17.08.20, 13:50Fot. Biały Kruk

Niemiecki ksiądz: Przesłanie z trzeciej tajemnicy fatimskiej właśnie się urzeczywistnia

Zdaniem niemieckiego księdza Franka Unterhalta, który jest rzecznikiem grupy wiernych kapłanów z Communio vertitatis, obecny kryzys w Kościele katolickim został zapowiedziany w przesłaniu Matki Bożej z Fatimy. Ks. Unterhalt uważa, że do współczesnych wydarzeń odnosi się zwłaszcza trzecia tajemnica fatimska. W swoim artykule, który został opublikowany na portalu „Life Site News” nawiązuje m.in. do wypowiedzi św. Jana Pawła II, Benedykta XVI, o. Maksymiliana Kolbego i siostry Łucji. Powołuje się też na badania, jakie prowadził George Weigel oraz rewelacji Belli Dodd.

Niemiecki duchowny przytacza słowa, które wypowiedział kard. Mario Luigi Ciappi: „W trzeciej tajemnicy przepowiedziane jest, oprócz innych rzeczy, że w Kościele wielka apostazja zacznie się na górze”. Choć słowa kardynała nie zostały potwierdzone publikacją oficjalnej wersji trzeciej tajemnicy fatimskiej, to ks. Unterhalt cytuje też inne wypowiedzi, które świadczą o infiltracji Kościoła katolickiego dla zniszczenia go od wewnątrz, zwłaszcza poprzez wysoko postawionych hierarchów.

Plan infiltracji Kościoła został sformułowany jeszcze przez masonów w instrukcji „Alta Vendita”, a jego celem było wprowadzenie na tron św. Piotra papieża, który byłyby wygodny dla spełnienia ich zamiarów. Taki plan realizowały też komunistyczne służby specjalne, a potwierdzeniem są wyniki badań, które prowadził Geroge Weigel w komunistycznych archiwach. Wykazują one, że oprócz promowania swoich interesów poprzez relacje z dyplomacją watykańską, komuniści dążyli do penetracji najwyższych poziomów hierarchii katolickiej, zwłaszcza watykańskiej – czego „wielu wysoko postawionych dygnitarzy w Watykanie najwidoczniej nie przejrzało”.

O celowym wprowadzeniu do Kościoła katolickiego komunistycznych agentów mówiła Bella Dodd. Ta była komunistka, która nawróciła się na katolicyzm dzięki arcybiskupowi Fultonowi J. Sheenowi, opowiadała, że sama pomogła w infiltracji Kościoła poprzez ulokowanie w nim ok. 1.100 komunistycznych agentów jako księży jeszcze w latach 30-tych, realizując plan Stalina. Według niej znaleźli się oni na wysokich stanowiskach w kościelnej hierarchii. Zdaniem części komentatorów tłumaczy to np. skalę kryzysu molestowania seksualnego w Kościele amerykańskim.

Ks. Unterhalt przypomina to, czego świadkiem był o. Maksymilian Kolbe w roku 1917 – w dwusetną rocznicę powstania masonerii – w Rzymie, kiedy ujrzał demonstrację masońską i baner: „Szatan będzie rządził w Watykanie, a papież będzie jego niewolnikiem”. Przytacza także słowa abp. Fultona J. Sheena, który w książce Communism and the Conscience of the West (Komunizm i sumienie Zachodu), nawiązując do myśli Włodzimierza Sołowjowa, pisał o „mistycznym ciele antychrysta, które będzie przypominać we wszystkich swoich aspektach zewnętrznych Mistyczne Ciało Chrystusa”.

