16.09.20, 19:12Fot. screenshot - YouTube (Radio Maryja)

O. T. Rydzyk z zakazem odwiedzin kanadyjskich parafii

Dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk otrzymał zakaz odwiedzania parafii w Albercie i Terytoriach Północno-Zachodnich w Kanadzie. Powodem ma być rzekome rozpowszechnianie przez Radio Maryja „treści antysemickich i homofobicznych”.

- „Ojciec Tadeusz Rydzyk, szef kontrowersyjnej rozgłośni Radio Maryja w Polsce, otrzymał zakaz odwiedzania archidiecezji Edmonton i podlegających jej parafii. Zakaz wynika z wieloletniego rozpowszechniania przez jego stację treści antysemickich i homofobicznyc” – poinformowała żydowska organizacja B'nai B'rith.

Decyzję o zakazie dla o. Tadeusza Rydzyka archidiecezja miała wydać po rozmowach z przedstawicielami tej organizacji. Podobne decyzje mieli podjąć inni biskupi Alberty i Terytoriów Północno-Zachodnich.

W sprawę miał być też zaangażowany wicepremier prowincji Alberta Thomas Lukaszuk, który na Twitterze określa polskiego redemptorystę „homofobem i antysemitą”. W ub. roku wysłał on list do papieża Franciszka, domagając się „ukrócenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka”.

kak/tvp.info.pl, onet.pl, gazetagazeta.com

Komentarze

jezabel2020.09.19 17:11
Lukaszuk - to jakiś "dobrotliwy i kochający" Polskę Ukrainiec?
Artur2020.09.17 19:15
Jaki ten Lukaszuk aktywny. I to gdzieś tam na końcu świata. Nie dziwi to słysząc brzmienie jego nazwiska. Potomek Ukraińców, pewnie banderowców, co polską krew mają na swych parchatych łapach.
Jan Radziszewski2020.09.17 15:16
a tzw inicjator nagonki na ojca dr Tadeusza " wiceprezydent prowincji Albert Thomas Lukaszuk, to - z nazwiska sądzę , że jest to potomek morderców Polaków na Ukrainie w czasie II wojny światowej - Banderowców
Emilia2020.09.17 11:29
BRAWO OJCZE TADEUSZU, ALLELUJA I DO PRZODU - Z BOGIEM!+++
Glaudiusman2020.09.17 11:12
Niestety masoni będą ciągle walczyć z KK, a szczególnie z duchownymi bardzo wyrazistymi, wiernymi nauce Ewangelii. Zawsze znajdą jakieś słabe punkty i takich decydentów, którzy będą im służyć haniebnie. A ojciec Tadeusz Rydzyk jest solą w ich oczach.
...2020.09.17 10:17
Lewactwo ma macki po całym świecie a już w Kanadzie największe.
rrace2020.09.17 10:15
Towarzysz DONOS! To wybitny, najistotniejszy czynnik utrzymywania się komunistów przy władzy przez całe dekady. Donos wyniesiony do najwyższej obywatelskiej cnoty eurokołchozu
XD2020.09.17 10:52
Jak widzę, że ktoś wymach•je kijem w stronę moich przyjaciół, nawołuje innych, żeby zebrali się do k•py, kupili pochodnie, wyciągnęli widły z gn•ju i ruszyli szturmem m•rdować ludzi za to że istnieją, to nie jest to donos. To samoobrona. Prewencja. Tadeusz R. jest szefem m•fii i już dawno powinien siedzieć razem z całą swoją mafijną rodziną.
W Polsce nie ma stref wolnych od LGBT2020.09.17 10:02
a w Kościele nie ma rozwodów.
Garry2020.09.17 9:28
"rzekome rozpowszechnianie przez Radio Maryja „treści antysemickich i homofobicznych”." - rzekome??!!! Przecież wszystkie "media" taty inwestora to jeden wielki jad, plucie na każdego kto ośmiela się być innym niż radiomaryjne trwałe naszodziennikowe tałatajstwo. A miejsce Rydzyka jest... (to modlitwa "wieczne odpoczywanie").
