01.07.20, 09:25Screenshot Youtube - Wydawnictwo Esprit

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski: Homolobby niszczy Kościół od środka

Komentarze

Tylko Balować ale tak jak pierwszy Hermetyk2020.07.1 16:10
Pierwszy wygląd człowieka we wszechświecie to był wygląd Białej kobiety bez piersi, pierwsza istota jaka była to był mężczyzna, dla tego program penis trzeba programować w wieczność żeby umacniać program. Właściwy mężczyzna - klon pierwszego Czyli samego Boga - nie może widzieć w Drugim takim jak on Kobiety. Kobieta Może pożądać tylko jednego ciała z penisem w wieczności - jeśli jest głodna przyjaźni lub drugiego ciała - może dostać tylko takie które urodziło się bez penisa i było kobietą - Bo mężczyźni bez penisa też się rodzili na polecenie Jezusa. Jak by wasi Bracia z zaświatów - Krzyżowcy nie stracili rozumu po napiciu ze średnio świętego Grala to by wiedzieli że pocałunki Jezusa to nie czystość. I nie uznali by razem z ówczesnymi Papierzami Że Nowe przymierze - To przekłamanie Nowej Ewy że grzech pierworodny jest tą właściwą naturą z którą nie należy walczyć. Ostatecznie Brody: - jeśli mężczyzna jest w wieku kobiety to się wyrównuje, Jeśli jest powyżej pięciu lat starszy - Kobieta nie kocha takiego mężczyzny za wygląd - W oczach Boga Diabła Nie ma w takim małżeństwie miłości.
Piotr Brochwicz2020.07.1 12:39
Niestety coraz bardziej przeraża mnie Ksiądz Isakowicz Zaleski. Skuteczniej niż wszyscy wrogowie Kościoła , wraz z redaktorem Terlikowskim, oczernia cały Kościół w Polsce i to bez żadnych konkretów, dowodów. Wydaje się ,że w jego oczach tylko on sam jest w bieli.
Natalja Siwiec2020.07.1 13:21
Ten kościół nie jest prawdziwy - bramy piekielne przemogły go we wszystkich płaszczyznach.
Glaudiusman2020.07.1 11:43
Kto popełnia tak ciężkie grzechy jak zboczenia seksualne jest faktycznie poza Kościołem i jest niewolnikiem grzechu. Zsuwa się w przepaść. Oni już sami podnieść się nie mogą. Należy i trzeba się za takich modlić, aby nie zginęli na wieki.
AAAtomek2020.07.1 10:28
Trzymam kciuki żeby w kościele się nic nie zmieniło. Tym szybciej upadnie.
Anonim2020.07.1 9:40
Ci ludzie powinni opuścić Kościół, bo w sensie istotnym już poza nim są!