06.10.20, 13:07Fot. screenshot - YouTube

Nowa polityka dot. obostrzeń: ,,Zero tolerancji’’

W dzisiejszym komunikacie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 2236 nowych zakażeniach koronawirusem oraz 58 zmarłych pacjentach. Na wspólnej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski i Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk przedstawili nowe założenia dot. egzekwowania obostrzeń. „Ogłaszamy politykę zero tolerancji” – mówił szef resortu zdrowia.

- „W dobie eskalacji pandemii nie ma miejsca na egoizm. Przestrzeganie obostrzeń to nie tylko nasz obowiązek względem siebie, ale i odpowiedzialność za inne osoby” – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej, występując razem z Komendantem Głównym Policji.

Podkreślił, że ogromna liczba zgonów uświadamia, jak poważna jest sytuacja związana z pandemią. Dlatego władze będą podejmować bardziej radykalne środki w przypadku nieprzestrzegania zarządzonych obostrzeń:

- „Nie zawsze te obostrzenia (dotyczące m.in. zakrywania twarzy – red.), te normy współżycia społecznego są przestrzegane. Ogłaszamy politykę zero tolerancjo, w kwestii przestrzegania obostrzeń” – zapowiedział.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze

Obywatel2020.10.8 16:24
W sklepach , w markietach pelno maseczek. Trzeba to sprzedac, bo to ktos sprowadzil i teraz co z tym fantem zrobic? Ano niech wszyscy i wszedzie zakrywaja i nos i usta. Maseczki beda wykupione. I o to chodzi!!!!!!!!!!!!!!!
do PIS-owskiego łajna2020.10.7 9:19
czy będący na kwarantannie Błaszczak może uczestniczyć w zaprzysiężeniu rządu (zwykły polski goj będący na kwarantannie jak opuści miejsce kwarantanny karany jest tysiącami zł mandatu)? czy Kaczyński może na tym spędzie pisowskiej mafii paradować bez maseczki? (zwykłego goja reżimowa kaczystowska policja będzie karać mandatami), Hitler i Stalin w jednym miejscu czyli PIS, rasa koszernych panów
Wojtek Polak2020.10.7 8:36
my Polacy którym leży dobro Polski i Polaków na sercu wprowadzamy "zero tolerancji" dla debilizmu rządzących a kary będą najsurowsze odsunięcie od władzy wszystkich szkodników niszczących gospodarkę i nękających naród polski swoim nieudacznictwem!
Jan Radziszewski2020.10.7 5:34
środa, 22 lipca 2020 22 VII 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra Łukasza Szumowskiego Środa, 22 lipca Godzina 6.45 - Rzucam klątwę Bożą na ministra Łukasza Szumowskiego. Za sprawy związane z coronawirusem, które były i są przeciw Polakom, za oszustwa i manipulacje danymi medycznymi, za przekupywanie lekarzy publicznymi pieniędzmi, którzy stwierdzają coronawirusa tam gdzie go nie było i nie ma. A od początku lipca za kłamstwo publiczne iż Polacy nadal chorują i umierają na COWID -19 a nawet, że zwiększa się liczba chorych i zmarłych. A jak zaświadcza Bóg przez swego sługę Grzegorza z Leszna i przez swego sługę Cypriana Polaka ( Krzysztofa Michałowskiego), Pan nasz Jezus Chrystus zgodnie ze swymi wcześniejszymi zapowiedziami, rządząc w Swoim Królestwie po Intronizacji w Niebie 20 lutego 2020 roku, czyli Polsce – Nowym Jeruzalem zwolnił Polaków od chorowania i umierania na coronawirusa COVID -19 od pierwszego lipca. Tak Pan nasz z dniem 20 lutego 2020 roku ograniczył mocno chemtrails nad Polską a zablokował całkowicie chemtrails ze zrzucanym na Polaków coronawirusem, co obserwowali naoczni świadkowie iż w wypadku niektórych smug chemtrails były one wciągane, wsysane z powrotem, wbrew prawom fizyki do zbiorników samolotu, do jego wnętrza. Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć.
Jan Radziszewski2020.10.7 5:32
Zatem ministrze Łukaszu Szumowski. Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Amen. Mówię to Ja, Jezus Chrystus, Pan Zastępów, Król Nowego Jeruzalem, któremu na imię Polska. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. Skończysz marnie i skończysz gorzej niż prezydent Duda. On ma dobre odruchy i kocha Mnie choć przez swe decyzje szkodzi Polsce. Łukaszu Szumowski, Twój czas jest krótki. Jakie życie, taka śmierć. U Ciebie nie ma niczego co byłoby pozytywne w Twej służbie krajowi. Nie mówię już o aferach + Nawet „Twoje” zdjęcie z Matką Teresą jest sfałszowane, wstrętny oszuście, masoński łgarzu. Czekaj więc na swoją kolej. I pamiętaj: im więcej zakarbujesz, jak dawniej mawiali Polacy, tym sowitszą otrzymasz zapłatę. Opublikuj synu. + Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste. Klątwę rzucił i Słowo od Pana otrzymał Krzysztof Michałowski
