24.05.20, 11:00Screenshot Youtube - tajne komplety

,,Lawendowa mafia w Kościele czuje się bezkarna''. Przed Sekielskim o jej szkodliwości mówił już ks. Isakowicz-Zaleski

Najnowszy dokument braci Sekielskich o zbrodniach gejów pedofilów cieszy się ogromną popularnością. W dokumencie tym, co wkurzyło lewicę i gejów, wystąpił ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który od lat przestrzega przed szkodliwością homo mafii niszczącej Kościół katolicki od środka.

Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski w wywiadzie udzielonym Tomaszowi Terlikowskiemu (rozmowa została zamieszczona w zbiorze wywiadów „Tylko prawda nas wyzwoli. Przyszłość Kościoła katolickiego w Polsce” opublikowanych staraniem wydawnictwa Fronda) stwierdził, że lustracja w Kościele, do której nie dopuścili niestety hierarchowie, pozwoliłaby wykryć w Kościele jednostki patologiczne, odpowiedzialne za problemy (uzależnionych, niemoralnych, zboczonych), bo Służba Bezpieczeństwa werbowała na swoich tajnych współpracowników jednostki, na które miała kompromitujące materiały w tym i homoseksualnych pedofilów.

W wywiadzie dla Terlikowskiego ksiądz Isakowicz-Zaleski oskarżył arcybiskupa Dziwisza, że ten, wbrew nauczaniu Kościoła katolickiego, akceptował księży gejów i nie chciał ich ujawniać. Otwarty na gejów miał być zdaniem duchownego arcybiskup Józef Życiński.

Zdaniem księdza Isakowicza-Zaleskiego homoseksualizm w polskim Kościele jest większym problemem niż współpraca z bezpieką. Problem ten w opinii duchownego narasta i dziś już 1/3 seminarzystów ma być gejami. Tak przerażająca rzeczywistość jest wynikiem tego, że hierarchowie odpowiadają za politykę przyzwolenia na przyjmowanie gejów do seminariów, a geje dobrze czują się w tylko męskim towarzystwie.

Według księdza Isakowicza-Zaleskiego polski Kościół opanowywany jest przez lawendową mafię gejów, w ramach której geje biskupi i geje przełożeni zakonów faworyzują innych gejów, wzajemnie się wspierają, umożliwiając kariery tylko gejom.

W opinii księdza Isakowicza-Zaleskiego niektórzy przełożeni seminariów świadomi łamią zakaz przyjmowania do seminariów gejów, również po to, by zyskać w nowo przyjętym do seminarium homoseksualiście partnera seksualnego.

Ksiądz Isakowicz-Zaleski uważa, że bezkarność gejowskiej mafii w Kościele katolickim „jest ogromna, bo geje są na wysokich stanowiskach w Kościele polskim i w Watykanie”. Przykładem bezczelności i bezkarności gejów w Kościele jest postać arcybiskupa Juliusza Paetza, który molestować miał według duchownego kleryków – o czym powszechnie było wiadomo. Ofiary hierarchy, które złamały zmowę milczenia, zniszczono. Mentalność korporacyjna (czyli niedostrzeganie patologi w swoich szeregach, tylko cudzych, bronienie swoich przed odpowiedzialnością) powodują, że kler nie może dokonać samooczyszczenia.

Zdaniem duchownego za skandale pedofilskie w Kościele odpowiadają homoseksualiści, którzy są nadreprezentowani (w stosunku do swojej obecności w populacji) wśród pedofilów – choć w populacji jest ich 1% to wśród duchownych pedofilów w USA 80%, a w Polsce 60%.