Jan Radziszewski2020.09.17 12:06
Garry niedługi ci wieszcze twój pobyt na ziemi Sąd Boży blisko bo wkrótce ujrzysz Krzyż na NIEBIE -+ W tym czasie gdy on się zacznie, zatrzymam czas, a Aniołowie Stróżowie, na wyraźny Boży rozkaz, dokonają zawieszenia wszelkich waszych funkcji życiowych. Na tę chwile zatrzyma się całe stworzenie materialne. Na Mój wyraźny rozkaz, dusza każdej żyjącej na ziemi osoby, zostanie wyjęta na krótka chwile z ciała. Aniołowie Stróżowie przyprowadzą te wszystkie dusze w jednym momencie przed Tron Bożego Sędziego, Mojego Umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa. Odbędzie się sąd każdej duszy, sąd zewszechmiar sprawiedliwy. Każde z was ujrzy przekrój całego swojego życia, całe swoje złe postępowanie, złe czyny w świetle. Najdoskonalszej, bo Bożej Sprawiedliwości. Poznacie werdykt, podsumowanie waszych wszystkich dokonań. Pozwolę, aby wasi Aniołowie Stróżowie odprowadzili was na miejsce waszego przeznaczenia. Na te obecna chwilę, brud ludzkich serc, jest tak wielki i odrażający w swojej ohydzie, że 80% ludzkości, jako swoje miejsce przeznaczenia, ujrzy piekło, jezioro ognia i siarki. Jedynie 0,12% z ludzi osadzonych, ujrzy rzeczywistość Nieba. Ci będą przeszczęśliwi widząc Bożą nagrodę za swoje cnotliwe życie. Pozostali usłyszą jako werdykt — czyściec (19,88%). Wielu z tych co ujrzy smutną i przerażającą dla siebie rzeczywistość piekła, nie wytrzymaj ą tego widoku i tuż po powrocie ich duszy do ciała, skonają z przerażenia. Dusza ich powróci w miejsce, które przed chwilą oglądali. Dokonali oni wyboru za swojego życia, oddając swoje dusze demonom, popełniając najcięższy z możliwych grzechów, grzech przeciw Duchowi Świętemu"" Garry a więc gdzie budiet żydowśki Duraku ?
Art2020.09.17 12:27
Bog i pieklo z siarka. Ty sie zatrzymales w rozwoju w okolicy 10 roku Twojego zycia.
Jan Radziszewski2020.09.17 13:05
zapomniałeś że Bóg jest Sędzią Sprawiedliwym za dobro wynagradza ale za zło karze /6 Prawd wiary )
Garry2020.09.18 14:50
Pytasz Jasiu gdzie ja będę? Zawsze tam, gdzie z takich pokręconych typów z melasą zamiast mózgu można się śmiać.
Anonim2020.09.17 9:26
To chyba właśnie na spotkaniu B'nai B'rith był anonimowy świadek i nasz Geremek. W necie można to świadectwo znaleźć. Składano tam ofiarę z małej dziewczynki. Geremek dzięki modlitwom tego świadka ocalał i miał ogłosić co się tam działo ale jak wiemy zginął w dziwnym wypadku kilka dni później. B'nai B'rith to żydowska masoneria, stojąca na szczycie wszystkich obediencji masońskich.
Jan Radziszewski2020.09.17 13:17
nie było to spotkanie w Loży B'nai B'rith - ale w podziemnym sanktuarium Lucyfera pod Brukselą spotkanie najwyższych stopniem żydowskich tj ludzkich Lucyferów z cezarem żydów /J 19,15) Tzn Lucyferem /Iz 14,12-15 Sura 113,1 zw Czerwonym Smokiem /Ap 12,3 nn) tj mistycznym diabelskim spotkaniem wizją diabelską diabłów z ILLUMINATI tj. organizacji nad Masonerią z każdym odpowiedzialnym za kontynent - ot nie przyleciał z ameryki południowej za niesubordynacją potem zamordowany jak i ówczesny v-ce mag
Moly2020.09.17 3:37
Jego miejsce jest w Polsce.
