31.08.20, 13:15Fot. via Pixabay

,,New York Times'' ze współczuciem o pedofilach?!

New York Times” wywołał wzburzenie wśród komentatorów i czytelników artykułem opisującym serię prowokacji policyjnych, których celem było ujęcie pedofilów. W ramach tych działań policjant udawał nieletnią dziewczynkę w Internecie po to, by zwabić mężczyzn, którzy szukają seksualnych doświadczeń z nieletnimi. Opublikowany w zeszłym tygodniu artykuł zawiera fragment, który wydaje się wyrażać współczucie wobec mężczyzn schwytanych w wyniku tych akcji.

Gazeta przytacza wypowiedź doktora Richarda Packarda, byłego przewodniczącego sekcji Stowarzyszenia ds. Leczenia Przestępców Seksualnych (Association for the Treatment of Sexual Abusers) w stanie Waszyngton oraz doktora Michaela O’Connella, członka stanowego zarządu ds. przestępstw seksualnych, którzy stwierdzili, że mężczyźni złapani w takich akcjach „stanowią niskie zagrożenie dla społeczeństwa”.

Mówią oni, że względnie niewielu – może 15 proc. mężczyzn, których widzieli – stanowią zagrożenie w stopniu od umiarkowanego po wysokie. Wielu ma problemy związane z nałogami, cierpi z powodu depresji lub lęku, cierpi na autyzm albo – jak opisał ich mi O’Connel – to po prostu żałosni, samotni ludzie” – pisze autor artykułu w „New York Times”.

Tekst z „New York Times’a” wywołał wzburzenie. Jack Posobiec z „One America Network” stwierdził na Twitterze wprost, że gazeta „broni pedofilii”. Kanadyjska konserwatywna strona internetowa „The Post Millennial” natomiast skomentowała to następująco: „Według N. Y. Times’a zjawienie się przed drzwiami domu domniemanej trzynastolatki z paczką prezerwatyw jest doskonale akceptowalnym zachowaniem i nie powinno wiązać się w ogóle z żadnymi konsekwencjami prawnymi”. „The Post Millenial” przypomniał też, że w roku 2014 „New York Times” zamieścił artykuł, który przedstawiał pedofilię jako „zaburzenie, a nie przestępstwo”.

Jak zauważył David Nussman z „Church Militant”, niektórzy porównują artykuł z „New York Times’a” z aferą, jaką wywołała premiera filmu Netflixa pt. „Cuties” (w Polsce upowszechniany jako „Gwiazdeczki”). Przyczyną oburzenia był plakat reklamujący film, który przedstawiał nieletnie dziewczynki w seksualnych pozach tanecznych. Netflix został oskarżony o seksualizację „jedenastolatki dla przyjemności oglądania pedofilów” oraz o negatywny wpływ na dzieci. Netflix przeprosił za reklamę, ale jednocześnie uznał, że nie jest ona „reprezentatywna” dla samego filmu.