Jan Bodakowski

Komentarze

dz2020.05.25 13:12
A może ktoś wie i powie. Do których seminariów szli wyrzuceni klerycy ? Którzy biskupi przyjmowali z radością tych, którym powiedziano w innym seminarium, że się nie nadają do kapłaństwa. Albo w których zakonach opiekunem nowicjuszy był jawny pedał i z otwartymi ramionami czekał na takich ?
monia2020.05.25 10:52
duża częsc księży w Watykanie to geje i pedofile gejowscy
Damian2020.05.25 9:29
Lawendowa mafia jest immanentną cechą Kościoła Katolickiego
dz2020.05.25 13:15
chyba nie wiesz co słowo "immanentna" znaczy
uhm2020.05.25 8:38
Siekielscy pokazują pedofilię księżowską a nie gejowską. A gej nie może być księdzem.
kalinka2020.05.25 8:51
nie może ale są
Urszulka2020.05.25 7:25
O pedofilii gejowskiej trzeba mówić głośno bo nawet Sekielscy ją pokazują
Moly2020.05.25 0:51
Nie lewandowa tylko PEDOFILSKA !!!! Ci ktorzy nie chca tej prawdy uslyszec sa odpowiedzialni za cierpienia wielu dzieci. Wyszukiwanie kolorow dla pedofilii w kosciele katolickim to jest tak samo jak uczestniczenei w tych zbrodniach. Ten ksiadz sie opowiada po stroneie nie-prawdy.I wiele osob to widzi! Zamiast latac jak maniak szukajac kozlow ofiarnych: zobaczcie prawde i skale zjawiska przemocy seksulanej ktora pokrywa koscil katolicki. Zamaist politykowac i wymigiwac sie od odpowiedzialnosci: CHOCIAZ RAZ ZROBCIE DOBRY UCZYNEK W SLUZBIE PRAWDY!!! Inaczej: jestescie wspolwinnii!!!!
gośka2020.05.24 22:29
brednie...ja byłam dziewczynką i byłam molestowana przez 3 kolejnych wikarych w parafii...i nie byli homo...jak zwykle gardzą dziewczynkami - ofiarami...dno i porzyganie
Beno2020.05.24 23:18
To czego nie idziesz do sądu? A jak nie to podaj nazwiska tych księży i miejscowość, i lata w których się to działo. Bo to co wypisujesz to zwykłe pomówienia, za które już powinnaś beknąć. A ponadto twoje bolszewickie poglądy znamy, więc nie opowiadaj, że miałaś kontakty z kościołem i księżmi - tylko idiota uwierzy.
Reytan2020.05.24 17:43
Wszyscy znani antypolscy komunisci na tym forum, popieraja tego podejrzanego ksiedza.
kgb2020.05.24 18:10
lekarze psychiatrzy przyjmują bez skierowania, wykorzystaj szansę
Reytan2020.05.24 17:38
Wycofuje niniejszym poparcie dla ksiedza Zaleskiego,bo duzo swiadczy za tym,ze stal sie masonem. Normalny katolik nie przyaczalby sie nigdy do komunistycznych kampanii,ktore chca zniszczyc calkowie Kosciol. Zaleski jest wybitnie inteligentnym czlowiekiem,a wiec glupota czy naiwnosc ,badz niewyrobienie polityczne go usprawiedliwiac nie moga.
kgb2020.05.24 18:16
obchodzi to konia na Helu
oficer LWP2020.05.24 18:31
towarzysz pisowiec szybko przyłączył się do grona opluwaczy ks Isakowicza-Zalewskiego, jak guano zawsze z nurtem
Jan Radziszewski 2020.05.24 15:42
żyd Lech Keler itd zapewne ucieszy cię wieść i tzw zboki Lucyfera pocieszę - was kara wkrótce spadnie na Sekielskiego z powodu szkalowania KK i jego wrednych planów zniesławienia św. Jan Pawła II wtorek, 19 maja 2020 19 V 2020 Sekielski umrze dokładnie 10 października 2020 Wtorek, 19 maja Zapisz dziecko - Dobrze dziecko, skoro to Cię nie satysfakcjonuje do końca to Sekielski umrze niż będzie rocznica wyboru Jana Pawła II. - Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste. - Panie Jezu, nie