21.08.21, 12:59Fot. screenshot - YouTube (PCh24TV · Polonia Christiana)

Nieoficjalnie: Kard. Burke wkrótce opuści szpital

15 sierpnia, z powodu zakażenia koronawirusem, do szpitala trafił kard. Raymond Leo Burke. Jego stan był bardzo poważny, dlatego przyjaciele hierarchy gorąco apelowali o modlitwę w jego intencji. Teraz portal The Remnant, powołując się na osoby z bliskiego otoczenia kardynała informuje, że jego stan jest stabilny i w najbliższym czasie będzie mógł opuścić szpital.

Informacje na temat stanu zdrowia kard. Burke portal miał otrzymać od „wysoce zaufanego księdza z bliskiego otoczenia kardynała”. Duchowny ten przekazał, że modlitwy zanoszone przez wiernych na całym świecie zostały wysłuchane i stan zdrowia hierarchy jest stabilny.

- „Drodzy przyjaciele w Chrystusie, po okresie śpiączki farmakologicznej stan kard. Burke’a stale się poprawia, nie ma już gorączki, oddychanie znacznie lepsze, lekarze optymistyczni… Oczekuje się, że Jego Eminencja opuści ICU za dzień lub dwa. Deo Gratias!”

- napisał, prosząc o dalszą modlitwę w intencji kardynała.

kak/remnantnewspaper.com, PCh24.pl

Komentarze

Albert2021.08.21 15:49
Szkoda, że nie nogami do przodu.
Pan Bóg daje szansę temu2021.08.21 14:46
pyszałkowatemu buntownikowi w monarszych szatach.... https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/papiez-franciszek-usunal-kardynala-kochajacego-drogie-ubrania/qk2cch9
POLAK2021.08.21 14:41
frondo jak mozesz dopuscic takie kretynskie wypowiedzi nie klamcie ze jestescie chrzescijanska strona a swoja droga do tych opetanych wypowiedzi moge stwierdzic Bog istnieje -nawroccie sie dopokie jeszcze czas piszact w opetaniu diabelskim
Po 11 ...2021.08.21 15:54
No właśnie, twój też dopuściła.
SpasionyKleroBurekObjadłSzpitalDoCna2021.08.21 13:18
Przy okazji odrósł mu drugi kałdun, trzeci podbródek i dupsko poszerzyło się o pół metra. Za wstawiennictwem dowolnego truchła z bestiariusza katolackiego.
Przyznaj się,2021.08.21 13:25
jeszcze nie yebałeś ponad 80-letniego żyda i to profesora w bezzębny pysk! -------------- Na wszystko jest pierwszy raz. ------------ Oto twoja szansa: "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński. ------------ I słowo od naszego sponsora: "Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic i do spożycia".
Po 11 ...2021.08.21 13:16
Naukowy dowód na NIE istnienie boga = Kardynał w szpitalu. CBDU
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.21 13:15
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы, народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы, к победе ведет! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил. Нас вырастил Сталин - на верность народу На труд и на подвиги нас вдохновил. Славься, Отечество чаше свободное, Счастья народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет! Skvoz grozy siialo nam solntse svobody, I Lenin velikij nam put ozaril. Nas vyrastil Stalin - na vernost narodu Na trud i na podvigi nas vdokhnovil. Slavsia, Otechestvo chashe svobodnoe, Schastia narodov nadezhnyj oplot! Znamia sovetskoe, znamia narodnoe Pust ot pobedy k pobede vedet! Мы армию нашу растили в сраженьях, Захватчиков подлых с дороги сметем! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведем! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.08.21 13:12
k u r w a cud! klecha czuje się lepiej! ciekawe któremu "świętemu" dopiszą to uzdrowienie? bo na pewno nie lekarzom...