01.10.19, 08:01zdj. screen Youtube

Nitras rozbrajająco szczery: ZMUSILIŚMY Jachirę, aby przeprosiła za 'bób, hummus i włoszczyznę'

Czy można wierzyć w "wymuszone" przeprosiny? Cóż, chyba niekoniecznie. Czy przeprosiny Klaudii Jachiry za "Bób, hummus i włoszczyznę" są cokolwiek warte w sytuacji, gdy w dalszym ciągu uderza w wartości święte dla milionów Polaków? Wątpliwe... 

Mimo to politycy Koalicji Obywatelskiej, którzy wpuścili taką osobę na swoje listy, próbują przekonywać, że z ich strony wszystko jest w porządku, gdyż odcięli się od jej wybryków. Takiego zdania jest np. poseł Sławomir Nitras. 

"Jarku, po co kłamiesz? Przecież się odcięliśmy. Odcięła się Kidawa-Błońska, odciąłem się ja, odcięło się wielu innych"-stwierdził polityk PO-KO. To jednak jeszcze nie wszystko. Nitras przyznał, że Jachira przeprosiła za "Bób, hummus i włoszczyznę", ponieważ... została do tego "zmuszona". Zmuszona, dodajmy, przez bohaterskich polityków PO-KO... 

"Zmusiliśmy panią Jachirę do tego, aby za te niemądre słowa przeprosiła"-podkreślił. 

Na te słowa ostro odpowiedział redaktor naczelny portalu TVP Info, Samuel Pereira, który zwrócił uwagę, że kandydatka PO-KO do Sejmu, owszem, przeprosiła, ale tylko za wybryk pod pomnikiem upamiętniającym polskich bohaterów, podczas gdy ma na sumieniu również inne skandaliczne "happeningi". 

"Pośle @SlawomirNitras, proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. PO odcięła się, a Jachira przeprosiła TYLKO za „Bób hummus włoszczyzna”. NIKT nie przeprosił za: kpiny z osób chorych psychicznie; drwiny ze znaku krzyża i ofiar Smoleńska; przyklejanie swastyki do polskiej flagi"-napisał Pereira na Twitterze.

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze

stan2019.10.1 14:54
Przeprosiła? To tak jakby ktoś splunął w twarz, przeprosił i znów pluł w twarz! Najpierw: "Bob itd.", a po przeprosinach: "W imię itd." To są przeprosiny? A kiedy ktokolwiek się odciął? Przecież ta pełnosprawna inaczej kandyduje do Sejmu!
anonim2019.10.1 13:04
Działając wspólnie i w porozumieniu z posłem Brejzylandem Juniorem,poseł Nitras złapali kandydatkę aktorkę lalkarkę za słowo i wydusili ze złapanej wymuszone: sorry (taki mamy klimat) .
anonim2019.10.1 12:56
Poseł Nitras włączył pudrowanie.
Agnieszka2019.10.1 11:05
Partia, co zaprosiła na listy wyborcze takiego kandydata, co wiadomo, że wyłącznie gnoić świętości umie, jest poniżej dna moralnego. Partia, co po takim wyskoku nie usunęła w trybie natychmiastowym, bez jakichkolwiek tłumaczeń takiego kandydata jest godna najgorszych ocen moralnych. A jeżeli jeszcze wiedząc, że aż zmuszać do przeprosin trzeba było nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków, odcinając się od takiej osoby całkowicie jest pod względem moralnym absolutnie jej równa. Nitras właśnie pogrążył nie tylko Jachirę, ale i PO.
Marian2019.10.1 11:53
Lepiej tego ujac nie mozna.Brawo.
anonim2019.10.1 9:21
Na szczęście nie zamierzałem i nie zamierzam głosować na miękkie [----]ki z PO. Tylko Lewica.
Leon Napoleon2019.10.1 8:55
Poseł pieniacz S. Nitras to jest stan umysłu. Jachira pasuje do nich jak ulał. Robi dokładnie to czego poplecznicy z PO od niej oczekują. Przebija z łatwością dno i pięć m mułu. Poziom rynsztoku jest dla niej za wysoko. Jeszcze PO będzie żałować, że takiego cudaka wystawili na listy.
stop idiotom z platformy2019.10.1 8:36
Przeciez wiadomo ze jachirka sama nie wzięła się z nikad za plucie na |Polske dostała miejsce do Sejmu żeby z parlamentu polskiego zrobic obore.
stan2019.10.1 14:55
To jest kadra opozycji i "elita"
katolik2019.10.1 8:11
MY wyborcy PIS nie zastanawiamy się nad tym co nie istnieje, dla nas dno mor-społ-polit popslsldwiosnanowoczesna,ob.pr nie istnieje. Dla nas istnieje na teraz obrona Polski przed dnem
JS2019.10.1 8:11
I co z tego, że przeprosiła ? Powiedzieć słówko jest łatwo. A wcześniej z jaką pasją wypowiadała obrzydliwości pod adresem Polaków, naszej Ojczyzny. Program nienawiści do Polski POKO = zaprezentowany w klipach program wyborczy Jachiry. Pozdr.