15.05.21, 11:33Fot. screenshot - YouTube (Prawo i Sprawiedliwość)

Mateusz Morawiecki: Przed nami szansa, jakiej nie mieliśmy od setek lat!

Pandemia koronawirusa ustępuję i wreszcie nadszedł czas, w którym Prawo i Sprawiedliwość może zaprezentować swój przełomowy program nazwany Polskim Ładem. O 10:00 rozpoczęła się dziś konwencja programowa, na której rządzący zaprezentowali założenia programu mającego podwyższyć standard życia wszystkich Polaków.

Premier Mateusz Morawiecki rozpoczynając swoje wystąpienie odniósł się do sytuacji pandemicznej.

- „Rytm dni w ostatnich 14 miesiącach naznaczony był przez strach i niepewność. Codziennie raporty, ile jest zakażeń. Wiele polskich rodzin doświadczyło bardzo ciężkich chwil. Dzisiaj, choć maj zwiastuje optymizm, nadzieję, to chciałbym zacząć od najczerszych wyrazów współczucia i bólu wobec tych, którzy doświadczyli najcięższej straty - odejścia najbliższych. Pandemia COVID-19 to wielka lekcja pokory dla całego świata. Dla mnie na pewno pandemia jest lekcją pokory, bo żyjemy w świecie, który bardzo mocno jest zalgorytmizowany, zcyfryzowany. (…) Ten świat właśnie przegrał wielką bitwę z mikroskopijnym wirusem”

- mówił szef rządu.

Podkreślił, że aby powrócić do normalności, potrzebny jest plan i zdolność do jego realizacji. Taką propozycją jest właśnie prezentowany dziś Polski Ład.

- „Czas, żeby zaprosić wszystkich do optymistycznego planu dla Polski, Polskiego Ładu. (…) Po raz pierwszy od setek lat mamy szansę, na którą czekały pokolenia Polaków, żeby przeciętna polska rodzina żyła za kilka, kilkanaście lat na poziomie państw bogatych Europy Zachodniej, Europy Południowej. Ten cel jest dzisiaj w zasięgu ręki

- przekonywał premier.

Służba zdrowia – pierwszy filar Polskiego Ładu

- „Pierwszy filar Polskiego Ładu to służba zdrowia. Tutaj oprzemy się na nowych źródłach finansowania z nowej składki czy składki liniowej, bez możliwości odpisania jej od podatku, która wpłynie do Narodowego Funduszu Zdrowia, wyłącznie po to, żeby poprawiać jakość służby zdrowia”

- wyjaśnił premier.

Zaznaczył, że rząd dołoży wszelkich starań, aby „jak najlepiej zmotywowani wszyscy pracownicy służby zdrowia służyli jak najlepiej nam, wszystkim Polakom”.

Jednym z podstawowych celów rządu w zakresie służby zdrowia będzie skrócenie kolejek do specjalistów.

- „Znosimy limity do specjalistów po to, żeby kolejki skrócić. To będzie jeden z podstawowych naszych celów”

- zapowiedział.

- „Wiążemy duże nadzieje nadzieje z dalszą elektronizacją. Będzie to jednocześnie system mierzenia jakości w służbie zdrowia. Tak ważne, bo najważniejszy jest przecież pacjent”

- dodał.

Sprawiedliwy system podatkowy – drugi filar Polskiego Ładu

- „Filar drugi to bardziej sprawiedliwy system podatkowy, gdzie 18 mln ludzi skorzysta na tym systemie i będzie mogło jeszcze bardziej opierać swoje pragnienia, swoje marzenia o lepszą pracę, o wyższe zarobki”

- zapowiedział szef rządu.

Premier zaznaczył, że wdrożone zostaną rozwiązania, dzięki którym Polska stanie powyżej niektórych bogatych państw Zachodu. To m.in. kwota wolna od podatku w wysokości 30 tys. zł.

- „To spowoduje, że dla osoby, która dzisiaj zarabia na poziomie wynagrodzenia minimalnego, 1650 zł netto zostanie w portfelu, a taki osób cały czas jest za wiele”

- zaznaczył.

Emerytura bez podatku – trzeci filar Polskiego Ładu

W nowym programie Prawa i Sprawiedliwości nie zabrakło też wspaniałej wiadomości dla emerytur.

- „Filar trzeci to emerytura do 2,5 tys. zł bez podatku. Lepsze życie dla naszych seniorów”

- zdradził premier.