Jan Radziszewski2020.09.17 1:44
, My, Trójca Święta, podjęliśmy zgodnie decyzję, że nadszedł już stosowny czas, aby udzielić całej ludzkości wielkiego Światła Bożej Sprawiedliwości, jako wielkiej, szczególnej Łaski Bożej. + To światło oświetli dusze całej ludzkości, żyjącej na całej planecie ziemi. ++ Zdecydowaliśmy również, że to zdarzenie nastąpi niedługo, nawet licząc po ziemsku. +++ Siła Światła Bożej Sprawiedliwości będzie na tyle wielka i ogromna, aby zniwelować na ten czas wszelkie skutki działania upadłych Aniołów i ukazać ludzkości faktyczny stan ich serc, ich dusz, ukazać im ich grzech, każdemu człowiekowi na całej ziemi, gdziekolwiek by się nie znajdował. ++ Każdy człowiek pozna także, jaki jest bezwzględny wyrok w tym czasie osądzenia, gdyby właśnie w tym czasie przyszło zakończyć mu swoje życie. Każda osoba otrzyma dostatecznie dużo czasu na zastanowienie się co dalej i jaką decyzję podejmie. Demon na ten czas będzie całkowicie zablokowany, dlatego każdy człowiek będzie mógł podjąć swoją niezależną od nikogo, a zwłaszcza od działania szatana decyzję i będzie miał szansę ją zrealizować. + Zapewniam was, dla każdego człowieka, dla każdej duszy zdarzenie to wywoła silny wstrząs duchowy, którego nigdy nie zdoła zapomnieć. +++ Po kilku tygodniach, na krótko uwolniony będzie demon. + Zacznie on z wściekłością działać, widząc jak wiele dusz mu się wymknęło przez działanie specjalnej Łaski Bożej. + Ponownie będzie działać na ludzi, siłą swoich „darów”, które ponownie zaciemnią ludzkie umysły i dusze na tyle, że część ludzkości ponownie odwróci się od Boga, oszukana działaniem złego, ale jednak część pozostanie wierna Bogu. +++ W tym czasie świat ludzi podzieli się na dwa obozy, ludzi Boga i ludzi upadłego Anioła. + W tym czasie nawróci się bardzo wiele żydów, muzułmanów, a także buddystów. + W tym czasie Małego Sądu Bożego, wielu ludzi zakończy swoje życie, gdyż nie wytrzyma obciążenia sumienia, które pokaże całą prawdę o nim samym. +++ Część ludzi, która jest oddana diabłu będzie jemu wierna, a część się nawróci, jednak wielu ogarniętych działaniem demona, zgładzi działanie Aniołów Bożej Sprawiedliwości. Ludzi zatwardziałym w złu, w tym wielu "" Chazarów"" / z B'nai B'rith mój dopisek/, zostanie wtrącona do piekła. + Część z tych, która umarła z wrażenia, nawróci się nim umrze, tych Święty Michał Archanioł zaprowadzi do miejsca czasowej pokuty, do czyśćca. +
Natalja Siwiec2020.09.17 9:45
My święta trójca, czyli kto konkretnie?
violencja2020.09.17 11:03
Nie tak dawno, tego lata pisałeś, ze 14 września pojawi się na niebie krzyż, nie pojawił się. Datę zapamiętałam , bo jest dla mnie ważną rocznicą.
Jan Radziszewski2020.09.17 12:21
to była data wg cypriana polaka - piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
Jan Radziszewski2020.09.17 12:19
żydówko co nic nie wiesz że Bóg Ja "Jestem" tj Lahwe wg was Jahwe jest św Trójcą Osób Boskich I - Boga Ojca II - Boga Syna który przyjął ciało ludzkie z Dziewicy Maryji i III - Boga Ducha św
Jan Radziszewski2020.09.17 1:36
Tylko 3 lata porządzą jeszcze żydzi na tym świecie + bo po tym terminie w POTOPIE ognia i siarki /Łk 17,26-30) zostaną zabrani w ogniu PIEKIELNYM do carstwa swojego własnego cezara /J 19,15) przez anioły czerwonego Smoka /Ap 12,3 nn) + Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego Wtorek, 25 sierpnia 15.22 +++ Zapisz dziecko - Rzucisz klątwę w godzinie Miłosierdzia. - Tak Panie Jezu. ++ Ja, Krzysztof Michałowski (Cyprian Polak) rzucam klątwę Bożą na nowego ministra zdrowia Adama Niedzielskiego za wrogie Polsce i Prawdzie, którą jest Chrystus, rozporządzenie dające wysokie nagrody pracownikom sanepidu za wykonywanie kontroli podczas epidemii. + Nie ma to innego celu jak sztuczne utrzymywanie epidemii i premiowanie za karanie, czyli prześladowanie Polaków. ++ Co do maseczek (pomijając inne kwestie) to po kilku minutach noszenia tzw. maseczki ilość dwutlenku węgla między nią a nosem i ustami noszącego ją wzrasta trzykrotnie (trzykrotnie przekracza normę). +Robione było też banalnie proste doświadczenie polegające na tym, że pod maseczkę wkładana była końcówka czujnika dwutlenku węgla, takiego jakiego używa się w prywatnych domach aby uchronić się od zatrucia. Po krótkim czasie noszenia maseczki czujnik taki reaguje alarmem.