25.07.15, 16:21

NIK miażdży PO. Szydło: Tak, to katastrofa

Najwyższa Izba Kontroli po prostu zmiażdżyła politykę „prorodzinną” Platformy Obywatelskiej. Dajemy to w cudzysłowie, bo polityki „prorodzinnej” tak naprawdę w Polsce nie ma w ogóle. I nie jest to wymysł portalu Fronda.pl czy opozycji: tak uznała po prostu państwowa Najwyższa Izba Kontroli!

NIK wskazuje, że wszystko, co zaproponowała Platforma, to doraźne rozwiązania, które nie mają żadnej koordynacji. Nie ma w ogóle żadnego spójnego programu, który pomagałby rodzinom.

Raport NIK skomentowała pani wiceprezes Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwość na premiera Polski. Szydło wskazała, że PO podejmuje jedynie „ustawki piarowskie, obietnice, deklaracje”, a potem „nie jest to w ogóle zrealizowane”. Szydło przypomniała, że 2013 roku PO ogłosiła Rokiem Rodziny – a w tym samym czasie wykreśliła polityką rodzinną jako priorytet ze swojego planu finansowego.

Wiceprezes PiS dodała ponadto, że polska demografia jest w stanie katastrofalnym, o czym pisała także NIK. A co robi PO, by zaradzić tej sytuacji?

Nic – bo po nas choćby potop!

Szydło zaproponowała też, by w Sejmie odbyła się debata na ten temat. Głos powinien w jej ocenie na sejmowej mównicy zabrać szef NIK, tak, by szczegółowo przedstawić sprawę.

Ciekawe, czy PO się na to zgodzi i będzie słuchać o tym, jak niszczy Polskę? Współczujemy pohańbionym…

bjad

Komentarze

anonim2015.07.25 16:30
Najlepszą polityką prorodzinną są niskie podatki. Ale przeciętny wyborca tego nie rozumie - taki wyborca jest pogodzony z tym, że państwo go łupi na potęgę, więc domaga się aby choć część z grabieży została mu zwrócona...
anonim2015.07.25 18:44
Tak, tak - Szydło zapobiegnie katastrofie demograficznej. Gdyby nie PiS i Szydło, to przy obecnym ujemnym wskaźniku demograficznym, za 10 lat byłoby nas aż o 140 tys. mniej, a za 100 lat, aż o 1 mln 400 tys, a za 1000 lat o 14 mln. Katastrofa !!! Polska się zwija!!!
anonim2015.07.25 23:21
@weirdo kto cie tak oklamal chlopie? popaprancy???
anonim2015.07.26 9:18
...prezydent Komorowski w tv. publicznej powiedział : ,, dzieci będą mogli mieć ci co mają pieniądze ! " A więc PO co prorodzinny program !?
anonim2015.07.26 16:45
W necie najbardziej denerwuje mnie słowo "miażdży". Wszystko, wszystkich "miażdży", tylko nic tak naprawdę nie "miażdży", co mam niby "miażdżyć". A o raport NIK się nie troszczcie, dadzą sobie z nim radę, tym bardziej, że prezes jest kolesiem kolesiów i nikogo nikogo nie "zmiażdży".
anonim2015.07.26 23:20
Rzeczywiście - jedyna lekcja, jaką Kopacz wyciągnęła, to "hejt w necie". Ręce opadają. Bo najgorsze jest to, że jedynie gówniarstwo z pr-owskich firemek wydurnia się w necie za szmaciane stawki i nic więcej z tego nie wynika. Nikt z PO nie rozumie, że to robili przez ostatnie kilka lat to właśnie miazga tego typu, o której czytamy w raporcie NIK. Czy nikt tego nie widzi? Nikogo nie interesuje Polska?