Program mieszkaniowy – czwarty filar Polskiego Ładu

Czwarty punkt Polskiego Ładu, jak zaznaczył premier, jest odpowiedzią na bolączkę, z którą do tej pory w Polsce rządy sobie nie poradziły. Morawiecki przyznał przy tym, że również pierwszy program zaproponowany przez Zjednoczoną Prawicę nie udał się w takim zakresie, jak planowano.

- „To jest program, który chcieliśmy, żeby poszedł jeszcze szybciej. Ten program, który w pierwszej odsłonie zaproponowaliśmy, nie wyszedł tak, jakbyśmy chcieli. Mówię to z otwartą przyłbicą, ponieważ wierzę, że poważna polityka musi polegać na tym, żeby nie tylko pokazywać sukcesy, ale też potknięcia. Dlatego przebudowaliśmy nasz program mieszkaniowy i on będzie zupełnie inny.”

- wskazał.

- „Własne cztery kąty to nie może być luksus. Zdecydowaliśmy się na rewolucję wolnościową, żeby od czasów Polskiego Ładu można było bez zezwolenia, tylko na zgłoszone zawiadomienie, budować domy do 70 metrów kwadratowych w podstawie. (…) Warunki do tego muszą być w miejscowym programie zagospodarowania przestrzennego, wtedy tylko wystarczy zgłoszenie, bez zbędnej biurokracji”

- powiedział.

To jednak nie wszystko, co rząd przygotował w tym zakresie. Państwo pomoże tym, którzy chcą kupić mieszkanie, ale ich na to nie stać.

- „Państwo zagwarantuje wkład własny do wysokości 40 proc. i do wysokości 100 tys. zł. Ten wkład własny pozwoli na szybkiej decyzji o zakupie mieszkania”

- mówił premier.

770 mld zł z Unii Europejskiej

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył w swoim wystąpieniu, że realizacji tych zobowiązań posłużą ogromne środki wynegocjowane w Unii Europejskiej.

- „Program inwestycyjne nadbudowujemy na sile polskich finansów publicznych. Właśnie po to wynegocjowaliśmy najwyższy możliwy budżet z UE, 770 mld zł. To budżet, który będzie pomocny w rozwijaniu wielu celów cywilizacyjnych”

- stwierdził.

- „Cele, które tutaj nakreślam, są celami, które mają wzmocnić polską rodzinę na różnych etapach jej życia. (…) Polski Ład to przygotowany dokument, dziesiątki ustaw”

- dodawał.