+++ Nadwyrężony system immunologiczny osób noszących maseczkę sprawi, że na jesieni będą [ Polacy] chorować w większej niż dotąd ilości, a to wobec fałszowania wyników i bazowania na powszechnie znanych już błędach testów, (o czym mówił nawet poprzedni minister zdrowia) będzie przypisywane coronawirusowi COVID –19.+Bezczelność wrogów Polski zwiększa się.+++ O ile Szumowski mógł jeszcze uchodzić za Polaka to Ty kryptożydzie z przybranym kiedyś nazwiskiem „niedzielski” za takiego z wyglądu uchodzić nie możesz i nie chcesz. Wobec tych, wrogich wobec Polski i Polaków zamiarów, które pokazałeś kryptożydzie już na samym początku: + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! + Przeklina Cię Bóg, Amen! +- I tak się stanie. + Potwierdzam to Ja, Jezus Chrystus Król Polski, intronizowany przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku.+++ Strzeż się kryptożydzie szkodzić umiłowanemu przeze Mnie narodowi polskiemu. + Od 1 lipca, Moja Moc sprawiła, że nie chorują na COVID- 19 Polacy i nie będą chorować i umierać. Ale chorują obcokrajowcy, przede wszystkim Ukraińcy. Są najliczebniejsi. ++Twój poprzednik odszedł z ministerstwa w mniej niż miesiąc po rzuceniu klątwy przez mego syna, który jest gniewem Ojca w tym narodzie. +++++ Ty zaś spotkasz się z Bogiem na Sądzie w takim samym czasie. + Jeszcze wcześniej zobaczysz Krzyż na Niebie, który jest głupstwem dla świata a zgorszeniem dla Żydów. + Amen. Klątwę Bożą rzucił i Słowa Pana Jezusa Króla otrzymał Cyprian Polak
Roman2020.09.17 10:03
Łk, 7, 36-50: 36 Jeden z faryzeuszów zaprosił Go do siebie na posiłek. Wszedł więc do domu faryzeusza i zajął miejsce za stołem. 37 A oto kobieta, która prowadziła w mieście życie grzeszne, dowiedziawszy się, że gości w domu faryzeusza, przyniosła flakonik alabastrowy olejku 38 i stanąwszy z tyłu u Jego stóp, płacząc, zaczęła łzami oblewać Jego stopy i włosami swej głowy je wycierała. Potem całowała Jego stopy i namaszczała je olejkiem. 39 Widząc to, faryzeusz, który Go zaprosił, mówił sam do siebie: «Gdyby on był prorokiem, wiedziałby, co to za jedna i jaka to jest ta kobieta, która się Go dotyka, że jest grzesznicą». 40 Na to Jezus rzekł do niego: «Szymonie, mam ci coś do powiedzenia». On rzekł: «Powiedz, Nauczycielu». 41 «Pewien wierzyciel miał dwóch dłużników. Jeden winien mu był pięćset denarów, a drugi pięćdziesiąt. 42 Gdy nie mieli z czego oddać, darował obydwom. Który z nich więc będzie go bardziej miłował?» 43 Szymon odpowiedział: «Przypuszczam, że ten, któremu więcej darował». On zaś mu rzekł: «Słusznie osądziłeś». 44 Potem zwróciwszy się w stronę kobiety, rzekł do Szymona: «Widzisz tę kobietę? Wszedłem do twego domu, a nie podałeś Mi wody do nóg; ona zaś łzami oblała Mi stopy i otarła je swymi włosami. 45 Nie powitałeś Mnie pocałunkiem; a ona, odkąd wszedłem, nie przestała całować stóp moich. 46 Głowy nie namaściłeś Mi oliwą; ona zaś olejkiem namaściła moje stopy. 47 Dlatego powiadam ci: Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała. A ten, komu mało się odpuszcza, mało miłuje». 48 Do niej zaś rzekł: «Odpuszczone są twoje grzechy». 49 Na to współbiesiadnicy zaczęli mówić sami do siebie: «Któż On jest, że nawet grzechy odpuszcza?» 50 On zaś rzekł do kobiety: «Twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju».
Magda2020.09.17 0:50
WSZYSTKO JASNE!... WIADOMO!..... ORGANIZACJA .... B'nai B''rith....., TO ORGANIZACJA MASOŃSKA, PRAWDA? Więc na nic innego ich nie stać!?? Tylko ciekawe ile na to wyłożyli grosza??? Czy za darmo tamci tak się zgodzili??? Aj, Waj...!
kryst632020.09.16 23:43
Canada to policyjne państwo ,tam nie ma wolności jak w USA .Szerzy się zboczenie.Niech ich premier Trudoux pochwali się choć jednym canadyjcykiem, który ratował Jewa lub muzeum pamięci dla ratujacych Polaków narodowość Jewowskom.Popieram działalność wspaniałego o.Tadeusza Rydzyka.
