04.05.21, 19:42Fot. Wikipedia

,,PiS o Polsce. PO o PiS. Konfederacja o sobie’’. Wiceminister idealnie podsumował dzisiejszą debatę

Lepiej tego, co dziś wydarzyło się w Sejmie, podsumować się nie da. Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży zrobił to jednym zdaniem – „PiS o Polsce. PO o PiS. Konfederacja o sobie’’.

W Sejmie odbyła się dziś debata nad projektem ustawy ratyfikującej decyzję o zwiększeniu zasobów własnych w budżecie UE. Ratyfikacja decyzji przez wszystkie państwa członkowskie jest konieczna, aby rozpocząć realizację wieloletniego budżetu Unii Europejskiej i Funduszu Odbudowy.

W czasie debaty głos zabrał premier Mateusz Morawiecki, który zaapelował do wszystkich sił politycznych o odłożenie na bok swoich partykularnych interesów i zagłosowanie w zgodzie z interesem Polski. Podkreślił, że Fundusz Odbudowy jest programem, który umożliwi rozwój i rozkwit Polski.

- „Nie wolno nam zmarnować drugiego planu Marshalla”

- przestrzegał premier.

Tymczasem, w czasie przemówienia szefa rządu… posłowie KO postanowili urządzić sobie w Sejmie sesję zdjęciową. Później politycy Koalicji Obywatelskiej z sejmowej mównicy atakowali Prawo i Sprawiedliwość.

Sejmową debatę idealnie podsumował w mediach społecznościowych wiceminister Błażej Poboży.

kak/niezależna.pl

Komentarze

Apel2021.05.5 12:54
Niektóre komentarze na Frondzie, sygnowane przez nicki: Anonim, AAATomek, Po 11, katolicka kretynizacja Polski pl i in., są od dawna rynsztokiem antypolskich i antychrześcijańskich inwektyw pełnych cynicznej nienawiści i wulgaryzmów. Obsesją tych wpisów jest np. przypisywanie wszystkim księżom skłonności pedofilskich przy jednoczesnym propagowaniu wynaturzeń LGBT. Każdy sukces aktualnych władz jest deprecjonowany. Furię wywołuje postać Matki Bożej i osoba Jana Pawła II, co tylko dowodzi szatańskich inspiracji tych wpisów. Szczególnie znienawidzony jest o. Rydzyk, posądzany o rzekomą pazerność, tylko dlatego, że skutecznie przerwał tradycyjny żydowski monopol na robienie gojom-podludziom wody z mózgu. Jak zatem raz na zawsze wykurzyć Anonima i jego bandę z forum Frondy? Administracja portalu ma w nosie ich bluzgi, chamstwo i bluźnierstwa. Gdzie indziej to nie do pomyślenia. (Np. na forum osławionej Gazety Wyborczej, ledwo już dyszącej żydowskiej gadzinówki dla Polaków, panuje ścisła cenzura – to jest tzw. „wolna” prasa, przynajmniej wg lewaków.) Proponuję więc nadal pod wymienionymi nickami pisać sensowne komentarze. Nie widzę innego wyjścia. Oni, oczywiście, będą jazgotać o "kradzieży nicków przez prawiczków-katoliczków". Niech jazgoczą, faryzejscy obłudnicy.
Maciej Piwowar2021.05.5 12:38
Jedynie Solidarna Polska-Z.Ziobro DOTRZYMAŁA SŁOWA ,i Stanęli w Obronie Polski Narodowej-NIEZALEŻNE.Reszta to SPRZEDAWCZYKI za Judaszowe Srebrniki.NIGDY WIĘCEJ GŁOSU na PiS.
Jehowe mendy jak "matis89" udają katolików2021.05.4 21:23
𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 jest to najgorszy typ sekciarza. Są odpowiedzialni za tysiące ludzkich istnień odmawiając swym bliskim a szczególnie dzieciom opieki lekarskiej. 𝐖 𝐓𝐘𝐌 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐄𝐊! ........ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to jest ZBRODNIARZ. Ale nie tylko bo ZŁODZIEJ! Oszukują głównie starsze samotne kobiety tak, aby cały majątek tej ich sekcie zostawiła. 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to wróg ludzi i normalnego społeczeństwa. Udają, że są katolikami cytują jakieś brednie - PAMIĘTAJ 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 to SEKCIARZ i jak KAŻDY SEKCIARZ jest NIEBEZPIECZNY.
matis892021.05.4 21:09
Szatanistyczny lewacki PIS o aborcyjnym szczepieniu Antychrysta i państwie bezgotówkowym Antychrysta do Znamienia Bestii. To cel szatanistycznego PISu.
Agnieszka2021.05.4 20:29
Fronda kto ci płaci za kłamanie i wymyślanie głupot? Słuchałam tego i masa Polaków tego słuchała, to nam kitu nie wciśniecie. To wyłącznie Konfederacja mówiła o Polsce, KO o sobie a PiS ze swoimi żydokomunistycznymi lewakami mówiła o interesach swoich czyli nowego marksistowskiego Unijnego Sojuza i jedynie dla zamydlenia oczu Polaków, wycierali sobie przy tym zdradzieckie mordy "Polską". A Zandberg to nawet nie krył, że faktycznie jest tak jak Konfederacja i Ziobro mówi, że chodzi o to, żeby zlikwidować państwa narodowe, podporządkowując Polskę jeszcze bardziej pod Unię jako nowe ZSRR. Czyżby pan wiceminister udawał głuchego i tego nie słyszał czy za głupiego robi zdrajca?
Spierdalaj ty pizdo jehowa!2021.05.4 21:24
Na usługach Kremla!
RTS2021.05.4 22:59
myślę że jesteś hoojem , możemy się sprawdzić mośku zasrany
AAAtomek2021.05.4 19:55
KO robi za złego policjanta, Lewica za dobrego..., a PiS łyka wszystko bo musi, a UE szykuje bat na wypłacanie funduszy.... :Paradne!
Gówno z Nilu....2021.05.4 21:26
Dobra mina nie wystarcza.