05.07.20, 10:15Screenshot Youtube

Paweł Lisicki: Polacy nie dadzą się tak ogłupić

Trzaskowski również, któryś raz zresztą, próbuje zaatakować Jarosława Kaczyńskiego, mówiąc, że on nie ma rodziny, na niczym się nie zna. Coś znowu ponadstandardowego. Jarosław Kaczyński w tej kampanii praktycznie udziału nie bierze i atakowanie go w takich sprawach prywatno-rodzinnych na wiecu pokazuje tylko stopień brutalności i stopień przekraczania kolejnych granic” – mówił redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki.

W rozmowie na antenie TVP Info mówił między innymi na temat okładki „Faktu”, który w skandaliczny sposób atakował prezydenta Andrzeja Dudę. Narrację tygodnika ochoczo podchwycił kandydat KO Rafał Trzaskowski mówiąc w trakcie wiecu w Częstochowie:

[…] nie ma mowy o ułaskawianiu koleżanek i kolegów partyjnych, którzy złamali prawo. Ale również nie powinno być mowy o ułaskawieniu kogoś, kto zamachnął się na coś najważniejszego, czyli na rodzinę. Nie ma mowy o ułaskawieniu pedofila. Nie może być o tym mowy w Polsce”.

Lisicki zaznaczył, że najpewniej wspomniany artykuł miał być przygotowany wcześniej i uderzyć w prezydenta w trakcie debaty, jednak nie zrobiono tego, ponieważ do niej nie doszło. Wchodzenie w tę narrację przez Trzaskowskiego redaktor naczelny „Do Rzeczy” określił jako obrzydliwe. Dodał:

Moim zdaniem, gdybyśmy mieli do czynienia z prawdziwą, uczciwą dyskusją, to on powinien być pierwszym, który się od tego powinien odżegnać”.

Podkreślił, że Trzaskowski od artykułu powinien był się odciąć i podkreślić, że potępia tak obrzydliwe ataki na głowę państwa. Mówiąc o przekraczaniu kolejnych granic i brutalności walki politycznej dodał, że ma nadzieję na to, że wyborcy ukarzą tych, którzy się tego dopuszczają:

Myślę, że Polacy nie dadzą się tak ogłupić, nie dadzą się tak zaszantażować emocjonalnie i zauważą, że to są metody strasznie niebezpieczne i tak naprawdę obracające się przeciwko i interesowi publicznemu i zdrowemu rozsądkowi”.