Anonim2020.09.17 3:18
Ten twój wspaniały muchomor, to krwiopijca polskich wdów i ludzi bojących się śmierci, bo nie wiedzą co ich po śmierci czeka. Nikt jeszcze z tamtąd nie wrócił i opowiedział jak tm naprawdę jest. Oto cała tajemnica wiary.
cłek2020.09.17 10:06
A ty ską to wiesz że tak właśnie jest a nie inaczej
Anonim2020.09.17 16:45
Wiem, bo jeszcze nikogo z zaświatów nie spotkałem, który by opowiadał coś innego.
Moly2020.09.17 3:42
Kryst 63. Nikt nie zabrania go popierac. Ale w Kandzie rydzyk sie nie lapie. Chocby przyszlo tysiac atletow i zjadlo tysiac kotletow. Zaryglowane. i juz. Polakom sie to nie miesci w glowach bo w Polsce nazywanie gejow " teczowa zaraza" jest normalne. Ale Kanada to nie Polska
Zych2020.09.17 8:41
Jak Goebbels - kłamać, kłamać, i jeszcze raz kłamać. NIK nigdy nie mówił tak o LUDZIACH.
Moly2020.09.18 4:57
Musi pan Kandyjczykow przekonac. haha Powodzenia
Łagodny2020.09.16 23:36
@ odrazający--CO CI karbowany CIULU oj.RYDZYK ukradł????????????????????BO TORUNIOWI I POLSCE DAŁ wiele ,uczelnie ,świątynie ,itd. a TAKICH JAK TY TO SIĘ POWINNO NA ROZDROŻU ZA ŻEBRA------------------------------------,W AKCJE MIŁOSIERDZIA.
ODRAŻAJĄCY POMIOT KORDASZEWSKIEGO2020.09.16 23:28
DOSTAŁ KOLEJNY WILCZY BILET. KIEDY U NAS POZNAJĄ SIĘ W KOŃCU NA TYM OSZUŚCIE I ZŁODZIEJU?
Anonim2020.09.16 23:44
ukradł ci coś o. Dyrektor? jeśli tak, to do prokuratury?
ZAYEBAŁ KSIĘŻYC Z TAKIMI DWOMA2020.09.17 1:31
NA SZCZĘŚCIE JEDEN Z NICH ODWALIŁ KITĘ. BÓG NIE RYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY.
Jan Radziszewski2020.09.17 1:48
++++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
orgii2020.09.17 6:38
ty też "odwalisz kitę "......
moly2020.09.17 3:43
Ktoregos dnia. Zegarek zaczal juz tykac
Anonim2020.09.16 23:19
Alleluja i do przodu, o. Tadeuszu, lecz tym razem z Konfederacją? Solidarną Polską?
Krakus2020.09.16 22:43
No w cywilizowanym swiecie ten pseudoksiądz, klecha, biiznesmen nie ma posłuchu. I dobrze :)
Anonim2020.09.16 23:03
a gdzie jest ten cywilizowany świat? wszędzie zboczone lewactwo? pytam, bo lubię jeść mięso?
moly2020.09.17 3:44
Wiec po to sie pchla do tego zboczenstwa. Niech siedzi w cywilizowanej Polsce.
Nie-krakusie"! Zamilcz!2020.09.17 1:02
A ciebie durny zboczeńcu, też nikt nie chcer słuchać ! Zamknij się.... Lechu !!............... Próbujesz ...ciągle... zakrzyczeć... prawdę... o sobie! ........ Ale nigdy ci się to nie uda!... Im więcej lejesz nienawiści, tym więcej wyciągamy twoim brudów, ...zboczeń!........ Jesteś tchórzem! Boisz się napisać o swoim pedalstwie SB-ku!...... A odszkodowanie dla dzieci zapłaciłeś!??? Przecież ......przez ....ciebie..... mają one .....traumę ....na całe..... życie!!!
Jan Radziszewski2020.09.17 1:53
widzę że jesteś żydzie z Krakowa przeznaczony na odstrzał który zrealizują twoi ulubieńcy tj. Ukraincy niedalekiego już mordu w Polsce!!!!!
Anonim2020.09.16 22:40
Kościół w Polsce to zwykła sekta.
Anonim2020.09.16 23:05
w du-pie był, i gów-no widział?