Jan Radziszewski2020.10.7 5:31
Polska to nie Polin. + Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. +++ żydzi i Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. + Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco
Jan Radziszewski2020.10.7 5:29
+++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P tj te 5 % to ponad 3 mln polaków >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Jan Radziszewski2020.10.7 5:25
a zastanawiały się żydy co im grozi za karanie Polaków z tego tytułu !!! Teraz pomówimy o klątwie. Tak jak chciałem i była o tym mowa rzuciłeś wczoraj klątwę na Sanepid. ++ Klątwa dotknie go jako instytucję państwa/ publiczną i osoby, które będą nękać w jakikolwiek sposób sprzedawców w sklepach, kierowników tych sklepów, klientów tych sklepów a także tych, którzy będą nękać w jakikolwiek sposób weselników. ++++Podobnie klątwa dotknie tych policjantów, którzy będą dawać mandaty, spisywać czy to w sklepach czy na weselach, czy też kierować sprawy do Sanepidu. +++ Dotknie też w taki sam sposób bezpośrednich zwierzchników tych policjantów. Natomiast policjanci, którzy będą tylko upominać lecz nie dadzą mandatu, choć i tego robić nie mają prawa, i nie będą spisywać, inaczej mówiąc będą podchodzić do ludzi z wyrozumiałością, klątwa ich nie dotknie jak i ich zwierzchnika. + Gdyby jednak zwierzchnik oczekiwał od policjantów dawania mandatów a oni by tego nie robili klątwa dotknie tylko zwierzchnika a policjanci będą od niej wolni, nadto ich zachowanie wobec oczekiwań przełożonych będzie poczytane w Moich oczach jako zasługa i będą mieli ode Mnie, Króla Polski Łaskę. To powiedziałem Ja, Jezus Chrystus. Amen.
Jan Radziszewski2020.10.7 5:20
+ Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen.
Jan Radziszewski2020.10.7 5:19
NMP 12.05 2020 + "Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. + Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. + Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. + Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. + Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. + Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego?+ Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. + Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego /Tj króla a nie królika jak do tej pory) co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. + I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi. Pan i król Polski 2.05.2020 r + Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone +++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. + A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
kombr2020.10.6 23:15
a w szpitalach maski ze sztucznego materiału..przyciasne rękawiczki...dezorientacja...brak leków...
Marco Breslaviano2020.10.6 20:33
Ten kretyn przyznał dosłownie kilka minut temu w Dzienniku Telewizyjnym, że inspiracją dla tego hasła był slogan "Zero tolerance" z czasów, gdy Rudolph Giuliani jako burmistrz Nowego Jorku wypowiedział wojnę przestępczości. A zatem wiedzcie, że jeśli trzymacie się faktów, słuchacie nie bojących się mówić publicznie o pseudonaukowej covidowej bredni specjalistów, wyciągacie logiczne wnioski z dostępnych informacji i dostrzegacie absurdy "nowej normalności", będziecie traktowani jak najpodlejsi kryminaliści: handlarze narkotyków, mordercy, złodzieje, gangsterzy, alfonsi etc.. Po drugie, ten kretyn przyznał to z nieskrywaną dumą i poczuciem tryumfu, co tłumaczy, dlaczego ministrem zdrowia został specjalista od marketingu. A zatem od teraz łże-pandemia stanie się produktem, który w asyście policyjnych gestapowców pan minister będzie nam stręczył. A niech tylko który spróbuje nie kupić!!
Jerzy2020.10.6 19:15
