19.02.20, 11:40Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

Lech Kaczyński już nie przeszkadza Schetynie

W udzielonym dzisiaj wywiadzie dla radia RMF, niedawny lider Platformy Obywatelskiej opowiedział się za nadaniem jednej z warszawskich ulic imienia Lecha Kaczyńskiego. Mogłoby nastąpić to, jego zdaniem, już w kwietniu tego roku.

- To jest kwestia władz Warszawy, rady miasta, prezydenta i jego inicjatywy. (…) Z tego co pamiętam, z tego co słyszałem intencją prezydenta Trzaskowskiego było to, żeby była ulica Lecha Kaczyńskiego i tak się stanie. (…) Myślę, że 10. rocznica katastrofy smoleńskiej jest dobrym czasem, żeby taka refleksja przyszła i żeby taką decyzję samorząd warszawski podjął – stwierdził Grzegorz Schetyna, deklarując jednocześnie chęć wyjazdu do Smoleńska i Katynia na uroczystości w związku z 10. rocznicą katastrofy smoleńskiej i 80. rocznicą zbrodni katyńskiej.

- Jeżeli będzie taki wyjazd i będzie zaproszenie dla klubu Platformy Obywatelskiej, Koalicji Obywatelskiej, to oczywiście tak To symboliczny dzień, symboliczna rocznica - 10 lat, powinniśmy wszyscy tam być – podkreślił polityk.

wch/ RMF, Fronda.pl

Komentarze

KATON STARSZY2020.02.19 18:59
Może Duch Święty go natchnął iprzybyło trochę rozumu.Tak w życiu nieraz bywa.
poPO=kurw...i zodzieje2020.02.19 13:29
nie rozumiem jak mogło powstać takie gowno jak prostak schetyna skoro i Ojciec i matka byli wielkimi Patriotami i zołnierzami AK!!!
ktoś tam2020.02.19 12:00
A temu co się stało? Notowania spadają?