Jagoda2020.09.17 1:14
Aj Waj ! Co ty nie powiesz, sekta??! A ja KOCHAM taką swoją niby- "sektę" ! ..... NIE ZAMIENIŁABYM SWOJEGO KK, ..... NA ŻADNE INNE SKARBY ŚWIATA...! Tylko taki stary, jak ty, zwykły pedał ponad 70+" mógł tak pomyśleć ! Pewnie nawet nie poczułeś się ze swoim wpisem lepiej!... Nie ulżyło ci! .......Nic nie rozumiesz, ........żałosny, .....samotny człowieku! ....... Nie tędy droga!
Anonim2020.09.17 3:24
Jagódko, po 70+, to nawet pedał już nie myśli, więc nie pitol moherowy bereciku !!!!!!!!!!!
Jan Radziszewski2020.09.17 1:59
żydzie "Gnosis" tj. Gnoza żydowska Talmud tzn Synagodze Szatana /Ap 2,9 3,9)to dopiero sekta nad sektami A dlaczego? - bo zapewnia swoim członkom bratom B'nai B'rith słynny Raj Mahometa gdzie dziewicze hurysy tj dziewicze diabły umilają sexem Sado Macho swoim żydkom ha ha ha !!!
Anonim2020.09.16 21:54
Psy szczekają a Jezusa karawana jedzie dalej, stąd to wycie lewactwa, masonów, żydów, słychać znakomicie? ponad 2000 lat, tego, co niezmienne, nauki Pana Jezusa? Alleluja!
Beno2020.09.16 21:52
Prawda w oczy żydów kole. A z drugiej strony gdzie ta otwartość i dialog judeo-chrześcijański. Niech Kanada taka dobra i tolerancyjna przyjmie uciekinierów muzułmańskich z Afryki i Azji. Może wtedy żydostwo by stonowało swoje wypowiedzi, bo z muzułmanami to nie żarty.
Anonim2020.09.16 21:59
a co to jest taki "dialog judeo-chrześcijański"? Jezus nie dialogował, nie paktował, tylko nauczał narody, głośmy żydostwu Prawdę? że, zbawienie jedynie tylko przez Jezusa Chrystusa? Jedyna droga do Nieba? a nie przez narodziny czerwonej jałówki?
Beno2020.09.16 22:13
Nic nie rozumiesz, a wypisujesz jakieś jałowe wywody. W Kościele istnieje dialog z judaizmem, z Muzułmanami, dialog z innymi wyznaniami chrześcijańskimi tzw. ekumenizm.., więc trochę poczytaj zaczniesz wypisywać głupoty.
Anonim2020.09.16 23:13
Nie, nie rozumiem lewactwa w Kościele Katolickim? panoszenia się masonerii? żydostwa? a zatem, nie rozumiem czegoś takiego, jak dialog KK, bo też i nie dialogował Jezus Chrystus? Proste? Jest natomiast masoneria, co pierzę mózgi? ale na to jest rada, czytać Biblię? Nie słuchać nawiedzonych faryzeuszy w owczych skórach? a nawracać niewiernych, tak, jak robił to sam Jezus Chrystus? Nie ma zbawienia poza Chrystusem?
