04.10.19, 13:20

Obłęd, ale jakże znamienny! Zjadanie dzieci dla klimatu

Według amerykańskiej aktywistki proekologicznej nadszedł czas, by zjadać dzieci w celu walki z emisją CO2. Obłęd - to prawda, ale nawet obłęd mówi wiele o społeczeństwie i pewnych ideologiach. Szaleństwo tej kobiety mówi wiele o tym, jak wielki jest poziom mizantropii - nienawiści do ludzi - w środowiskach skrajnych lewaków. 

Apele o zjadanie dzieci padły na spotkaniu z polityk Aleksandrią Ocasio-Cortez z Izby Reprezentantów USA. Głos zabrała aktywistka proekologiczna, która wyraziła swój podziw dla polityk, a następnie wezwała do zabijania dzieci. Powołując się na "szwedzkiego profesora" powiedziała, że "zostało nam tylko kilka miesięcy"; wobec tego trzeba jeść "zmarłych ludzi", ale to wciąż za mało. Obłąkana stwierdziła, że "trzeba jeść dzieci", by ograniczyć emisję CO2. Jak perorowała, "dzieci są problemem" i trzeba je zjadać. 

Ten rodzaj szaleństwa nie może dziwić. W społeczeństwach zachodnich nie ma żadnego szacunku dla dzieci. Zgoda na mordowanie nienarodzonych w łonach matek spaczyła ludzkie umysły. Jeżeli zabija się dziecko mające 9 miesięcy, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zabijać także noworodki. W szybkim tempie rośnie też ruch, którego zwolennicy deklarują, że nie będą mieć dzieci ze względu na klimat: jedni mówią o tym, że dzieci szkodzą klimatowi, inni, że nie chcą wydawać dzieci na taki smutny, zniszczony ekologicznie świat.

Stąd apel obłąkanej Amerykanki jest swoiście symptomatyczny i oddający ducha szaleństwa ruchu proekologicznego. Zjadanie własnych dzieci dla walki z klimatem... To dobra metafora obłędu, który opanował Zachód.