gniewaj się, a jakby tak była dokładna data?, dokładny dzień? - A jaki byś chciał dzień, dziecko? - 10 października 2020. - Tak, dziecko:) Poważny tym razem uśmiech Pana Jezusa. - Dziękuję Panie Jezu, Chwała Tobie Chryste. Dziękuję. -:) Pan Jezus się ze mnie śmieje. - Panie Jezu, Ty się ze mnie śmiejesz, ale ów Sekielski umrze naprawdę 10 października tego roku? - Tak dziecko, 10 października 2020 nastąpi jego zgon. - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste Królu. Cześć i Uwielbienie Bogu Ojcu. -:) Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski To cóż panie Sekielski, zostało Ci ponad cztery miesiące życia. Dokładnie cztery miesiące i dwadzieścia dni. Korzystaj z życia i ciesz się sukcesem intensywnie bo aż przez prawie pięć miesięcy. Nażyj się na całego kolego. Trzeba będzie umrzeć w smoleńską półrocznicę, w którym to Smoleńsku brało udział państwo Izrael, wielki wróg Polski i Polaków. Jak ktoś tak kocha Polskę genetycznie jak Ty to musi być i data dobra. Widzisz, nie jesteś zlekceważony jak kto podrzędny. Masz dobrą datę. Oszczędzono Ci też trudu bo człowiek na tej ziemi musi się trudzić, a Ty już nie będziesz musiał aby dorzucać paliwa na rocznicę wyboru Jana Pawła II w 100 lecie Jego urodzin. Może zaczniesz, ale nie skończysz. No, wszakże się tym pocieszysz, że nie wszystek umrzesz ( non omnis moriar) bo zostaną po Tobie Twe dzieła. W rzeczy samej to Cię mogę zapewnić, nie wszystek umrzesz. Tylko rzecz polega na tym iż raczej będziesz w miejscu gdzie będziesz chciał umrzeć i to jak najbardziej wszystek, ale nie będziesz mógł. Będziesz umierał nie mogąc umrzeć. I na tym polega problem. Ale póki co ciesz się życiem. Nie wiem czy życzyć Ci abyś się zdrowo odżywiał. Ciesz się swoją urodą, może będą tacy co w niej zagustują, w tym przede wszystkim niewiasty. Urodą, która przywodzi na myśl państwo Izrael, choć jest to jakaś odmiana arabska wręcz. Coś jak Saudowie?, kryptożydzi.
Damian2020.05.25 9:30
grozisz, straszysz czy obiecujesz?
ryszard2020.05.24 15:11
Jeśli jest 40% normalnych to czemu nie naplują reszcie w mordę i nie odejdą tworząc własne prawdziwe parafie, własne zakony itd.przecież nie mamy innego wyjścia, bo jako kościół zostaniemy potraktowani jednolity gnój i zaprzeczenie człowieczeństwa. Prawdziwi duchowni - MUSICIE.
oficer LWP2020.05.24 14:34
w ten sposób zniszczono mówiącego o pedofilii w kościele ks Międlara z tym, że do pomocy w jego niszczenia zaangażowali się chłopcy z PIS+PO+PSL+SLD+RAZEM+.N oraz wszelkiej maści TVP+TVN+Polsat+Superstacja+Repubika+ Trwam, wszelkie rozgłośnie radiowe oraz niezawodne Onety, Interie, WP, Dziennik , Gazeta Wyborcza i inne łajno nie ujmując nic takim tworom jak "bezmiar niesprawiedliwości", jedyny, który bronił Międlara był Isakowicz-Zalewski, naet największy katolik PIS Terlikowski z Frondą na czele byli w ataku na Międlara bardzo pomocni
kalinka2020.05.25 8:50
a biskupi mówili mu nie mów o naszym pedalstwie i pedofilii to będziesz mógł dalej być księdzem, jak śmiał wymieniać Petza, Gila, Wesołowskiego i innych pedałów i pedofili w kościele, a mógł siedzieć cicho
kgb2020.05.25 8:55
negatywna ocena komentarza świadczy,że bywalcy i wielbiciele Frondy dalej stoją po stronie pedofili i homosiów w kościele a każdego, który o tym mówią są w imię katolickiej prawd y zniszczyć