Jan Radziszewski2020.09.17 15:08
Beno a powiedz mi kto prowadzi w Kk ten tzw dialog -czy nie obecni w nim żydzi i masoni wysłannicy synagogi Szatana /Ap 2,9 3,9) z Or. ży pł 991 z 17.08.2020 r ++". (...) Niebawem zostanie zesłana specjalna Łaska Boża, dla ludzkości na całej ziemi, będzie to oświetlenie sumień Światłem Bożej Sprawiedliwości. + Każdy żywy człowiek ujrzy stan swojej własnej duszy oczami Boga. + Po tym jak to nastąpi, damy wam kilka tygodni na uporządkowanie swojego serca i sumienia. Niestety po tym czasie demony odzyskają możliwość działania, będą zwodzić, oszukiwać kogo tylko zdołają. Kto z was dobrowolnie i bez jakiegokolwiek przymusu przyjmie znamię bestii, chip Rafid, ten zginie na wieki, dla takiego człowieka nie ma już ratunku. Jeżeli większość z was Polaków się ocknie, wybierze Boga, to cały wasz kraj, cala Polska może być wyłączona z wpływów syna zatracenia, Antychrysta. Jeżeli jednak nie usłuchacie, jeżeli pójdziecie za głosem zwodziciela, czekać was będzie los innych, dość boleśnie upominanych narodów. Słuchajcie dobrych natchnień, słuchajcie poleceń swoich Aniołów, bo niedługo Nimi się posłużę, aby wami pokierować. Niczego już nie planujcie, bo zaczynają się toczyć wydarzenia, niezależnym od nikogo torem. Niedługo przekazane zostaną instrukcje, jak po wszystkich wydarzeniach organizować sobie życie, bo kto przetrwa, niech zadba o podstawy życia i funkcjonowania, nie zapominając nade wszystko o Bogu. W czasie największych w dziejach prześladowań, zginie większość ludzi na ziemi. Już niedługo ziemia w wielu miejscach zostanie poważnie skażona, na wiele, wiele lat. Narody w których rządzi demon, użyją broni masowego rażenia, a także użyte będą bronie najnowszej generacji, w tym HAARP i broń hipersoniczna, a także inne. + Powstaną wielkie, ogromne zniszczenia, zginie wielu ludzi. + Przeżyje tylko ten, kto zaufa Bogu i Jego Świętej opiece, ten kto w porę zechciał się przygotować. + Cała Trójca Święta i Moja Święta, Kochana Mama, wiele lat i stuleci was pouczaliśmy, ostrzegaliśmy, teraz nadszedł czas realizacji tego, co było zapowiadane do tej pory. Dopóki nie spadł na was Topór Bożej Sprawiedliwości, do tej pory, każdy żyjący człowiek, otrzyma szansę ratunku, szybko jednak otrzymacie ostatni wielki Boży Dar, waszą ostatnią i największą w dziejach szansę, którą będzie Mały Sąd, czyli Oświetlenie Sumień, Światłem Bożej Sprawiedliwości. + Będzie to równa dla wszystkich szansa, bo tylko od was i od podjęcia przez was waszej najważniejszej decyzji życia zależy, czy zostaniecie zbawieni, czy potępieni na wieki, to wasz jest wybór, co wybierzecie?
coś takiego2020.09.16 21:35
Rydzyk , sam będąc Żydem rozpowszechniał treści antysemickie ? Niesamowite . Może nie zna swoich korzeni ? Rodzice ukryli ? Hitler , też Żyd tępił Żydów . Po ludziach żądnych władzy za wszelką cenę wszystkiego można się spodziewać .
Anonim2020.09.16 23:49
coś takiego? z pewnością masz metrykę o. Rydzyka z gminy żydowskiej? jest wielu, co by dali za taki dokument spory grosz?
azze2020.09.16 21:22
brawo, brawissimo
Przezorny zawsze ubezpieczony2020.09.16 20:46
Na szczęście ojciec Rydzyk może odprawiać Msze św. dla Kanady na falach Radia Maryja.
leszczyna2020.09.16 21:11
A tacę otrzymać przelewem.
Anonim2020.09.16 22:07
a ty składasz ofiarę z rytuałów satanistycznych?
Anonim2020.09.17 3:35
No właśnie, radio ma ryja jest tam odbieralne, Ale kto wtedy przywiezie Dulary ??????
Jan2020.09.16 20:44
Nareszcie! Jest jeszcze ( niestety nie w Polsce) kościół prawdziwy
Elektor2020.09.16 20:19
Z homolobby i żydokomuną to walczy ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. Szemrany ksiądz (bo czy ma święcenia to są wątpliwości) Rydzyk to zwykła szumowina podobnego typu co wierchuszka PiS. Do siebie do siebie...kabzę nabijać pięknie gadać i plądrować kieszenie głupoli.
Kim oni są ??2020.09.16 20:04
Co uczy kościół katolicki w Kanadzie ? Czy to jeszcze kościół katolicki ?????
Anonim2020.09.17 16:54
Kościołem Katolickim to oni jeszcze są, a nie Sektą chrześcijańską, jak w Polsce.
Foster2020.09.16 20:00
Nawet w Kanadzie się na szybkich rączkach poznali ?
Karol2020.09.16 20:25
Masz szczescie debilu, ze sie na tobie jeszcze nie poznali, bo siedzalbys juz dawno w Tworkach !!
Jan2020.09.16 20:46
Karol z twojej wypowiedzi wychodzi pełnia chrześcijaństwa , takiego jak się ujmuje na frondzie
Anonim2020.09.16 19:52
Żydowska masoneria, nie organizacja. No i kto rządzi w Kościele?!