kak/PAP, 300polityka.pl

Komentarze

Anonim2021.05.17 4:25
TE MORITZ OT TEGO KLAMANIA AZ MORDE ZYDOWSKA CI WYKRZWIA
franc2021.05.16 10:41
czerwony krzywy ryj piso peowski da ci następne 1 mln aut elektryków 100 tyś mieszkań komunalnych
Skrzypek na dachu2021.05.16 9:34
Bankster obrzydliwy klamca namawia aby zadluzac biednego podatnika na piec tysiecy lat u Ratszczylda .
roman2021.05.16 9:12
"Pandemia koronawirusa ustępuje" - cha cha cha - już w pierwszych słowach występuje fałsz.
Skrzypek na dachu2021.05.16 9:36
Plandemia to medialna sciema bo zadnej grypy nie ma .
De revolutionibus orbium Moraviecium2021.05.16 7:46
Vivat Christianitas! Vivat Polonia! Vivat Zjednoczona Prawica!
man.of.Stagira2021.05.16 7:46
nie podszywaj się...
annonim2021.05.16 0:23
P. Morawiecki,do spolki z p.Kaczynskim siegaja szczytow zaklamania sprzedajac Polske i Polakow(przymus szczepien-bo covidpass,bezgotowkowy system platniczy,brak opieki medycznej dla starszych,lamanie konstytucji w zakresie praw czlowieka i obywatel itd.i tp)
cam2021.05.15 23:20
Podpisz petycję przeciwko forsowanej przez PIS ustawie zmierzającej do prywatyzacji lasów -------- https://petycja.pracownia.org.pl/akcja/powstrzymajmy-prywatyzacje-lasow
Anonim2021.05.15 22:19
UJAWNIAMY szokujące fakty ws. ustawy o zasobach własnych UE! To ogromna piramida finansowa? ...... https://www.youtube.com/watch?v=b0Tz9O6nMR8
Anonim2021.05.15 22:02
Nowy Ład grandziarzy Kaczyńskiego i Morawieckiego przykrył jak czapką Mariana Banasia i jego raport NIK? I jak tu karać twórcę Nowego Ładu?
REKORD Lewandowskiego - Müllera!2021.05.15 21:40
Brawo JaroZbaw Kaczyński (Polska)! Brawo Mateusz Morawiecki i Zjednoczona Prawica!
Panie Premierze, nowe wybory!2021.05.15 20:59
Zdobyć absolutna większość w obu izbach parlamentu. ...... POGONIĆ RAZ NA ZAWSZE TYCH MOSKWA-KONFEDERACJE!.. . . Już teraz: miliardy na nowe projekty. Centralny Port Komunikacyjny z tysiącami kilometrów połączeń kolejowych, pełna niezależność energetyczna, nuklearne elektrownie, kompletna gazyfikacja ogrzewcza domostw, ulgi podatkowe dla nowo otwierających się prywatnych przedsiębiorstw, zwiększenie wydatków na badania naukowe ... Krok po kroku.
Anonim2021.05.15 21:02
miska ryżu będzie ci się śnić po nocach?
Anonim2021.05.15 21:03
żaden komunista nic nie da? komuniści jedynie rabują?
Anonim2021.05.15 21:06
Polska nowym Kuwejtem? Brawo komuniści z PiS-su? już nie możemy się doczekać? dokładnie tak, jak na upragnione szczepionki? chcemy żyć za frajer?
Anonim2021.05.15 21:11
I to wszystko zapewnią nam Żydzi?
Anonim2021.05.15 20:41
Złodziej,złodzieja, złodziejem pogania.Gdzie? w pisie
Sex Randka2021.05.15 19:43
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - w ww.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
De revolutionibus orbium Moraviecjum2021.05.15 18:52
Vivat Polonia! Vivat Professores!
aaa2021.05.15 18:33
co tam od setek, od miliarda lat !!! dla miliardów polaków
JaroZbawie2021.05.15 18:04
Służysz słusznej SPRAWIE!
Sex Randka2021.05.15 18:01
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
PULL-up BORYS!2021.05.15 17:37
BORYS...Pull-up...
Mateusz Morawiecki2021.05.15 17:36
cały LEK...na całe ZŁO. Wszystko.
Anonim2021.05.15 17:23
Nie ma nic za darmo. Kasa państwa jest pusta ale te obietnice trzeba jakoś spełnić. Wiemy, że wzrosną znacząco podatki dla lepiej zarabiających. Ale to za mało bo na te obietnice będzie trzeba poszukać kilkaset miliardów zł. Kogo obciążą w nastepnej kolejności? A może znowu dodrukują pieniądza, inflacja poszybuje jeszcze bardziej w górę. Brać, Polaki co się da i zwiewać za granicę bo tego długu, który szykuje PiS nie spłaci 5 pokoleń.
KOGO obciążą? TWOJĄ mafię Vatowską!2021.05.15 17:38
Borys...
Jak w praktyce wygląda realizacja waszych2021.05.15 17:18