bsw

Komentarze

mm2019.10.8 9:22
ależ drogi autorze tej notki ta kobieta robiła sobie jaja z ekologów . To od razu przychodzi do głowy. A jak się sprawdzi w necie to jest potwierdzenie :)))
Kris2019.10.9 10:43
hehehe, to była prowokatorka / happenerka i robiła sobie jaja, ale "najlepsze" jest to ze te barany słuchały jej z uwagą a pani polityk wypowiedziala tylko taką okragla formulkę, zeby czasem nie urazic dyskutantki...
Moly2019.10.5 14:56
Autor nie rozumie jednej bardzo prostej rzeczy. W srodowiskach nie-religijnych kazdy czlowiek mysli za siebie. Roznorodnosc zdan nie tylko nie jest wyciszana ale jest zachecana. "Lewacka ideologia" nie jest czyms porownywalnym do katolickich ideologii w tym sensie ze nie jest jednolita w ten sam sposob. Nie ma niekwestionowanych autorytetow jak w katolickije ideologii tylko sa glosy wplywu. To ze jakas kobieta z widowni, na prelekcji w "sali gimnastycznej" proponuje jedzenie niemowlakow dla mnie na przyklad nic nie nie oznacza. Jest to jeden glos w debacie , ktory pewnie nie zatoczy wiekszych kregow.
Reytan2019.10.5 19:32
Komunisci potrafia tylko mordowac i klamac.\ Obydwie rzeczy robia na wielka skle i doskonale. Tu mamy swietny przyklad ,jak zdegenerowany komuch wszystko odwraca,choc mowi o znanym kolektywizmie komunistycznym,. Kolchozy i kibuce to byly jednak komunistyczne ,a nie katolickie,co lobuzie ??
Tad2019.10.6 10:16
Panie, chociaż gram wiedzy o rzeczywistości. Religia to nie ideologia a ideologia to nie religia
Jan Radziszewski2019.10.5 13:18
Ateisto morderco - Ty durny człowieczku jak trafisz do PIEKŁA wtedy uwierzysz że Bóg jest ,ale dla ciebie będzie za późno by się zbawić!
POmyleniec2019.10.5 11:26
Gdzie i PO ile będą kotlety ?
Krzysztof2019.10.5 7:53
Lewaczka. Ha ha... To idiotka. Zastanawiające jest to, że w niektórych kręgach, ludzi którzy mają inne zdanie, nazywa się lewakami. Kto to pisał? Ograniczony umysłowo prawak?
anonim2019.10.5 6:56
"Jakaś osoba w takim czy innym kryzysie wygłosiła kompletnie absurdalny postulat. I to ma być dowód......" tak to jest dowód: Babunie zepchnął z balkonu - zamordowana, ..., Sąd skazał na karę więzienia w zawieszeniu !!! pewnie by dziadka również "załatwił"....to sie .....
Reytan2019.10.5 19:35
Jestes chucpowatym klamca komunistycznym,trzenba cie bedzie zjesc z chrzanem.
katolik2019.10.4 22:26
Przecież to nic innego jak opętanie świata i Polski ,tzn dna popslsldwiosnanowoczesna,obyw rp przez szatana! Ludzie tak sa głupi,że trudno sobie to nawet wyobrazić-idą jak woły bez rozumu na rzeż ! Czemu tu się dziwic ,przecież ludzie odeszli od Boga ,ale w Polsce my wyborcy PIS nawet jeżeli jest szatan i sa ludzie którzy idą z nurtem szatańskich nawoływań przez dno do samobójstwa i zabójstwa to wygra BÓG i MATKA BOSKA.. Głosujemy na PIS!!! Nie bój się glosowac na PIS-twój strach może wynikać z tego że jesteś zniewolony przez szatana--odważ się i głosuj na PIS!!!
Piotr2019.10.4 21:00
Łykacie jak pelikany każdą bzdurę. https://www.businessinsider.com/pro-trump-group-behind-aoc-protester-calling-to-eat-babies-2019-10?IR=T&fbclid=IwAR0IKc8EzKDwwIISi5nm2wCXD_dkwhTS5GnyPeJGokJXz7CL8N94YdD2Rf4
Reytan2019.10.5 19:37
Jestes prowokalorem komunistycznym i chucpowatym klamca.
weto2019.10.4 17:37
dzieci są probleme, a dorośli nie? ona nie produkuje CO2? niechże się sama wykończy i już!
Wojtek Polak 2019.10.4 16:33
ta oszalała ban zpatologizowanych debili chorych z nienawiści to jakieś szatańskie przygłupy. ci miłośnicy mordowania i kanibalizmu tak zwani lewacy mają gęby pełne frazesów o ochronie przyrody brzydzą się mięsem zwierzęcym ale ludzkim już nie.tych ludzi trzeba izolować od reszty społeczeństw w ośrodkach pod szczególnym nadzorem.ten cały patologiczny nowy bolszewizm wraz z czerfono-tęczofo zarazą trzeba usuwać z przestrzeni publicznej wszelkimi możliwymi sposobami.
leszczyna2019.10.4 15:37
W Warszawie podczas protestu klimatycznego niesiono hasło "Save the Planet, kill yourself". A tu pani ekolożka zamiast sobie palnąć w łeb i zbawić od siebie Ziemię, nawołuje do zjadania nieletnich osobników homo sapiens. Było "kill yoursef", a nie "kill them all", co chętnie wypominają nie tylko ekolodzy wiadomo komu.
k...., to jest tak chore że trudno to opisywać 2019.10.4 15:35
