17.03.20, 07:48

Ministrowie zostali poddani testom na obecność koronawirusa

Minister środowiska Michał Woś poinformował wczoraj na Twitterze, że został zakażony koronawirusem. Jak mówi, czuje się dobrze. W związku z tym wszyscy ministrowie zostali poddani testom na zakażenie SARS-CoV-2. Testy zostały przeprowadzone wczoraj wieczorem i do czasu poznania wyników członkowie rządu pracują w trybie kwarantanny.

-„W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u ministra środowiska Michała Wosia, podjęto działania wynikające z procedur Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszyscy ministrowie obecni na ostatnim posiedzeniu rządu zostali poddani wczoraj wieczorem standardowym testom, którym poddawani są wszyscy, którzy mieli kontakt z osobą zakażoną” – czytamy w komunikacie rzecznika rządu.

Wyniki testów zostaną dzisiaj podane do wiadomości publicznej.

kak/ rmf24.pl

Komentarze

guess who2020.03.17 8:11
W "kręgu wewnętrznym" pisowskiego reżimu narasta niepokój. Matecki zarażony, ten sam co to we wrześniu ubiegłego roku "odkażał" plac po manifestacji QWERTYUIOP.
guess who2020.03.17 8:10
A co z naszym Prezesem, skarbem narodowym? Przecież jego nie można ot tak zamknąć w domu z zapasami, bo wątpliwe że nawet chleb sam sobie posmaruje.