"powerpointów" świetnie widać na przykładzie remontu linii kolejowych. "Siódemka" do tej pory rozgrzebana, ostatnio okazało się że nowe szyny po paru latach trzeba wymieniać bo pękają. A o remoncie linii Szczecin-Police to lepiej nie czytajcie, bo najtrwalsze jądro "zakonu PC" mogą od tego rozboleć zęby.
Morawiecki netto2021.05.15 17:10
Dio ti ha benedetto!
Ant2021.05.15 16:58
Drodzy rodacy przed nami wielka szansa, aby zmienić całą skomromitowaną i skorumpowaną kastę polityczną. Zarówno rządzącą jak i opozycyjną. Chyba, że wybierzemy wojnę i ludobójstwo do którego prowadzi nas socjalistyczny lewacki rząd.
Polak2021.05.15 16:53
Ale cały myk z tym ładem -Kaczyński ogłosił na początku swego przemówienia cyt: "Jeśli nie zwalczymy pandemii to nic z ładu nie wyjdzie !!!" Jest zawór bezpieczeństwa !!!
Strażnik Lechistanu2021.05.15 16:32
Prawdę mówi, bo SETKI LAT TEMU żaden Polak nie miał nawet szansy NA MISKĘ RYŻU, o której rozmawiał z Platformą. Pożyczą, rozkradną, przejedzą, a my, nasze dzieci, wnuki i prawnuki będą długi spłacać.
NEOS com pl2021.05.15 16:08
... pinokio opowiada wiecznie ta sama bajke ... a nam bidnym zewszad nedza .... https://www.youtube.com/watch?v=L5UyHiBG_iY
katolicka deratyzacja Polski2021.05.15 16:24
Konfederacja klamie totalnie jak KOD-omici !
przestań2021.05.16 10:01
idioto, zawiesiłeś się, jak zdychający komputer, zrób wreszcie deratyzację zawirusowanego mózgu.
vvv2021.05.15 15:47
Oby tylko Niemcy i Ruskie nie przeszkadzały ! Armia i ścisły sojusz z USA to priorytety !
Panie Premierze, nowe wybory!2021.05.15 15:38
Zdobyć absolutna większość w obu izbach parlamentu. ...... POGONIĆ RAZ NA ZAWSZE TYCH MOSKWA-KONFEDERACJE!.. . . Już teraz: miliardy na nowe projekty. Centralny Port Komunikacyjny z tysiącami kilometrów połączeń kolejowych, pełna niezależność energetyczna, nuklearne elektrownie, kompletna gazyfikacja ogrzewcza domostw, ulgi podatkowe dla nowo otwierających się prywatnych przedsiębiorstw, zwiększenie wydatków na badania naukowe ... Krok po kroku.
Katolik2021.05.15 15:36
Ma być lepszy dostęp do lekarzy specjalistów? A co z lekarzami rodzinnymi? Czy nadal będą teleporady, bo jakoś nie widzę w programie Morawieckiego, by zapowiedział otwarcie przychodni zdrowia dla ludzi?
Spierdalaj brudny żydzie!2021.05.15 15:37
Polska to nie jest twój kraj! Gówno wiesz o Polsce i Polakach!..... Ty k urwo zza Buga!
To nie my mordowaliśmy Żydów! To Niemcy!2021.05.15 17:20
Niemcy i Holendrzy! My niepracująca szlachta z czworaków - nigdy!
Panie Premierze, nowe wybory!2021.05.15 15:26
Zdobyć absolutna większość w obu izbach parlamentu. Już teraz: miliardy na nowe projekty. Centralny Port Komunikacyjny z tysiącami kilometrów połączeń kolejowych, pełna niezależność energetyczna, nuklearne elektrownie, kompletna gazyfikacja ogrzewcza domostw, ulgi podatkowe dla nowo otwierających się prywatnych przedsiębiorstw, zwiększenie wydatków na badania naukowe ... Krok po kroku.
Panie Premierze, nowe wybory!2021.05.15 15:25
Zdobyć absolutna większość w obu izbach parlamentu. Już teraz: miliardy na nowe projekty. Centralny Port Komunikacyjny z tysiącami kilometrów połączeń kolejowych, pełna niezależność energetyczna, nuklearne elektrownie, kompletna gazyfikacja ogrzewcza domostw, ulgi podatkowe dla nowo otwierających się prywatnych przedsiębiorstw, zwiększenie wydatków na badania naukowe ... Krok po kroku.
chłopka2021.05.15 15:25
A mie sie tak oroz przipomnioł " Hołd Pruski " J. Matejki i Stańczyk . Tak ni z piernika ni z wiatraka .
matis892021.05.15 15:15
Szatanistyczny PIS zmienił nazwę z Nowy Ład NWO na Polski Ład NWO ??? Rozumiem że reszta rzeczy związanych z masońskim Nowym Ładem NWO nie została ujawniona bo nie ma tu niczego co można by nazwać Nowym Ładem Państwa Polskiego, niczego nowego i przełomowego co by można była powiedzieć że to jakiś Nowy Ład Polski.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.15 16:20
