10.08.17, 19:42zdj. Youtube

Owsiak atakuje Ziemca: 'Krzychu, nie wolno kłamać!'

Jerzy Owsiak w filmiku podsumowującym tegoroczny przystanek Woodstock parodiuje "Wiadomości" w TVP oraz atakuje dziennikarza tej stacji, Krzysztofa Ziemca.

"Brałeś udział, w tym momencie, w niezwykle zmanipulowanej wiadomości. Krzysztof, porzuć ten podły zawód - w tym miejscu, w którym jesteś"- zwraca się do dziennikarza twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak dodaje Jerzy Owsiak, zna Ziemca od czasów radiowej Trójki. 
"(…), nawet piliśmy razem wódkę na przyjęciach"- dodaje organizator Przystanku Woodstock. Pod koniec zwraca się do dziennikarza TVP:

"Krzychu, nie wolno kłamać".

Jerzemu Owsiakowi chodziło o materiał wyemitowany w "Wiadomościach" 8 sierpnia, poświęcony festiwalowi Przystanek Woodstock. Zatytułowano go: „Najbardziej obskurny festiwal świata” (oparty na artykule brytyjskiego „Daily Star”).

"Uwierz mi jako staremu znajomemu. Byłem tam, odpowiadałem za ten Przystanek Woodstock i powiem ci tylko jedną rzecz: brałeś udział w tym momencie, w niezwykle zmanipulowanej wiadomości. Od początku do końca – od złego tłumaczenia gazety, poprzez mówienie, że są tacy, którzy określają Woodstock jako nieprzygotowany organizacyjnie"- twierdzi szef WOŚP. 

Po ostatniej wypowiedzi i kuriozalnych przeprosinach pod adresem poseł Krystyny Pawłowicz, Owsiak jest chyba ostatnią osobą, która ma prawo nauczać innych o moralności...

>>>ZOBACZ NA FACEBOOKU<<<

ajk/Facebook, Fronda.pl