Michal2020.05.25 9:33
Też mi żal Międlara. Świetnie umie robić loda. Po prostu można odpłynąć jak on pracuje swoim językiem.
matis892020.05.24 14:30
Gejowsko-pedofilska, masońska mafia w Watykanie i poza nim ma się dobrze bo może liczyć na plecy i parasol Bergoglio Fałszywego Proroka Nie Katolika.
STANISLAW2020.05.24 14:07
Nie domagam się od ks.Zaleskiegop publikowania nazwisk, bo zniesławianie to antychrześcijanska metoda i duchowe zabójstrwo czlowieka, "zabijanie słowem złym jak nożem". Ale chcę mieć jakieś sygnały, że on, jeżeli wie, to działa jakoś konkretni, upomminając twarzą w twarz lub w sądach kościelnych i cywilnych.
Beno2020.05.24 13:58
Tak, w Kościele za naszą zachodnią granicą - cała zachodnia Europa i USA - jest ich dużo. Ale w Polsce nie wydaje mi się, że jest ich aż tak dużo a tym bardziej pedofilii. Były oazy, rekolekcje dla ministrantów - nigdy nie słyszałem za czasów, gdy kościoły były pełne od moich rówieśników, by ksiądz dobierał się do niego, by mu wyrządził krzywdę. Ksiądz dla wielu młodych był idolem, który poświęcał czas ministrantom, młodzieży. Ani Terlikowski, ani Zalewski nie są w tym temacie dla mnie wiarygodni. Znam środowisko księży krakowskich. nigdy nie słyszałem, by ks. Zalewski zajmował się młodzieżą, ministrantami, prowadził dla nich rekolekcje. Niech ten niby duchowny zajmie się lepiej głoszeniem Chrystusa i zachwycaniem Jego osobą i misją zbawczą młodych ludzi i nie tylko młodych, nie krytyką i reformowaniem Kościoła. Dlatego, że moderni księża, szczególnie na Zachodzie zajmują się wyłącznie krytyką i reformowaniem Kościoła, kościoły są puste. Czy tego chce ks. Zalewski i dziennikarzyna Terlikowski. Tylko krytyka, nic pozytywnego - to już chyba opętanie. Szatan się cieszy.
wujek dobra rada2020.05.24 13:18
W kosciele nie ma zadnej mafii gejowskiej czy lawendowej, sa najwyzej homoseksualne homofoby, ktore chca ukryc swoje prawdziwe ja przed swiatem i sa bardziej antygejowscy niz papiez Benedykt XVI. A teraz sluchajcie: w kosciele katolickim funkcjonuje MAFIA PEDOFILSKA, ktora nie raz pokazala swoje zlowrogie oblicze, to tacy ksieza jak np. biskup Wesolowski i ks. Gil wspolpracujacy ze soba w zagospodarowaniu dzieciecych cial. I wielu innych: kardynalowie. Pell, Groer czy McCarrieck to czlonkowie mafii pedofilskiej na szczytach watykanskiej wladzy. Jest cala masa innych pedofilow popierajacych sie w awansach, kryjacych sie nawzajem i dzielacych sie gwalconymi przez siebie dziecmi.Ci pedofile reaguja na prawdziwych ksiezy gejow w kosciele jak byk na czerwona plachte matadora i probuja ich bezwzglednie skompromitowac i zniszczyc. Oszczedzaja i wspieraja jedynie pedofilow o rysach homoseksualnych homofobow. Taka jest prawda.
uzi2020.05.24 13:02
Lawendowa mafia była na rękę esbecji, bo pod wpływem szantażu, SB mogła w Kościele umieszczać swoich "duchownych" którzy mieli dezintegrować KK od środka. W MSW PRL był specjalny departament - Departament IV MSW, nadzorowała go SB. Przypomnę że lustracji w KK nie było, a papiery SB zostały, i dziś dalej kto ma do nich dostęp, skrzętnie to wykorzystuje, czego dowodem podział w Kościele
Ks. Piotrowski2020.05.24 12:50