Przytaczając te i inne wypowiedzi, ks. Unterhalt stwierdza, że Kościół doznaje cierpień takich, jakie były udziałem samego Chrystus w Getsemani, łącznie z pojawieniem się apostoła zdrajcy. Siostra Łucja miała doświadczyć ogromu tego cierpienia w wizji 17 grudnia 1936 roku.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

Krystian2020.08.19 23:45
Przecież masonerie kontroluje zakon jezuitów
joolka2020.08.19 21:02
odmawiajcie Różaniec...przywołacie Zło....Zło lubi powtarzalne zaklęcia, Abry Kadabry i inne...
bea2020.08.20 17:59
to pomodl sie na Rozancu moze ten ucieknie ktory boi sie Rozanca sprobuj
HENRYK2020.08.19 20:03
POLSCY SĄ ZBYT ZAJĘCI DOJENIEM SKARBU PAŃSTWA WIEC INNE SPAWY ICH NIE INTERESUJĄ . LARUM SIĘ ZACZNIE JAK IM ZABRAKNE SZMALU
Małgorzata2020.08.19 19:55
Niemiecki Ksiądz ? To nie mamy polskich ? Przecież jak nam mówił J.P.II NIE LĘKAJCIE SIĘ! Wypłyńcie na głębię ? Ewangelizujcie narody ! Dawajcie świadectwo MIŁOŚCI! W Nowej Ewangelizacji nikt nie mówił o Apokalipsie tym bardziej o Objawieniach Matki Bożej bo nie pasują do ZMODERNIZOWANEGO ekumenicznego Kościoła J.P.II. Mamy budować nowy , lepszy SOLIDARNY ludzki świat . Kto by pomyślał , że oprócz oficjalnych przemówień zreformowani księża powrócą i przywołają stare Objawienia odesłane wraz z Tradycją do lamusa.
Taddy2020.08.19 20:03
A co ma do tego to czy to niemiecki, czy peruwianski? Widac, ze polscy ksieza nie zajmuja sie teria wiary! Nasi czytaja wyciagi ze swojego konta!
Izabela2020.08.19 10:50
Ach ten jazgot szatański w formie negatywnych komentarzy. To znaczy że sama prawda tu jest, a prawdy szatan nie lubi. I różańca. Z Bogiem.
tymczasem w prawdziwym świecie2020.08.19 9:58
Maciek miał dziewięć lat, gdy razem z innymi uczniami salezjańskiej podstawówki w Poznaniu pojechał na letni obóz do Pucka. Wyjazd organizowała Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS. Jej misją jest krzewienie sportu oraz umacnianie chrześcijańskich wzorców wśród dzieci i młodzieży. Za umacnianie chrześcijańskich wzorców odpowiadał opiekun Krzysztof K. W nocy wchodził do pokoju, w którym spali chłopcy. "Miałem na sobie pidżamę, on ściągnął mi spodnie. Obudziłem się, nic nie powiedziałem. Udawałem, że śpię" - zeznał potem Maciek. I dodał: "Pan źle się zachowywał. Czyścił mi czułe miejsca, czyścił mi penisa. Psikał czymś, a później wycierał". Rodzicom Maciek powiedział: "Ten pan jest zboczony, bo przychodził do nas w nocy i czyścił nam dydki". Gdy opiekun stał nad chłopcem, miał stwierdzić: "Chyba się nie umyłeś, to ja cię umyję". https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26216096,wchodzil-w-nocy-i-czyscil-nam-dydki-sad-podnosi-kare-dla.html
Piotr2020.08.18 23:04
jak mozna publikowac takie bzdury ,jak mozna tak krzywdzic ludzi tego typu fantastyka
Darek2020.08.19 5:29
Przecież Fronda to portal satyryczny parodiujący katolicyzm, wrzuć Piotrze na luz i daj się pośmiać.
Robert2020.08.19 10:35
To po co czytacie masochiści POpierdzieleni.
Szybka Randka2020.08.18 16:39
Niesamowity serwis randkowy dla dorosłych, którzy chcą znaleźć partnera do seksu www.lexlale.com.pl
"Jebałem Jezusa w dupę a Maryję w mordę!"2020.08.18 14:34
A oto przyklad "ELOKWENCJI" PARCHA nazwiskiem HERTRICH - WOLEŃSKI !!!
