16.09.19, 11:50Screenshot Twitter - Koalicja Obywatelska

Niebywałe! Akcja KO pod hasłem internetowych hejterów. Brudziński: Serwery w Inowrocławiu się grzeją?

Zaskakujący ruch Koalicji Obywatelskiej. Dziś zainaugurowano akcję mobilizacyjną pod hasłem #SilniRazem. Co w tym takiego dziwnego? Chodzi o fakt, że wcześniej hasztag ten używany był w mediach społecznościowych przez internautów związanych z opozycją. Często dodawany był on do wpisów, które zawierały hejt na Prawo i Sprawiedliwość oraz wyborców PiS.

No i wszystko jasne, #SiniRazem, charakteryzujący się wyjątkową agresją i grubiaństwem oficjalnym hasztagiem Koalicji Obywatelskiej. Wczoraj pytałem czy Pani Małgorzata Kidawa-Błońska to popiera, dzisiaj szef sztabu PO Krzysztof Brejza postawił kropkę nad i. Serwery w Inowrocławiu się grzeją?”

- w ten sposób skomentował akcję Joachim Brudziński.

Skrytykował ją nawet dziennikarz TVN Konrad Piasecki:

Jeśli grupka #SilniRazem ma ochotę przekonać kogokolwiek do poparcia opozycji, to sugerowałbym zapanowanie nad standardami kultury i języka. Tępawe i chamskie twiciki zdają mi się mocno kontrskuteczne”.

Samuel Pereira napisał z kolei:

Wojnę informacyjną Rosja toczy głównie w Internecie. Gdy propaganda Kremla chce wpłynąć na politykę danego kraju - rozsiewa hejt, produkuje fejki i nasyła trolli na wybrany kraj. W ten sposób próbuje się niszczyć antyrosyjskie władze i dziennikarzy. Tak działają #SilniRazem”.

Marcin Makowski skomentował:

Urządzić z grupy agresywnych i często wulgarnych osób twarz ostatniej prostej kampanii. Przecież to wyglada jak sabotaż. #SilniRazem”.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze

...2019.09.16 16:50
https://aszdziennik.pl/127525,najbardziej-prawicowa-wystawa-ever-7-dziel-z-przystanku-niepodleglosc?fbclid=IwAR1F0ayBz1dslVRRCRGE_4T6foGJc_DnykJKR8PWpy2ySwA92kZEIZ1w8AA
m2019.09.16 14:55
Faktycznie niebywale.
Ramona2019.09.16 14:12
Opozycja to zwykłe gnoje !!!!zeby pekli i tak przegraja
Oczyszczalnia Czajka2019.09.16 12:25
"Silni w kupie." Oto hasło PO