02.06.20, 09:12Mariusz Błaszczak, szef MON/YT?Polskie Radio

Minister Błaszczak: Jeszcze w tym tygodniu termin wyborów

Termin wyborów prezydenckich to obecnie sprawa kluczowa dla polskiej demokracji oraz funkcjonowania państwa. Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak był gościem w radiowej jedynce.

Powiedział:

- Jeszcze w tym tygodniu marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosi termin wyborów. Opozycja nie doprowadziła do zablokowania wyborów prezydenckich. Najważniejsze jest, że będzie można przeprowadzić wybory, że Polacy będą mogli zagłosować, bo ci, którzy siebie nazywają demokratami, próbowali zablokować to, co jest najistotniejsze w demokracji, a więc wybory

 

mp/polskie radio

Komentarze

Zdychająca bestia opozycji kąsa najmocniej2020.06.2 9:24
Nareszcie! Niech Polacy zadecydują, kogo chcą prezydentem. Duda i kontynuacja dobrych zmian, czy Trzaskowski - powrót do mroków PRL-bis.
Michał Jan2020.06.2 9:44
Też jestem za jak najszybszym ogłoszeniem i przeprowadzeniem głosowania, bo to i cyrk z tymi podpisami dla Trzaskoszczaka, i szansa dla rządu, żeby w końcu wziął się za covida racjonalnie, a nie pod pijar. Z tym, że PRL-bis, to jednak przykleiłbym Panu Prezydentowi, bo Trzaskoszczak preferuje szybki powrót na drzewo z oddaniem gospodarki nie państwu, ale globalistom. Dla klasy średniej jeden i drugi, to klops.
Michał Jan2020.06.2 9:23
No proszę, a wydawało się, że kto "ogłasza" termin, wpierw go wyznacza. Czy nie można sobie darować tych cerygieli z Panią Marszałek i pozwolić ogłosić temu, który wyznaczył?
Lewackie psy szczekają, a karawana idzie dalej2020.06.2 9:26
Czepiasz się słówek. Tak się zawsze robi, gdy brak twardych argumentów. Stara, talmudyczna metoda - zrobić komuś wodę z mózgu.
Michał Jan2020.06.2 9:39
Nie znam Talmudu, tak dobrze jak Ty i od dziecka piszę wyłącznie od lewej do prawej. Pani Marszałek ma 14 dni na ogłoszenie, więc dlaczego ten strategos, co z pancerfausta strzelałby cieńszym końcem informuje, że już w tym tygodniu?