KATOLICYZM to NIE PIS I RYDZYK2020.09.16 19:49
Brawo dla ks. Tadeusza Isakowicza za walkę z homoseksualistami-pedofilami w KK ! Treść listu do ks. kard. Stanisława Dziwisza, wręczonego mu osobiście wraz z załącznikami w 2012 roku http://isakowicz.pl/tresc-listu-do-ks-kard-stanislawa-dziwisza-wreczonego-mu-osobiscie-wraz-z-zalacznikami-w-2012-roku/ Potwierdzają się słowa byłej ex komunistki Belli Dodd która była świadkiem jak 1100 komunistów wstępowało w szeregi kapłańskie aby je niszczyć od środka . m.in przez homoseksualizm . Książka nazywa się "Szkoła ciemności " . Nowa Lewica jest wściekła że się walczy w Kościele z pedofilią a wraz z nią wilki w owczych skórach
Marian2020.09.16 19:45
Następną szykaną wobec antysemitów i homofobów jaką wprowadzą żydzi będzie zakaz wychodzenia z domu. Dla niepoprawnych, zostanie już tylko strzał katyński w którym żydzi mają dużą wprawę.
Anonim2020.09.16 21:39
No to znów mordowali swoich . Dla przetrwania .
Anonim2020.09.16 19:43
O. T. Rydzyk pisiory to przechrzty lewackie? Czas na Konfederację? Jedyna nasza i prawa i chrześcijańska nadzieja? Kotórz jak nie Konfederacja?
danka2020.09.16 20:31
Anonim konfederacja wzór chrześcijaństwa,Korwinek 4 żony i kupa nieślubnycgh dzieci.
Foster2020.09.16 20:43
Najważniejsze, że produkuje a ślub to weźmie z tą ostatnią.
Karol2020.09.16 20:36
Masz racje lepszy Kotorz jak Konfederacja !
Anonim2020.09.16 19:38
Żydzi i lewactwo na drodze walki z Kościołem? ludzie Kościoła jedyną przeszkodą na drodze to stworzenia rządu NWO? religii NWO? skoro szatan nie dał rady skusić Jezusa Chrystusa? to uderza w ludzi Jego Kościoła? Nie wiem dlaczego ludzie milczą, podczas gdy Jezus wziął bicz do ręki w pogonił sprzedawców z domu Ojca?
Anonim2020.09.16 19:31
Rozbrykało się PiS jak stara kobyła na owsie? .. A jeszcze parę lat temu jeździli po wsiach i żebrali o głosy? ..... Protest rolników przed siedzibą PiSu w Warszawie .... https://www.youtube.com/watch?v=BqvmDcblJn0 ..................... Rolnicy zaskoczyli policjantów i ruszyli na siedzibę PiS …. https://www.youtube.com/watch?v=P4tXkzry6rQ
Japa2020.09.16 19:43
Nie zauważyłeś " Anonimku" ,że tu mowa o czym innym ? .
minio2020.09.16 19:31
Kanadyjska minister zdrowia Danielle McCann wzywa do poszerzenia dostępu do późnej aborcji w kraju. Choć mordowanie nienarodzonych pozostaje dostępne bez ograniczeń, to polityk to nie wystarcza. Pragnie bowiem, by więcej medyków wykonywało te procedury. W środowej wypowiedzi dla kanadyjskiego zgromadzenia narodowego minister wyraziła pragnienie, aby więcej kanadyjskich „lekarzy” zapewniało aborcję w trzecim semestrze. Polityk wyraziła ubolewanie, że niezbyt dużo medyków pragnie wykonywać aborcje w późnym terminie. Według minister corocznie przynajmniej 10 do 25 Kanadyjek jedzie do USA w celu wykonania aborcji w późnym terminie.
Foster2020.09.16 20:45
Nigdzie Nas nie chcą - o co chodzi ?
Anonim2020.09.16 23:52
może ciebie?
Lewak2020.09.16 19:25
te komusze zboki z za oceanu mogą o.Tadeusza cmoknąć tam gdzie ...
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.16 19:25
czy znajdzie się chociaż jeden sprawiedliwy który biorąc przykład z jezusa, wypłaci temu pazernemu kupcowi kopa na düpę i pogna parchatego rydzyka ze świątyni?
Anonim2020.09.16 19:27
jak tam kacapska onuco u was na w schodzie, w tym raju mlekiem i smrodem płynącym
Iks2020.09.16 19:21
To juz urzednicy z Kanady chca rzadzic w Polska ? Kanada to najgorsze lewackie gooowno chyba gorsze od zach.europy
Lucy2020.09.16 19:19
Dlaczego kontrowersyjna jest RM??? marsze zboków nie są kontrowersyjne