Skoro ksiądz to wie, to proszę o raport szczegółowy z podaniem konkretnych danych, jakie seminaria, jacy biskupi i przełożeni lat zakonnikiem 30 lat, owszem znam przypadki, ale to margines. Takie gadanie bez konkretów jest bezproduktywne.
Jabel2020.05.24 13:11
Nie sądzi wielebny, że wielu chłopców o skłonnościach homoseksualnych szło na księży, bo to i męskie towarzystwo dookoła i rodzina o ożenek nie pyta?
R2020.05.24 12:46
biskupi zarzadzajacy pedofilami i homoseksualsitami mają lojalnych podwladnych i do tanca i do rozanca... Wniosek: zero kontaktu z organizacją katolicką czy protestancką dopoki nie odetnie sie od swojej zboczonej hierarchii; tylko niezalezne male wspolnoty religijna mają sens bo nie sa w stanie manipulowac i oszukiwac anonimowo dlatego Bog sprawil na Wielkanoc2020 ze kler sam sobie zakazał modlic sie z ludem a lud dowiedzial sie od kleru ze do Boga może modlić się samodzielnie i bez posrednikow
Won!2020.05.24 12:31
Każdy pedał jest obrzydliwy ale ksiądz pedał podwójnie!
ŹRÓDŁEM ZŁA w KOŚCIELE są HOMOSEKSUALIŚCI2020.05.24 12:27
Niepodważalne fakty to przede wszystkim to: 1. stwierdzone przypadki pedofilii w Kościele to w osiemdziesięciu procentach pedofilia homoseksualna. Oczywistym jest więc nadreprezentacja tej orientacji seksualnej wśród wszystkich sprawców czynów pedofilskich 2. Pedofile w sutannach to nie księża duchowni, to przede wszystkim homoseksualiści, ze skłonnościami pedofilskimi, którzy podstępem wyłudzili święcenia kapłańskie po to by w oczach społeczeństwa i wspólnot lokalnych uchodzić za księży i w następstwie tego uzyskać łatwiejszy dostęp do swoich dziecięcych ofiar 3. Skoro podstępem wyłudzili święcenia kapłańskie, to oznacza, że faktycznie nie są wierzącymi w Boga, w jego przykazania oraz w Biblię i przepisy kościelne, które piętnują sodomię homoseksualną i wykluczają osoby homoseksualne z prawa ubiegania się o wstąpienie do seminarium, wyświęcenie na księdza i sprawowanie posługi kapłańskiej 4. Prawdę twierdzi ksiądz Isakowicz-Zaleski, że to homoseksualiści w sutannach stoją za naborem i karierami innych homoseksualistów w Kościele
tylko prawda nas wyzwoli2020.05.24 12:24
Ja rowniez cenie ks, Zaleskiego, ale nie powinien wystepowac w filmie wroga calego naszego Kosciola , poza tym osobiscie uwazam, ze dzis nie mozna mowic ogolnikowo, skoro ks.Zaleski wie dzisiaj o mafii gejowskiej, to sam niech poda jakies nazwiska, tak jak pan Latkowski, watpie, zeby sam ich nie znal, ale tego nie czyni, dlaczego? kiedys mial wiecej odwagi mowiac np. o TW Zycinskim ,bezpiece w Kosciele. Dzis jest 15 lat pozniej i - walczy niby o prawde, ale sam chroni wielu zepsutych ludzi w Kosciele i wsrod celebrytow. Albo podaje sie konkretne przyklady, nazwiska, albo...(byc moze zeby pokazac sie jak celebryta z dobrej strony) - mowi ogolnie zle o Kosciele w produkcji antychrzescijanskiej telewizji TVN , tym samym nie wiadomo, czy ks Zaleski tez nie jest juz lawirantem takim jak red, Terlikowski , ktory lubi zaklamane srodowisko celebrytow TVN, a czesto nawet popiera heretykow w Kosciele. Przepraszam, jezeli nawet troche przesadzilam w ocenie ks Zaleskiego, mam po prostu nadzieje, ze ks. Zaleski - nie bedzie mowil ogolnikami, ale wskaze zarowno mafie gejowska (konkretnych ludzi) jak i bardziej liczna grupe tzw progresywnych heretykow (czesto demoralizatorow) w naszym Kosciele, ktorzy np. czesto promowali uklady mafijne w Polsce, czy sam homoseksualizm o ktorym mowa np jezuita G, Kramer , czy Holownia- ktorego nikt w Kosciele nie stara sie wyraznie skrytykowac (nawet potepic) , chociaz tyle lat byl i jest WILKIEM w owczej skorze w naszym Kosciele.