Już nawet komentować się tych bredni nie chce, dlatego powtarzam posta którego skrobnąłem pod innym artykułem o tym samym temacie. =============================================================== ========no, jak widać przygłup niedzielski jest godnym następcą ryżego knura felczera szumowskiego. Ten nie ma żadnych hamulców - jako absolwent marketingu nie musi udawać uczonego lekarza, co felczer starał się robić chociaż z mizernym skutkiem. Słuszną linię ma nasza partia - za obrazę pedofila 5 lat, za brak nieprawnie wymuszanej maseczki pewnie ze dwa lata, a dwa lata to jak za brata (szumowskiego). Oczywiście za brak maseczki więzienie, bo za zakup tysięcy nic nie wartych maseczek, a kosztujących miliony ryży felczer nie pójdzie siedzieć. tak jak siedzieć nie pójdzie drugi mason - morawiecki, za wydanie milionów na niezgodne z prawem wybory korespondencyjne które zresztą nie doszły do skutku. Narodzie! Obudź się, bo za chwilę te masońskie ścierwa urządzą nam tutaj raj dla niebinarnych i obrzezanych, a jak my się z getta wychylimy to dowalą nam dwa lata prac społecznych w kibucu za brak maseczki. Bo choćby się ją nawet na twarzy miało, to dwóch policjantów i tak będzie wiedzieć lepiej... właśnie - lepiej! By żyło się lepiej!!!
Michał Jan2020.10.6 15:07
Za 3 lata - też zero tolerancji!
Michał Jan2020.10.6 15:07
Nic nie powstrzyma pandemii lepiej niż ograniczenie grzybiarzy do 50 na las w strefie czerwonej i do 100 w strefie żółtej. Pytania, ilu ma być, jak las rozciąga się na różne strefy, będą karana mandatami i wezwaniami sanepidu, jak za nienoszenie maseczki, kiedy ją nosić JE każe.
Bianka2020.10.6 14:34
Maski nosić trzeba, bo taka POTRZEBA.
Bianka2020.10.6 14:32
PROPONUJĘ, BY LUDZI JESZCZE BARDZIEJ STRESOWAĆ I OGRANCZAĆ IM NORMALNE FUNKCJONOWANIE...!!!
matis892020.10.6 14:14
Lewacki PIS jak was maseczki przed niczym nie chronią to nie każcie nosić tych szmat innym. Maseczki nie chronią, a same są szkodliwe i niezdrowe.
nie dość żeś buc to jeszcze debil2020.10.6 14:28
:/
GS2020.10.6 15:02
Nie obrażając. Niewiarygodne dla mnie jest walczenie z jakąś głupota jak maseczka. Chyba tylko u nas to jest możliwe.
meg2020.10.6 14:06
masońskie pacynki będą bezprawnie tresować goi
Nazarejczyk2020.10.6 13:58
Nie jest dobrze, a gdy spełni się czarny scenariusz na listopadowe słoty i chłody, będzie bardzo źle.
Jude, was machst du denn hier?2020.10.6 14:12
Moja rada parchu, nie kupuj zielonych bananów!
Dziadek zrobił siusiu? Zobaczmy.2020.10.6 14:13
Jest siku! Mamy siku!
Grzegorz Strzemecki2020.10.6 13:43
Krzywa ulega wypłaszczeniu. Epidemia jest w odwrocie. Nie powinniśmy się już bać tego wirusa. Do końca roku epidemia sama wygaśnie.
A jak dobrze pójdzie2020.10.6 13:45
to do 1 listopada
Czekam na komentarz Bodakowskiego2020.10.6 13:42
j.w.
Nie czekaj tylko wycieraj doopy Polskim Panom!2020.10.6 14:10
Bo wylecisz na zbitą bladoruską doope!
But I still haven't found / What I'm looking for2020.10.6 14:16
„A practice midair refueling exercise on Tuesday ended with a Marine Corps KC-130 aerial refueling tanker sitting in a plowed field ... and a $120 million F-35B Joint Strike Fighter unaccounted for.” https://www.popularmechanics.com/military/aviation/a34224303/f-35-kc-30-collision-crash-california/
Now you found et!2020.10.6 15:14
https://tinyurl.com/yybmzxpr
Z tym, że "pomarańcz" po polsku2020.10.6 15:26
piszemy inaczej.
Jak?2020.10.6 15:54
Jak?
"in a plowed field" 😂😂😂2020.10.6 18:14
j.w.
Taki jeden2020.10.6 13:23
Zawsze głosowałem na PiS, ale teraz to już niestety nie zagłosuję. Szczyty głupoty ogarnęły władze centralne. Myślałem, że nowy minister będzie osobą poważną, a okazał się tak samo owładnięty jakąś histerią wirusową jak jego poprzednik. Panie Jarosławie Kaczyński, jeśli nie chcesz, aby zdesperowani ludzie wyszli na ulice, to przemów do rozsądku temu ministrowi! Jestem wolnym człowiekiem i nie dam się zakuć w jakieś idiotyczne szmaty!
Anonim2020.10.6 13:18
bledem byla kwarantanna w strefach najnizszego ryzyka jak np lubuskie czy wczesniej malopolska, przez to teraz sa wektorami, szkoly to tez stracona szansa ze nie funkcjonowaly w lato - teraz najslabsi i najmniej ostrozni umrą bo pis myslal ze motyką wygra ze sloncem
Anonim2020.10.6 13:26
nie mozna wykluczyc ze epidemia bedzie sie ciegnac jeszcze co najmniej rok ale juz wiadomo ze przyszle lato bedzie stalo pod znakiem takiego samego zamordyzmu mimo ze uv i temperatura to jedne z najskuteczniejszych lekarstw i szczepionek
jula2020.10.6 13:16
Będą zamykać pod pręgierz czy od razu katowski topór? Metody przeciw, czemu właściwie? Straszyć, grozić i karać.