To mówi gowniara, który jak dziecko, wygadała to co mówią starzy lewusowi wyjadacze w tych ich sekciarskich komunach. To są czubki, które jak nie przepraszają 'cierpiące' rośliny, to chcą jeść dzieci. Może niech te czerowno-zielone czubki zaczną od Grety Thunberg, niech ją zjedzą razem z jej starymi i z jachtem, bo ponoć jacht był produkowany z takich materiałów że ich pierdy nie będą zwierać CO2. Dawniej takich czubów zamykali w psychiatryku i wyrzucali klucz, dziś są bohaterami lewackich mediów i qrwniętych ekologów
rick2019.10.4 15:31
najgorsze to przyjdzie gdyby Trump przegral wybory
Agnieszka2019.10.4 14:49
Nielogiczne - dziecko mniej zużywa tlenu i mniej emituje CO2 niż dorosły... Do tego dorosły może stwarzać kolejne problemy rodząc/płodząc kolejne dzieci, gdy dzieci przez najbliższe lata dadzą ziemi od nich jeszcze odpocząć... Proponuję, aby ta pani uratowała ziemię i ludzkość zaczynając od zabicia siebie i sobie podobnych. Korzyść dla ludzkości będzie wielka jak tacy ludzie sami będą się eliminować. Jak chce to może ją coś zeżreć, gdy rzuci się np. do klatki głodnych lwów czy jakichś piranii. Zero wiarygodności u tych ekologów jak nie dają przykładu zabijając siebie... Kiedyś to się nazywało satanizm a dziś "ekologia"...
V732019.10.4 14:44
no to zaczniemy od zjedzenia tej kretynki
Dam2019.10.4 14:10
Przy okazji, pamiętacie list 500 naukowców o klimacie? Mówiłem, że to fake, a fronda minusowała jak głupia. https://www.energetyka24.com/list-500-naukowcow-negujacych-niebezpieczenstwo-zmian-klimatu-to-bzdura-komentarz
leszczyna2019.10.4 15:29
Tam nie ma stwierdzenia, że to fake, ale polemika z tym materiałem, co do której również można mieć kontrargumenty. Fake to fałszywa wiadomość, wymysł, który kiedyś nazywał się "fakt prasowy".
Dam2019.10.4 15:48
No masz rację, ale wciąż uważanie tego listu za jakikolwiek poważny dowód w czymkolwiek nie jest zbyt rozsądne. No ale z jakiegoś powodu "prawica" jest za zaśmiecaniem planety (co jest dla mnie niepojęte, to jakby robić złomowisko we własnym ogródku, a potem dziwić się, że nic nie chce rosnąć), więc każdą rzecz potwierdzającą ich zdanie będą pokazywać, jako prawdę objawioną, niezależnie od tego, jak głupi by nie była.
bird2019.10.4 16:33
Jest to dla ciebie niepojete, boś głupi jak but. Inteligentni ludzie nie chcą ograniczanie emisji CO2, ponieważ ten gaz nie jest zanieczyszczeniem. Walka z CO2 ma taki sam sens jak walka z H2O.
Reytan2019.10.5 19:27
Trzeba byc bezmozgim KRETYNEM,zeby uwazac,ze prawica jest za zanieczyszczaniem planety. To jest ponizej poziomu zwierzecego.
Matka Polka2019.10.4 14:07
W tym przypadku już chyba tylko pasy bezpieczeństwa...
Jestem z Białegostoku2019.10.4 14:06
Powiedzieć że to chore to mało. Każde lewactwo, komunizm ,liberalizm, prowadzi człowieka do upadku. Upadek na każdej płaszczyźnie: moralnej, ekonomicznej, religijnej, psychicznej itd. W ludzkim życiu mogą rządzić dwie siły , Bóg albo szatan. Kto nie wybiera Boga poddaje się działaniu szatana, a on chce niszczyć wszystko co stworzył Bóg. Chroń nas Boże przed działaniem złych duchów i ludżmi którzy im służą.
J.P2019.10.4 14:06
Fronda robi ogromną szkodę środowiskom ekologicznym i naukowym wynajdujac gdzieś w otchłaniach internetu skrajne poglądy. To jakiś odgórny nakaz, nie wierzę że z własnej woli to robi. Bądź co bądź z głupoty na pewno.
Reytan2019.10.5 19:23
Pseudo-ekologia to ideologia odlamu zbrodniczego komunizmu.
anonim2019.10.4 13:55
Ależ oczywiście, ignorancja z jednej strony i totalna manipulacja z drugiej. Wszak uczeni, którzy znają temat, twierdzą ze wpływ człowieka, jego fizjologii na klimat jest żaden. Ale jeżeli ktoś chce wyeliminować 90% ludzi , zawsze kij znajdzie!
prosty2019.10.4 13:52
Takie poglądy to jedno, w miliardzie ludzi można znaleźć praktycznie każde dziwactwo. To, co mnie niepokoi to fakt, że takie poglądy idą w świat i znajdują poklask. Efekt kuli śniegowej i gra na emocjach, to musi paść.
Maria Blaszczyk2019.10.4 13:51
No rzeczywiście... Jakaś osoba w takim czy innym kryzysie wygłosiła kompletnie absurdalny postulat. I to ma być dowód na cokolwiek jeśli chodzi o osoby o lewicowych poglądach. To ja mam pytanie. Na co dowodem sa poglądy pana Korwina-Mikke, mówiącego o osobach LGBT, że "Trzeba ich WYRŻNĄĆ!!!"? Albo pana Ziemkiewicza, że należy do nich strzelać? Mówimy tu, po uwzględnieniu tych wszystkich literek, o kilku milionach naszych rodaków. w skali świata to będą setki milionów ludzi.