jjf/ChurchMilitant.com

Komentarze

Apel2020.08.31 23:03
Czytelnicy Frondy! Ponieważ to antypolskie bydlę o nazwach: katolicka kretynizacja polski 🇵🇱, ladychapel, Polak Ateista Dumny Gej, JPIII i in. jest coraz bardziej chamski, wulgarny i bluźnierczy, a administracja portalu nie robi nic, by wpisy tego zboczonego idioty kasować proponuję, by maksymalnie dużo użytkowników dokonywało rozmaitych losowych, lapidarnych, humorystycznych wpisów korzystając z jego nicków. W ten sposób przynajmniej rozmyjemy jego szatańską działalność.
LGBT+2020.08.31 19:22
PE DO FILIA, ZOO FILIA to LGBT+. Pamiętajcie o tym
beerto2020.08.31 18:23
śmieszy mnie stwierdzenie, że edukacja seksualna wspiera pedofilię...raczej jest odwrotnie - brak edukacji seksualnej naraża dziecko na podstępne działania pedofila...gdyby mnie ktoś nauczył w dzieciństwie kogo mam unikać to unikałabym starego dziadka rozdającego obrazki i zwabiającego dziewczynki do swojej kanciapy
Anonim2020.08.31 21:23
Tylko w krajach,w których jest edukacja seksualna od lat pedofile mają się całkiem dobrze . Niemcy https://polskiobserwator.de/aktualnosci/niemcy-wykryto-siatke-pedofili/ Francja https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-najgorszy-pedofil-w-historii-francji-chirurg-podejrzany-o-zg,nId,3162436 Holandia proszę bardzo nawet poradniki dla pedofilów https://www.mojaniderlandia.pl/zycie-w-holandii/podrecznik-dla-pedofilow-wciaz-jest-legalny-holenderska-fundacja-chce-z-tym-walczyc-4003.html Jeszcze chcesz się pośmiać to poszukam więcej informacji jak to edukacja zapobiega pedofilii.
Wojtek Polak2020.08.31 15:25
przecież do tego aby nie karać zwyrodnialców (pedofilów) who(zbrodnicza komusza organizacja) stworzyła na podstawie instytutu kinseya (sadomasochiści pedofile nekrofile zoofile) pedofilską seks "edukacje". już nie trzeba będzie się kryć po wyspach i latać "lolita ekspres" a jak się nie będziesz się z tym zgadzał to grupy zboczeńców homo-terroryści z lgbtq+znp-itp będą wyzywać cię od ciemnogrodu homofobów albo kato-oszołomów. a przecież wiadomo z jakimi tuzami lewackimi spotykał się pedofil zwyrodnialec jeffrey epstein np clintonowie geats obama soros bush i wielu wielu innych.
The Journal of the American Medical Association,2020.08.31 14:18
najbardziej prestiżowa publikacja medyczna w USA wraz The American Psychiatric Association i z US Justice Dept. zrobili wieloletnie kompleksowe badania nad pedofilią, wyniki tych badań opublikowano 4 lata temu. Rezultaty są wręcz tragiczne dla homoseksualistów - 𝐩𝐫𝐚𝐰𝐢𝐞 𝟏𝟎𝟎% 𝐩𝐞𝐝𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐚 pośród "mężczyzn". Co jest jeszcze bardziej tragiczne, że każdy złapany i skazany pedofil-homosekualista nie wykazał 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣𝐬𝐳𝐞𝐣 𝐬𝐤𝐫𝐮𝐜𝐡𝐲. Inaczej mówiąc, są 𝐩𝐨𝐳𝐛𝐚𝐰𝐢𝐞𝐧𝐢 𝐰𝐬𝐳𝐞𝐥𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐤𝐢𝐞𝐣 𝐞𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐢 𝐰𝐨𝐛𝐞𝐜 𝐬𝐰𝐲𝐜𝐡 𝐨𝐟𝐢𝐚𝐫. Trudno takich klasyfikować jako człowieka - to są subhumans, untermenschen.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 14:00
Uwaga! To ja, kretyn, ateista, pedał, anty-Polak! Znowu nadaję! buhaha... buhaha...Straszny kretyn jestem JA!
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.31 13:59
Kto redaguje opiniotwórczy New York Times? Nie powiem, bo to byłby antysemityzm...
rychu2020.08.31 13:47
katolicka kretynizacja polski te madrosci przychodza ci do głowy jak dupcysz koze czy moze po lekturze talmudu?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.31 13:30
abp. Michalik ze współczuciem o pedofilach w koloratkach : "Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"
rychu2020.08.31 13:27
Synagoga szatana
katolik2020.08.31 13:26
takie wstawki robią masoni, puszczają coś, trochę poszokuą, niby jako niewinne głupki, ale cały czas karawana jedzie i drąży piach, na różnych polach