PiS to masoneria tak jak PO2020.05.24 12:12
Ksiądz zapewne zgłębił temat tak samo niechlujnie jak kilka świstkow z teczki Abp. S Wielgusa. Przeprosił za tę akcje dyfamacyjną? Nie. Zatem nie ma głosu ani autorytetu.Kolejny oskarzyciel rzekomo dla "dobra Kościola"!
pami\\\\\\\\304\\\\\\\\231tliwy 2020.05.24 12:08
To postawienie sprawy na głowie. My oczywiście jesteśmy kryształowi i to mafia rozwala kościół od środka. Oczywiście mafia lewacko-tęczowa itd. ale my kryształowi.
rozbawiony głupotą prymitywa lewaka2020.05.24 12:13
a o co ci chodzi przygłupie? Według twojego bełkotu, nie wolno mówić o złu?
STANISLAW2020.05.24 12:00
Skąd on tak wszystko wie? Papież nie wie, a on wie! Papież na pewno nie wie, bo gdyby wiedział, to nie ma dla niego trudności, by jednym listem załatwić problem! Więc nie wie! Nie wie zapewne nawet ks. Tadeusz, bo gdyby wiedział, a nie poszedł do odpowiednich sądów kościelnych czy cywilnych, to byłby nazwany wspólnikiem! Więc nie wiem, czy wie!
JS2020.05.24 11:34
Podziwiam walkę księdza Isakowicza-Zaleskiego z patologią w Kościele. Jednak NIE POWINIEN wystąpić w filmie robionym przez szatańskiego współpracownika ! Panie JEZU przyjdź ! To w czym żyjemy nie jest żadnym Królestwem Bożym ! Nie budujmy komputerowo-elektronicznego królestwa szatanowi, który buduje nam gigantyczną pułapkę na nasze dusze ! Bill bramy piekielne Gate's nie przemoże Kościoła ! Zastanówmy się jaki świat zbudowaliśmy ? Państwa i instytucje-potwory, które za niedługo zmuszą nas do przyjęcia zastrzyków na wzór dr Mengele, robionymi w pośpiechu szczypionkami.
Jaki Linux?2020.05.24 12:30
A może wolisz wypróbować Ubuntu? To też jest dobry wybór. https://ubuntu.com
katolicka kretynizacja polski 2020.05.24 11:16
"o jej szkodliwości mówił już ks. Isakowicz-Zaleski" mówił i co z tego? większość biskupów i księży wylewała na niego pomyje, nazywała kłamcą i zdrajcą!
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.24 11:15
Tzn, że Isakowicz-Zaleski samozwańczo należy do czarnej mafii homofobów w kościele :)
rozbawiony głupotą jakiegoś debila2020.05.24 12:11
a o co ci chodzi debilu?
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.24 12:13
Czytać po polsku nie umiesz kacapie? To nie podskakuj!
ASTOM2020.05.24 12:42
Tee, moskiewski pachołek, nie POnosi cię czasem? Pedofile w hierarchii kościelnej ci nie pasują ale homoseksualiści to już są jak najbardziej akceptowalni , a nawet POTRZEBNI?
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.25 11:54
oczywiście kacapie bez gejów kościoł nie istnieje, nie miałby wam kto odprawiać tzw. "sakramentów" :)
Leszek2020.05.24 11:13
Wszędzie pedały , pedofile , kanibale, złodzieje mają się dobrze. Masoneria ma łatwiejszą drogę do żądzenia. Promowanie i przyzwolenie na dewiantów.
Krzysztof 2020.05.24 14:35
A co myślisz o masonie Olszewskim(były premier) z loży Kopernik?