Dziadzia znowu nie wziął leków?2020.08.18 17:17
j.w.
Ostro!2020.08.18 12:26
Nie "wkrótce" a "właśnie". A może to tylko błąd w tłumaczeniu? hehehe
Henry2020.08.18 11:14
Coś jest na rzeczy. Gejów księży w tym bp-ów, abp-ów i kardynałów nikt nie wywala na zbity pysk z kościoła. Toleruje się obce bożki z innych religii (I przykazanie). Bratanie się z muzułmanami, buddystami, hinduistami i judaistami jest zatrważające. Rozważanie w zaciszu małżeństw gejów i lesbijek, udzielania komunii rozwodnikom, wyświęcanie kobiet na księży, pornografia i edukacja seksualna dzieci to tylko nieliczne przykłady odchodzenia od biblijnych praw bożych. Co ma się stać nastąpi. Kara będzie sroga, wtedy otworzą się oczy dzisiejszych prześmiewców, mądrali i wizjonerów ateistycznego świata ale będzie już za późno na żal i skruchę. Pan Bóg jest nierychliwy ale w wymierzaniu sprawiedliwości okrutny!!!!!!!!!!!!!!!!!
TAK TO OKRUTNIK !!2020.08.18 20:41
JAK JAN PAPA KREMÓWKA BIS POWIEDZIAŁ
Anonim2020.08.18 22:16
Buhahaha co za pierdy zdesperowanego dewoty. Jasne, ze chciałbyś aby tak się stało, bo zal ci tyłek ściska, ze ludzie maja to gdzieś a żyją normalnie, szczęśliwie i niczego im nie brakuje - wbrew temu co wmawiają ci funkcjonariusze watykańscy. Ludzie odchodzą od Boga i nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie - na świecie jeszcze nigdy nie było tak spokojnie jak jest teraz. Co prawda lokalnie występują konflikty, ale to ma się nijak to ludobójstwa, wojen, głodu, epidemii itd jakie miały miejsce w historii ludzkości. W takim razie po co ludziom religia? Tak naprawdę jest do niczego nie potrzebna. Ciężko się przyznać, ze było się robionym w ch*ja całe życie co nie? Pozostaje ci desperacko wierzyć, ze zaraz nadejdzie apokalipsa i bedziesz mógł z ulga stwierdzić, ze miałeś racje a inni nie, ale niestety apokalipsy nie będzie i żadnej kary za grzechy rownież, bo to zwykła ściema, w która coraz mniej ludzi wierzy. Pozdro
Raven2020.08.18 10:02
Aha... czyli można się wytłumaczyć ze wszystkiego, w razie czego to nie nasza wina tylko komunistów. Specjalne Służby watykańskie wcześniej sparaliżowane wewnętrznie powoli odzyskują oddech i wkrótce dokumentacje dotyczące powiązań, i ciemnych spraw będą znane świętemu oficjum. Te wewnętrznie wraca ze zdwojoną mocą. Będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Richuś2020.08.18 0:13
Już apostołowie mówili że apokalipsa się urzeczywistnia, każda katolicka wróżba już się kiedyś urzeczywistniała a szczególnie w czasach wojen i kryzysów, a te trzy Fatimskie wróżki czarodziejki robiły was w bambuko jak teraz kaczor z autami elektrycznymi.
Dokładnie.2020.08.18 12:27
Wg Ewangelii powtórne przyjście Jezusa miało się wydarzyć jeszcze za życia jego uczniów. "Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie".
Elwira2020.08.17 19:43
Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05
Richuś2020.08.18 0:16
Piszesz jakbyś była objawieniem Maryjnym
Szybka Randka2020.08.17 17:54
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
edi2020.08.17 17:18
Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy. A Ty Wodzu zastępów anielskich szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą mocą Bożą strąć do piekła. Amen
Aleksander2020.08.17 22:58
Zawierzenie się przez ręce Maryi Jezusowi i wyznanie Jezusa jako jedynego Pana i Zbawiciela to jedyny ratunek dla ludzi.