Marcin №2019.10.4 14:33
Myślę Maryś żeś sama w "kryzysie" Juz Ci nikt nawet odpisywac na tym portalu nie chce ;) Ja się ulitowałem, bom człowiek dobrego serca, i mam świadomość że każdy zbłądzić może Życzę Ci byś wróciła do zdrowia, i równowagi psychicznej... dobry Bóg to sprawi, albo i nie W końcu jesteśmy zdani tylko na siebie, w próbie ostatniej :) ps, nie odpisuj, nie jestem ciekawy Co napiszesz... bo wiem co napiszesz ;D
Maria Blaszczyk2019.10.4 16:52
Zabawne... To po co piszesz, że nikt mi nie chce odpisywać, jak wiesz, że napiszę, że: Nikt mi nie chce odpisywać, a pod większością moich postów są odpowiedzi - i pomijam tu "lewackie dziwki" i życzenia powrotu do równowagi psychiczne - za które skądinąd bardzo dziękuję, serdeczne buk zaplać, choć nie są mi potrzebne. A teraz może spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie - w jaki sposób makabryczna wypowiedź jakiejś pani na spotakniu z panią kongresmenką Ocasio-Cortez świadczy o poglądach jakichkolwiek osób o lewicowych poglądach...
Marcin №2019.10.4 20:51
Ja sobie beke z Ciebie robię, a Ty jak zawsze kołek w doopie, przemądrzały babsztylu bez polotu ;) Gdzie masz te tłumy co chca z Tobą pogadać... były, ale nawet i oni się zniecghecili Twoim dworskim obyciem baby z przerostem ego ;) Śmiać mi się chce uzywania przez Ciebie w bojach z róznego rodzaju wariatami Twego autoramentu, tylko po drugiej stronie... słów uzywanych tylko na uniwersytetach, nie w potocznej mowie, na jakimś zadupiastym portaliku dla ludzi bez hobby ;P Widać kto i ile czasu tu zuzywa, chyba nie mając nic ponadto do roboty Tego nie kieruję do Ciebie, ot tylko mój wywód, człowieka zabieganego, rzadko tu zagladajacego Zawsze Ciebie czytam uważnie, analizując kiedy powiesz o słowo za duzo I tu kończymy temat, bowiem tak jak tamta wariataka ma głoda na bachora, Ty nie masz zadnych hamulców by zabijać dzieci nie narodzone, ot taki wasz wspólny aksjomat twórczy ;P Tak na koniec zyczę duzo zdrowia na ciele, bo z resztą nie ma ratunku :D Pożartowaliśmy, a teraz trzeba do prawdziwej pracy... czego też zyczę, ale chyba nigdy uczciwej (fizycznej ) nie wykonywałaś... stąd kełbie we łbie ;P całusik Maryś
Sebastian Lorenc2019.10.5 9:29
Ja Cię Maria podziwiam. Odpisujesz wiejskiemu zakompleksionemu filozofowi, co to z tego że uczyć mu się nie chciało i musi fizycznie zapieeprzać robi jakąś wyjątkową wartość. Jeszcze będzie Cię krasnal ogrodowy obrażał.
Reytan2019.10.5 19:20
Komunistow musimy sie defitywnie pozbyc. Na poczatek wyroki calkowitego przepadku mienia dla najbardziej aktywnych.
anonim2019.10.4 13:51
Nowa religia EKOLOGIZM - nowy komunizm - tragiczny stan umysłu
JS2019.10.4 13:51
A nie lepiej zakazać CO2 w napojach gazowanych ???? A tak poważnie. Takie jak te głosy zapowiadają coś strasznego co ma nadejść. Ta cała idea (ideologia) zmian klimatycznych ma być kolejnym, silnym argumentem do przeprowadzenia depopulacji !!!! Żebyście nie byli zaskoczeni jak to wszystko ruszy w 2020r. z wielkim impetem na wielu poziomach ! A nasi kapłani żyją w jakimś innym świecie. Nic nie wiedzą co w trawie piszczy, tylko garstka z nich, którzy potrafią badać znaki, nasłuchiwać co świat mówi. Króluj nam Chryste Pozdr.
stop opętanym2019.10.4 13:50
Toż to są nekrofile i kanibale !
anonim2019.10.4 13:48
LEWACTWO ATAKUJE ! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
Wiesław Kaloryfer2019.10.4 15:14
Lewacki islam .... tego jeszcze nie grali xD
Anna2019.10.5 14:51
Niech żyje Polska. Boża Polska
Nowojorska q.wa Jachira!2019.10.4 13:45
Nowojorska q.wa Jachira!
v2019.10.4 17:37
Jahira bardziej optuje w padmaskowskich orgietkach
Marian2019.10.4 13:45
To dawajta tego amerykanskiego bachora na pieczyste
stan2019.10.4 13:44
mają mało czasu? Teraz już nie na czarnych mszach, ale każdy satanista sam na własną rękę będzie zjadał dzieci? To wyznawcy masońskiej religii! Masoneria im mózgi przeżarła z nienawiści do człowieka.
Gniewko syn rybaka2019.10.4 13:41
Oni (lewacy) dzieci, wy (patrioci) plastik.
uzi 2019.10.4 14:51
a ty idioto, goowno Trzaskowskiego
bla bla bla2019.10.4 13:36
tak to jest z lewakami...obłęd i nienawiść.....
mm2019.10.8 9:24
chopie toć to była ustawka grupy prawicowej. Po prostu robienie jaj z ekologów