17.11.18, 10:18Zdj. screen Facebook/The Wojciech Cejrowski

ODLOT! Cejrowski na wizji pali flagę UE

Wojciech Cejrowski co czwartek gości w programie Michała Rachonia "Minęła 20" w TVP Info. Kontrowersyjny podróżnik na antenie Telewizji Publicznej pozwala sobie na bardzo wiele, ostro uderza zarówno w opozycję, jak i w rząd. 

Tym razem, odnosząc się do zdarzenia, które miało miejsce podczas Marszu Niepodległości, Cejrowski spalił "flagę UE na wizji TVP". Tak przynajmniej opisał filmik na Facebooku, w rzeczywistości nie flagę, ale papierową chorągiewkę i nie na wizji, ale w materiale nieemitowanym w programie.

"To jest kawałek papieru, to jest moja własność i ja mogę sobie z nią robić co mi się żywnie podoba w mojej kajucie"- stwierdza publicysta w rozmowie z Michałem Rachoniem, paląc chorągiewkę w barwach UE.

Jak widać, u Cejrowskiego przestał liczyć się rozsądek, ważniejsze jest szokowanie za wszelką cenę. Czymkolwiek by nie była flaga UE czy jakiekolwiek inne symbole w barwach tej Wspólnoty, nie wystawia to prawicy najlepszego świadectwa, zwłaszcza w momencie, gdy robi to stały komentator telewizji publicznej, której właścicielem jest obecnie polityk związany z rządem notorycznie oskarżanym o dążenie do wyprowadzenia Polski z UE

yenn/Facebook, Fronda.pl