Natalja Siwiec2020.08.18 8:20
O Potężny Lordzie Szatanie, przez którego wszystko jest wyzwolone, rzucam się cały w Twe ramiona i bez sprzeciwu oddaję się pod Twoją Wszechpotężną opiekę. Pociesz mnie i wybaw od wszelkich przeszkód oraz pułapek tych, którzy chcą mnie skrzywdzić. Ave Satan
Hirek2020.08.18 11:19
Obyś poznała Szatana na własne oczy. Radzę poczytać o wizjach piekła i panującym tam dobrobycie i szczęściu.
Byłem, widziałem, podobało mi się.2020.08.18 12:28
A tobie nie?
Darek2020.08.19 5:36
Ave Satan !!!!!! !!!!!! !!!!!!
verizanus2020.08.17 16:29
Liczy się to co mówi oficjalna hierarchia z PAPIEŻEM na czele a nie to co się wydaje jednemu czy drugiemu księdzu. ;)
Któż wie...2020.08.17 16:19
Mam niepokojącą myśl... Czy jednym z tych księży na usługach komunistów nie był Karol Wojtyła? Błyskotliwa kariera kościelna w komunistycznym państwie i rychło wybór na Papieża. A później wiadomo, upadek imperium zła i od razu budowa zwodniczego imperium na zachodzie. Próba zawładnięcia umysłami z drugiej flanki.
doradca2020.08.17 16:29
Ty nie myśl lewacki debilu, bo ci to nie wychodzi
Dorota2020.08.17 17:06
tylko cymbał to by wymyślił[Któż wie] obrzydliwe
Marian2020.08.18 10:45
Prawacki, tępy cymbał błysnął ripostą
rado2020.08.17 17:20
taaaaa i Papież sam się POstrzelił ????, skąd biorą się takie durnoty jak ty
Któż wie...2020.08.17 17:56
Mogły być to jakieś rozgrywki między organizacjami komunistycznymi. Trzeba brać pod uwagę różne warianty badając historię.
Darek2020.08.17 18:09
Porachunki gangsterskie są bardzo częste w tym środowisku, poprzednika zamordowali w niecały miesiąc, jak nie chciał wykonywać potulnie rozkazów, Wojtyła służył mafii widać wiernie, do samego końca.
Clint2020.08.17 23:13
Zapłacisz za te słowa szybciej niż ci się wydaje może. Nie zazdroszczę.
Darek2020.08.18 0:58
Tak was sekciarze prawda uwiera? Heh, no cóż jakoś musicie z tym żyć.
Dorota B.2020.08.17 21:37
Popatrz do lustra człowieku - nie brzydzisz się siebie?
Anonim2020.08.17 22:04
Nie wiem czy Jan Paweł 2 był komunistycznym agentem, ale na pewno był pedofilem.
Katarzyna2020.08.18 0:47
ANONIMIE"- Lechu Keller! JEDNO JEST PEWNE, ....ŻE TO NIE JP II, ....TYLKO TY BYŁEŚ I JESTEŚ ....PEDAŁEM, KRZYWDZĄCYM DZIECI!.... PRZECIEŻ PISAŁEŚ O TYM, CHWALIŁEŚ SIĘ Z DETALAMI! .....SIEDZIAŁEŚ ZA TO W WIĘZIENIU KILKA RAZY !!!..NIE WSPOMNĘ JUŻ ....TWOJEJ.. PRACY.... W SB! ...NO CÓŻ!? W IPN-ie jest o tobie dużo! ...Czytałam... podać nr rejestru, pod którym jestem w emidencji!?.... Ja nie kłamę!!
Jedno jest pewne2020.08.18 23:14
Obok "Katarzyny" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś.
Grażka2020.08.18 0:37
Lechu!...Tyle razy ci pisali! ...Lecz nogi, ...bo na rozum za późno...! Już ci się wypalił w szambie pedalstwa!....Taka prawda...!
