020.11.15 20:55
Te wszystkie głosy "obrony" są histeryczne. Jak to jest z tym, że prawda obroni się sama. Może by się obroniła, gdyby nie Dziwisz. Teraz Dziwisz broni siebie - niby broniąc dobrego imienia JPII i KK. Ale efekt jest dokładnie odwrotny. Przykład NYT: https://www.nytimes.com/2020/11/14/world/europe/john-paul-vatican.html
Przesadzasz, Skrzypczaku, z tą Faustyną2020.11.15 20:54
Faustyna raczej nie była okazem zdrowia psychicznego, ale to nie przestępstwo ani nawet powód do wstydu.
hahaha2020.11.15 20:53
TVN w tramwaju lub autobusie nazywany jest piedoło-stacją. To telewizyjny brukowiec. Nie musi Kościół bać się brukowców. Po poinformowaniu populacji, ze to informacja brukowa wszyscy zapomną po trzech tygodniach. hehehe
Patriota2020.11.15 20:51
Ignorujcie te informacje to same zdechną jak strajk kurev.
Redaktor TVP2020.11.15 20:51
Ojciec Święty nic nie wiedział - jak Boga kocham!
Anonim2020.11.15 20:50
Obrońcy twierdzą , że JP II nic nie wiedział.A zanim został papieżem to mieszkał na księżycu? W ten sposób robicie naszemu papieżowi " niedzwiedzią przysługę" bo to poza wszystkim był inteligentny człowiek
Dziennikarz TVN2020.11.15 20:49
Kłamaliśmy w naszej TV każdego dnia i teraz atakujemy KK fake newsami. Świnie z nas nad świniami!
Polak2020.11.15 20:46
Przeciętny "Kowalski" ma takie informacje od lewaków w dvpie. 90% nie słyszała o niczym. Emocjonują się tym tylko komuchy.
Anonim2020.11.15 20:45
im mocniejsze fakty tym gorzej dla faktów.Banda zakłamanych cymbałów
Katolik2020.11.15 20:50
Człowieku, wiesz gdzie mam twoje/wasze "rewelacje"? No to dobrze, ze wiesz.
matis892020.11.15 20:41
K.Kat. jako organizacja przestępcza.
Pleban2020.11.15 20:45
Straszne, ale prawdziwe!
Torchwood2020.11.15 20:39
Możliwe - jeżeli okaże się, że Faustyna albo Popiełuszko kierowali instytucją chroniącą pedofili.
Anonim2020.11.15 20:58
Chodzi ci o BBC, latami ochraniające pedofili i dostarczające im dzieci w pożądanej ilości?
Torchwood2020.11.16 8:01
Jak ostatnio sprawdzałem, to nikt dyrektorów BBC nie nazywał świętymi, nie mieli ulic w każdym polskim mieście, nie ma dogmatu nieomylności dyrektora BBC, a samo BBC nie twierdzi, że realizuje na ziemi misję nieomylnego boga.
Anonim2020.11.16 15:13
Za to realizuje Misję przez gigantyczne tuby medialne i propaguje Lewicę na spektakularną skalę.
Anonim2020.11.16 15:14
Sugerujesz, że to że "nie mają ulic" w czymkolwiek ich usprawiedliwia?
Anonim2020.11.15 20:59
Chodzi ci o lewackie władze miasta Berlin, przez lata przekazujące "pod opiekę" dzieci pedofilom, z pełną świadomością że będą gwałcone, niszczone i zmuszane do samobójstw?
Anonim2020.11.15 21:12
jasne, na pewno Lempart to zbada
Brawo!2020.11.15 20:33
Teraz trzeba nagłośnić bliskie kontakty Wojtyły z demonicznym szefem Legionu Chrystusa!
Walka trwa2020.11.15 20:29
Jeśli kto wyżej stawia pedała biedronia niż Wojtyłę co przeżył IIWS to sam siebie niszczy... i tyle.
Uwielbiam Kaczyńskiego2020.11.15 20:27
komuchy skończą jak Blida, syn Millera lub Adamowicz. Tak mi się wydaje.
Karol "Nic nie wiedział" Wojtyła2020.11.15 20:27
ma już wizerunkowo przechlapane.
WAL kmiotów!!!2020.11.15 20:25
Nie takie cvele atakowały kościół i nic. teraz też będzie wielkie nic jak ze strajku kobiet lub KOD.
"...jutro Faustyna Kowalska..."2020.11.15 20:25
Chodzi o chorobę afektywną dwubiegunową, na którą cierpiała Kowalska? Przecież to nie jej wina.
Katolik2020.11.15 20:24
Niewiele nam katolikom zrobili, ale trzeba odpowiedzieć równie silnym ciosem. I odpowiemy.
Anonim2020.11.15 20:20
OCZYWIŚCIE! Wszyscy umoczeni w SZAMBIE zwanym KK powinni zniknąć z przestrzeni publicznej! Zerwać konkordat! Dobra kościelne przeznaczyć na naukę, edukacje i służbę zdrowia. Bądźmy wreszcie Wielkim Narodem!
Pawel2020.11.15 20:29
Anonim czy masz dowody na to ze caly KK to szambo? Jestem pewien ze nie masz wiec nie klam i rzucaj falszywych oskarzen. Czy nie wydaje ci sie dziwne ze zadna inna profesja nie jest oczyszczana z pedofili a zgodnie z danymi statystycznymi pedofile sa w kazdym zawodzie? Pomysl moze a potem pisz.
Anonim2020.11.15 20:35
Poczytaj sobie historie kościoła a potem pisz! W religii chodzi tylko i wyłącznie o WŁADZE.
Anonim2020.11.15 21:08
Trzeba być kretynem, aby wierzyć w tak głupią propagandę. Jest dokładnie inaczej - to Władzom/Elitom zależy na zlikwidowaniu religii bo nic tak nie utrudnia wyzysku, jak religia. Bez religii człowiek staje nagi i bosy przed Komisją Poborową albo Urzędem Skarbowym i już po nim.