dam/TVP Info,Fronda.pl

Komentarze

gość2020.07.6 15:59
Polacy powinni wiedzieć, że na Trzaskowskiego nie można głosować. To jest wojna cywilizacyjna i nie można go popierać. Otacza się w ratuszu ludźmi o marksistowskich, wręcz komunistycznych poglądach. Jest człowiekiem bardzo niebezpiecznym dla Polski. Ewentualna prezydentura Trzaskowskiego będzie osłabieniem Polski na arenie międzynarodowej, obniżeniem naszego bezpieczeństwa. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych, Prezydentem. Kocha Polskę i Polaków.
hainrich2020.07.5 12:14
Dość mam tych politycznych krasnali z TVN czy Polsat z Trzaskowskim na czele. Dość mam tego pana , który nawet nie wie kim jest dziś i co robił wczoraj i co mówi. Śmiem twierdzić , że daleko mu do przedszkolaków, oni nie kłamią. Dość tej lewackiej patologi w mediach i dość szczujni Niemieckich i Rosyjskich trolli, dość....
toki2020.07.5 12:17
Tacy jak ty najgorsi wrogowie Polski, akt łapski Duda podpisał a teraz wszyscy bolszewicy z PiS temu zaprzeczają!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.5 12:00
jakoś PiSdziakom, PADofilowi nie przeszkadza to co robi TVP obrzucając gownem swoich przeciwników!
grimm2020.07.5 11:44
I tu znowu mści się pisowskie zaniechanie zmian systemowych. Media, miała być repolonizacja. I co? I z następnym problemem NIC.
Prawda w oczy kole?2020.07.5 11:26
Jarosław Kaczyński całe dorosłe życie mieszkał z mamą i z kotami. Co w tym stwierdzeniu jest nieprawdą?
MP2020.07.7 9:47
A co w tym jest złego, że ktoś mieszka z mamą i kotem.?? Nic!!!
Prawda w oczy kole tak bardzo?2020.07.5 11:25
Kaczyński nigdy nie był żonaty i nie posiada dzieci, mieszkał całe życie z mamą i z kotami. Co jest kłamstwem w tym stwierdzeniu?
Foster2020.07.5 12:03
To nieprawda, że Jarosław Kaczyński nigdy nie byl żonaty i że nie ma dzieci. jego żoną jest Polska a dziećmi jesteśmy My, czytelnicy Gazety Polskiej.
Jerzy2020.07.5 11:19
To prawdziwy skandal, ze Pisikandydat na prezydenta A. Duda caly czas uchyla sie od wziecia udzialu w debacie telewizyjnej na rownych warunkach z Trzaskowskim. Kandydaci powinni byc prawnie zobligowani do uczestniczenia w takim przedsiewzieciu, gdzie nie bedzie ustawki, do ktorej mozna sie wczesniej przygotowac, tylko zadawane beda konkretne pytania przez dziennikarzy i zwyklych obywateli. Wstydzcie sie Dudy. Trzaskowski byl juz w TVP i widzial, z jakich przywilejow korzystal Duda. Duda nie podejmuje rekawicy, by spotkac sie ze swym przeciwnikiem w TVN, bo wie, ze nie jest wystarczajaco bystry, by prowadzic rownorzedna i uczciwa, a tym bardziej zwycieska debate z Trzaskowskim, i dlatego co sil przed nia ucieka.
j123 kans2020.07.5 12:18
To skandal aby Naszego Prezydenta przepytywały szczujnie niemieckie .Czy to pachnie zdradą?
Anonim2020.07.5 11:05
Jeżeli ktoś tak traktuje naszego Prezydenta, czy nas potraktuje inaczej?!
Anonim2020.07.5 11:04
Czy ktokolwiek z nas, w jakichkolwiek okolicznościach, chciałby być potraktowany jak Prezydent Duda?!
Jerzy2020.07.5 11:03
czaskowski może z Dudy starać się zrobić przestępce i miłośnika pedofilów, ale to za nim a nie za Dudą snuje się zapach LGBT czyli g.wna, to on zatrudnia w magistracie pedofilow, to on promuje legalizację pedofilii pod osłoną tzw. karty LGBT... Bardzo dobrze, że stara się uderzyć w Dudę sprawą rzekomego ułaskawienia pedofila, bo przy okazji wychodzi na jaw jakie ścierwo i bydło za nim stoi... Homoseksualizm (czyli pedofilia) nie przejdzie! ¡No pasarán!
aga2020.07.5 11:53
Proponuję zapoznać się z definicjami homoseksualista i pedofil. Równanie tych pojęć świadczy o ujemnym intelekcie. Shame.
Jerzy2020.07.5 12:24
Nie ma żadnej różnicy między homoseksualistą a pedofilem, pedofilia to faza rozwojowa nieleczonego homoseksualizmu. Nie proponuję żadnej lektury, bo widzę, że masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu.
Jerzy2020.07.5 13:22
Pisiowe nasienie trzyma mocno z kosciolem, to jest dla niego altorytet, mimo ze to stajnia pedofilow, ktora setki lat ze szczytow watykanskiej wladzy chronila i promowala pedofilie wsrod ksiezy i biskupow.
ster2020.07.5 10:58
POLAKU PATRIOTO ZOBACZ SPOT „RAFAŁ NIE KŁAM” https://www.youtube.com/watch?v=bC87YYvxCVk PRZEKAŹ DALEJ INNYM POLAKOM !!!!!! DZIAŁAJ, BY NIE ŻAŁOWAĆ.
A kuku2020.07.5 10:58
Polacy dają się ogłupiać od 6 lat, więc dlaczego mieli by przestać ?
Micek2020.07.5 10:51
Lisicki? A czy to nie on swego czasu ukuł określenie Dudaczewski?
Urszula2020.07.5 10:51
Duda - recydywista. "Rzeczpospolita" podała we wtorek, że pod koniec swojej kadencji prezydent Andrzej Duda dokonał kilku ułaskawień. 14 marca - jak twierdzi gazeta - ułaskawił m.in. "osobę skazaną za zgwałcenie małoletniego krewnego". _______________________________________________________________________________________ Jak widać, Duda to obrońca pedofilów. Teoretycznie jest im przeciwny, ale praktycznie nie da im krzywdy zrobić. Z 2-ch twarzy Dudy ta druga jest prawdziwa. Głosujcie na tego obrońcę pedofilów pisdowaci, ale łapy precz od niehetero.
Jezry2020.07.5 10:58
zieeeeeew....
gość2020.07.6 16:01
Akt łaski dotyczył jedynie skrócenia czasu wykonywania środka karnego w postaci zakazu kontaktowania się i zbliżania do osób pokrzywdzonych, o co wnosiły same pokrzywdzone – osoby pełnoletnie. Od popełnienia przestępstw minęło wiele lat. Powinni skierować sprawę do sądu i zażądać nawet miliona złotych odszkodowania za podawanie nieprawdy w Fakcie.
ryszard2020.07.5 10:51
ad ryszard. Przepraszam. Pominąłem zasadniczy wyraz (Berlin) w swoim tekście, powinno być: Nie rozumiem tych kolejnych "zaskoczeń" gadaniem Trzaskowskiego. Jest jedna zasadnicza różnica. Pan Duda występuje w interesie Polski. Pan Trzaskowski ma lotnisko i oparcie w Berlinie, co niedawno potwierdził fakt ostatniego zachowania Faktu. Dla każdego Polaka to powinno być kryterium , zasadnicze, wystarczające i ostateczne.
ryszard2020.07.5 10:39
Nie rozumiem tych kolejnych "zaskoczeń" gadaniem Trzaskowskiego. Jest jedna zasadnicza różnica. Pan Duda występuje w interesie Polski. Pan Trzaskowski ma lotnisko i oparcie w ,co niedawno potwierdził fakt ostatniego zachowania Faktu. Dla każdego Polaka to powinno być kryterium zasadnicze, wystarczające i ostateczne.
olo2020.07.5 10:31
Morawiecki to patriota tylko czemu nie chce ujawnić majątku przepisanego na żonę i jak się go dorobił ? Jak sądzicie dlaczego ?
harry2020.07.5 10:29
To oczywiste, że prezydent Duda uzyska reelekcję. Pomijając nawet to, że Polacy nie życzą sobie lewackiego faszyzmu w tęczowych kudłach. Nie istnieje żaden racjonalny powód, który zwiększyłby notowania Czaskoskiego aż o 20 procent, natomiast jest zbyt wiele powodów, że Andrzej Duda bez problemu uzyska brakujące mu 7 procent.
Anonim2020.07.5 10:28
To oczywiste, że prezydent Duda uzyska reelekcję. Pomijając nawet to, że Polacy nie życzą sobie lewackiego faszyzmu w tęczowych kudłach. Nie istnieje żaden racjonalny powód, który zwiększyłby notowania Czaskoskiego aż o 20 procent, natomiast jest zbyt wiele powodów, że Andrzej Duda bez problemu uzyska brakujące mu 7 procent.