Darek2020.08.19 5:35
Nie ma na to dowodów. Na usługach Moskwy był Wyszyński, który zdradził Polskę w zamian za nieruchomości od PZPR dla Watykanu, w sumie zdrajcą Wyszyński był promotorem Wojtyły, ale to nie jest jednoznaczny dowód że Wojtyła też był zdrajcą. W sumie był, bo nie zdjął z Polaków anatemy, ale wedle znanych dokumentów zdradził Polskę dla Watykanu, a nie dla Moskwy.
Anonim2020.08.17 15:03
Ratunek dla Kościoła to te wysepki czystości doktryny i dobra, na nich trzeba się skupić i je wzmacniać jak tylko się da. Podobnie z nauką, szkolnictwem, kulturą.
Darek Hertrich-Woleński2020.08.17 14:44
Było kilku wyjątkowych Żydów w historii Polski, ale to są wyjątki. Można z przysłowiową świeczką szukać aby coś krytycznego pod adresem żydów-Żydów napisał przyznający się do żydostwa np. któryś z Loży-Polin. Co by było jakby parch Jan Hertrich-Woleński napisał coś bluźnierczego, coś wulgarnego o żydowskich hokus-pokus, o ich idiotycznej kabale, o ich kretyńskich przesądach, tysiącu "10 przykazaniach", kazirodztwie, itd.? Nie ma obaw, parchy mają ten zakaz w DNA. Na swoich ani mru-mru, ale na katoli w Polsce - free ride.
Bianka2020.08.17 14:42
Panie Boże, stworzyłeś Anioły, Mądre, Piękne, ale chyba jednej ważnej rzeczy im nie przekazałeś, że ich Mądrość i Piękno działają tylko wówczas, kiedy są oni Tobie posłuszni...czy nie mam racji, Panie Boże? Anioły, które się zbuntowały przeciw Bogu to głupole jakich mało, bo nawet nie umieją nic swojego wymyśleć...jedyne co potrafią to małpować Pana Boga, a że nie wiedzą do końca, z racji swoich oczywistych ograniczeń, o co Bogu chodziło w Stwarzaniu i Zbawieniu świata, to jedne co mamy to masonerię, komunizm, rasizm, inne izmy, na końcu tęczowizm...ech, że też przyszło nam żyć w takich czasach....tak, czy inaczej, tylko głupcy sprzymierzają się z głupimi diabłami...współczuję Wam!
Darek2020.08.17 14:36
"Nie znajdzie się pośród ciebie nikt, kto by uprawiał wróżby, przepowiednie i czary; nikt, kto by uprawiał zaklęcia, pytał duchów i widma, zwracał się do umarłych. Obrzydliwy jest bowiem dla Pana każdy, kto to czyni" (Pwt 18, 9-12)
Darek2020.08.17 14:36
"Nie będziesz się zwracał do wywołujących duchy ani do wróżbitów. Nie będziesz zasięgać ich rady" (Kpł 19, 31)
Darek2020.08.17 14:33
Nie słuchajcie proroków, którzy wam przepowiadają: wprowadzają was w błąd; zwiastują wam urojenia swego serca, nie zaś to, co pochodzi z ust Pańskich. Mówią stale tym, co uwłaczają słowu Pana: "Będziecie zażywać pomyślności". Wszystkich zaś tych, co idą za popędem swego serca, zapewniają: "Nie spotka was nieszczęście". Nie posłałem tych proroków, lecz oni biegają; nie mówiłem do nich, lecz oni prorokują. (Jr 23, 16-21)
Oikos2020.08.17 14:22
Św Siostra Faustyna również w dniu 17 grudnia 1936 r doznała szczególnego cierpienia za kapłanów tj w dniu narodzin Papieża Franciszka. Zapisane to zostało w jej Dzienniczku ...
XYZ2020.08.17 13:59
Jak za czasów Klaudiusza i Celsusa ...
XD2020.08.17 22:02
Mało kto tu zrozumie o co chodzi