Wymozdzona Konfederacja morduje katolikow bo WOLI Rosje.
Bul Komoruski2021.05.15 15:10
Zamordowaliscie ponad 100000 Polaków odcinając ich od leczenia medycznego ... Niedzielski , Morawiecki i "rada lekarzy Mengele" do pierdla !!!
Spierdalaj brudny żydzie!2021.05.15 15:27
Polska to nie jest twój kraj! Gówno wiesz o Polsce i Polakach!..... Ty k urwo zza Buga!
Panie Premierze, nowe wybory!2021.05.15 15:06
Zdobyć absolutna większość w obu izbach parlamentu. Już teraz: miliardy na nowe projekty. Centralny Port Komunikacyjny z tysiącami kilometrów połączeń kolejowych, pełna niezależność energetyczna, nuklearne elektrownie, kompletna gazyfikacja ogrzewcza domostw, ulgi podatkowe dla nowo otwierających się prywatnych przedsiębiorstw, zwiększenie wydatków na badania naukowe ... Krok po kroku.
JonB2021.05.15 14:19
Jest tak pieknie ze az mieknie.
Spierdalaj brudasie!2021.05.15 14:21
W Polsce ciebie NIE MA! Polska to nie jest twój kraj! Gówno wiesz o Polsce i Polakach!..... Ty k urwo zza Buga!
JonB2021.05.15 14:59
Pomyliles sie chlopcze. Zazywaj Mniej.
"Pomyliles sie chlopcze."2021.05.15 15:25
IP don't lie!
JonB2021.05.15 19:32
Du lügst, Kerl !
MAREK2021.05.15 14:08
BRAWO PIS ! TO PRAWDZIWI PATRIOCI I POLACY !
JonB2021.05.15 14:15
Zmien leki albo bierz mniej.
katolicka deratyzacja Polski2021.05.15 16:26
JonB WOLI Rosje.
YORK2021.05.15 14:05
Palac saski, odbudowac tak, ale rachunek wyslac do berlina.Jak sie wypna ,to zajac kilka niemieckich firm dzialajacych w polsce.
JonB2021.05.15 14:17
Slusznie, tylko jak na razie to oni nami trzesa a nie odwrotnie......
Spierdalaj brudasie!2021.05.15 14:25
W Polsce ciebie NIE MA! Polska to nie jest twój kraj! Gówno wiesz o Polsce i Polakach! .......... Ty k urwo zza Buga!
JonB2021.05.15 15:02
Zmniejsz Dawke Bo Ci W Dekiel Wali.
Go fuck your goat2021.05.15 15:33
you jew goatfucker
YORK2021.05.15 14:00
Zlewaczonych "artystow"tez mamy wspierac?
Spierdalaj litwak!2021.05.15 14:12
Ciebie w Polsce NIE MA!
JonB2021.05.15 15:03
Dostosuj Dawke Do Swoich Mozliwosci Bo Wyraznie Przesadzasz.
White LIVES Matter!2021.05.15 13:55
and the winner is...Mateusz Morawiecki (Polska).
Randka już teraz, teraz ...2021.05.15 13:37
Mam kamerkę w mojej odbytnicy podłączoną do internetu. Zobaczysz nie tylko moje hemoroidy ale i obrzezanego chüja w mojej düpie. . . . Zajrzyj tu: [email protected] i umów się. ========================= I słowo od mojego sponsora: Spółka Państwowa GM offeruje poprawioną formułę znanego i znakomitego produktu: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Sex randka2021.05.15 13:36
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy si
POlityk2021.05.15 13:23
PO co Polakom taka szansa jak szansa jest dla Niemców w RFN ?
Detonator2021.05.15 13:18
Mam żydowską lachę w dupsku i będzie w łykend - detonacja.
Detonacja to będzie2021.05.15 13:26
gdy ścierwo zdechłego z głodu wilczura rozsadzą gazy gnilne.
Detonator2021.05.15 13:12
Jest szansa, że wreszcie oddamy Żydom kamienice, ulice, lasy, pola... Nie będziemy nic mieli ale będziemy szczęśliwi.
JonB2021.05.15 12:46
Normalnie najlepszy geniusz od czasow Kazimierza Wielkiego !
Brawo Jarek!2021.05.15 12:43
GERONIMO!
fcuk piss2021.05.15 12:35
a ten nowy lad to cykliczny program ?
katolik2021.05.15 12:56
jak cykliczna pseudopandemia program cyklicznego mordu
Anonim2021.05.15 12:29
Mateuszku jeżeli jest tak pięknie jak mówisz i wpompujesz 770 mld pustych pieniędzy bez przemilczanych drakońskich podatków , to za 3 miesiące chleb będzie po 50 zł a przysłowiowa wyborcza za 120 kg . I tym sposobem SP przejmie majątki i ograbi ludzi z oszczędności.
man.of.Stagira2021.05.15 12:19
