26.08.20, 15:46Fot. screenshot - YouTube (Polskie Radio)

Ł. Schreiber: Razem z rekonstrukcją rządu spodziewajmy się ofensywy programowej

Przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber udzielił wywiadu portalowi wPolityce.pl, w którym przekonuje, że następstwem rekonstrukcji rządu Zjednoczonej Prawicy będzie przeprowadzenie ofensywy programowej. Jak podkreśla polityk, obóz władzy nie chce tylko administrować krajem, ale chce go reformować.

- „Dla nikogo nie jest zaskoczeniem, że chcemy realizować ambitne zadania, że naszym celem nie jest tylko administrowanie krajem. Po pierwsze, stoimy przed wielkimi wyzwaniami związanymi z kryzysem gospodarczym, który powoduje pandemia koronawirusa. Po drugie, chcemy – tutaj nie odpuścimy – pewnych reform systemowych i to jest sprawa także zupełnie oczywista” – mówi portalowi wPolityce.pl Łukasz Schreiber.

Minister wskazuje, że chodzi o te reformy, które zostały zapisane w programie Prawa i Sprawiedliwości, i z którymi partia rządząca szła do wyborów. To m.in. reforma wymiaru sprawiedliwości, reforma w administracji a również reforma na rynku medialnym.

Polityk potwierdza również, że rekonstrukcja rządu będzie oznaczała zredukowanie liczby ministerstw, co pozwoli skuteczniej wprowadzać zaplanowane reformy.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Anonim2020.09.4 22:19
PiS to potworna afera Cowid 19, to oszustwo wobec narodu
Anonim2020.08.26 21:54
Ta łajba ze zmurszałego drewna nabiera coraz więcej wody? PO afera VAT? PiS afera COV-19? Polski racja to Konfederacja?
Anonim2020.08.26 21:51
Ta łajba z drewna nabiera coraz więcej wody? PO afera VAT? PiS afera COV-19? Polski racja to Konfederacja?
Przynajmniej nie pierdzi w tramwajach, autobusach.2020.08.26 17:00
Zdesperowany parch Keller-Krawczyk już jest na wylocie. Nie wie jak na siebie zwrócić uwagę: Paljak, kretynizacja, Urszula, seks kamerki, szybka randka, oficer LWP, Agnieszka, mordechaj, itp., itd. - YEBNIĘTY na dobre! I bardzo dobrze. Niech klika, czasu nie zatrzyma ch.... strzeli wcześniej niż mu się to wydaje.
Szybka Randka2020.08.26 16:20
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
Polak2020.08.26 16:11
Ofensywa pisowskiej mafii już się zaczęła: krewniak cykora Adrianka dostał posadę na kolei, ponieważ ma znakomite uprawnienia - potrafi machać łopatą, jest emerytem i krewniakiem cykora Adrianka.