10.09.18, 12:23zdj. screen Youtube/SalveTV

Mary Wagner wyszła na wolność

Kanadyjska obrończyni życia, Mary Wagner wyszła na wolność. Kobieta przebywała w więzieniu od 12 lipca. Została skazana za obronę dzieci poczętych. Informację podała strona „Mary Wagner w Polsce”, powołując się na oświadczenie matki znanej działaczki pro-life. 

Mary Wagner odwiedza kliniki aborcyjne, aby przekonywać ich pacjentki do odstąpienia od planów zamordowania swojego nienarodzonego dziecka. Z tego powodu była wielokrotnie aresztowana i skazywana na więzienie. 

Kanadyjska działaczka pro-life przekonuje kobiety w klinikach aborcyjnych, aby odstąpiły od planów zamordowania swojego dziecka. Za taką aktywność Mary Wagner spotyka się z problemami prawnymi. Kanadyjka była w przeszłości wielokrotnie aresztowana i skazywana na więzienie. W sumie spędziła tam 7,5 miesiąca.

„Mary zadzwoniła podekscytowana i radosna z samochodu kolegi. Zobaczyła niebo i powiedziała, że 7 gęsi przeleciało nad nią, kiedy rozmawiałyśmy przez telefon, a ona zobaczy swego Ukochanego (Jezusa)podczas Mszy św.” – czytamy w oświadczeniu mamy kanadyjskiej działaczki pro-life. 

Kanadyjka, która za ratowanie dzieci nienarodzonych spędziła w więzieniu 60 dni, nieustannie otrzymuje wyrazy poparcia między innymi z Polski. Obrończyni życia kilkakrotnie odwiedzała nasz kraj.

yenn/Facebook, Fronda.pl