Dawaj dawaj Mateusz! Po to Cię zatrudniliśmy żebyś pokazał nieudacznikom 'Teraz Polska'! // Tak Trzymaj!
Sex randka2021.05.15 12:19
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - http://www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy si
Morawiecki netto2021.05.15 12:18
Dio te ha benedetto!
Anonim2021.05.15 12:13
Za kazdym razem gdy Matolwiecki otworzy gebe to sie wylewa tylko stek klamstw.
fcuk piss2021.05.15 12:12
a skonczy sie jak zawsze czyli miales chamie zloty rog zostal ci sie ino sznur
katolik2021.05.15 12:06
Wszystko co mówicie jest laniem wody, bo nic nie zostanie zrealizowane dla Polaków. Wy dokonacie najpierw czystki a potem niewolnictwo. Takie jest załozenie Nowego Porządku, Ładu na całym świecie
katolicka deratyzacja Polski2021.05.15 16:23
Paranoja z Konfederacji placze,jak jest Polsce dobrze,i cieszy sie z niepowodzen,bo nienawidzi i pogardza tymi konkretnymi,biednymi i schorowanymi Polakami ,ktorych nazywa nieudacznikami.
NT2021.05.15 12:03
Szkoda, że nikogo nie interesuje podwyższona kwota składki zdrowotnej przy jednoczesnym braku możliwości jej odliczenia. Debile się cieszą a przyjdzie wypłata po tych "podwyżkach" a pieniędzy będzie mniej w ręku niż wcześniej. Poza tym PiSopaci się cieszą lecz nie pomyślą skąd te pieniądze na te obiecanki rząd weźmie. Przecież nie z własnej kieszeni....
Straci budżet2021.05.15 12:00
ale zaoszczędzą LUDZIE, brawo Prawo i Sprawiedliwość, Solidarna Polska, Porozumienie!
Morawiecki netto2021.05.15 11:59
Dio te a benetto!
Morawiecki netto2021.05.15 11:57
Dio te a benetto!
szansa Morawiecki?2021.05.15 11:55
najpierw posprzątaj swoją stajnię Augiasza, wywal z niej szczepionkowych ludobójców, pokaż środkowy palec masońskim globalnym kumplom, a wtedy będzie szansa, że ktoś rozumny ci zaufa.
katolik2021.05.15 12:03
na to ich nie stac, bo wtedy Bill wysłałby platnych zabójców, a to zwykli tchórze i zdrajcy Narodu
oj2021.05.15 12:11
wygląda na to, że oni są już otoczeni płatnymi zabójcami i na tyle słabi i nierozgarnięci, że ich nie potrafią unicestwić.
katolik2021.05.15 12:58
tak, tak jest
Anonim2021.05.15 16:15
Bill w tej chwili to kumpel Epstein,nawet melinda się od niego odwróciła, więc będzie w tej chwili dbać ale o własne 4 litery,ale jego szefowie napewno będą nadal działać
katolicka deratyzacja Polski2021.05.15 16:31
Antykatolicka Konfederacja morduje tysiace katolikow ,bo razem z chasydami opiera sie na Talmudzie.
Prowadź MAESTRO!2021.05.15 11:55
.
Strategia Rozwoju2021.05.15 11:54
okazuje się, że pieniądze SĄ...i BĘDĄ!
Wszystko Zależy od Nas!2021.05.15 11:52
Brawo Mateusz Morawiecki! Rządzenie jest sztuką. Uczcie się nieudacznicy od Mateusza.
katolik2021.05.15 11:48
Zdrajca Narodu--SPIS realizuje Agenda 2030= zmniejszenie liczby Polaków+ zamordyzm i niewolnictwo, zabranie własności,m.in jak nie spłacisz kredytów, które chcą ci dac. Tak przejmą własnosć , ziemie, rolnictwo i Polacy będa tylko niewolnikami, wyrobnikami
Brawo Zjednoczeni na Prawicy2021.05.15 11:47
Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro, Jarosław Gowin! BRAWO WY!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.05.15 11:47
szMateusz płatny najemnik żydowskich banksterów jako prezes BZ WBK jako pierwszy zaczął doić Polaków wysokimi opłatami bankowymi za karty, prowadzenie konta, kredyty frankowe itp. A teraz udaje patriotę i obrońcę uciskanego ludu...
katolik2021.05.15 11:53
na tym właśnie polega zagrywka SSPIS we wszystkim
AAAtomek2021.05.15 11:42
Szansa? Szansa jest wtenczas gdy miejscowy proboszcz sprzeda mi grunty za 1/100 jej wartości!
won2021.05.15 11:58
parchu.
Jawny2021.05.15 11:38
Jeżeli tak mówi nasz premier to musi to być prawda, w końcu Mateusz Morawiecki mógłby służyć za wzorzec uczciwości i prawdomówności.
Anonim2021.05.15 16:20
Oczywiście,niedługo zawisnie w sevr jako wzorzec wszystkiego